Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

uHs Gerzson
#63040

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

TS Zolly
#63039
M16-al csinyálják ezt meg! Bár ott ugy müxik, bedöglik a fegyver, szol a nigger, hogy kell másik. Nem cicoznak illen apróságokkal. Mi meg pucolgathattuk rendesen, ha a tisztjeink unatkozni láttak bennünk. Gázdugattyut akkori 1 forintos recés oldalával, utánna meg száraz homokkal. De a kecseg századparancsnoknak kivételesen szörnyüen vékony ujjai voltak, oda is befért, ahová a mienk nem. Viszont a sörösüveget is rendesen tudta szórítani, mintha az élete függött volna tõle.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

TS Zolly
#63038
Ugytudtam a 7,62x54 skulo az vadászpuska löszer szabvány. De elhiszem neked.

Hind löszer hüvelyel van tele a Hajmáskéri lõtér. Nem is nagyon kell keresgetni, csak menni és szedni. Nekem is van belölle. Bár miota megszüntették ott a helikoptereseket, nem tom lõnek e ott még.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

TS Zolly
#63037
<#mf2>

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#63036
Nekünk igazi fatusás AK 47-eseink voltak, még az eredeti változat. Kompenzátor nélkül, nem lemezbõl préselt, hanem acéltömbbõl mart. Szíjra vételkor elõfordult, hogy a mögötte állót a másik meglegyintette. Na, abból lehetett érezni, hogy milyen lehet amikor valakit úgy rendesen szájonkapnak a puskatussal. 😄
Sokszor felróják az AK 74 pontatlanságát (fõleg M16-tal összehasonlítva), de arra a távra amire ki van találva, arra meglepõen pontos volt.
És valóban sokat kibír. Lövészeten az egyik srác fegyverébe jó marék homokot szórtak, és nem volt ideje kitakarítani, csak nagyjából kirázta belõle. Simán mûködött, elakadás nélkül..

Minden jog fenntartva!

frx Zozo
#63035
<#gun><#szomoru1>

A legkirályabb az utolsó gránátdobálós gyakorlat volt.
Lendület hátra, elcsetten, eldobod, beugrassz az árokba, big bada bumm.
Srác fogja a gránátot, kihúzza a biztositót, hátralendit, gránát csetten, majd a gránáttal a kezében beugrik az árokba a tiszt mellé. Az meg szerencsétlen nem gyõzött orditani, hogy talán nem ártana eldobni a cuccost, szerencsére a srác eldobta végül, nem lett gond. Mi halálra röhögtük magunkat, a szerencsétlen tisztet le kellett váltani, mert azt mondta, hogy ezt nem birja idegekkel.
Az a marha már csak adalék volt, aki kihúzta a biztositót, majd hanyag mozdulattal eldobta vagy 10 méterre a gránátot, csak lazán, mintha egy labdát dobna. Persze a gyutacs nem indult el, úgyhogy nem történt semmi.

frx Zozo
#63034
Mind a kettõ 7,62-es, de a pkms lõszere nagyobb, csak a magátmérõ egyezik meg.
Az AK 7,62x39-es lõszert tüzel, mig a pkmsz 7,62x54-est.
Mindegyik fajtából hoztam haza üres hüvelyeket, pedig a 14,5-est trükkösen kellett ellopni, meg a többit is, mert a lövészet után mindig átkutattak minket. Azért hoztam egy szatyornyit belõle, szétosztogattam, csak egyet hagytam meg. A Mi28 gépágyújának hüvelyét meg egy órán keresztül kutattuk az erdõben, mire egy épkézlábat találtunk. Nem birták a repülést.

vsly
#63033
NP.Jó volt azért.Csak kár,hogy pont a Mashtur lett volna nektek a lényeg és pont az maradt el..Majd legközelebb azzal kezdünk<#awink>

Gázkészülék szervíz: gazdoki.hu

eX RambO
#63032
Vki hozzáértõtõl megkérdezhetem, hogy a 24/7es magyar Karkand servert kik adminolják,és hogy most kivolt az ADMIN??? Ugyanis 10 percel ezelõtt, a kör vége elõtt 6 killel, kibannolt az ADMIN de hogy miért azt nem tudom, ugyanis egy TK-m sem volt, de Good Conductot azt kaptam volna ha befejeztem volna a kõrt.Elõre is köszi az infót és a segítséget.

