Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#61828
Na, mindegyik servernél Connection failed check your network.. 😞(((((((((

#61827
Segítsetek pliz! Mini image 1.12-es patch megvan.. de semmi connection failed 😞

Cream78
#61826
Átkódolja a kulcsod!

#61825
Szevasztok! Faterom gépén nem megy a BF2 marmint megy. Tört. Csak kéne tört server! az Antik-t próbáltam, de azt irja connection failed 😞

Cream78
#61824
Szerintem ezt a Ff2-ben is ki kéne próbálni! Running majd levideózza! <#nyes>

Newyorker
#61823
bf2cdkeycheck.exe

Ez mire van pontosan?

crazyclone
#61822
ok

crazyclone
#61821
sztem en toroltem ebbol a tempbol vmikoo mindent smost ezé nemkapom
ha ujra inditanam a patchet de megse instalalnam akko ujra meglenne???

Me0w
#61820
Olvass vissza, le van irva, hogy honna nlehet bf2cdkeycheck.exe-t szerezni.

Together we'll fly someday...

#61820
Höhö.... na mindegy 😊

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

crazyclone
#61819
nah de beirtam kotojelek nelkul kettot is de uccse joo
lattam kene hasznalni esetleg bf2cdkeycheck.exe -t de nem kapom sehoose!!

crazyclone
#61818
nah de beirtam kotojelek nelkul kettot is de uccse joo
lattam kene hasznalni esetleg bf2cdkeycheck.exe -t de nem kapom sehoose!!

Me0w
#61817
Igen, ezt.

Together we'll fly someday...

#61816
Öööö.. van itt valami, amit nem értek....
battlefield.hu

A fentiek közül akit megtaláltam a CB-n meghívást kaptak a Team Hungary csapatába, kérem jelentkezzenek be az oldalra. A következõket nem találtam meg, kérem mielõbb küldjék meg nekem privát üzenetben a játékos azonosítótokat (pid): Cyberbob, Flatline, Gabx, kiddy, Mokica, NaytmaN, Snowman, Verzoo, Zero. Aki még nincs CB-n regisztrálva itt teheti meg.
Kérem továbbá, hogy aki jelezte részvételét, de mégsem szerepel a fenti listában ugyancsak keressen meg engem privát üzenetben. Köszönöm.

Ezek szerint Verzoo, meg én meg lettünk hívva az NT-be, csak nem találtak meg minket?

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

DummyBoy
#61815
Stanley jól van köszi <#eljen> Még mindíg korábban kel mint én <#hehe>

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

#61814
Odabassz 😄

-tRs-Landor

DummyBoy
#61813
Az én teljesen személyes véleményem jelen esetben az, hogy abban az esetben ha ezt nem tudod megkeresni a Registry-ben, akkor NE turkálj bele ...

Jót teszel vele a Win-ednek is ... <#hehe>

Kérd meg valamelyik olyan ismerõsödet, aki kicsit képben van az ilyesmivel, õ majd segít!

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

crazyclone
#61812
huhh, OK!!

leveskocka
#61811
eszemfaszom megall...klint isztvuud bekaphatja...HEEEEEEEEJJJJJ
stanley hogy van?<#eplus2>
Me0w
#61810
Van benne. Csak rossz csoportot nezel. Olvass vissza, vagy keress ra az ergc-re a topicban, leirtam kb. 5szor mar pontosan hol van.

Together we'll fly someday...

crazyclone
#61809
FAQ -ba igy irja:HKEY_LOCAL_MACHINE/Electronics Arts/Battlefield 2
dew en ott nem kaptam csak itt:HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Electronics Arts/Battlefield 2
nemtom ugyanaze de itt sehoo siccs ergc

crazyclone
#61808
futtattam regeditet mekkerestem battlefield 2-t de sehol siccsen benne ergc
maskeppen nem lehet modositani???

Hatt
#61807
Ohh Ford

Elastic An-usZ Boys

crazyclone
#61806
ok kossz!!!
megprobalom <#vigyor3>

Me0w
#61805
Nem eredeti a jatekod, es az altalad beirt cd-kulcsot mar global banlistre raktak. Generalj uj kulcsot.

Together we'll fly someday...

crazyclone
#61804
ahogy join gamet megnyomtamm eszt a hibat kapom

crazyclone
#61803
ien hiba miatt dob ki egyfojtaba a server:
You have bee disconnected by Punkbuster. The reason follows in english below.


has been permanently banned from this Game Server via Punkbuster ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN f51f445f

!!!pedig semmit sem csalok!!!
PLÍÍÍÍÍZZZ HELP!!

DummyBoy
#61802
Jó ... feladtam ... ha valakit érdekel hívjon fel, nemmén a gépelés:

És egy idézet : "Olyan menõ vagyok, hogy a számom az egész országban ingyenesen hívható: 1-800-PERFECT" 😊

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

DummyBoy
#61801
Hmmm 😊

Nállunk most a hét találós kérdése: Melyik nagyobb? A nényzetméter vagy a köbméter? <#conf><#nemtudom><#wilting><#hehe>

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

Hatt
#61800
<#nevetes1>

Elastic An-usZ Boys

Me0w
#61799
Esetleg aki meg nem ismeri: http://beatallica.com/

Together we'll fly someday...

joebacsi
#61798
és melyik a finomabb, a fekete nõk, vagy a százlábúak? 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Me0w
#61797
Hat ez mar nagyon bukos 😄 Ezentul majd nezem, hogyha valami rofoges szurodik ki a tankbol, meg a hummer porzsolt gyeszno szagot hagy hatra, akkor tuti te vagy a kozelben 😄

Together we'll fly someday...

#61796

BOOM, Headshot!

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

#61795
Ezt már buktad<#hehe><#hehe><#hehe>

DummyBoy
#61794
Akarom mondani nem vagyOK agrár beállítottságú 😊 ... én csak eszem az olyan dolgokat aminek 2 vagy annál több lábuk van ... etetni nem szoktam <#hehe>

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

#61793
😄DD

#61792
Szomorú ha már erre kényszerülnél<#fogmosas>

DummyBoy
#61791
Ne fejezzük be az offolást!!!

@meow: Nemtom ... nem vagy agrár beállítottságú, de kukorica + búzadara + ilyenek tuti vannak benne 😊

És egy Áltimét Kveszcsön: Hány éves a norvég király?

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

Me0w
#61790
Akarod mondani bekapod a tokomet ;D

Together we'll fly someday...

#61789
Midjárt összenyomom a sütidet

#61788
<#eljen><#eljen>

#61787
Ilyenkor kell tökösnek lenni és nem akkor amikor magától betalál a golyó vagy átlát a falon...

Me0w
#61786
Ezt itt a magenta gomb topik ;D

Together we'll fly someday...

TS Zolly
#61785
de.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#61784
Megszólalhatnának már a csíternek titulált egyének is mert igazán kiváncsi lennék a magyarázatokra....

#61783
<#hehe><#hehe><#hehe>

#61782
Silent Hill meg Delta Force???????
Ez egy qrva BF2 topic nem???????????????????????????????????

Me0w
#61781
Tudom, hogy nem ide kellett volna, de kerdeznem, hogy a gyesznonak milyen tap ko' hogyha ma' unja a moslekot, vae'.

Together we'll fly someday...

#61780
Mi ez valami tanácsadó szolgálat?????????????