172092
  • mCkennny02
    #163649
    unlow
  • Fujiryu
    #163648
  • Fujiryu
    #163647
    Haggyad az egészet.Náluk ez kovácsolja a közösséget, hogy az egyik elküldi a picsába azt aki segítséget kér és utána röhögnek azon, hogy mekkora nagy emberek voltak.Az idejövő emberek 1% kap normális stílusban segítséget.De ne törd magad.Ezek már felnőtt emberek... :)
  • Bala10
    #163646
  • Fujiryu
    #163645
    Na mert ti mindig segítőkészek vagytok...Az értelmes poénkodás 50% ebben a topikban a segítségkérő emberek melegebb éghajlatra küldése és félrevezetése...
  • Bala10
    #163644
    esetleg leírhatnád, hogyan sikerült, hogy legközelebb tudjunk segíteni az idetévedt követelődzőknek
  • Zerénd
    #163643
    Igazad van. Akkor egy értelmes témára térjünk át. Hogy kő zumoni? :DDD
  • jappy
    #163642
    "A hülye kérdéses embereket meg küldjétek saját magatokhoz.Ti vagytok a szerető családapáék.Engem mint kocka játékost kurvára nem érdekelnek a kezdő nyomorékok és törlöm az összes segítségkérő hszt." ezt fuji barátod irta.

    miről beszélsz?
  • féligazság
    #163641
  • féligazság
    #163640
    szeretjük mi a fogyit meg a kennyit meg a fiatal korosztályt
  • endrodiz
    #163639
    ...hmmmm... igen...
  • LordMatteo
    #163638
    Srácok nem azért, minden tiszteletem az idősebbeké, és a jobb játékosoké, de nem érzitek nevetségesnek, ahogy itt osztjátok egymást? Néha feljön a vitatéma hogy szar magyarközösség meg minden, hát basszus csodálkoztok, ha a nagy és ősi SG-n ilyen az alaphangulat? Mintha 13-14 évesek írnának ide.

    Lehet itt hibáztatni Kennyt meg Fujit, vagy a másik oldalról Jagékat, de én amióta olvasom a fórumot (régebb óta, mint regisztráltam) itt csak a folyamatos vita megy, értelmes társalgás ALIG. Sajnos nem veszitek észre, hogy azokon kívül, akik ide írnak, mindenki nagy ívben kerüli az SG fórumot...A csapatok és az emberek is egyénenként egymást osztják, nem csoda, ha jön valami újonc, meg le van anyázva nagyrészt. Érdekes, engem is idegesítenek, meg minden, de mivel hazai szinten a második legnagyobb Bf fórum a miénk, van annyi türelmem, hogy segítek nekik...Lehet jönni hogy ki hány éve játszik, az utánpótlást jelentő új embereket nem kellene elüldözni...

    Nem szeretnék senkit sem megsérteni, de ennél finomabban nem tudom leírni...lol
  • mackosajt
    #163637
    "Sorry, the Windows 7 RC is no longer available for download. If you’ve got the download and need a product key, they’ll be available until October 21, 2009.

    To look up your product key or get a new one, just go through the steps like you're starting a download. Go to the bottom of this page, pick your version and language, and click go. From there, sign in with your Windows Live ID, and your product key will appear on the next page.
    "
    Letölteni MS-től már ugyan nem lehet, viszont ha végig haladsz a letöltés felé vezető úton, kulcsot még október 1-ig kaphatsz. Persze hogy legyen értelme a kulcsnak, ahhoz kell szerezz egy már letöltött win7-et.
    Vagyis tényleg ingyen osztják.
  • JagFater
    #163636
    Na látod megy ez, csak akarni kell. (csak hogy maradjunk a fosásnál)
  • Peakman
    #163635
    1-2 oldalt? végre valami használható
    kezdtem azt hinni, hogy itt csak a fosás aranyszabályairól és társairól olvashatok ...

