Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Boxer HUN
#62391
Vagy este 7-kor.

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Boxer HUN
#62390
Tehát du. 3.-kor.

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

uHs Gerzson
#62389
Ja csak az a +4 óra azért van ha tévednék ne engem vegyenek elõ addig 😄DD

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Zs0lt1
#62388
+6 óra ha jóltom.

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

#62387
LOL <#hehe>

uHs Gerzson
#62386
Nyugat amerikai idõ mivel arra van az EA fõhadiszálása <#violent> úgy számolom 6-10 óra igaz majd valaki megnézi a földrajz könyvben 😄DD

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#62385
Még annyit mondj meg, hogy a Pacific Time az melyik idõzóna, amikor náluk reggel 9 lesz, nálunk mennyi? <#nyes>

uHs Gerzson
#62384
Mind benne lesz 😊

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

schrank
#62383
MOST AKKOR EZEKBÕL MI NEM LESZ CSAK SORSZÁMOKAT KÉREK OKÉ<#help>
1 A helikopteren 14 helyett csak 8 rakéta lesz
2 A TV-Guided rakéta hatótávolsága rövidült
3 Javítottak az AA rakéta befogásán
4 Javítottak az Sa80 és a G3A3 fegyvereken
5 Futva is lehet fegyvert tölteni eztán
6 Az M134 sebzését csökkentették
7 A szerverkeresõ ablakban a szûrõt javították
8 Hibajavítások a textúrákban
9 A gránátvetõ robbanásának sugara csökkentve lett
10 A Havoc helikopteren lévõ TV guided rakéták javítva
11 A FlashBang gránát hatósugara csökkentve lett
12 A support, sniper és antitank kasztok elsõdleges fegyvereinek pontossága korrigálva
13 Az Kínai és a MEC apc-k most már átlõnek az átlõhetõ anyagokon. De ez egy félreértés miatt került a játékba az elõzõ javítással, és visszaállítják. Valamint a LAV25 sem fog tudni átlõni ezeken az anyagokon.

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

uHs Gerzson
#62382
Nincs mit leforditani mivel ezek a dolgok már benne voltak a régebbi hírekben 😄

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Boxer HUN
#62381
Persze tandem... a másodpilóták kedvéért!!!

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Boxer HUN
#62380
Azért elég ciki, hogy minden kiadott patch után újjabb és komolyabb problémákra derül fény. (Megéljük mi még azt is, hogy harci bicikli lesz majd a base mellé letámasztva...)

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

schrank
#62379
mikorra leszel kész a teljes fordítással <#wilting><#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

uHs Gerzson
#62378
Szintén új info a Patchrõl 😉

Hi everyone,

Today’s update is short, sweet, and to the point. The patch has been approved and is currently being prepared for public release. As of noon Pacific Time, the ranked servers will be getting their update so they can be running the 1.2 version on the morning of Valentine’s Day.

The patch will be available for download as of 9:00AM Pacific Time on Tuesday February 14th. I will pass along information about the release of the booster pack as soon as possible.

AJ Marini

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

uHs Gerzson
#62377
<#wink>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#62376
Láttam. <#vigyor0>

uHs Gerzson
#62375
Ja onnan van a hivatalos 1.2 javitás lista

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#62374
Újabb 1.2-es infók, hátha új még valakinek:

-NEM lesz felvehetõ a C4, ill. claymore
-UAV lelövéséért NEM jár majd pont

A teljes interjú olvasható itt.

Zs0lt1
#62373
egy szart, olyan bugokat hagytak benne, mint pld hogy gránáttal vagy tankkal ki lehet lõni az aknákat stb.

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

DummyBoy
#62372
Jóóóó lesssssz eeeeez 😊

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

Boxer HUN
#62371
Szerencsére már nem nagyon emlékszem rá, hogy némelyikük mennyire szarrágó tud lenni a fostalicskákáikkal a seggük alatt.... (Na kíváncsi leszek, melyikük veszi magára)!!!

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#62370
Az ufók visszahozták a régi Meowt! HURRÁÁÁ <#wave><#hehe>

SigS
#62369
JCSR pff <#levele>
Ezert nem jarok magyar szerverekre...

