Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jancsik
#61878
és miért nem akartátok hogy én játszak?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

ERykk
#61877
Hát eleje és a vége nemigen jött nekünk össze😄

Robogo
#61876
GBC vs gyakwar
Oman:
101-0
45-55
Karkand:
64-64
173-0
--------
383-119

Jók voltatok grat mind a kettõ klánnak.GG!

TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^

schrank
#61875
<#fejvakaras> jaaaa running áll terpeszben <#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#61874
Na most fogsz örökös bant kapni sg forumrol <#mf2><#crazya>

Tom hogy nem tok hejesen magyarul irni vazze , :D extasys kenguru\" by meow:D

schrank
#61873
én guggolok de te térdelsz <#idiota><#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#61872
Igen te gugolsz 😄<#lama>

Tom hogy nem tok hejesen magyarul irni vazze , :D extasys kenguru\" by meow:D

schrank
#61871
teamwork <#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#61870
Ja igy van schrank de érdekes hogy nekünk van legtöbb gyakunk és warunk magyar klánokhoz viszonyitva 😊<#mf1><#vigyor1>
És már nem Comanderkedek hanem teamwork munkának szerves része vagyok <#violent><#ejnye1>

Tom hogy nem tok hejesen magyarul irni vazze , :D extasys kenguru\" by meow:D

schrank
#61869
ííííííííííí 2x waroztál életedben de abból az egyik race volt a másikon meg kommander voltál <#mf2>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#61868
Ez szép és jo de egy komoly Waron ennek a negyedét se érnédel 😊
Ne publikbol induljatok ki ezen a téren szerintem... <#eljen>

Tom hogy nem tok hejesen magyarul irni vazze , :D extasys kenguru\" by meow:D

schrank
#61867
ilyent mutass rankeden is mert a demo nem ér meg különben is idõre ment ami már sok világbajnok boxolót is megmentett a vereségtõl úgyhogy a testület egyhangúan leszavazta a játékban nyújtott kiemelkedõnek titulált szánalmas teljesítményét
az ülést ezennel lezártnak tekintem <#duma>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#61866
Szerintem is a killekrõl szól, íme ennek ékes bizonyítéka:

Már pár napja feltettem ezt a képet, akkor azt mondtá(to)k, hogy a 100 pont nem nagy szám. Ez így is van, de a 49 kill, 0 halál helikopterrel talán nem rossz teljesítmény.
A demóban amúgyis tökmindegy ki hány pontot ér el, sokat nem ér vele, mivel azok nem ranked szerverek. Így inkább én csak gyilkolászok<#violent><#violent><#hehe>.
#61865
<#violent><#eplus2>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

uHs Gerzson
#61864
Make peace not war Make peace not war Make peace not war Make peace not war

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#61863
a békérõl<#vigyor3>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

Danee
#61862
a háború mirõl szólt?

#61861
http://keseru.net/battlefield2/videok/fejes.avi
http://keseru.net/battlefield2/videok/keseles.avi
http://keseru.net/battlefield2/videok/keseles2.avi
http://keseru.net/battlefield2/videok/legkozelebb.avi

hát gyors ennyi de azt még csinálok ma párat, ha összejön

www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!

DummyBoy
#61860
Hmmm ... ez a game PONT NEM a killekrõl szól <#hehe>

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

#61859
minnyá teszek még fel párat, csak tömörítek gyors

www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!

#61858
http://keseru.net/battlefield2/videok/seggbeszurlak.avi

ezt most csináltam kb 5 perce <#taps>

www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!

schrank
#61857
na persze tankok <#hehe> jó az gumicsónaknak is <#mf2>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Danee
#61856
a repülõ azért jó, hogy kibombázzam az olyan gyökereket mint te 😊 és közben a tankjaink foglaljanak 😄

schrank
#61855
ez a sok team pont foglalás <#nezze> különben is én öltem a legtöbbet <#mf2> dancsi ez a game nem a kill-ek rõl szól hanem a foglalásról az már csak hab a tortán ha közben ölhetsz is <#ejnye1> hiába bombázol 1000-et usa oldalon oman-on ha elfoglaltuk az összeszászlót <#ravasz1>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Robogo
#61854
Mindig máshol nyomjuk nincs állandó server ahova megyünk gamelni.De leginkább a mafian szoktuk tolni.De szerintem Pharolas felejtsük el ezt a témát ez már rég volt.(Tom kire és mire gondolsz😄rDooma,kemp).
Meg különben is magyar serveren nem csinálja azt amit csinált Csacsyval,mert nem tudták,hogy ott vagy és magyar vagy.Külföldi serveren mindig kempelünk,de van egy szabály,hogy magyaron nem.(Néha ez nem sikerül,de általába betartjuk).

TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^

HunnernesKonge
#61853
Odin is megmondta a skillesek Medic-kel mennek <#nyes>
Pharolas
#61852
Errõl jutott eszembe. Tegnap amikor a magyar rankeden az ellen csapatban voltam, és te hoztad a formád, beállt a squadomba egy PT-6-os srác. Szöveg...ez a Shrank hallhatatlan <#taps>
Muszály volt kiábrándítanom, hogy az addigi 6 halálodból 4 x én voltam az elkövetõ<#mf2>

\"A Fény gyermeke vagyok!\" Csak ne vakítana annyira...

Danee
#61851
ez a game a killekrõl szól 😊

schrank
#61850
most nézem még a map is ugyanaz és azt hiszem ugyanúgy bsgf2 vagy mi a ...szom szerveren volt <#vigyor3>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#61849
Taníts minket mester<#hehe>

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

schrank
#61848
ja 10 kergetõztek egy bazinagy és bazibonyolult map-on én is csináltam ilyen kört mégsem menõztem vele <#szomoru2> na jó akkor majd most menõzök <#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Danee
#61847
😊 egyedül foglaltam, ugy igenis az 😊

Zs0lt1
#61846
lámák ellen kurva nagy dicsõség nyerni.<#nemtudom>

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

Pharolas
#61845
gaboca, merre szoktatok játszani, mert láttam ott köztetek egy nevecskét, aki már egy ideje böki a csõrömet (meg szeretném hálálni neki azt a szép top enemy kitüntetést)?

\"A Fény gyermeke vagyok!\" Csak ne vakítana annyira...

Danee
#61844
olyan jókat röhögtem, kubra damon a bridge base-n szaladgáltam körbe körbe a ház körül, és 15 embert megöltem mire az egyik lelõtt 😊
nameg a nagyrésze az heli volt...

Robogo
#61843
Hehe mázlista!😄

TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^

Danee
#61842
jaja, 😄

#61841
Te meg élvezted mi????

Danee
#61840
Ekkora láma banda még sose gyült össze a szerverünkön.. felmentem nyomni egyet, a felénél járt a kör kb mikro felértem.. figyeljétek a három fotón a ticketeket.
Elõször mentem repcsivel, megelõztem az akkori elsõ helyezett srácot, erre...
Utánna egy pár perccel

A legvégét meg megnyertük, ennyi lámával játszani élvezet 😊 LOL

Me0w
#61839
De annak ugy kell lennie, nem erted? Minden cd kulcsbol mas-mas kod lesz, de formailag az nem orzi meg az eredeti formajat, azert kodolja be.

Together we'll fly someday...

crazyclone
#61838
aszt tom de atirtam ergc -nel a cd key-t kotojel neekul de ahyog kilepek regeditbol s vissza ma egybol visszaall az eredetire

Me0w
#61837
Nem fogsz tudni felmenni eredeti szerverekre generalt kulccsal. Amit pedig a regeditben latsz, annak kell ott lennie.

Together we'll fly someday...

crazyclone
#61836
nah mindent megcsáltam atirtam regeditbe amit kee futtattam patch install-t installig akko futtattam bf2cdkeycheck.exe-t DE nem tortént semmi es miutan a gamet elinditottam csak aszt irta h nem yo a cd key smiutan kileptem mar ujra visszaszokott a regeditbe a regi hosszu kodra

#61835
*Tûzfalnál

Robogo
#61834
Na ma gameltünk egy nagyon jót:
GBC1
GBC2
GBC3

Csak az volt a baj,hogy én késöbb mentem csak fel a servere épp,hogy az utolsó 1-2 percre és így csak 10 pontot tudtam össze szedni,de azért megvan a 580 squad pont és ez úgy,hogy a másik oldalon is voltak GBC-sek és késöbb mentek fel a többiek is a servere.😊

<#eljen><#taps>

TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^

Me0w
#61833
Akkor passz 😉

Together we'll fly someday...

#61832
Sygate Personal Firewall van fönt nekem is meg faternál is de... Nemm... engedélyezve van pedig a ûzfalánl!

#61831
Routerunk van de nálam megy... Csak annyi hogy nekem Eredeti ^^

Newyorker
#61830
Thx

Me0w
#61829
Windows tuzfal, router, stb.

Together we'll fly someday...