Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

schrank
#63790
majd akkor mondd hogy melegszik amikor olyanokat csinál mint nekem <#ejnye1><#nezze> lásd galériámban

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

mohus
#63789
"A procihûtõ 4600-at pörög, jó hangos,de nem zavar"

engem zavarna, mert a súrlódás már annyi hõt termel hogy nem tudja már semmi lehûteni<#hehe>

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

Running
#63788
Áááá mindeki potyogott keményen szerverrõl, meg nálunk is TS-rõl is...

Robogo
#63787
Thx a wart!Nagyon jók voltatok.<#papakacsint>

Thanks I owe you one.

Sajna nekem nem ment ma semmi.😞
Ledobott a server meg a ts is meg laggolt is,szóval szar volt minden.😞
Szóval bocs ezért,hogy sokszor leestem.😞

TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^

mNzJean
#63786
Jók voltatok grat. Mi viszont nagyot bakiztunk ma , kidolgoztam egy taktikot ami totálisan szar volt , bár jobb hogy ma derült ki mint holnap a t4ce ellen.<#eljen>

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

Cream78
#63785
Na népek tippeket kérnék! A gépem eléggé melegszik,Alaplap 70 fokos, proci 31...
A tápba van két venti,+egy különálló a gép hátuljában. A procihûtõ 4600-at pörög, jó hangos,de nem zavar....2.4-es intel proci,768 mb ddr,Ati Radeon 9600xt... Mikor a gép új volt akkor is gond volt már vele akkor kapta a + ventit... Mi fûthet ennyire? Lassan evvel fûtöm a szobát! <#smile>

De amúgy megy, nem fagy nem akad,csak nagyon ritkán NFS MW-ben...

Tipp hmm?

badsec
#63784
Köszi a gyakot GBC!

Dragon Valley
113-92 /USA/Horda
90-49 /China/Horda

Strike At Karkand
161-0 /USA/Horda
86-26 /USA/GBC

Összesítve:
390-227 a Horda javára!

Grat a csapatoknak! Szép volt fiúk!<#eljen>

Horda Maki!:D

Running
#63783
Köszönjük GBC a mai gyakot!!!

#63782
Én is arra gyanakszom, csak az a furcsa, hogy a demó simán megy 32 emberrel, a teljes meg már kettõvel is szaaa-aaagg-ggaaat<#nemtudom>.
(Bár mostanában a demó is egyre többet akadozik.)
leveskocka
#63781
ehheh
#63780
csatlakozom terrancehoz. mutasd akkor! kiváncsian várjuk...

aut viam inveniam aut faciam

Jancsik
#63779
hát weblapmotorral nem nehéz jobbat csinálna 😉

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

TerranceG
#63778
Hysteria: grat az oldaladhoz, jól néz ki.
Akinek nem tetszik az ne nézegesse, fikázni meg csak az fikázzon, aki jobbat csinál.

Igyunk sört jól!

schrank
#63777
mit grrr-ögsz töki sose játszol vele ha néha felmész szerverre csinálsz -20 pontot aztán megint kibasznak egy hónapra

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Danee
#63776
<#banplz>

#63775
akko megint eltolták megjelenési idot? grr
uHs Gerzson
#63774
nm 😉

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

FCH kari
#63773
köszi😊

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

uHs Gerzson
#63772
Ott van hogy az 1.21 után 1-2 nappal kiadják 😊

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

uHs Gerzson
#63771
Én csak Flatline aláírását tudom idézni, elöre is kösz Flat 😊


"BETAFIELD 2, Where patches even need patches."

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

FCH kari
#63770
Nincs semmi hir??

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

Yan
#63769
lenyulták a tekiládat?
neménvoltam.
<#pias>

&#165; xfire: kistekila

FCH kari
#63768
van valami hir a kiegészitöröl??

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

#63767
nemakarom nyugi 😊 csak nincs kedvem forditani me procitezstet olvasok
Hatt
#63766
Jól használod a copy paste vegyes párost.

