172092
  • Bala10
    #163688
    látod, az közösségi topik, ott lehet építeni :D

    amúgy ti kötekedtek mekkenivel folyton, szal ne gyere azzal, hogy ki mit un, mert mi meg ezt unjuk már. amúgymeg csak arra a hszedre reagálunk, miben a mi kis társaságunkat fikázod.
  • SigS
    #163687


  • Fujiryu
    #163686
    Csak a kontraszt miatt.A szép csajok is mindig visznek magukkal egy rondát, hogy kiemeljék őket.Így került oda Szerzsínyó is
    Jöhetnél te is és akkor már ő is igazi hájg lenne a módosult kontraszt miatt
  • schrank
    #163685
    te hol vagy hájg ? estél-keltél bármivel mentem ellened
  • Fujiryu
    #163684
    Na mert nektek nincsen community topikotok elég...Van kk kávézó és hasonló ezer topik ahol haverkodhatnátok, de mégis a legáltalánosabb játéktopikot próbáljátok kisajátítani.

    Érdekes módon amint átmentünk a másik topikba tudtunk normálisan beszélni, anélkül, hogy az őselittel kellett volna vitázni, viszont ti még mindig ott tartotok, hogy minden hozzászólásomra tartalomtól függetlenül egy takarodj a hájg topikba felkiáltással reagáltok.Kicsit unalmas :)
  • Bala10
    #163683
    veled együtt 2 :)
  • mCkennny02
    #163682
    UNLOW
  • SigS
    #163681
    Ne oltsad már hátha most elkoccol
  • Bala10
    #163680
    2 okból nehéz. az egyik, hogy van 1000másik olyan topik, fórum, ahol komolyan veszik a játékot/mi oda nem mehetnénk, meg nem is akarunk, mert nem akarjuk elrontani más boldogságát/, a másik ok, hogy mostmár itt is van olyan topik ahol komolyan vehetik a játékot.
  • HTS s3rg1nh00
    #163679
    +1
  • SigS
    #163678
    Viszontlátásra hiányozni fogsz!
  • Fujiryu
    #163677
    Nem azért nyitottam mert ide nem akarok írni.Hanem mert Beers és a haverok úgy érezték, hogy muszáj megosztaniuk 2000+1edszer is, hogy ők nem akarnak továbblépni és a haverok miatt játszanak.Azt áruljátok már el, hogy minek kell ezt minden alkalommal leírni amikor arról van szó, hogyan lehet feljebbjutni a publicszintről(ha nem írod le akkor is nagyon jól tudjuk).

    Érdekes módon volt 2-3 ember akit érdekelt amit írtam és olyan is volt aki nem kezdte el leírni, hogy őt nem érdekli, mert SIKERÜLT felfognia, hogy nem neki írtam a hozzászólást.Ha erre rájönnétek és felfognátok, hogy ez a topik nem csak azoknak van akik csak publicolni akarnak, hanem azoknak akik ezzel a játékkal játszanak és ez a játék érdekli őket akkor lehetne lenyugodni és továbblépni.Azért mert te nem akarsz valamit, attól még más akarhat.Ezt kéne felfogni...

    Nem értem miért olyan nehéz megállni, hogy ne írjátok le minden alkalommal a szövegeket és miért nem tudjátok egyszerűen átugrani a hozzászólást és hagyni, hogy esetleg olyanok szálljanak be a beszélgetésbe akiket érdekel...
  • Bala10
    #163676
    2 biztos
  • schrank
    #163675
    utóbbiak hányan lehetnek ?
  • Bala10
    #163674
    ennyi. :)
  • SigS
    #163673
    Két réteg van!
    1., Aki csak szórakozásból játszik pár naponta/hetente/havonta és nem érdekli hogy kell beállítani a hitboxot meg a többi baromságot stb...
    2., Az összes többi a

    Battlefield HÁJG - igazi játékos topik -ban van

  • mCkennny02
    #163672
  • Fujiryu
    #163671
    Kár közösségről beszélni.Magyarországon normális közösség sose lesz.Sose lesz az, hogy valakinek az eredményéről elismerően nyilatkozzanak.Ha elérsz valamit és ha szerencsés vagy akkor csöndben maradnak és nem kezdik el kifejteni, hogy tulajdonképpen miért nem ér semmit amit te elértél.Viszont ha valamibe beleköthetnek, akkor azt teljes erővel teszik és azon lovagolnak napokig.

    Ez itt nem a hájgságról szól, mert sokáig az itteniek többségével nem volt semmi bajom és nem is nekik írtam amit írtam, de ugye mert ők egy közösség mindent magukra vesznek még azt is amit nem kéne és kollektíve az összes ember sértődik meg.

    Kár neked itt csitítani a népet, hogy ne legyen itt flém, mert a legtöbb amit elérhetsz az annyi, hogy téged is kiutálnak, mert megváltozni azt sose fognak.Nekik az a menő, hogy másokat fikázhatnak és elküldhetnek a picsába.Ettől lesznek közösség...

