Battlefield 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."
Elastic An-usZ Boys
Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."
jatékban: T4Ce|OBiNet|noob
Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."
jatékban: T4Ce|OBiNet|noob
Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."
Szerencsére van rajta géppuska - na ettõl igazán mobile AA a dolog. <#eplus2>#eplus2>
class - mobile aa
szerinted??<#nevetes1>#nevetes1><#awink>#awink>
jatékban: T4Ce|OBiNet|noob
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."
sF-COR 19.re halasztódott a GBC ellen meg 21. megyünk és akkor végre lezárul az 1.huncup<#wink>#wink><#bohoc>#bohoc>
jatékban: T4Ce|OBiNet|noob
Together we'll fly someday...
hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?
DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
Eat Shit And Die (ESAD) vs.
761 - 1012
Clanbase ladder
Ezek igazi profi srácok voltak 😊 felmentünk a ranked szerverükre, mert más IP nem volt, feljöttek, átállitották unrankedra, mindenkit lebaszott, nem adtak jelszót..... felmentünk IRC-re, mi voltunk a moderátorok, mert egy nyomorult nem volt fenn..
Na mindegy a szinvonalat a nevük mutatja
Elastic An-usZ Boys
tehát helyesen: X:\xy\Battlefield2
aut viam inveniam aut faciam
nekem olyan volt vazze hogy spwn után guggolva indult...és jump gombra nem akart kikászálódni belõle csak ha a guggolást nyomtam😞
FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]
lol ez jó :ÐÐÐ
Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
aMÚGY GRAT A 3 MAGYAR csapatnak a gyõzelemért, Vényesek pedig fel a fejjel, lesznek õk még ladder elsõk 😛
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)
\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"
Date: Sunday 12 February 20:00 (20:00 , 21:00 )
Levels: Daqing Oilfields - 32/Dalian Plant - 32
Server: ours and yours
Players: 12 x 12
Ladder: BF2 CON - 32
Rules: Commander mode?: Allowed
Global weapon unlocks?: Not allowed
JEEP CSATA RULEZ win from Squad Luojat with 1067 to 818 tickets
and gain 37 rating points (Squad Luojat lose 37 points).
JCSR-SL
Olajtölgy
301-179
278-153
Dajlantplén
295-208
193-278
jó kis meccs volt :-)
\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"
196-0
167-0
145-0
199-0
-------
eX vs bb
707-0
Dupla Mashtuur
8vs8
Infantry
Elastic An-usZ Boys
Karkand:
156-0
90-84
Oman:
142-0
110-57
--------
498-141
GG!Hozzá kell tenni,hogy nálunk 3-om embernek volt 200 fölött a pingje és sajna én is benne voltam!Meg nem tom,hogy hogyan csináltam de elsõ körbe 25 killem és 7 halálom volt.😄
TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^