    (egyébként már megoldottam a problémát saját kútfőből ...)
  • eugabesz
    #163634
    tessék
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    JYDV8-H8VXG-74RPT-6BJPB-X42V4
  • nandorb
    #163633
    ingyen osztogatjak a kulcsokat?szerezz nekem is egyet
  • Bala10
    #163632
    2x
  • Bala10
    #163631
    sajnos, mi hivatalos tájékoztatást/megoldást nem adhatunk erre a problémára, ellenben kérdezze meg pb-t vagy win7et.

    köszönjük, hogy minket választott.
  • JagFater
    #163630
  • Fujiryu
    #163629
    Értelmesen elpoénkodni...Ahahahah.Ez a legjobb vicc amit hallottam.Ha ezen nevetek akkor az már "értelmesen elpoénkodásnak" számít?
  • Fujiryu
    #163628
    A szokásos kockagyerek a sarokban szöveg fel se tűnt gondolom neked ebben a topikban, mert a 30+ hájggémerek között ez a szokásos módi :)
  • JagFater
    #163627
    Jahh és komolyan kérlek, ha nem tudsz értelmesen elpoénkodni itt, akkor tedd vissza a cumit és nézegesd ahogy nő a szőr a pöcsödre, ne itt baszd a rezet...
  • JagFater
    #163626
    Engem max annyit láthattál ott, hogy jófejségből beraktam a servereteket a PH-ra...
    Mutass egy hszt, ahol 20minuszoztam.
    Segítek, nem fogsz találni, szal lekophatsz...
  • Fujiryu
    #163625
    Érdekes módon titeket is láttalak már ott, pedig semmi keresnivalótok nincs még a közelében sem :)
  • Fujiryu
    #163624
    Ez valóban a háta mögött van...Amúgy meg én csak aztmondam, hogy ilyen magasszintű érvelést egy Zolly vagy Boxer szintű lángelme képes összerakni az eddigi tapasztalatok alapján :)
  • eugabesz
    #163623
    Amúgy jó trükk,ezt át kellene venni...azt írja álj a fehér vonalra ,ott várakozz...ha azt teszed,egy idő után fogja és kibasz...blocked vehicle! üzivel....ügyes...nagyon ügyes.
  • eugabesz
    #163622
    Megyen má Magyar bf 1.5 szerver,mer a németekkel már ki van pöcsöm...szánalmas amit az adminok csinálnak.Beugrottam vagy kétszer(na jó talán többször is) az induló repcsi elé,hát ezek a mocskok nem kidobtak.
    Egyébként sem értem,ha sorban állás van a repcsiért,akkor azt az adminnak is be kéne tartani,vagy ha nem ,akkor ne várja el a játékostársától,hogy ő megtegye.
  • eugabesz
    #163621
    Ellenjegyeztem.
  • jappy
    #163620
    A háta mögött ne ugass Boxeről! Két hónapja sg-t se látot!! Te gyáva fireg. A fene a kurva anyádat!
  • JagFater
    #163619
    Hivatalosan jogodban áll 1-2 oldalt visszaolvasni követelőzés nélkül...
  • Peakman
    #163618
    MSDN-en már fent van a hivatalos verza, oskolába osztják a kulcsot hozzá, ergo hivatalosan és jogosan használom, úgyhogy kérem a választ a problémára :P
  • eugabesz
    #163617
    Jó reggelt!ezez már megint itt rontja a levegőt...ez addig nem nyugszik míg valamelik 30+-os veszi a fáradságot és tényleg jól McKeny.
  • Bala10
    #163616
    könnyen lehetséges.
  • JagFater
    #163615
    Van saját topikod, ott oszd az észt, szeva...
  • n003
    #163614
    itt veszprémben van olyan rendőrnő aki feljelentette a saját apját valami autókázós vétségért :O valami rokona lehet akkor Fujinak? :D
  • n003
    #163613
    nem különösebben érdekel ki van 02keni verzió mögött .. akár te is lehetsz ;) lehet mindenféle összeesküvés elméletet gyártani rá hogy miért te vagy az .. ennyi
  • Bala10
    #163612
    na, feljelentetted saját magad a modiknál?!
  • havercsotány
    #163611
    ne kezd már megint plíz

    dzsuker jó reggelt
  • Fujiryu
    #163610
    Pont arra céloztam, hogy elkezdhetnél.Több értelme lenne mint az ilyen hozzászólásaidnak :)

    30+ ftw :)