Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sza23
#62140
Köszönöm!<#worship>

#62139
Elég a legújabbat, mert az az összeset tartalmazza.

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

DummyBoy
#62138
Elég a legújabbat ...

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

sza23
#62137
Sziasztok!
most raktam fel újra a játékot és az lenne a kérdésem, hogy az összes patchet fel kell tennem sorba, vagy elég csak a legújjabbat?

uHs Gerzson
#62136
<#wink>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#62135
Gondolom nem használ "magyarítást" <#hehe>

3TOMI3
#62134
Bubát nem találom <#fogmosas>

o.O -.- ^^ Ezekiel 25:17 -tRs- T.O.M.I.

TS Zolly
#62133
Eszméletlem mennyiségü név van a Ban listán!!!


Amnesztia? Ok.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#62132
<#szomoru1>nem a barátnõm<#szomoru1>

-tRs-Landor

DonC
#62131
Master Ban List -> punksbusted.com

uHs Gerzson
#62130
Inkább a barátnõdel foglalkoz te szoknyapecér 😄DD

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

3TOMI3
#62129
flém és nem vok benne ?!?!
qrva wow <#nyes>

o.O -.- ^^ Ezekiel 25:17 -tRs- T.O.M.I.

#62128
cheatelsz?!
MegBaszLak!! <#eplus2>

-tRs-Landor

uHs Gerzson
#62127
MBL? Gyengébbek kedvéért Donc? 😊

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

DonC
#62126
Elsõ bekezdésre had ne válaszoljak :-) Kifejtettem már.

Másodikra a válasz. Nem raktuk fel az MBL miatt a bant rájuk mert semmit nem érne, az MBL nem engedi a lokál pb bant csak a központit azt meg felrakni nem lehet, tehát a másik kettõn sincs ban. Fel lehet fogni amnesztiának, utolsó esélynek vagy tiszta lapnak. Tökmindegy. Wolfguyra sem rakjuk fel pontosan ezért. Ezáltal nem lesz egyenlõ az egyenlõk között.

Viszont még egyszer nyomatékosan jelezném mindenki számára, hogy akit az MBL elkap az magára vessen.

TS Zolly
#62125
Ezt is köszönöm, korrekt válasz.

Ismersz minket, Murryt, Drobot és engem. Mikor rákérdeztünk, direkt nem irtunk nevet, pedig tudtuk. Meglehet bennünk bizni annyira, hogy ha azt mondod, tényleg volt csaló, de bizonyos okok folytán nem akarsz most vele foglalkozni, mert más az elsödleges cél, majd pár nap mulva leirod, akkor mi tuti nem feszegettük volna tovább a témát. Bíztunk volna benned. Nem vagyunk taknyosak, hogy ezt nem lehet velünk megbeszélni. Ezzel szembe, csak a flém miatt irtál ezügyben. Gondolom nem is akartál. De ha mégis, akkor elnézésedet kérem. Mert megmondom neked öszíntén, meg ne sértödj mert megharaplak, nekem személy szerint ugy jött le ez az ügy, mintha elakarnátok tusolni. Te nem igy éreznéd fordított helyzetbe?

Más: Wolfi ügyében mit tesztek? Mert az a három jómadár megkapta a maga banját. Irtad is, köszönöd a szerveren való tartozkodást. Bannoljátok Wolfit is, esetleg inkább feloldjátok a bant a másik háromról? Wolfi egyenlöbb lenne az egyenlõk közt? Döntés a kezetekben van. Bízom(unk) a józan döntésetekbe. Bármi is legyen. De kérlek ezt is oszt meg velünk.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#62124
Nekem néha a figura önállósítja magát vagy fáziskéséssel hajtja végre a mozdulatokat.Az elõbb kb 1. pecig nem volt hajlandó abbahagyni a hátramenést.Ha nyomtam a W gombot akkor ment elõre is de ha elengedtem akkor ment hátra.Ha vodnikba ültem akkor tolatott.De csinálta azt is,hogy 3x beszált a vodnika elindult kiszált és kezdte elöröl.A gomb nem ragadt be mert egyrészt rádiós a billentyûzet és a vevõ ledje pislog ha vétel van meg megnyitottam egy jegyzetet és ha nem írtam bele akkor nem jelent meg betû.Másnak is van ilyen tapasztalata?Nem örülök neki amikor egy ház tetejérõl esek le mert megy mint a duracel nyúl.

A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...

DummyBoy
#62123
Meglepõ de nekem soha semmilyen peccseléssel vagy ilyennel nem volt gondom ...

Simán felment minden ...

1 gond volt idáig, de hála istennek kiderült micsoda 😊 (Monitorcsere utáni megjelenítési gondok ...)

Ha nem megy fel a köv. peccs, akkor leszedem a modokat, de peccs után mennek vissza majd 😊

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

mohus
#62122
"Érdekes ... nekem van felrakva BF2 + SF + AI + PRMM + 1918 for BF2 + Modern Warfare + Coop V4 ..."

nekem is fennvannak ezek...+ aimbot + wallhack + schrankkiller + wolfbanner stbstb<#hehe><#hehe><#hehe>

amúgy én is a modmentesség mellett szavazok...már csak az SF és hivatalos EA patchek feltételének tapasztalatai miatt is...

