Battlefield 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kennwort
Bitte geben Sie ein Kennwort für Ihr Benutzerkonto ein. Achten Sie bei dem Kennwort auf die Groß-/Kleinschreibung.
jatékban: T4Ce|OBiNet|noob
jatékban: T4Ce|OBiNet|noob
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
jatékban: T4Ce|OBiNet|noob
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
Az kizárt dolog, mer nemtudom!
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
www.czekoart.hu
Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_
Én inkább várok mig mindenki vált,vagy felkell rakni a gépre még1* bft és lesz egy régi meg egy ujpöcsös,vagy inkább szarok az egészbe és megyek alukálni,nah pákó😊
www.czekoart.hu
xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info
www.czekoart.hu
Próbáltunk helytállni, de azért látszik h sokat kell még fejlõdnünk.
Remélem majd tolunk egy visszavágót!!
üdv all
(Amcsik voltunk ...) 2 hülye ... kiszürkítik a TV tornyot, utánna meg felszaladtak várni a helire ... mire odaértem már csak ez az egy pontunk lett volna ... ez a 2 barom meg vár a tetõn ... persze hogy a fél MEC brigád akkora odaért ... le is pergettek bennünket ... <#wilting>#wilting>
Ekkora kopterlámákat itthon se láttam még 😊
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"
Azért köszönöm mindenkinek a segítséget!
Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_
amugymeg ujpöcs uj hibák uj anyázások😞
www.czekoart.hu
És jöjjön már a peccs aztán indulhat az infantry cupa!
Jó kis game volt...
eX vs Horda
342-167
267-158
296-212
287-176
-----------
1192-713
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
Amúgy hol lesz elérhetõ?
ha nem volt igazam akkor elõre is bocs ,)
Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_
Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_
Ááááááá ...
Mellesleg ez az L96A1 dolog tetszik ... gondolkodom rajta 😊 (Fõleg hogy 10 évente 1-szer vagyok sniper 😊 )
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"
xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info
schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Sorry, de nem találtam erre vonatkozó részt ... (Aszittem csak elsiklott felette a szemed ...) De lehet hogy az enyém? 😊
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"
Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."
SWTOR: Dee'Greg, Conqueror of the Dread Fortress, lvl 55 commando - The Red Eclipse
Telepítési/indítási problémák:
'Patching failed': Ha a patch telepítésekor hibaüzenetet kapsz:
A battlefield 2 jelentõs szerepet ad a C:\Docmuments and Settings könyvtárban lévõ felhasználói fióknak, és mivel az ékezetet nem tudja kezelni, ezért akiknek ékezetet tartalmaz Windows profil neve, azok nem tudják felrakni. A megoldás:
Ne használjatok ékezetet vagy szoközt annak a mappának a nevében, ahova a BF2 telepítve van.
Ne használjatok ékezetet vagy szoközt a Windows profil nevében. (by Goodspeed)VAGY
Ha a Windows-t csökkentett módban indítod el és RENDSZERGAZDAKÉNT jelentkezel be, akkor a patch feltelepíthetõ (by Zs0lt1)
Elindítod a patch-et. Egészen odáig mész, amíg meg kellene nyomni az "Install" gombot. De nem nyomod meg, hanem bemész a C:\Documents and Settings\
Ha nem találod a 'Local Settings' könyvtárat, akkor be kell kapcsolni, hogy a windows mutassa a rejtett file-okat is.
Windows intézõben: eszközök --> mappa beállításai --> nézet --> rejtett fájlok és mappák --> megjelenítés
Windows Commanderben: beállítások --> általános beállítások --> képernyõ --> látszik a rejtett/system fájl (szakembereknek!))
Indítás után fekete képernyõ:
Aki korábban használt NO CD crack-et, annak vissza kell tennie az eredeti bf2.exe filet, mert a tört verzióval nem indul el a patch-elés után. Ha nem tetted el az eredeti file-okat, letölthetõ itt: bf2.zip (6,5 M😎
Nézd meg lentebb a Gyakran ismételt kérdésekben a videokártya (ATI/NVIDIA) problémákat
'Invalid CD key': Alap esetben akkor írja ki, ha tört játékkal eredeti kulcsot igénylo szerverre akarsz felmenni. A v1.03 patch esetében viszont eredeti és tört játékkal is megesik, hogy a korábban elfogadott kulcsot most nem tudja értelmezi a játék: eredetivel sem enged fel ranked szerverre, ill. tört kulccsal tört szerverre sem. Ennek megoldására a 'Patching failed' hiba 2. pontjában leírtak szerint keresd meg a patch ideiglenes telepíto könyvtárát (C:\Documents and Settings\
'CD Key in use' hibaüzenet esetén valaki már használja az általad generált CD kulcsot, ez esetben újat kell generálni, és átírni a registry-ben.
START Menü --> Futtatás/Run --> Regedit - Itt keresd meg a HKEY_LOCAL_MACHINE/Electronics Arts/Battlefield 2 mappát. Itt az 'ergc' tartalmazza a kulcsot, tehát azt kell módosítani.
PunkBuster (P😎: A legtöbb szerveren be van kapcsolva a PunkBuster program a csalások kiszurésére. Ha ez nincs bekapcsolva (Futó játék --> Multiplayer fül --> legalul) akkor az ilyen szerverek nem engednek be, ezt be kell kapcsolni.
Ha állandóan kidobál a szerver valamilyen Punkbuster hiba üzenettel, akkor a punkbuster.com bf2 oldaláról le kell tölteni a wc001199.htm és wa001360 fileokat (jobb klikk, mentés másként) és betenni a battlefield2/pb könyvtárba.
A PB file-ok frissítése történhet a pbweb.exe segítségével is. Ha ezt a kis file-t letöltöd és elmented a Battlefield2\pb könyvtáradba majd ott elindítod, akkor letölti és helyére rakja a játékhoz elérhetõ frissítéseket.
Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_
Mines can no longer be destroyed with other explosives
Az aknák többé nem robbanthatóak fel más robbanóanyaggal 😊
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
Ha meg sikerül találnom egy rendes gunnert, és õ meg support lesz, akkor nehezen lehet megszabadulni tõlünk<#mf1>#mf1><#violent>#violent><#hehe>#hehe>.
Pacific Standard Time (PST) = GMT (Greenwich Mean Time)-8
CET = GMT+1
nnaszal lehet számolni :Ð
Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_