Battlefield 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)
PT-6| Rodat
xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
DE
szerencsére az Eurofasz és a Battlefield 2376 már készül JUPI <#eljen>#eljen>
Ezt is oldja meg valaki pliz 😊
Together we'll fly someday...
Na ezt oldja meg nekem valaki okos😄
Elastic An-usZ Boys
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
Az jó kövér patch , lesz mit töltögetni 😄DDD
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
Egy gyors kérdés:
mely patcheket kell felrakni BF2-re, elég a legújabb, vagy elõtte másikakat is kell, és ha igen akkor melyeket ?
THX....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
á - 160
é - 130
ó - 162
stb.
Together we'll fly someday...
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"
Én is észrevettem, hogy nem robbanok fel a claymore-tól, de mikor beleszalad az enemy akkor felrobbant engem is ... 😞
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
http://flatline.hu.googlepages.com/arcanecrafting The long lost and forgotten art of creating powerful items with magic
Together we'll fly someday...
Hidjétek -> Higyjétek
Létszives -> Légyszives -> Legyetek szívesek
Legfrisebb -> Legfrissebb
És még mindíg reklám.
Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD
-tRs-Landor
ez kimondottan egy fansite ami pl a medálokkal rangokkal foglalkozik.
ha ennyire nemtetszik az oldal akko nemkell megnézni ezvan nemtok mit csinalni
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
Letszives -> Legyszives -> Legyetek szivesek
Legfrisebb -> Legfrissebb
Es meg mindig reklam.
Together we'll fly someday...
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
Szerény véleményem szerint, röviden szvsz, elég sok bf2 fun oldal van már. Amugy tudom ajánlani ezt az oldalt neked, ahol sok ember megfórúl, és tényleg a legfrissebb hírek vannak. Ja és <#banplz>#banplz>
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?
Together we'll fly someday...
Sziasztok!Csináltam egy battlefield 2 fan sitet.Innen majd mindig teljes sebességel tölthetitek a legújabb patchetket!
Az oldalon minden nap történik fejlesztés.Hidjétek el sok munkám van benne.Úgyhogy létszíves ne fikkázzátok le!
Akit érdekel az megnézheti,a regisztrálóknak +szolgáltatások elérhetõek : pl patch letöltések
Mindig a legfrisebb BF es hírek kerülnek csak fel,a szerverek közt megtaláljátok a magyar szervereket az SG szerverétõl kezdve az EA HU-ig.Az oldalt ma indítottam.
Akit érdekel ,az nézegesse minden nap! Lesznek fent poénos bf2 es videok,képek.
Mindent megteszek,hogy jobb legyen az oldal.
És ez nem reklám,csak mondom,hogy akit érdekel megnézheti!
Üdv.:Hys
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
www.battlefield.hu
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
Koschwarz, ORFK is ennyire jól áll??? <#hehe>#hehe>
PT-6| Rodat
Ma 6 szervert hagytam ott ... mindegyiken volt vagy 16 death-em, ebbõl minimum 10 a csapattársaim "segítsége" miatt ...
Supportként Kurva Karkandon lõném az enemit, erre beugrik elém 4!!!! csapattársam ... 1-et véletlen leszedtem, punish egybõl ... erre jön a gránát, csapattárstól persze ... pukk ... utánna védek egy pontot, BAROM sznájper meg lebassza elém a Claymore-t ... szevasz ... Védek hátul egy pontot, enemy squad 4-bõl már 3-at kiszedtem egyedül, de erre jött a "felmentõsereg" és elkezdte befelé dobálni a gránátokat ... harmadikra sikerült is eltalálnia bármennyire is menekültem ... persze a 4-ik enemy kiszedter, majd befoglalták a pontot ... arról nem is beszélve, AT-ként a mai napon NEM volt olyan jármû amin ne lõttem volna legalább 1-szer a rakétát ... APC, Tank, Kocsi, Cobra ... még csak az se lehet hogy rosszul láttam mert elég közel voltak 😞
Jöhetne már a Classic Vietnam 😞
\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"
Mad and Deadly-vel megen jáccunk szerdán gyakmetset az sarkin meg zataron lesz .. zatar a másik amit agyonjáccunk az utóbbi hetekben
jatékban: T4Ce|OBiNet|noob
jatékban: T4Ce|OBiNet|noob