  • SigS
    #163670
    természetesen Fujinak ment...
  • Bala10
    #163669
    pont erről megy a vita, hogy mi nem hisszük azt hogy hűde tudunk, sőt! mi azt mondjuk, hogy csak szórakozásból játszunk, nem statért, meg azért, hogy legyen mit mutogatni az unokáknak majd... csak vannak páran akik ezt nem tudják felfogni és itt verik magukat, hogy ők milyen ügyesek. fuji is azért nyitott azt a topikot, hogy akit jobban érdekel a játék, az menjen oda. ennek ellenére itt szarakodik mégis... nem itt SG-n akarunk közösséget építeni, van más oldal erre.
  • SigS
    #163668
    Miértnem takarodsz a büdös picsába ha nem érzed itt jól magad?
    Van saját topikotok, ott mondjad a népednek az okosságot.
  • LordMatteo
    #163667
    Na akkor tisztázzunk valamit, a félreértések elkerülése végett! Az, hogy nagyrészt Fuji javaslati alapján van konfigolva a szerver, még nem jelenti azt, hogy barátok vagyunk (tudom Fuji lelked összetörött :D), én segítséget kértem itt, ebben a topicban, hogy szerintetek hogyan menjen a szerver, Fuji reagált érdemben, érdekes, másoktól, akik a közösséget építik, normális választ nem kaptam!

    Fuji: Igazából az egész SG-t, hájgostul, sima topicostúl hagynom kellene, és foglalkozni a saját csapatommal, de vagyok olyan fasz, hogy megpróbáljak értelmesen beszélgetni az itteniekkel is...

    Mindenki: Az a baj, hogy az itt fórumozók el vannak telve attól, hogy ők már mióta játszanak, meg minden, és ezért ahelyett hogy közösen "munkálkodnának" egy magyar közösségen, inkább egymást, meg az újoncokat oltogatják...Amíg ezt a viselkedést se az elvileg tapasztaltabb idősebb korosztály, sem az elvileg tisztelettudóbb fiatalabbak nem tudják levetkőzni, soha nem jutunk/juttok tovább ennél a szintnél...Ennyit akartam, sry, ha valakit megsértettem, de én ezt látom.
  • TDC Geronimo
    #163666
    nemkamu!
  • n003
    #163665
    nah azoktól az ősköcsögöktől vajh mit kapnának ezek a zúmolóstanoncok?? :O
  • n003
    #163664
    te .. ártatlan kis mondatot..

    :DDD
  • TDC Geronimo
    #163663
    Én semmi rosszat nem mondtam annó mégis egy ártatlan mondatomért 1 hétre elküldtek pihenni :( Az, hogy ki...a többség nagyon jól tudja
  • Bala10
    #163662
    és az... ismeretlen idegenek szerinted kik voltak?
  • Fujiryu
    #163661
    Csak azt felejtitek el, hogy nem csak ti vitáztatok a modikkal.Az itteni ősköcsögök fele már az első hozzászólásával permbant kapott, mert nem volt képes értelmesen fogalmazni és kontrollálni az indulatait :)
  • mCkennny02
    #163661
    UNLOW
  • 0Fritz0
    #163660
    és még több bla bla bla

    "A hülye kérdéses embereket meg küldjétek saját magatokhoz. Ti vagytok a szerető családapáék. Engem, mint kocka játékost kurvára nem érdekelnek a kezdő nyomorékok és törlöm az összes segítségkérő hszt."
  • 0Fritz0
    #163659
    bla bla bla

    "A hülye kérdéses embereket meg küldjétek saját magatokhoz. Ti vagytok a szerető családapáék. Engem, mint kocka játékost kurvára nem érdekelnek a kezdő nyomorékok és törlöm az összes segítségkérő hszt."
  • Fujiryu
    #163658
    Mert az a topik nem azért nyílt, hogy a kezdőknek segítsen.Az azért nyílt, hogy akit érdekel a macro és a routertweak és egyéb olyan dolgok amikről itt a többségnek fogalma sincs az nyugodtan kérdezhessen.Azért van az a topik, hogy aki itt sír, hogy nem jó a hitreg az be tudja úgy állítani a gépét, hogy az összes golyó betaláljon.De ugye az itteni elitnek ez kicsit sok és átirányítja az összes embert innen.Inkább egy olyan hszt linkelj be amelyikben anyázva elküldök egy segítségkérőt ebben a topikban...Ha nem érted az iróniát abban a hozzászólásban az megint a te bajod...
  • Bala10
    #163657
    2 modival is megküzdöttünk érte, szal a miénk. :)
  • Bala10
    #163656
    "Na mert ti mindig segítőkészek vagytok...Az értelmes poénkodás 50% ebben a topikban a segítségkérő emberek melegebb éghajlatra küldése és félrevezetése..."




  • Fujiryu
    #163655
    Sose voltatok toleránsak.Ott a kk ahol gáz segíteni és csak az értelmetlen fikázás a menő, meg ugye az olyan poénok amik 5 éve se voltak viccesek, de még mindig nyomatjátok őket(hogyan kell zúmolni és a társai)...Azt felejtitek el, hogy ez a topik nem a tiétek :)
  • 0Fritz0
    #163654
    "A hülye kérdéses embereket meg küldjétek saját magatokhoz. Ti vagytok a szerető családapáék. Engem mint kocka játékost kurvára nem érdekelnek a kezdő nyomorékok és törlöm az összes segítségkérő hszt."
  • mCkennny02
    #163653
    Csak azért mert egy igazi HÁJG vagyok
  • OrionHungary
    #163652
    kajak szórakoztatóbb vagy mint az eredeti
  • OrionHungary
    #163651
    #163600
  • Bala10
    #163650
    mindig azzal jönnek, hogy 1000normális bf topik van és hogy itt miért nem olyanok az emberek. mert mi nem akarunk olyanok lenni és azt sem akarjuk, hogy a magadfajta emberek idejöjjenek okoskodni. ha elvéréjátok a toleranciát másokkal szemben tőlünk, akkor mi is elvárjuk ugyan azt tőletek. mi merünk mások lenni