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

#62121
Tegnap is jót játszottam...szállok be a helibe, de mihelyt beszálltam, láttam, hogy közeledik az ellenséges helikopter, kaptam is egy TV rakétát az arcomba. Na sebaj mondom, benne van. Másodjára sikerült is felszállni, és gondoltam, kölcsön kenyér visszajár: küldtem is a TV raksit az ellenséges helinek annak rendje és módja szerint<#hehe>. A második után meg már indították a kiszavazást ellenem<#nemtudom>.
Mi lett volna, ha tudják, hogy mind a nyolcat nekik szánom<#wave><#hehe>. Na persze ettõl még a maradék hatot is bevették, csak a felétõl egy másik páros<#hehe>.(Hiába na, tanulékony fajta az ember: "hamar" rájönnek, hogy ami nem megy, azt nem kell erõltetni.)
Mondjuk állandósult is a kép alján az "XY has initiated a kick vote against GameOver(HUN)" felirat. Nem számoltam, hányszor inditottak kiszavazást ellenem, de nagyon úgy tûnt, hogy eddig ez volt a rekord. Thx minden érintettnek, nélkülük nem sikerülhetett volna<#worship><#hehe>. Egyébként meg a vége felé egész közel jártak a szükséges szavazatszám eléréséhez. Sebaj fiúk, talán majd legközelebb<#hehe>.
FCH kari
#62120
nemtudom biztos,leszedtem a magyaritást majd kiderül,azért kiváncsi lennék ha arab vagy más nyelven jelenne meg a játék hányan magyaritanák??

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

DonC
#62119
Zolly nem nagyon akarok ezzel a továbbiakban foglalkozni, mégis megtisztellek annyira, hogy válaszolok a kérdésedre. Az egyik: mivel az NT-t a múlt hét szerdán oszlattam fel, ami elõtte elhangzott bárhol is az maximálisan az elõzõekben leírtakkal zárt logikában van. Ettõl függetlenül megvártam volna a kupa végét is ezzel, ha mások erõszakosan nem szarnak a ventillátorba.

A második: az NT nem emiatt esett szét hogy wolfguy mit csinált, mert õt már az elsõ emccs után jobbára kivontam a forgalomból, hanem azért mert a résztvevõ csapatoknak olyan szinten ütközött a többi eventje az NT-vel, hogy értelmetlen lett volna folytatni. Persze néhány emberrõl kiderült megintcsak, hogy csak a szája járt az NT tekintetében is ellenben szerepelni nem annyira óhajtott vagy szart az egészre, vagy csak fikázott. Mindenesetre itt utólagosan is köszönet a T4Ce, eX, GBC, frx és JCSR tagoknak, hogy elb@szták az idejüket erre amit sajnálok, hogy nem jött össze.

Harmadik: én a döntéseimnél nem a "lehetséges, hogy majd nem lesz kihatása más folyó dolgokra" és a "valószinüleg nem lesz balhé" típusú lehetõségekre alapozok, hanem általában a legrosszabból indulok ki. A döntéseimért pedig vállalom a felelõsséget. Ezért is. Vagyok annyira gerinces gyerek.

Negyedik: amikor a JCSR-hez bementem még azon a napon TS-re, elmondtam a leadereknek is, hogy az NT és a folyó kupa miatt nem csinálok ügyet viszont ha esetleg kiderül vagy olyan a helyzet akkor Wolfguy bejelenti, hogy csítelt. Ez megtörtént, igaz némi behatás árán.

Mindegy a lényeg az, hogy egyelõre rövidtávon úgy látom nem okoz ez nekünk scene szinten gondokat. Remélhetõleg hosszabb távon se. Emiatt az MBL-t is bevezettük és úgy látom az új kupa is jó úton halad. Innentõl kezdve még egyszer és utoljára arra koncentrálok, hogy Running srácnak segítsek ha kell, és ebbõl legyen egy normális, korrekt valami ami a széthúzást amit tapasztalok már régóta, egy kicsit összébb tereli.

Az meg, hogy ki mit gondol rólam az mindenkinek a magánügye. Le is köphet bárki, letörlöm azt megyek tovább. Nagy gyakorlatot szereztem benne, hogy leperegjenek rólam ezek a típusú vélemények. Az életben, de ebben a "sceneben" is annyi emberben csalódtam már, hogy nem rökönyödök meg különösebben ha még páran rámfordulnak. Leginkább nem érdekelnek, átnézek rajtuk meg a véleményükön is.