The Seventh the first. 7th Cavalry Regiment

#63031
Én már többször is játszottam olyan kört, ami döntetlennel végzõdött. A statokban azonban nem látni "Draw"-t, csak "Wins"-t meg "Losses-t.
Mi van a döntetlenekkel, azt miként kezeli a gép? Gyõzelemként vagy vereségként? Vagy egyszerûen elsikkasztja?<#nemtudom>
mohus
#63030
Ennyit a peccsrõl...
Elõször egy kínai dzsippbõl, majd egy kínai APC-bõl néztem végig a "profik" próbálkozásait...😞( én átlagos/közepes játékosnak tartom magam

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

joebacsi
#63029
jah, nekunk is rögtönöznünk kellett, a hirtelen összekapargatott emberekkel, meg tise épp erre a mapra készültetek, de mondjuk ennek ellenére azért nem volt annyira rossz ez az 1 map, legalább 1.2vel is van valami meccstapasztalat (pl flatline-ék 1.2 kompatibilis helikempelõ pozisönje n1, jol ellestük 😊)
sry tényleg mégegyszer, hogy csak 1 map lett belõle, szarul jött ki nagyon 😞

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

schrank
#63028
c/documentum and settings/gépneve/dokumentumok/bf2/screenshots <#papakacsint>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

badsec
#63027
Ahogy olvasgattam a fórumokat, új jelenség ütötte fel a fejét: TK az IGLAért!<#wilting>

Horda Maki!:D

Hatt
#63026
Semmi gond, ritka szar meccs volt.
Majd legközelebb.

Elastic An-usZ Boys

Jancsik
#63025
kár hogy az utlosó kör nem bírtuk lepörgetni 😞

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

mNzJean
#63024
GBC vs 26-Airmobile CB infantry war :
masthur us : 144-0 GBC
masthur mec: 184-0 GBC
karkand us : 174-0 GBC
karkand mec: 159-23 GBC
---------------------------
661-21 GBC

THX frx , köszi a szervert .<#worship>
THX GBC , mindenki nagyon jól játszott.<#eljen>

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

Jancsik
#63023
menj lejjebb a fórumon, ott az eredeti kép

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

#63022
Aztán tekertem és akkor már egyértelmû volt a lenti képbõl 😊))
#63021
Nem tudtam mire vélni azokat a fehér négyszögöket...
0Fritz0
#63020
Beszarás, remélem kap egy lájtos global ban-t. <#hehe>

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

gergod
#63019
Miért neked is pont így néz ki a képernyõd? <#hehe>

SWTOR: Dee'Greg, Conqueror of the Dread Fortress, lvl 55 commando - The Red Eclipse

gergod
#63018
Hagyd nem fogja megérteni....

Amúgy annyira nem szar ez a heli. Most is eX ellen a gyakaron 74 pontot hoztam össze helivel 20 perc alatt, ez peccs elõtt 90 volt a GBC ellen. Nincs sok különbség....

