172092
  • Bala10
    #163728
    jó, csak szólok, hogy volt már aki megbízott benne, pedig nem kellett volna. :)
  • Fujiryu
    #163727
    Vannak itt értelmes emberek, de van 4-5 olyan aki csak értelmetlen hozzászólásokat írogat végig, semmi többet :)
  • Manoboy
    #163726
    Xfire van reged?
    Bf2 höz kér jelszót?
    Ha igen akkor belépsz a bf2-be ott ahol be kell logolni ott tudsz regisztrálni is.
  • LordMatteo
    #163725
    Mint írtam lentebb, nem értek egyet Fujiékkal sem mindenben...Téged sajnos nem vittek be az erdőbe, csak tanácstalanul nézelődsz a puszta közepén...

    Árpicsótány: Erre nem tudok mit reagálni, az értelmi szintedet mindenesetre nagyon jól belőtted ezzel. 30+, ugye? Ha egy 17 éves ember képes Veled normálisan beszélni, Te miért nem tudsz hasonlóan válaszolni?

    Bala: Én sosem állítottam, hogy akár én, akár a [Dome] csapat jó játékos lennék/jó játékosokból állna. Ha valaki rajtunk csinál fragmovie-t, csináljon, istenem, hova sz*rjak? :-) De nem mostanában lesz az sem, hogy Kenny ellen warozzak önszántamból ;-)
  • Peakman
    #163724
    igen, konkrétan ráhozza a frászt a procidra és kijön belőle a füst ...
  • havercsotány
    #163723
    mijez ilyezgetős videlyó?
  • Peakman
    #163722
    http://rapidshare.com/files/277770295/pbfix.zip.html

    tessék, valaki rakja fel valahova, ahol mindenki látja, nincs kedvem leírogatni 100x

    32bit alatt nekem megy ezzel a módszerrel rendesen, felelősséget nem vállalok érte ha szétsüti a géped ;)
  • Bala10
    #163721
    azt írd be amit kér a játék amúgyis. ea acc
  • vilmos1988
    #163720
    Sziasztok

    Xfire-nél mikor csatlakoznék egy szerverhez felhasználót és jelszót kér.

    Hol lehet regelni?
    Előre is köszi
  • Bala10
    #163719
    csak majd vigyázz, nehogy felkerüljön ide a kennivideója amit veletek játszott és majd mutogatja, milyen lámák vagytok... mint itt ezt már többször megtette
  • jappy
    #163718
    igy van menj csak és buzulgass a saját kis közösségedben:-)
  • jappy
    #163717
    KUSS NE POFÁZZ
  • Bogdogege
    #163716
    Te szegény, nem veszed észre ,hogy bevittek az erdőbe
  • LordMatteo
    #163715
    Erre annyit tudok írni, hogy Kenny a minap egyrészt szerzett nekem reget HUNTS-re (tudom, mindenki tud, de a szándék a lényeg), mivel az előző acc-om törölve lett ok nélkül...A másik pedig hogy szeretett volna segíteni az EA HUN-okat átállítani 1.5 rankedre, de mivel Zsivago az ilyen ügyeket maga intézi - érthető módon - így nem szorultunk Kenny segítségére. De segített volna...Sokat hallottam róla és van is egy véleményem, de bennem van annyi, hogy tiszteséggel beszélek minden Bf2 játékossal, ő - igaz, másodjára de - ugyanígy beszélt velem, ennyi...Ja igen, nem vagyok 30+, de még csak 20 se...

    Sajnos az indulatok annyira elharapóztak már egyes emberekben, hogy kár itt prédikálnom.

