Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

FCH kari
#62240
még anno a seregben láttam különbözö filmeket az A-10-röl nem volt semmi leirás szerint egy 7csövü gépágyu van az elején ami tejes üveg nagyságu lövedékeket köpköd nagy tüzgyorsaság meg persze specko löszer

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

schrank
#62239
mi a faszom van a repülõk orrában gépágyú címszó alatt nehogy már erõsebb legyen mint egy csapatszállítón na és a tûzgyorsasága <#szomoru2>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

FCH kari
#62238

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

Running
#62237
Tegnapról. Nagyon sok minden összejött. Elnézést kérek mindenkitõl aki tegnap fent volt 20:00-tól Sg szerveren. Többet ez nem fog elõfordulni.

Hatt
#62236
Azért a Stingert vagy IGLA-t se kell féletni. Engem rendre fõbázison felszállás közben szed ki. Volt hogy épp hogy beûétem a gépbe, már be is csapódott. Elképzelhetõnek tartom hogy nagyon is jól lehet vele célozni és lõni ha megtalálja az ember a módját. (Még én se tudom hogy hogyan kell)

Elastic An-usZ Boys

FCH kari
#62235
sajna ugy kell letölteni( Your download is ready. Please click this link to start the download.)

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

T4CeOBiNet noob
#62234
nekem nem talál a linken semmit <#oooo>

jatékban: T4Ce|OBiNet|noob

T4CeOBiNet noob
#62233
de már nem kell sokáig várni .. peccs után a 0,5-el felmelegedés elõtt kilehet végezni egy helit<#vigyor2>

jatékban: T4Ce|OBiNet|noob

FCH kari
#62232
ezzel a légvédelmi rakétákkal linebakker éstársai ebbe beleértem a repölün levö raketákat is megfigyeltem ha a közelben nincs ellenséges repülö tárgy az istenért nemlehet eltalálni a saját gépet de ha van a közelben akkor tuti hogy 2-3 raketábol legalább 1 sajátgépre megy

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

#62231
CSináljon valaki olyan jeepet, amin 3-4 géppityu van egybekötve (mint egy ZSU légvédelmi lövegnél). Azzal mit lehetne kaszálni <#finom>

T4CeOBiNet noob
#62230
jahh<#nevetes1> 8 stinger de csak egy 0,5es géppuska és persze a játékban úgyis csak az egyedül használható<#hehe>

jatékban: T4Ce|OBiNet|noob

FCH kari
#62229
találtam egy kis videot az a10-a-t mutatjákbe megy egy helitITT

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

#62228
Bizony, a bal felsö sarokban ott van hogy "Mobile AA", a fegyverzete pedig 8 stinger rakéta. Istenien le lehet majd lõni vele a saját gépeket 😊

Szerencsére van rajta géppuska - na ettõl igazán mobile AA a dolog. <#eplus2>

T4CeOBiNet noob
#62227
felirat balfelsõ sarok:
class - mobile aa

szerinted??<#nevetes1><#awink>

jatékban: T4Ce|OBiNet|noob

Jancsik
#62226
ez légvédelmi jeep?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

FCH kari
#62225
ittvan egy két jo kép jármüvek magukrol beszélnek:9

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

T4CeOBiNet noob
#62224
bocsánat!! :: (sFB-CoR) vagy (CoR-sF😎<#worship>

jatékban: T4Ce|OBiNet|noob

T4CeOBiNet noob
#62223
<#wave>
sF-COR 19.re halasztódott a GBC ellen meg 21. megyünk és akkor végre lezárul az 1.huncup<#wink><#bohoc>

jatékban: T4Ce|OBiNet|noob

Running
#62222
Köszi SOG a tegnapi gyakot. Nagyon tündéri meccs volt, sorry a kavarásért az elején...Ja és kössz a pótembereket. <#hehe>

Me0w
#62221
Nem birod ki hogy ne gondolj azokra a kurva pontokra 2 napig? Nem ertem, hogy egy 15 eves gyerek miert nem erti meg, hogy a jatek nem a pontokrol szol 😞

Together we'll fly someday...

Crem
#62220
nem...

hogy gondoltad ezt a termeszetben fizetest? felmegyunk a harmashatarhegyre es adsz 5 rongyot?

Beers
#62219
Basszus az még 1 hónap 😞 !

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

uHs Gerzson
#62218
Na megjött az elsö hivatalos bejelentés a US Intervention modtól hogy Március 12-én lesz az elsö public béta. Aki nem ismeri a modot itt van info és egy pár kép is elõkerült:

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Jancsik
#62217
nektek frissíti a pontjaitokat?

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Danee
#62216
Eat Shit And Die (ESAD) vs.
761 - 1012
Clanbase ladder
Ezek igazi profi srácok voltak 😊 felmentünk a ranked szerverükre, mert más IP nem volt, feljöttek, átállitották unrankedra, mindenkit lebaszott, nem adtak jelszót..... felmentünk IRC-re, mi voltunk a moderátorok, mert egy nyomorult nem volt fenn..
Na mindegy a szinvonalat a nevük mutatja

Hatt
#62215
Szedett vedett banda volt. Spawnblockin már csak akkor mikor meguntuk õket. Azt hittük durvább lesz de volt olyan kõr mikor én pl legelõl rohatam és 1 ellennel nem futottam össze. spawnblock nélkûl. Az pont az elsõ gyõzelmünk volt. 4 emberünk halt meg...