SWTOR: Dee'Greg, Conqueror of the Dread Fortress, lvl 55 commando - The Red Eclipse

joebacsi
#63017
talán minimap? 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

#63016
Flatline

Azon a cheateres képen hol látszik ,hogy cheater a srác ?
Cream78
#63015
Nem sokon múlt.....<#smile>

alma2
#63014
Akkor vegyuk, a te idomerteked szerint. Te 10 perc alatt tanulsz meg helit vezetni, ha en is ilyen ugyes lennenk, bar nem vagyok akkor a tankot a foldi jarmuveket kb 10 masodperc- a repulot, mondjuk 3 perc alatt tanulnam meg vezetni, minden trukkjevel egyutt.Mar 1xx ora utan jarok a helivel, de meg mindig azt mondom van mit tanulni, fejlodni, mas jarmuben erre nincs szukseg ott kimaxolod egybol.Az igla hasznalatahoz, kb 0,0001 masodperc kell, hogy megtanuljam profin hasznalni.Vesszuk haverom 7 eves gyereket, eloszor latja a jatekot bar mar jatszott sok hasonlo jelleguvel, mondom neki ulj be oda nyomj e betut, majd forogj korbe, ha elkezd folyamatosan sipolni katt bal egergomb.Es lon mar potyognak a helik.
Aki mar jatszott, a te idomerteked szerint kb 10 masodpercet, az minderre mar ugy is kepes, hogy kikapcsolja a monitort meg mielott belul az iglaba, persze hang van es maris potyognak a helik.Ismetlem MONITOR NELKUL
Es itt van az ahitott probleman, remelem mar kapisgalod mi zavar.
Ja igen ismet a te idomerteked szerint, kb 1 perc volt eleg nagy rutint szerezni, hogy potyogjon az srawtol a heli.Vajon mas miert 0,0001 sec alatt akar lenni szuperhero a jatekban a foldon, hogy aztan feljnek tole az egiek is ?
Jojjon a masik heli aki 10 percet vagy ha tehetsegesebb mint te 8 perc alatt megtanulta a trukkoket es lojjon le az, meg is hajlok elotte, de igy pont azt erte el a jatek, hogy a verlama, vagy kezdo vagy mindegy hogy nevezed, komoly ellenfeled legyen ugy, hogy mondjuk a foldon keptelen leloni egy masik gyalogost mert annyira nem megy neki ezert maris inkabb az iglat valassza...
Az egi oldalrol nezve ez olyan mintha a heli ki tudna loni 10 laserguided missilet egyszerre es mindegyik talalna persze mindezt, csak a bal eger gomb megnyomasaval.

szerintem

gergod
#63013
És ezt mért nekem mondod? :S

SWTOR: Dee'Greg, Conqueror of the Dread Fortress, lvl 55 commando - The Red Eclipse

#63012
Hehehe

BF2 - Complain Topics:1154, Posts:21003
BF2 - Praise Topics:150, Posts:2441

Yay!

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

#63011
Mert hova menti a screenshotot?

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

#63010
Cheater láma berakja a screenshotot a fórumba, lássátok, milyen rangot szereztem. Utólag jut eszébe, hogy a screenshoton látszanak ám a cheatek is....

http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic

gergod
#63009
SRY eX, hogy a 2. pályára nem tudtunk jönni. Nagyon elhúzódott a start a tegnapi peccs miatt. Amúgy jók voltatok.

SWTOR: Dee'Greg, Conqueror of the Dread Fortress, lvl 55 commando - The Red Eclipse

Cream78
#63008
Voltam már....és beszéljél szépen!<#mf1>

schrank
#63007
azt én is észrevettem hogy nem menti el a screenshot-ot a c-re ahogy eddig <#fejvakaras>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

schrank
#63006
húzz a gecibe cod2-ni <#mf2>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#63005
Épp az elõbb játszottam egy német szerveren és a repülõk sem akármik lettek. Nem vagyok egy jó repülõs, de vagy 10x lelõttem az ellenséges repülõket Oman-on, de az emberkék olyan kanyarokat tettek, hogy az 1.12-es peccsel nem lehetett volna rakétával kilõni õket. <#eplus2>

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

Cream78
#63004
Azé nem rossz, hogy javítottak a sniperen. Antikon a fél banda avval rohangál he-he-he. <#mf2>

#63003
Hát amikor én úgy 8-kor csatlakoztam a GS-tagokhoz ugyanezen a szerveren , akkor is 11 vs. 16 volt az állás (sõt asszem még 8 vs. 17 is volt egy rövid idõre<#eplus2>) és Dalianton mind a 2x legyõztük õket<#hehe>

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

#63002
az assault volta kedvenc fegyverem. még szerencs hogy megcsináltam már mindent vele. jól elbszták ezt is. gratula...

