Battlefield 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!
Time Played 132h 09m 27s
Global Score 1209
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!
Ez azért szívás. Megint mehetek az ezüstért. thx
www.keseru.net A szerelem olyan mint amikor bevizelsz a nadrágodba: mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét!
Aki szeret 64-es ranked szervereken urban pályákon játszani (Mashtuur;Sharqi;fõleg Strike at Karkand) az priviben keressen meg,mondja meg milyen néven játszik.Én Hassan1 néven játszok.Jó lenne squadba játszani de nem értek szót a külföldiekkel.Nincs nyelvismeret.Magányos farkasként meg már unalmas.(hun)lammaer már írt hasonlót de ahányszor a http://bf2s.com/player/(hun)lammaer/ oldalt néztem sose játszott.Aki arra kíváncsi mikor játszok és hol az a http://bf2s.com/player/Hassan1/ oldalon megtudhatja.
A hülye ötletek valósulnak meg a leggyorsabban...
Elindult a magyar
weboldala melyen bárki megnézheti a saját eredményeit.
www.sts-clan.gamespy.hu és ott katt a linkre (BF2 STAT)
Véleményezzétek a fórumon mármint itt 😊
oman,es o amerikai oldalon volt...
[/img]
if yes then goto "nemtom" <#zavart1>#zavart1>
-tRs-Landor
Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
-tRs-Landor
Milyen mókás lenne, ha a magyar windóz nem "Documents and Settings"-et hozna létre, hanem mondjuk "Dokumentumok és beállítások" mappát..
Egész Magyarország nem tudna BF2zni <#nevetes1>#nevetes1>
-tRs-Landor

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)
Nem gyozom szetszivatni az AA-sokat <#zavart1>#zavart1>
"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Akor most keresek Kubra Damot és AA POWAA 😄
Hány percig és menyi embert öltél?
GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
amúgy 11giga a C-n és 18giga a D-n
De így is a szokásos elindítom a játékot és utána feket képernyû és windows.
Nekem ez van meg! <#nevetes1>#nevetes1>
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"
nem tudom patchelni a játékot, mindig patching faild az üzenet!
tudom, hogy ez már egy nagyon lerágott csont, de sajna nem emléxem, hogy hogyan is kellett anno.
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