Elastic An-usZ Boys

HunnernesKonge
#63765
Gyanitom ki akarja hírezni magyarul a battlefield.hu-ra <#eplus2><#vigyor1>
ERykk
#63764
#63757

#63763
Community Update - 2/20/06

Listen up Troops,

Although patch 1.2 included several fixes that we know were eagerly awaited, it unfortunately introduced some new issues. These are being addressed immediately and we are working around the clock to resolve those. Patch 1.21 (coming soon) will be tested in a limited beta with select Battlefield community members starting as early as this week. We’re doing this to ensure a clean release of 1.21. In addition, we have decided to postpone the Euro Force Booster Pack until sometime after the release of the updated 1.21 patch.

Stick to this web space for additional information soon.

On a more pleasant note, Battlefield 2 hit somewhat of a milestone last night with over 52,000 simultaneous players. This is the highest number of players we’ve seen at one time for Battlefield 2 and almost 4 times more than the peak number of Battlefield 1942.

Thanks in advance for your patience.

The team at DICE and EA




vki leforditana pls?
ERykk
#63762
a peccs erre való😉 de azért ennyi télleg nem kéne belõle😞

#63761
Na de ennek sosem lesz vége???
Szerintem a még béta állapotú BF2-õt adták ki tavaly nyáron (biztos kellet a pénz), aztán most toldozgatják-foltozgatják ezekkel a rohadt peccsekkel...

HunnernesKonge
#63760
Amikor a patchet kell patchelni<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>
#63759
Rá is fér...
Ma láttam olyat Karkandon, hogy a benzinkútnál a dzsip kerekei nem alul, hanem felül voltak a kasznin. <#guluszem1>
Csak azért nem tudtam screenshotot csinálni, mert a patch óta azt sem csinál a Printscreen-el...

#63758
De kajak jo a net meg minden, nem vágom ami a gond. Patchelni meg nem tudok..Nem indul el az install
HunnernesKonge
#63757
Jön az 1.21 Ehheh GRAT EA & DICE
Patch 1.21<#taps>
DummyBoy
#63756
Hmmm ... elsõ körben?

Ellenõrizd a netkapcsolatod <#hehe>

Kábel, modem, tûzfal, router és társait 😊

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

#63755
Hali mindenki! Lenne egy olyan problémám, hogy ha be lépek a BF2be és a multiplayer/join server Nem dob ki semilyen servert sem. Ha pedig ip-t irok be hogy csatlakozzon akkor pedig azt irja hogy ellenõrizzem a net kapcsolatom. Mit tegyek? MErt ASE-bõl se tudok csatlakozni.
Running
#63754
Joe te makibráner...ha msnenen is ennyit írnál nem kéne napokat várni a válaszra...<#eplus2>

FCH kari
#63753
nekem valami autorun exe hibát dobál😞?

Konfúciusz mondá: "Míg leng a lánc, meleg az ülöke."

uHs Gerzson
#63752
Te meg 1 nagy ÖSBF42-s RATYI VAGY!!!!!!! :ÐÐÐÐ

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Danee
#63751
miazhogyfarmer???
leraktam karkandon 2 tonna claymore-t 😊 volt olyan hogy 1el 3 embert repitettem el egy Föld körüli útra 😄

DummyBoy
#63750
Jókiosztottad a népet <#hehe>

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

#63749
thx joebacsi jol kiosztottal mindenkit 😄
joebacsi
#63748
nah, mostmár a szeretet és a béke sugárzik a topikból <#bohoc><#eplus2>

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

joebacsi
#63747
mondtam már, hogy szarnapom volt?

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

joebacsi
#63746
kötsög farmer...

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

joebacsi
#63745
ez eddig is volt, teis núúb vagy...

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

joebacsi
#63744
temeg szimplán ratyi...

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

joebacsi
#63743
okoskodó barom..

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

joebacsi
#63742
téged még mindig utálunk 😊

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

joebacsi
#63741
szopni jóltucc-e?

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"