Asus Maximus III For,IC i5,GTX570,8gb memo,750W Corstáp,kb 10TB HDD,256 Cors SSDCorsair Obsidian ház, Dell 24\'\', Saitek X52,Logitech g15,g13,Micr. G9x SWTOR - Diehard

Svindler
#63001
A legjobb sulin volt amikor 20-ból tuti volt 5 f@szláma aki a szán mögé fogott! <#hehe>

PT-6| Rodat

Svindler
#63000
63k

PT-6| Rodat

TS Zolly
#62999
nekem a szán leis horzsolta a kezem. <#vigyor>

Rögtön az elsõ lövésnél.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

TS Zolly
#62998
Öreg voltam, mikor besoroztak egy szerencsétlen idegenlégios hüjegyeret hozzánk. Mert a hazai katonaidejét nem tötötte le. Jugo háboruba repeszt kapott a derekába, pedig hivatalosan az idegenlégio nem is volt ott. Felépült, és leszerelték elég kemény nyudijjal. bevonuláskor mi adtuk át neki a fegyvert. Kézbe vette, átvizsgálta, oszt a fötörzsnek visszanyujtotta, köszönöm de ez neki nem kell kijelentéssel. Fötörzs mégiscsak rábeszélte az amd-re. De nem lött vele soha, mert a köv héten leszerelték.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

Svindler
#62997
Hmmm. Sok ujat nem tudtak volna neki mutatni valszeg! <#hehe>

PT-6| Rodat

SigS
#62996
es a PA-t fel tudtatok huzni egy kezzel? <#ravasz1>

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

Svindler
#62995
De a legjobb, hogy még földreejteni sem kell! Elég ha szíjján megpörgeted és ugyis csõreveri magát. Kiképzõnk kicsit volt ideges amikor már 20 perce csattogtattunk! Aszonta soha többet nem mutat meg semmit <#pias>! Sokat sose könyörögtünk inkább kezébenyomtunk valami rövidet és már mondta is az okosságokat! <#hehe>

PT-6| Rodat

TS Zolly
#62994
Nekem is ollan volt anno. Hát, hogy jó e? Vitatható az eredet AK-hoz képest. Tesztek szerint is rosszabb a harctéri megbízhatósága, könnyen beragad a skulo. Tussal a földre ejve, csöretölti magát. Meg stb. Rövidebb csö, és lángrejtõ miatt nagy a szórása. Egyes lövére tényleg jó. Kipróbáltam akkor egy igazi fatusás ak-t. Élmény volt vele célbalõni.

40-es tár, asszem az az eldobható tár volt.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

SigS
#62993
Mukodik valakinek a print screennel a kepmentes a peccs utan? <#nemtudom>

"A barátok olyanok mint a hópelyhek. Ha lepisiled őket eltűnnek" :)

Svindler
#62992
Teljesen jó! Kb 200m-ig pontosan lehet vele lõni egyes lövéssel. Katonaságnál min a 30-as tár, gyalogságnál ha adtak nekik amd-t elõfordult a 40-es is bár ez marharitka volt. A belügynél csak 20-as tárral használják, bár ida a 20 is sok, hiszen semmi értelme sincs a használatának. Nem sok olyan helyzet van ahol használni lehetne. Ezért akarják mostanában ( már vagy 3-4 éve) sörétesekre cserélni.
Egyébként amd nagyon jó kis karabély!

PT-6| Rodat

Danee
#62991
mi az a valami ott a neved helyén? 😊