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

uHs Gerzson
#62368
Official Change Log for Patch 1.2:

Dolphin Diving is no longer possible
Players can no longer jump and shoot at the same time
Prone Spamming is now fixed
Sprint exploit is now fixed
Helicopter now carry 8 missiles rather than 14
TV-Guided missile now have a shorter range
Damage decreased from M134
Hit points on all air vehicles has been reduced
AA missile lock has been improved
All support kit weapons have been adjusted
All Sniper rifles have been adjusted
Sa80 has been adjusted
G3A3 has been adjusted
Reload while sprinting has been enabled
Medic defibrillator paddles have been adjusted. They now reload while not in use.
SCAR-L reload sound has been fixed
Server setting to allow friendly fire to be off on mines without affecting other weapons.
Server search filters now work properly
Mines can no longer be destroyed with other explosives
Bug in MP7 fire rate fixed. Ammo count increased and mag count and damage decreased
Flash bang effect radius decreased
Added unlocks for Sniper and AT kits
Fixed a bug in terrain rendering with night vision, whereby terrain was still dark in dark areas.
Fixed a bug whereby mods that are not bf2 or not xpack permutate shaders every time a level is loaded.
Fixed a bug whereby non-xpack mods cannot use xpack shaders.
Fixed bug in TV guided missiles of Havoc helicopter
The LAV25 now no longer shoots through penetrable materials.
Vehicles no longer disappear when viewed from some vehicles with a HUD (e.g. Tanks).
Performance gain found in static mesh rendering.
Detonation radius from grenade launcher explosions has been reduced.
Grenade launcher projectiles now have a minimum distance.
Fixed bug with capturing a flag from outside of the flag radius.
Fixed map selection screen issue on Wetlands
Being able to pass through walls using a spinning tank turret has been fixed. It has also been address on all rotating vehicle positions just to be safe.
Tanks taking damage from the terrain has been reduced
The Red/Blue nametag bug has been addressed
The disappearance of tank projectiles and grenade launcher projectiles during online play has been improved and should occur less frequently
The distance for throwing hand grenade, ammo packs, and health packs has been increased

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

#62367
ilyenek ezek a srácok.. <#wilting><#nevetes1>

-tRs-Landor

#62366
szerintem ez az idõváltozás miat lehet<#papakacsint><#crazya>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

DummyBoy
#62365
Én ezért jöttem el ... de ez egy ilyen nap ... ez volt ma már az 5-ik ilyen server ...

3-on a mieink kezdtek el mindig benyomulni ... 2-õn meg nekünk jutott a BC ...

Szép volt fiúk 😞

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

#62364
Éppenhogy megelõztél, most akartam gratulálni a JCSR-es csapatnak, hogy milyen hõsiesen Base-rapeltek Omanon.

uHs Gerzson
#62363
Ehhh 😊

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Zs0lt1
#62362
lol

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

Me0w
#62361
Gratulalok a JCSR + pt6 megfelelo tagjainak, akik sikeresen egy oldalra allva hatalmas batorsaggal beszoritottak a 3 ember hatranyban levo publlic jatekosokat, es utana ami volt bejott a bazisra.

Szopjatok le mind!

Together we'll fly someday...

#62360
Mielõtt az ingerlékenyebb fórumozók elküldenének a francba segítek:
BF2 help

bazs1
#62359
Honnan tudok cracket letölteni a Battlefield 2 höz?

#62358
Hát gyerekek, mégiscsak lesz valami ebbõl a holnapi peccsbõl.
Új bejegyzés van mai dátummal az EA BF2 oldalán, íme:

"Listen up soldiers:

We have some great news for you regarding the upcoming patch. 1.2 is in the final stages of its release cycle. This means you need to keep an eye on this web space for further info and a release date.

I want to extend a huge thanks to our community for helping us grasp the issues that have made your gameplay less than optimal at times. We are very happy with the improvements in this patch and sincerely hope you are all pleased with the work we’ve done.

AJ Marini"

#62357
Príma, príma!

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

Cream78
#62356
Amennyire én tudom igen!

#62355
A horda ugye készül a mai meccsre?