Hatt
#62118
Hát hogyne😄
Én semmit nem változtattam és még 1 szerver se dobott ki eddig.
Te megtetted téged ki is vágott. Arra nem gondoltál hogy épp most pont a magyar szerver müxik tökéletessen?😊 Lehet hogy a külföldi szarul van beállítva😄

Elastic An-usZ Boys

Hatt
#62117
Szúúúúúúúúúúúúúúszáááááááááá<#worship>

Elastic An-usZ Boys

Svindler
#62116
Emeld fel mindkét kezed, fogd meg a fülcimpáidat, kezd el maszírozni és mond Te is szúúúszááá! <#hehe>

PT-6| Rodat

FCH kari
#62115
ja egy pár orát játszottam magyar szervereken magyaritással akkor miért nem vágott ,ki???????????????,

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

DummyBoy
#62114
Érdekes ... nekem van felrakva BF2 + SF + AI + PRMM + 1918 for BF2 + Modern Warfare + Coop V4 ...

Mivel a modok eleve nem a ..\mod\BF2 mappába rakódnak hanem a ..\mod\xyz-be, ezért azokért nem nagyon rinyálhatna (elméletileg ... de nem is szokott ...) a PB ...

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

FCH kari
#62113
hát igen én ráérö idömben a mod könyvtárbanlévö fileokat modositgatom,érdekes hogy a magyaritással külföldi szervereken nincs baj söt semmivel sincs baj,elárulom neked hogy semmijen más mod nincs feltelepitve még az sf sem,lehet hogy a PB-t kellene megnéznie a hozzá értönek😊

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

Jancsik
#62112
én felraktam a magyarítást. de csak hogy megnézzem milyen. azóta dobál a játék az asztalra, naponta kb5*. nem szabad modolni, mert SZAR

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Me0w
#62111
Hagyd, kell a magyaritas. Akkor nem kell a piciny agyukat eroltetni azon a 12 szon ami elofordul a jetekban angolul.

Together we'll fly someday...

Jancsik
#62110
Szegény gyerek. évekig nem tud aludni. megértem ha útálni fogja az apját

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Hatt
#62109
Valamit nem értek.
Módosítgatjátok ezeket a fájlokat, az egész játékot modoljátok, magyarosítás meg szar mappack csomagokkal aztán jaj miért dobott ki...
Nem tudom felfogni hogy miért is megy a szájtátás...

Elastic An-usZ Boys

leveskocka
#62108
a gsbf2 szerveren rendszeresen nem lehet szakaszba allni...
#62107
Akinek meg van ez segitsen hogyan sikerüét megszerezni a "Basic Air Defense Badge" bementem 1 64fös Wake Islandra beültem a Stingerbe 16 percig (nem öltem senkit) nem kaptam semit. Utána Kubra Damra váltot beültem a Linebackerbe (az AA ugye?) öltem 3 player és bent ültem 8 percig megint nem kaptam semmit!
5let?

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

DummyBoy
#62106
Nnna Operation Clean Sweep-nél a Client.zip (asszem méretével?) van gonggya ...

Leegyszerûsítve: CSÍÍÍTER <#hehe>

off: (Énnn hülye ... nem mintha nem lenne itt mindegy) KAri: Allied Intendet nyomod még? Találtam a múltkor full szervert 😊

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

FCH kari
#62105
most dobottki az sg.bf2 magyar szerver azért érdekes hogy csak magyar szerveren van ilyen

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

#62104
jó kis vasárnapi ravatal <#idiota>

-tRs-Landor

#62103
Temetkezési vállalkozó vagy?<#nevetes1>

A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...

koschwarz
#62102
peccs még nincs, gondolom<#shakehead>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

koschwarz
#62101
<#integet2>igen, sajnos nem az olasz hegyekbõl egy netcaféból irtam<#wave>

<#law>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#62100
Bazeg ne mutogass ilyeneket, hangos röhögésben törtem ki az ügyfelek legnagyobb megdöbbenésére!

-tRs-Landor

3TOMI3
#62099
omg

o.O -.- ^^ Ezekiel 25:17 -tRs- T.O.M.I.

Running
#62098
Mivan veled drága rendõr kolléga...<#puszi> Hazagyüttél már?

koschwarz
#62097
szerintem ez egy igazi geci gyökérség, levágnám a farkát annak aki így megijeszt egy kissrácot. faszkalap.<#mf3>

sziasztok.<#wave>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#62096
Én csak azért szívtam emiatt mert épp rangot léptem "volna" és 4 szer kaptam meg a Sergeant Major rangot. És elég érdekes volt mert a BFHQ-ba mindig a régi volt. Szal EA <#csodalk>

Svindler
#62095
Nem hiszem, hogy a gyerek az elkövetkezõ pár évben sûrûn ül gép elé! Nagyon brutál! <#hehe>

PT-6| Rodat

#62094
szerintem a faterja 😊)

az ünnepi kaki...

Running
#62093
Figyelem ma 17:00-tól 19:30-ig kb az SG szerver kódolva lesz huncup meccs miatt. Sorry a kellemetlenségekért!!!

Hatt
#62092
Vazze amikor ezt a játékot valaki belinkelte, asszem sly este én is összeszartam magam😄 Hát még ez a kisgyerek

Elastic An-usZ Boys

Cream78
#62091
Ultra brutál! <#taps>