Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

T4CeOBiNet noob
#63690

jatékban: T4Ce|OBiNet|noob

T4CeOBiNet noob
#63689
neked mindenre van képed??<#circling><#bohoc>

!!!!! 😊)

jatékban: T4Ce|OBiNet|noob

schrank
#63688
a pap "emberei" földrajzilag a paptól jobbra és balra láthatóak na õk a ministránsok <#zavart1>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

koschwarz
#63687
most akkor misináltál gyerekkorodba? mindig olyan érthetetlenül írsz...<#idiota>



\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

azazel
#63686
Mmmmmm...Király
Most raktam le a kanalat. Gondoltam benézek a fórumra, olvasgatok, megnézem a belinkelt videókat, kellemes zenét hallgatok, megnézem a belinkelt oldalakat, ilyenek.
Hõõõõõ, hát most nem vagyok jól.

digitalenjoy
#63685
Egyébként az elmaradt 2 T4CE-s huncup meccs lezajlott? Van róla valami hír?

A JCSR nem kerülget ...

schrank
#63684
én gyerekoromban még ministráltam is szerencsére akkor még nem volt net mert most a pofámról leégne a bõr <#merges3><#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Beers
#63683
<#worship>
Remélem reformátuséknál is ez a helyzet!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

Me0w
#63682
Ha Magyarorszagon hazasodsz akkor minden tovabbi nelkul.

Tobbi info itt: http://www.katolikus.hu/katek/kek01601.html#JB152

Nekem azert nem lehetett, mert Lengyelorszagban eskudtunk, ott pedig olyan eros a kat. egyhaz hogy lehetetlen volt az engedelyt megkapni. Nalunk lehetseges, csak megfelelo lelkipasztort kell talalnod hozza.

Together we'll fly someday...

Beers
#63681
Ezt próbálom elkerülni,nem tudom sikerülni fog-e?

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

Beers
#63680
Szintén zenész <#vigyor3>!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

erdos
#63679
ne is mondd...
Ugyanitt áldozati bárány áldozókéssel akciósan eladó... <#hehe>

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

T4CeOBiNet noob
#63678
öszinte résztvétem<#worship><#hehe><#hehe><#wave>

jatékban: T4Ce|OBiNet|noob

Me0w
#63677
Rofl... olyanon enis voltam baze, sot nekem meg kellett keresztelkednem a hazassag elott 😉 Vege a jokis Koppanyi eletnek 😛

Together we'll fly someday...

erdos
#63676
na vazze, inkább a csütörtök, kedden paphoz megyek házzasági elõkészítõre <#idiota>

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

Running
#63675
Mindketten azonnal gyertek fel msn-re, mert beszélni akarok veletek!!!

Running
#63674
Tökre az maradt meg bennem, h kedd. Na akkor gyorsan áthírezem meg átszervezem magam...

joebacsi
#63673
hallod running, abból a konyakmeggybõl vanmég?
kipróbálnám, mert jócucc lehet 😄

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Running
#63672
Na ne bassz fel, komolyan...csütörtököt beszéltünk le? Drága kenyér...nekünk mind1..még jó h beírtam...

digitalenjoy
#63671
Ne csináld Running! Csütörtökben maradtunk! Loááál! Megbeszéltük, hogy kedd nem jó, ezért csütörtök. Pffff... 😊

A JCSR nem kerülget ...

Running
#63670
Itten a rendõrségen sokan imádják az ilyen képeket. 😊)

DummyBoy
#63669
Looool ... most lettem ma 4-jére Privte First Class, pedog már lassan a Corporal-on is túl vagyok ... elég lassú a kommunikáció a BFHQ és a szerverek között 😞

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

schrank
#63668
ugye mennyire más mint a filmeken hiába a sok pc-s trükk <#nezze>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

T4CeOBiNet noob
#63667
köcce .. asszem most egy hétig nem fogok a kajára ránézni sem<#szomoru2>

egy ismerõsöm a balesetin dolgozik és õk a motorosokat csak donornak hívják<#szomoru1>

jatékban: T4Ce|OBiNet|noob

schrank
#63666
az a kisebbik probléma ha a házhoz kell igazítani a hûtést mert ott csak a kisflex korongjának mérete szab határokat <#hehe>esetleg egy ilyesmi<#miaz>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#63666
Yamaha TDM 850.