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

DonC
#62354
Nekem tetszett volna ha pl. FLIR pod van pl. a vadászokon és egymást segíthetik vagy esetleg a spec ops képes lenne megvilágítani a célokat. Ez volt asszem a trailerben.

schrank
#62353
mit lehet biztos <#hehe>
a sok kecseg meg már keresi a videókat hogy megkérdõjelezzék az állításainkat <#nyes>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

DonC
#62352
ah, sry lehet nem olvastam alaposan 😄

schrank
#62351
azért írtam hogy itt a TV olyan mint ha tomahawk lenne ami persze nem az <#nezze>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

DonC
#62350
A pixelharc nem volt rossz de nem hiányzik. Van itt mitõl hányni anélkül is 😊

DonC
#62349
Az egész szar ahogy van, ugyanis ilyen irányítás nincs, illetve az operátori beavatkozást ilyen szinten nem lehet megvalósítani, a rakéta nem tud így kanyarogni. A TV / IR vezérlésû cuccoknál 2 féle metódus van. Egyik, hogy a gunner/operátor megjelöli a célt és az intelligens bomba/rakéta oda megy, ráesik v. belerobban és finish.

Másik az un. standoff fegyverek pl. az AGM-142 Have Nap amelyiket irányba elindítják és az ha elõtte nem volt célmegjelölés akkor operátor menetközben végzi el a jelölést a leközvetített képen keresztül. Ezek a készülékek amúgy általában más tartományban üzemelnek mint a normál televízió, szal szarnak a ködre. Van olyan is, hogy másik gép világít meg nekik, persze ezt a BF2-ben max az elsõ trailerben láthattuk. LOL Szép is volna ha pl. az amik bejelentették volna, köd miatt az iraki háború elmarad. Majd tartunk esõnapot 😄

A tomahawk nem jó példa volt szerintem mert az GPS-t vagy TERCOM-ot (verzió függõ) használ a navigációhoz és menet közben folyamatosan korrigálja magát az elõre leprogramozott tájékozódási pontok alapján. Persze az robotrepülõgép.

TS Zolly
#62348
DC-ben meg én voltam ez az unatkozó. Csak nyomtam az egér billentyût, ha szoltak nem löttem. Sv-él könnyebb volt, de egy scudot beállítani ugy, hogy pontosan oda menjen ahová szeretném, már nehezebb volt. Ráadásul el a láma pályán még bugos is volt. Déli ponton mindent felrobbantott, de a robbanás közepén állo gyalogos sértetlen szokott maradni.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

Hatt
#62347
Valami azért sokkal idegesítõbb a játékban.
Pl az amikor a BF2ben rálõsz egy emberre egy tárat, szikrázik a találatjelzõ, végigcibálod a célkeresztet a fejétõl a lábáig és a srác nem hal meg, majd ránt egyet a kép és hoppá nem is rá lõttem... Magyar ranked sajátosság. Persze biztos van hasonlo külföldi. Ami ennél is jobb mikor SF-es fegyverekkel jönnek ellened. Bár csak azért nem használom én is azokat mert eléggé mazo vagyok hogy mindet megpróbáljam lekéselni.

Elastic An-usZ Boys

TS Zolly
#62346
Végre. Már kezdtem aggodni miatta, hogy mostanáéba illen jófiu. <#vigyor>

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

schrank
#62345
mondjatok bf2-es konkrét példát mert nem vágom még mindíg ki mivel hová hogyan ?
erikk kész a házid <#ejnye1> szobafogság lesz mint múltkor <#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Hatt
#62344
Ez a verzio érdekessé tenné a játékot.

Elastic An-usZ Boys

Hatt
#62343
Hát Vietnamos NT-ben én voltam a pixeles Mortaros... Szerinted ez unalmas de ez a te bajod. Abszolute nem volt unalmas és egy csapat sorsa múlik azon hogy pontossan lõjj. Nem 1 miniméteres pontot kell lõni a mortarral mint te azt gondolnád. Lehet te nem látod ezek közben hogy mit is lõsz viszont amikor pörögnek a killek tudod hogy éppen hova lõttél és hogy merre lõjj hogy ne jussanak ki. Mindig szükség lesz az olyan emberre aki 1 pontot véd vagy pl pixelezik. Neked ezek lehet nem jelentene sokat de ez nem az alja része az egésznek.

Elastic An-usZ Boys

ERykk
#62342
Költõi kérdés volt
(bazzeg büntipont rulz😊)