Battlefield 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
1 A helikopteren 14 helyett csak 8 rakéta lesz
2 A TV-Guided rakéta hatótávolsága rövidült
3 Javítottak az AA rakéta befogásán
4 Javítottak az Sa80 és a G3A3 fegyvereken
5 Futva is lehet fegyvert tölteni eztán
6 Az M134 sebzését csökkentették
7 A szerverkeresõ ablakban a szûrõt javították
8 Hibajavítások a textúrákban
9 A gránátvetõ robbanásának sugara csökkentve lett
10 A Havoc helikopteren lévõ TV guided rakéták javítva
11 A FlashBang gránát hatósugara csökkentve lett
12 A support, sniper és antitank kasztok elsõdleges fegyvereinek pontossága korrigálva
13 Az Kínai és a MEC apc-k most már átlõnek az átlõhetõ anyagokon. De ez egy félreértés miatt került a játékba az elõzõ javítással, és visszaállítják. Valamint a LAV25 sem fog tudni átlõni ezeken az anyagokon.
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Hi everyone,
Today’s update is short, sweet, and to the point. The patch has been approved and is currently being prepared for public release. As of noon Pacific Time, the ranked servers will be getting their update so they can be running the 1.2 version on the morning of Valentine’s Day.
The patch will be available for download as of 9:00AM Pacific Time on Tuesday February 14th. I will pass along information about the release of the booster pack as soon as possible.
AJ Marini
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
-NEM lesz felvehetõ a C4, ill. claymore
-UAV lelövéséért NEM jár majd pont
A teljes interjú olvasható itt.
Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Ezert nem jarok magyar szerverekre...
"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)
Dolphin Diving is no longer possible
Players can no longer jump and shoot at the same time
Prone Spamming is now fixed
Sprint exploit is now fixed
Helicopter now carry 8 missiles rather than 14
TV-Guided missile now have a shorter range
Damage decreased from M134
Hit points on all air vehicles has been reduced
AA missile lock has been improved
All support kit weapons have been adjusted
All Sniper rifles have been adjusted
Sa80 has been adjusted
G3A3 has been adjusted
Reload while sprinting has been enabled
Medic defibrillator paddles have been adjusted. They now reload while not in use.
SCAR-L reload sound has been fixed
Server setting to allow friendly fire to be off on mines without affecting other weapons.
Server search filters now work properly
Mines can no longer be destroyed with other explosives
Bug in MP7 fire rate fixed. Ammo count increased and mag count and damage decreased
Flash bang effect radius decreased
Added unlocks for Sniper and AT kits
Fixed a bug in terrain rendering with night vision, whereby terrain was still dark in dark areas.
Fixed a bug whereby mods that are not bf2 or not xpack permutate shaders every time a level is loaded.
Fixed a bug whereby non-xpack mods cannot use xpack shaders.
Fixed bug in TV guided missiles of Havoc helicopter
The LAV25 now no longer shoots through penetrable materials.
Vehicles no longer disappear when viewed from some vehicles with a HUD (e.g. Tanks).
Performance gain found in static mesh rendering.
Detonation radius from grenade launcher explosions has been reduced.
Grenade launcher projectiles now have a minimum distance.
Fixed bug with capturing a flag from outside of the flag radius.
Fixed map selection screen issue on Wetlands
Being able to pass through walls using a spinning tank turret has been fixed. It has also been address on all rotating vehicle positions just to be safe.
Tanks taking damage from the terrain has been reduced
The Red/Blue nametag bug has been addressed
The disappearance of tank projectiles and grenade launcher projectiles during online play has been improved and should occur less frequently
The distance for throwing hand grenade, ammo packs, and health packs has been increased
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
-tRs-Landor
frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"
3-on a mieink kezdtek el mindig benyomulni ... 2-õn meg nekünk jutott a BC ...
Szép volt fiúk 😞
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
Szopjatok le mind!
Together we'll fly someday...
Új bejegyzés van mai dátummal az EA BF2 oldalán, íme:
"Listen up soldiers:
We have some great news for you regarding the upcoming patch. 1.2 is in the final stages of its release cycle. This means you need to keep an eye on this web space for further info and a release date.
I want to extend a huge thanks to our community for helping us grasp the issues that have made your gameplay less than optimal at times. We are very happy with the improvements in this patch and sincerely hope you are all pleased with the work we’ve done.
AJ Marini"
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
a sok kecseg meg már keresi a videókat hogy megkérdõjelezzék az állításainkat <#nyes>#nyes>
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Másik az un. standoff fegyverek pl. az AGM-142 Have Nap amelyiket irányba elindítják és az ha elõtte nem volt célmegjelölés akkor operátor menetközben végzi el a jelölést a leközvetített képen keresztül. Ezek a készülékek amúgy általában más tartományban üzemelnek mint a normál televízió, szal szarnak a ködre. Van olyan is, hogy másik gép világít meg nekik, persze ezt a BF2-ben max az elsõ trailerben láthattuk. LOL Szép is volna ha pl. az amik bejelentették volna, köd miatt az iraki háború elmarad. Majd tartunk esõnapot 😄
A tomahawk nem jó példa volt szerintem mert az GPS-t vagy TERCOM-ot (verzió függõ) használ a navigációhoz és menet közben folyamatosan korrigálja magát az elõre leprogramozott tájékozódási pontok alapján. Persze az robotrepülõgép.
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
Pl az amikor a BF2ben rálõsz egy emberre egy tárat, szikrázik a találatjelzõ, végigcibálod a célkeresztet a fejétõl a lábáig és a srác nem hal meg, majd ránt egyet a kép és hoppá nem is rá lõttem... Magyar ranked sajátosság. Persze biztos van hasonlo külföldi. Ami ennél is jobb mikor SF-es fegyverekkel jönnek ellened. Bár csak azért nem használom én is azokat mert eléggé mazo vagyok hogy mindet megpróbáljam lekéselni.
Elastic An-usZ Boys
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
erikk kész a házid <#ejnye1>#ejnye1> szobafogság lesz mint múltkor <#hehe>#hehe>
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Elastic An-usZ Boys