Schrank. Jo hogy nem tetted be. Tenyleg nagyon durvak. Az aldozatok legalabb 80 szazalekan mondjuk semmifele vedofelszereles nem volt. Esznel kell lenni persze, es jo ha az ember tisztaban van vele, hogy magara kell vigyaznia, mert masok nem fognak ra.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

koschwarz
#63665
<#dumcsi><#eljen>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

schrank
#63664
ez az hiába vagy te a talmácsi nemtudom kicsoda is ha egy balfasz miatt vége mindennek <#ejnye1>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#63663
A ház hátuljára akarok még eggyet, mert közel van a fûtõ test!

koschwarz
#63662
szerintem egyébként mindig a ventillátorlapátok méretét (átmérõjét) aggyák meg<#nezze>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

koschwarz
#63661
durva<#shakehead>

lehet hogy hatalmas fíling motorozni (2 nagyon jó haverom is van, akik nagy motor-fanok), és néha én is majdnem elmentem egy tanfolyamra, de valami mégis visszatart...<#szomoru1>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

T4CeOBiNet noob
#63660
ez az infó naon kellett a bf2 tudásomhoz úgyhogy mossmán mindenben naondenaon profi vagyok ... csak lõni kéne megtanúni .. meg rendesen mozogni .. meg tankozni .. meg helizni .. + + + +


Nagydög: csak cinkeltelek<#vigyor2><#kacsint> mijjen géped van??

jatékban: T4Ce|OBiNet|noob

schrank
#63659
vga -ra vagy a házra vagy mire kell ?

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

schrank
#63658
nem mertem a közvetlen linket benyomni ennyit arról hogy mit érnek a motoros "védõ" felszerelések <#szomoru1>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#63657
Helló!

Bocsi hogy ilyet írok ide , de muszály megkérdeznem! Ventilátornál a feltüntetett 80mm az a külsõ borításal együtt értendõ? Remélem tudja vki!!! Mégegyszer bocs az off-ért!

#63656
Mik azok a szembejovok? 😊
Komolyabban. Nagyon suru forgalom kell hozza, hogy ne legyen helyed elozni. Es nem centizgetos, epp hogy befertem elozesrol beszelek, mert feltem a rongyos kis eletem.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

T4CeOBiNet noob
#63655
és mi van a szembejövõkkel??<#vigyor>

jatékban: T4Ce|OBiNet|noob

koschwarz
#63654
mellesleg ezen a csak karkandos magyar szerveren tegnap este kaptam egy good conduct medalt, és már látszik a statban, úgyhogy megadja a pontokat. vagy lehet hogy tegnap összegyûlt a 100 kör?

végülis egy nap minimum 25-30 kör lemegy a szerveren, tehát 3-4 napon belül mindenkinek meg kell kapnia az ott szerzett pontjait.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#63653
Gyere ki a hatosra eletem, aztan megmutatom. Az en gepem harom es fel masodperc alatt van szazon(Igaz, csak ket kereke van.). Tudod, mennyi ideig tartanak fel a hetven-nyolcvannal ballago teherautok? 😊

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

koschwarz
#63652
a csajok miatt<#puszis>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

schrank
#63651
minek ferrarit venni ha csak 50 a megengedett sebességhatár <#kuss>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

koschwarz
#63650
na jó de a te vga-d az alaplapba van integrálva és az alaplapod is kb. összesen 2000 ft-ot érhet.<#hehe>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

schrank
#63649
lézalól 8-at egy egérért <#idiota> én vga-ért nem adnék ki 8-at nem egy szaros egérér <#vigyor3>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

koschwarz
#63648
ebben az az idegesítõ, hogy már gyújtanék rá a szivarra, hogy megünnepeljem a könnyû freget, aztán mikor mégis én halok meg, kiesik a tátott számból a szivar.<#szomoru1>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#63647
"az ellen AT-je, látszik, hogy rakétázik és éppen az irányzékba néz, közelrõl kap 3 sorozatot m16-osból, erre észreveszi, hogy gáz van, elõveszi a DAO-t és egy lövéssel lepuffant. ez kissé idegesítõ, még akkor is ha lag vagy mi miatt van"
<#nevetes1> ez nem lag, ezt úgy hívják hogy ócska sebzésrendszer... <#levele>

-tRs-Landor

Running
#63646
Holnap huncup meccsetek van horda ellen nem elfelejteni...

erdos
#63645
Köcce mindenkinek és a többi csapatnak is sok sikert a ladderen, igen jövünk fel mi magyarok <#nemtudom>

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

TerranceG
#63644
Wilda hibernáltatta magát.

Igyunk sört jól!

koschwarz
#63643
igen, eléggé butaságokat beszéltél meccs közben, megártott a konyakos meggy<#hehe><#hehe><#hehe>

ha nem emléxel erre, az is azért van<#hehe><#law>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

csaba67
#63642
gratula jcsr szép teljesitmény