Elastic An-usZ Boys

#62214
X:\xy\Battlefield2\ után ne tegyél \-tmert akkor nem megy fel a pecs.
tehát helyesen: X:\xy\Battlefield2

aut viam inveniam aut faciam

mohus
#62213
"Nekem néha a figura önállósítja magát vagy fáziskéséssel hajtja végre a mozdulatokat.Az elõbb kb 1. pecig nem volt hajlandó abbahagyni a hátramenést.Ha nyomtam a W gombot akkor ment elõre is de ha elengedtem akkor ment hátra.Ha vodnikba ültem akkor tolatott.De csinálta azt is,hogy 3x beszált a vodnika elindult kiszált és kezdte elöröl.A gomb nem ragadt be mert egyrészt rádiós a billentyûzet és a vevõ ledje pislog ha vétel van meg megnyitottam egy jegyzetet és ha nem írtam bele akkor nem jelent meg betû.Másnak is van ilyen tapasztalata?Nem örülök neki amikor egy ház tetejérõl esek le mert megy mint a duracel nyúl.

nekem olyan volt vazze hogy spwn után guggolva indult...és jump gombra nem akart kikászálódni belõle csak ha a guggolást nyomtam😞

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

Zs0lt1
#62212
"come up with some tactics other then sniping from the rooftops"
lol ez jó :ÐÐÐ

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

Jancsik
#62211
<#eplus2><#eplus2>

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

uHs Gerzson
#62210
HA eddig nem tünt fel <#mf1>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Csacsy
#62209
Kóstolgatsz? <#guluszem1><#csodalk><#duhos2><#action>

uHs Gerzson
#62208
Akkor mostantól ki nálatok a szakkomentátór? 😄

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Csacsy
#62207
Gaboca hazudik, ne higgyetek neki 😊

Csacsy
#62206
Olvastam a CB honlapon Flatline hozzászólását, és jót röhögtem rajta. Elég nagy lúzerek, hogy így fogadták a vereséget, spawnblokkolós trükk jó poén lehetett 😊
aMÚGY GRAT A 3 MAGYAR csapatnak a gyõzelemért, Vényesek pedig fel a fejjel, lesznek õk még ladder elsõk 😛

#62205
Igen, ez nekem is rögtön szemet szúrt. Érdekes, vagy inkább gyanús<#fejvakaras>.
Jancsik
#62204
játszottunk(GBC) a mafia szerveren, ahol szoktunk, és mielõtt elmentek az adminok, kirúgtak mindannyiunkak, mert elõzõ körben mi voltunk az elsõ 4helyen...

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Zs0lt1
#62203
jah :-)

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

uHs Gerzson
#62202
Grát mind a 3 klának 😊

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Hatt
#62201
grat<#eljen>

Elastic An-usZ Boys

#62200
Nullázás a javából. grat

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

erdos
#62199
<#eljen><#eljen><#eljen>

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

erdos
#62198
Match: JEEP CSATA RULEZ versus Squad Luojat
Date: Sunday 12 February 20:00 (20:00 , 21:00 )
Levels: Daqing Oilfields - 32/Dalian Plant - 32
Server: ours and yours
Players: 12 x 12
Ladder: BF2 CON - 32
Rules: Commander mode?: Allowed
Global weapon unlocks?: Not allowed



JEEP CSATA RULEZ win from Squad Luojat with 1067 to 818 tickets
and gain 37 rating points (Squad Luojat lose 37 points).

JCSR-SL

Olajtölgy
301-179
278-153

Dajlantplén
295-208
193-278

jó kis meccs volt :-)

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

Zs0lt1
#62197
grat

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

Kovács legény
#62196
gratula<#eljen>

www.czekoart.hu

Running
#62195
Igazán szép eredmény.

Hatt
#62194
eX-Battlefielders vs Blitzkrieg Barrets
196-0
167-0
145-0
199-0

-------
eX vs bb
707-0
Dupla Mashtuur
8vs8
Infantry

Elastic An-usZ Boys

leveskocka
#62193
ehh,csak te nyertel😊
[/img]
Pharolas
#62192
Szép volt, gratca <#taps>

\"A Fény gyermeke vagyok!\" Csak ne vakítana annyira...

Robogo
#62191
GBC vs =MKZ= Clanbase war
Karkand:
156-0
90-84
Oman:
142-0
110-57
--------
498-141

GG!Hozzá kell tenni,hogy nálunk 3-om embernek volt 200 fölött a pingje és sajna én is benne voltam!Meg nem tom,hogy hogyan csináltam de elsõ körbe 25 killem és 7 halálom volt.😄

TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^