Battlefield 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)
most raktam fel újra a játékot és az lenne a kérdésem, hogy az összes patchet fel kell tennem sorba, vagy elég csak a legújjabbat?
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
Amnesztia? Ok.
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
-tRs-Landor
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
MegBaszLak!! <#eplus2>#eplus2>
-tRs-Landor
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
Másodikra a válasz. Nem raktuk fel az MBL miatt a bant rájuk mert semmit nem érne, az MBL nem engedi a lokál pb bant csak a központit azt meg felrakni nem lehet, tehát a másik kettõn sincs ban. Fel lehet fogni amnesztiának, utolsó esélynek vagy tiszta lapnak. Tökmindegy. Wolfguyra sem rakjuk fel pontosan ezért. Ezáltal nem lesz egyenlõ az egyenlõk között.
Viszont még egyszer nyomatékosan jelezném mindenki számára, hogy akit az MBL elkap az magára vessen.
Ismersz minket, Murryt, Drobot és engem. Mikor rákérdeztünk, direkt nem irtunk nevet, pedig tudtuk. Meglehet bennünk bizni annyira, hogy ha azt mondod, tényleg volt csaló, de bizonyos okok folytán nem akarsz most vele foglalkozni, mert más az elsödleges cél, majd pár nap mulva leirod, akkor mi tuti nem feszegettük volna tovább a témát. Bíztunk volna benned. Nem vagyunk taknyosak, hogy ezt nem lehet velünk megbeszélni. Ezzel szembe, csak a flém miatt irtál ezügyben. Gondolom nem is akartál. De ha mégis, akkor elnézésedet kérem. Mert megmondom neked öszíntén, meg ne sértödj mert megharaplak, nekem személy szerint ugy jött le ez az ügy, mintha elakarnátok tusolni. Te nem igy éreznéd fordított helyzetbe?
Más: Wolfi ügyében mit tesztek? Mert az a három jómadár megkapta a maga banját. Irtad is, köszönöd a szerveren való tartozkodást. Bannoljátok Wolfit is, esetleg inkább feloldjátok a bant a másik háromról? Wolfi egyenlöbb lenne az egyenlõk közt? Döntés a kezetekben van. Bízom(unk) a józan döntésetekbe. Bármi is legyen. De kérlek ezt is oszt meg velünk.
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...
Simán felment minden ...
1 gond volt idáig, de hála istennek kiderült micsoda 😊 (Monitorcsere utáni megjelenítési gondok ...)
Ha nem megy fel a köv. peccs, akkor leszedem a modokat, de peccs után mennek vissza majd 😊
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"
nekem is fennvannak ezek...+ aimbot + wallhack + schrankkiller + wolfbanner stbstb<#hehe>#hehe><#hehe>#hehe><#hehe>#hehe>
amúgy én is a modmentesség mellett szavazok...már csak az SF és hivatalos EA patchek feltételének tapasztalatai miatt is...
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
Mi lett volna, ha tudják, hogy mind a nyolcat nekik szánom<#wave>#wave><#hehe>#hehe>. Na persze ettõl még a maradék hatot is bevették, csak a felétõl egy másik páros<#hehe>#hehe>.(Hiába na, tanulékony fajta az ember: "hamar" rájönnek, hogy ami nem megy, azt nem kell erõltetni.)
Mondjuk állandósult is a kép alján az "XY has initiated a kick vote against GameOver(HUN)" felirat. Nem számoltam, hányszor inditottak kiszavazást ellenem, de nagyon úgy tûnt, hogy eddig ez volt a rekord. Thx minden érintettnek, nélkülük nem sikerülhetett volna<#worship>#worship><#hehe>#hehe>. Egyébként meg a vége felé egész közel jártak a szükséges szavazatszám eléréséhez. Sebaj fiúk, talán majd legközelebb<#hehe>#hehe>.
Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."
A második: az NT nem emiatt esett szét hogy wolfguy mit csinált, mert õt már az elsõ emccs után jobbára kivontam a forgalomból, hanem azért mert a résztvevõ csapatoknak olyan szinten ütközött a többi eventje az NT-vel, hogy értelmetlen lett volna folytatni. Persze néhány emberrõl kiderült megintcsak, hogy csak a szája járt az NT tekintetében is ellenben szerepelni nem annyira óhajtott vagy szart az egészre, vagy csak fikázott. Mindenesetre itt utólagosan is köszönet a T4Ce, eX, GBC, frx és JCSR tagoknak, hogy elb@szták az idejüket erre amit sajnálok, hogy nem jött össze.
Harmadik: én a döntéseimnél nem a "lehetséges, hogy majd nem lesz kihatása más folyó dolgokra" és a "valószinüleg nem lesz balhé" típusú lehetõségekre alapozok, hanem általában a legrosszabból indulok ki. A döntéseimért pedig vállalom a felelõsséget. Ezért is. Vagyok annyira gerinces gyerek.
Negyedik: amikor a JCSR-hez bementem még azon a napon TS-re, elmondtam a leadereknek is, hogy az NT és a folyó kupa miatt nem csinálok ügyet viszont ha esetleg kiderül vagy olyan a helyzet akkor Wolfguy bejelenti, hogy csítelt. Ez megtörtént, igaz némi behatás árán.
Mindegy a lényeg az, hogy egyelõre rövidtávon úgy látom nem okoz ez nekünk scene szinten gondokat. Remélhetõleg hosszabb távon se. Emiatt az MBL-t is bevezettük és úgy látom az új kupa is jó úton halad. Innentõl kezdve még egyszer és utoljára arra koncentrálok, hogy Running srácnak segítsek ha kell, és ebbõl legyen egy normális, korrekt valami ami a széthúzást amit tapasztalok már régóta, egy kicsit összébb tereli.
Az meg, hogy ki mit gondol rólam az mindenkinek a magánügye. Le is köphet bárki, letörlöm azt megyek tovább. Nagy gyakorlatot szereztem benne, hogy leperegjenek rólam ezek a típusú vélemények. Az életben, de ebben a "sceneben" is annyi emberben csalódtam már, hogy nem rökönyödök meg különösebben ha még páran rámfordulnak. Leginkább nem érdekelnek, átnézek rajtuk meg a véleményükön is.
Én semmit nem változtattam és még 1 szerver se dobott ki eddig.
Te megtetted téged ki is vágott. Arra nem gondoltál hogy épp most pont a magyar szerver müxik tökéletessen?😊 Lehet hogy a külföldi szarul van beállítva😄
Elastic An-usZ Boys
PT-6| Rodat
Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."
Mivel a modok eleve nem a ..\mod\BF2 mappába rakódnak hanem a ..\mod\xyz-be, ezért azokért nem nagyon rinyálhatna (elméletileg ... de nem is szokott ...) a PB ...
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"
Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
Together we'll fly someday...
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
Módosítgatjátok ezeket a fájlokat, az egész játékot modoljátok, magyarosítás meg szar mappack csomagokkal aztán jaj miért dobott ki...
Nem tudom felfogni hogy miért is megy a szájtátás...
Elastic An-usZ Boys
5let?
GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit
Leegyszerûsítve: CSÍÍÍTER <#hehe>#hehe>
off: (Énnn hülye ... nem mintha nem lenne itt mindegy) KAri: Allied Intendet nyomod még? Találtam a múltkor full szervert 😊
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"
Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."
-tRs-Landor
A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...
<#law>#law>
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
-tRs-Landor
sziasztok.<#wave>#wave>
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
PT-6| Rodat
az ünnepi kaki...
Elastic An-usZ Boys