Battlefield 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
Oman:
101-0
45-55
Karkand:
64-64
173-0
--------
383-119
Jók voltatok grat mind a kettõ klánnak.GG!
TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Tom hogy nem tok hejesen magyarul irni vazze , :D extasys kenguru\" by meow:D
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Tom hogy nem tok hejesen magyarul irni vazze , :D extasys kenguru\" by meow:D

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
És már nem Comanderkedek hanem teamwork munkának szerves része vagyok <#violent>#violent><#ejnye1>#ejnye1>
Tom hogy nem tok hejesen magyarul irni vazze , :D extasys kenguru\" by meow:D
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Ne publikbol induljatok ki ezen a téren szerintem... <#eljen>#eljen>
Tom hogy nem tok hejesen magyarul irni vazze , :D extasys kenguru\" by meow:D
az ülést ezennel lezártnak tekintem <#duma>#duma>
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Már pár napja feltettem ezt a képet, akkor azt mondtá(to)k, hogy a 100 pont nem nagy szám. Ez így is van, de a 49 kill, 0 halál helikopterrel talán nem rossz teljesítmény.
A demóban amúgyis tökmindegy ki hány pontot ér el, sokat nem ér vele, mivel azok nem ranked szerverek. Így inkább én csak gyilkolászok<#violent>#violent><#violent>#violent><#hehe>#hehe>.
frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"
http://keseru.net/battlefield2/videok/keseles.avi
http://keseru.net/battlefield2/videok/keseles2.avi
http://keseru.net/battlefield2/videok/legkozelebb.avi
hát gyors ennyi de azt még csinálok ma párat, ha összejön
www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"
www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!
ezt most csináltam kb 5 perce <#taps>#taps>
www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Meg különben is magyar serveren nem csinálja azt amit csinált Csacsyval,mert nem tudták,hogy ott vagy és magyar vagy.Külföldi serveren mindig kempelünk,de van egy szabály,hogy magyaron nem.(Néha ez nem sikerül,de általába betartjuk).
TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^
Muszály volt kiábrándítanom, hogy az addigi 6 halálodból 4 x én voltam az elkövetõ<#mf2>#mf2>
\"A Fény gyermeke vagyok!\" Csak ne vakítana annyira...
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_
\"A Fény gyermeke vagyok!\" Csak ne vakítana annyira...
nameg a nagyrésze az heli volt...
Elõször mentem repcsivel, megelõztem az akkori elsõ helyezett srácot, erre...
Utánna egy pár perccel
A legvégét meg megnyertük, ennyi lámával játszani élvezet 😊 LOL
Together we'll fly someday...
Together we'll fly someday...
GBC1
GBC2
GBC3
Csak az volt a baj,hogy én késöbb mentem csak fel a servere épp,hogy az utolsó 1-2 percre és így csak 10 pontot tudtam össze szedni,de azért megvan a 580 squad pont és ez úgy,hogy a másik oldalon is voltak GBC-sek és késöbb mentek fel a többiek is a servere.😊
<#eljen>#eljen><#taps>#taps>
TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^