    Tutujgatom a saját kis közösségemet, eddig is jól megvoltunk, érdekes módon mert mindenki tiszteli a másikat, nem anyázunk, és végig hallgatjuk egymás érvelését ha vita vagy akármi van...Ennyi elég.
  • Bogdogege
    #163714
    Egyetértek
  • havercsotány
    #163713
    uncsi, uncsi,blablabla hülye gyerekkel nincs értelme vitába szállni bla bla lejárt lemez segítünk ahol tudunk vak vagy nem veszed észre magad blablabla barom blabla bla bleblé blabla szopdki faszt balabléblla...stb bla blé bla:):D kabe vegyí gumipicsát oszt tömjed blabla blé...stb b34
  • n003
    #163712
    aki általánosít annk nincs igaza mert pont egy olyan emberkével kötegelsz aki az esetek töbségében segít az eltévelygett ÁTutazókon
  • Bala10
    #163711
    ja, értem. akkor húzhatsz is tovább innen. :)
  • SigS
    #163710
  • Peakman
    #163709
    azt izélem, hogy amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten
    hát komolyan ide jövök értelmeset kérdezni, kapok az arcomba egy olyan választ hogy nekem nem is lehet legál win7-em, előttem már leírták ésatöbbi
    aztán miután közlöm hogy megoldottam magamtól, egyből mindenki felteszi a nagy kérdést hogy hogyan
    hát elmehettek ti a sunyiba már nemazért ...
  • n003
    #163708
    7pöttyös ne röhökj :DD
  • KáTéCé
    #163707
  • Bala10
    #163706
    azt mondtad, magadtól jöttél rá. akkor meg mit izélsz?
  • Fujiryu
    #163705
    Szerintem meg inkább mutassad meg, hogy vannak értelmes emberek akik tudnak segíteni :)
  • Peakman
    #163704
    bahahahahaha ez a lol teteje ha egyáltalán van neki, ha előttem már leírták akkor minek írjam le megint? ^^
    egyszerűbb ha kikeresed a post számát és beírod amikor kérdezik, vagy már megint én leszek a hülye?
  • SigS
    #163703
    Szerintem neked a magánéletben komoly gondjaid lehetnek
  • Fujiryu
    #163702
    Sajnos páran nem bírják a feszültséget, de izgalmat akarnak :)
  • n003
    #163701
    hmm .. ajjaj :D ezt a témát ne feszegessük .. főleg szerintem a te megítélésedre nemsokan kívácsiak ;)
  • schrank
    #163700
    nna kipróbálom az új szervert csinálok majd eredménytábla szkrínsotot aztán ámuljatok-bámuljatok
  • Fujiryu
    #163699
    Ja és egyébként nehéz titeket egy társaságnak nézni.Én kapásból két csoportot különböztetek meg köztetek értelmi szint alapján :)
  • Bala10
    #163698
    najó, de... úgy izgisebb. :)
  • Fujiryu
    #163697
    :)

    Viszont arra is van bizonyíték, hogy a hozzászólás elolvasása után rájönnek, hogy nem nekik szól.
  • Fujiryu
    #163696
    Hát szerintem pl te vagy annyira értelmes, hogy mellőzzed az értelmes hozzászólásaira való anyázást és ha normálisat ír hagyjad had írja.Lehet keveset teszi, de hidd el sokat tudna segíteni ha hagynátok.Az, meg hogy belinkel statokat nemtudom miért olyan bosszantó.Te nem teszed ennyi.Lehet továbblépni.Nem kell statbuzizni és stb.

    Rendkívül sok dolognak utánanézett, hogyan kell beállítani és tényleg nem sok idő.Tudom, hogy titeket nem érdekel.Én is havonta ha játszom, de akkor jól jön, hogy max minden 5dik golyó porzik public szerveren és egy tárból 5-6 embert leszedek úgy, hogy a másik gépen közben torrenteznek és flashjátékokat játszanak :)
  • Bala10
    #163695
    ha nincs megjelölve a címzett, akkor valószínűsíthetjük, hogy mindenkinek szól aki itt van. :)
  • Bala10
    #163694
    az a baj kennivel, hogy már elásta magát itt, lehet peccselni az égig, akkor sem lesz már itt másabb a megítélése...
  • HTS s3rg1nh00
    #163693
    "1., Aki csak szórakozásból játszik pár naponta/hetente/havonta és nem érdekli hogy kell beállítani a hitboxot meg a többi baromságot stb...
    2., Az összes többi"
    ebben nincs benne semmiféle dolog a 2-es csoportra vonatkozóan.egyébként pedig azért van ki a faszom a topic-kal,mert
    a)mindenki magára vesz mindent,holott kibaszottul nem neki szól.egy kurva görgetést kellene csinálni,de NEM,mindenkinek muszáj egy postot intézni Fujihoz,hogy takarodjon innen,csak beszólni tudtok mindenkinek "kk összetart" címszóval.észrevehetnétek már milyen szánalmasak vagytok ezzel,pont annyira,mint amikor kenny mindenkinek annyit ír,hogy "új gép"...
    b)Fuji írhatna kevesebbet,de direkt polgárt pukkaszt,csak ti ezt nem veszitek észre
    c)fújtok arra aki valami mást akar,ami nektek akár csak semleges is(ki nem szarja le,hogy van másik topic?)
    át kellene már ugrani a dolgokat,mert az,hogy mindig mindenki mindenbe beleugat,az ÓVODÁS szint,legyen valaki -20 vagy 30+ éves...
  • mCkennny02
    #163692
  • Fujiryu
    #163691
    Kenny kötekedett.Én csak próbáltam érthető magyarra fordítani amit mondott, mert beszélni még értelmesen nem tud.De már új programozást kapott szóval már elvileg működni fog rendesen(értsd úgy, meg lett neki mondva, hogy több tiszteletet bizonyos embereknek és kevesebb fikázást) :)
  • SigS
    #163690
    Te kis topik bohóca te... !!!
  • Bala10
    #163689