Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

TS Zolly
#62990
Akkor huuzzzzz a csába codozni!

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

TS Zolly
#62989
PKMS az egy PKM álványos változata. AMD-nél még üres rakasszal is nehezebb, mert az AMD egy gépkarabéj. Ak47 egy Magyar modosítása. Kissebb csõ, és behajtható támasz. Persze ezért a leggagyibb AK családtag is lett. PKM is kalasnyikov fajta, csak az meg géppuska, hétköznapi nyelven, golyoszoro. És AMD is az, géppisztojnak hijják hejtelenül. Asszem még a skulok is ugyanazok.7,62-es. Esetleg dupla töltet lehet a PKM lõszer. Monjuk ez passz. Mivel a PKM-nek hosszabb a csöve, ezért pontosabb is mint az AMD. AMD-t eleinte a tiszteknek csinyáták, asszem a 60-as évekbe, késöbb lett az ejtõernyösök és a páncélosok fegyvere kisebb változtatással. Pl 30-as tár. Ekkor lett a neve amd. Automata modositott desszant.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#62988
DC-vel és BFV-vel szétjátszottam magam, de a BF2... grrrrr...
#62987
<#banplz>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

#62986
Én már nem is játszom! RAKÁS SZART SEM ÉR A BF2. Már a gépemrõl is leszedtem, hogy holi nosztalgia érzés se tudjon rávenni a játékra. Javaslom COD2-t! Az is bugos, de ott legalább 1 lövés 1 ember.
#62985
Valami ilyesmi? <#ravasz1>

-tRs-Landor

frx Zozo
#62984
Ez pontosan PKMSZ volt. Fél kézzel nem nagyon tudtad megtartani sokáig. Tele rakasszal nem volt soha a kezemben, de az AMD-nél sokkal nehezebb volt.
A géppisztolyhoz képest sokkal brutálisabb fegyver, tényleg pontosabb és erõsebb, tekintve, hogy nagyobb lõszert használ, mint az AK. A célok is messzebb voltak hozzá, és könnyebb is volt eltalálni. És a füled is jobban csengett a lövöldözés után. <#violent>
Mondjuk a kedvencem a BRDM2 14,5 mm-es géppuskája volt, beszarás, micsoda hangja volt. Meg kétméteres lángja.... Sajnos csak egyszer tudtam lövöldözni vele. A lõszere sem volt kicsike.

Svindler
#62983
Cool!

PT-6| Rodat

DummyBoy
#62982
<#hehe> Ötös 😊

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

ERykk
#62981
DummyBoy
#62980
Én eddig mikor kellett mindig kipróbáltam 😊

Már csak poéból is 😊 Eddig nem jött össze 😞

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

Svindler
#62979
Végén annyi kamut beírtok, hogy valaki valaki beletrafál egy frankóba és csávókánk megussza a 12k-s fogyást! <#hehe>

PT-6| Rodat

#62978
<#vigyor>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

DummyBoy
#62977
US37-H3FU-CK1N-GG00-GL30

😊 Nekem az a kedvencem <#hehe>

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

#62976
szegény gyerek<#vigyor3>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

Svindler
#62975
Biztosan jók, max elírta valahol telepítés közben! <#hehe><#pias>

PT-6| Rodat

vsly
#62974
VEDD-MEGA-GAMET-ABOL-TBAN
Ha estleg mégsem müködnének az elõzõk<#hehe>

Gázkészülék szervíz: gazdoki.hu

#62973
jóóó, ne ilyen gyökérláma klános képeket mutogass.. <#idiota>

-tRs-Landor

Svindler
#62972
Tisztára DC-s érzésem lett helizés közben az uj pecs után! Legalább van egy kis izgalom!! <#hehe>

PT-6| Rodat

#62971
nem szeretem az ilyen fregeket<#papakacsint>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

Jancsik
#62970
nézd a pozitív oldalát, legalább többet fregelhetsz 😊

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#62969
Hát ezt éppen most nyomtam...



Tulajdonképpen annyira nem sok minden változott a helizést illetõen.

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

#62968
<#hehe>

#62967
köszönöm szépen
#62966
EH24-EzT1-BEN2-YAL7-TAD2

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

#62965
Ja😊

Beers
#62964
XGE6-V70Y-J75V-N6M0-2VTL

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

#62963
na akkor megmondanátok
schrank
#62962
rajta vagyok a képen a bal fölsõ sarokban <#ijedt><#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

schrank
#62961
<#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#62960
akkor írd be a telepítési kódot <#eljen>

#62959
#62946

#62958
akkor jó<#pardon1>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

#62957
hát nekem pl. le van töltve
#62956
vááááááááááááá <#alien>

-tRs-Landor

#62955
Javították az iglát,most már átgondolja hogy az ellenre menjen vagy sajátra...

#62954
Így van <#eljen>

joebacsi
#62953

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

matyi08
#62952
hûha milyen rendesek vagytok... na mind1 szarok rá(tok?).

dronkZero
#62951
Hehe, én -peccs elõtt- csináltam olyat repcsivel, hogy kergetem Menszesz-t, õ kergeti a haveromat. Rálövök két rakétát, elmegy mellette, lekapja a sajátot, én meg elbambulva ezen belerongyolok a roncsba. Erre benyög egy olyat TS-en, hogy "A középsõ repülõ mindig megússza..." Na, asszem azóta nem repültem... 😊

Steam: Zero_hu Live!: Zero HUN

mesor
#62950
Azért vannak ott mert a történet szerint a földönkívüliek feltérképezik az emberi harcmodort hogy lerohanhassák a földet! Ezáltal az EA a jövõben kiad egy újabb booster pack-ot amiben megjelennek a kis zöldek mint játszható új faj!
De az is lehet hogy angyalokat láttál!

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

#62949
(#62943) (#62945) fáj a hasam a röhögéstõl<#nyes>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

Beers
#62948
Talán a DVD-ben található kiskönyv hátulján megtalálod!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

#62947

-tRs-Landor

#62946
"egyébként valami játék is kijött, mert repülõket láttam repülni karkandon"
ezt uav módnak hívják<#idiota><#idiota><#idiota>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

#62945
mi a telepitési kód
#62944
de az a baj hogy csak 2-3 ember ált át!és ez így nem móka!

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

matyi08
#62943
fú, nekem nagyon nem jön be így elsõre az új patch. egyébként valami játék is kijött, mert repülõket láttam repülni karkandon, de mindíg csak mikor meghaltam. meg nem tudtam lelõni az embereket. bár ez lehet amiatt is, hogy egy ideje nem játszottam.

Beers
#62942
<#worship>

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

Danee
#62941
hehe, ezzel rábk céloztál 😊 fenn voltunk vagy 5en supporttal 😊