Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#62190
Egész jó lett. És jól néz ki ha lekérdezel valakit. Szal szerintem grat!!!

Zs0lt1
#62189
hát figyu, valamelyik cikkirót megkérdeztétek?

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

#62188
pedig üres, semmi nincsen!

www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!

#62187
Nah figyi nem lett lelopva semmien hír ha igy lenne akkor nem lene utánaírva h forrás én ugy gondolom h ez alap de ugy néz ki h nem?

#62186
én meg rámentem azt ott van nem értem h neked miért van üres lap?

Zs0lt1
#62185
lol bazzeg leloptátok a híreket a bf.hu-ról.
deszar.

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

Jancsik
#62184
a 2. account csak azért lett csinálva, hogy farmoljanak...
Time Played 132h 09m 27s
Global Score 1209

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#62183
hát én nem látok semmit az oldalom, az egész üres

www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!

#62182
bakker ma reggel csináltam egy 125 pontos ezüdtérmet és nem adta meg! most felmentem pár percre és amit összeszedtem, pontot azt meg felírta a többihez.
Ez azért szívás. Megint mehetek az ezüstért. thx

www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!

#62181
+++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++ +++
Aki szeret 64-es ranked szervereken urban pályákon játszani (Mashtuur;Sharqi;fõleg Strike at Karkand) az priviben keressen meg,mondja meg milyen néven játszik.Én Hassan1 néven játszok.Jó lenne squadba játszani de nem értek szót a külföldiekkel.Nincs nyelvismeret.Magányos farkasként meg már unalmas.(hun)lammaer már írt hasonlót de ahányszor a http://bf2s.com/player/(hun)lammaer/ oldalt néztem sose játszott.Aki arra kíváncsi mikor játszok és hol az a http://bf2s.com/player/Hassan1/ oldalon megtudhatja.
xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx

A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...

#62180
Hali

Elindult a magyar -Clan Battlefield 2 statisztikai (stat)
weboldala melyen bárki megnézheti a saját eredményeit.
www.sts-clan.gamespy.hu és ott katt a linkre (BF2 STAT)
Véleményezzétek a fórumon mármint itt 😊

leveskocka
#62179
jah,csak az az erdekes,hogy a masodik az elso top voctimje...de nala mas a top opponent😊
leveskocka
#62178
gartulalok az EASY klan eme hos katonajanak!bator tett volt,koszonjuk!
Cram0
oman,es o amerikai oldalon volt...

[/img]
schrank
#62177

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#62176
admin joggal csináltad?
if yes then goto "nemtom" <#zavart1>

-tRs-Landor

Danee
#62175
ezek együtt farmoltak ha nem tünt fel..

ERykk
#62174
Õstehetség:o)

#62173
Ez a második srác egész jól nyomja<#hehe>.
Zs0lt1
#62172
kicsit bejártam a külföldi bf2 topikokat és mindenhol hozzáértõ emberek azt mondják, hogy az ea valentin napra küldi az 1.2-t egy héttel késõbb pedig az ef-et. hivatalosan persze sehol sem támasztották alá. szal holnaputánra ne tervezzetek semmit :Ð

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

HunnernesKonge
#62171
Az a baj hogy amíg ilyen kis rangban csinálja addig az EA szarik rá<#falbav><#boxer>
ERykk
#62170
Inkább nyomi<#zavart1>

leveskocka
#62169
Danee
#62168
Top Victim O-S-M-O(FIN) Kills 80
szánalmas

#62167
Figyeljetek! Mit kell ahhoz csinálni hogy hálón, vagy neten tudjak vele játszani? _Csak mert van valami progi itt a game-nál, de ha elindítom akkor egy fekete kis ablak bejön, és 100%-ig föltöt vmit, aztán ha belépek a játékba, akkor nem lesz semmi, továbbra is kilép mindegyik szerverrõl

leveskocka
#62166
Danee
#62165
MIAZHOGYNEM A GÉPED ÉGETT?
1 csikja van, ha nem égett akkor csiter vagy...

schrank
#62164
nemenõzzetek a hangcuccaitokkal mert úgyis csak egy nagy durranást fogtok hallani aztán lehet bámulni a respawn képernyõt <#vigyor3>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#62163
Akkor azt is nézd már meg légyszíves, hogy mennyire lesz gyorsabb EAX nélkül a gáma... <#papakacsint>

sza23
#62162
mit is akarsz kérdezni ezzel?

Murry
#62161
Most, hogy mondod kiváncsiságból kikapcsolom 1 pillanatra az eax-ot, hogy tudjam milyen lehet neked. (SB Live 5.1)

#62160
Érdemes bekapcsolni az EAX-ot a játékban? (SB Live Value kártyával)

#62159
got root? <#alien>

-tRs-Landor

sza23
#62158
félretéve a formaságokat<#nevetes1> tudsz segíteni?

#62157
Hmm..
Milyen mókás lenne, ha a magyar windóz nem "Documents and Settings"-et hozna létre, hanem mondjuk "Dokumentumok és beállítások" mappát..
Egész Magyarország nem tudna BF2zni <#nevetes1>

-tRs-Landor

sza23
#62156
C:\Documents and Settings\-ebben nem lehet ékezet, hogy menjen a patchelés?Amúgy van 3gig szabad helyem.

SigS
#62155
extrém

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

SigS
#62154
Szalljunk le exrtem helyeken <#idiota>

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

SigS
#62153
Dragon Walley-n jobb... ott minden sarkon ott a hasznalhatatlan legvedelem <#nyes>
Nem gyozom szetszivatni az AA-sokat <#zavart1>

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

schrank
#62152
két map van ahol meg lehet csinálni daQingoilfield meg ez a többi infó leolvasható a képrõl de kecsegnek kell lennimert a többi kecseg hajlamos elvinni a járgányt <#ejnye1>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#62151
Oh hogy rohadnál meg te punisolos kis fasz! <#mf2><#eplus2>
Akor most keresek Kubra Damot és AA POWAA 😄
Hány percig és menyi embert öltél?

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

schrank
#62150
ha akarnám egy nap alatt meglenne de unalmas <#confused>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

sza23
#62149
ezek mind megvannak,csak annyi külömbséggel, hogy a játék a D:\ meghajtón van.
amúgy 11giga a C-n és 18giga a D-n
De így is a szokásos elindítom a játékot és utána feket képernyû és windows.

#62148
Ezt szerezd meg Schrank!!



Nekem ez van meg! <#nevetes1>

DummyBoy
#62147
pfff ... 3 giga szabad hely a C:\ meghajtón, ékezet nélküli felhasználónév, stb rendbe van?

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

Running
#62146
fórum keresõbe alul keress rá, biztos talál valamit..

sza23
#62145
please help!
nem tudom patchelni a játékot, mindig patching faild az üzenet!
tudom, hogy ez már egy nagyon lerágott csont, de sajna nem emléxem, hogy hogyan is kellett anno.

schrank
#62144
ne gépem égett csak lövés közben készült a kép <#miaz>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#62143
Talán lassan ki kellene szállni abból az izébõl, nem?<#hehe>
joebacsi
#62142
miért nem a 2 másdoperccel késõbbi képet linkelted be? 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

schrank
#62141
ezt neked TK-zós kecseg <#mf2> ha ennyi segítség nem elég akkor reménytelen vagy <#ravasz1>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"