172092
  • Fujiryu
    #163768
    Iphonerol nincs kedvem dumalni veled, szoval pls olvassad vissza a topikot es probald meg ERTELMEZNI amit irtam.Meg vegre megtanulhatnad felfedezni az ironiat masok mondandojaban :)
  • Fujiryu
    #163767
    Csak nyaron, mert kell a pluszpenz, hogy legyen mibol elni telen :)
  • mackosajt
    #163766
    Nem nézel le senkit, csak most is azt teszed.
    Miért próbálsz "sértegetni"?
    Nem veszed a lapot, hogy úgysem fogok úgy beszélni veled, ahogy szeretnéd? Hogy MEG TUDD ÉRTENI, nem fogok anyázni veled, és nem küldelek el bele sem.
    Csak szépen megkérlek, húzz a topikodba, és ne papolj itt a segítségről, miközben te is leírtad, hogy mit fogsz tenni a kérdezőkkel.

    Ha ezt nem érted meg, akkor sajnos a te készülékedben van a hiba.
  • Zerénd
    #163765
    "amúgy jaó reggőlt"
    Nyád!

    Mekeke! Húzd szét a farpofáidat, hogy fudzsi kényelmesebben befarkalhasson neked, és húzzatok át a hájg topikotokba ti überpro vérgémerek!
  • havercsotány
    #163764
    hajnal 1 bameg akkor fordultam a másik oldalamra:)
    vendéglátásban melózol ?

    amúgy jaó reggőlt pájinkásan
  • Fujiryu
    #163763
    Én sose néztem le azokat akik hetente egyszer játszanak és csak a funért.

    Sajnos veled azért nem lehet értelmesen beszélni, mert egyszerűen nem érted mit ír a másik :)
  • Herold
    #163762
    Szegény Fuji, jó melege lehet...
  • eugabesz
    #163761
    NA jó meggyőztél.Bár nem akarok akkora közösség építő lenni mint fu vagy ke...de lehyen.Nem nagy vasziszdasz.Ha beérsz a játékba már fut a PnkBstrB.exe ugye...na nyomsz egy alt+tab-ot aztán ctrl+alt+del-t,majd folyamatok..megkeresed a PnkBstrB.exe-t nyomsz rajta egy jobbost és beállítod a prioritást normál felettire.Ennyi.Engem utánna egyszer sem donott még ki.Jah és win 7 professional-om van
  • Promi #163760
    izirajder ocsem
  • Manoboy
    #163759
    Jó uram, én csak a kapott anyagot nyilvánosságra dobtam, hogy ne kelljen letöltenie külön senkinek. Amennyiben esetleg van kedved össze állítani egy kis segítséget, vagy linkelni nekem egy hsz számot, ahol az írásod van, úgy szerkesztek belőle egy mindenkinek használható valamit.
  • Promi #163758
  • mackosajt
    #163757
    neked miért nehéz megállni, hogy leírd ide ugyanazt minden alkalommal?

    Amíg nem kezdted el ezt az általános lenézést, még úgy gondoltam, értelmes ember vagy. Aztán lenézted azokat, akik csak hetente néha játszanak, és akkor sem profin tolják. Ezut jöttél az eredményeiddel, a válogatottal, ami megszűnt, és osztottad/osztod az észt megállás nélkül.
    Kenivel is barátkozol, holott egy értelmes mondatot is 3dik nekifutásra tud leírni, mert a skill mindenek felett áll nála.

    Szerintem ha nem akarnád megváltani a világot, mindenki jól járna. Nem ugatna le senki amiért leírod ide minden alkalommal, hogy itt mindenki köcsög, senki nem segírt, mindenki láma, közben meg Te írtad le, hogy ha valaki segítséget kérne a topikodban, törlöd. Most akkor ki a köcsög?

    Hagyd abba az "okoskodást", és kicsit nézz magadba.


    Matteo: azt azért megnéztem volna, hogy Kenny miként segített volna 1.5 ranked-et elintézni.

    ui: remélem ebbe is beleköt Fuji...
  • schrank
    #163756
    nekem ez szórakozás de amikor publikon ott voltatok nem ájultam el tőletek, a te tudásodat meg láthattuk aix-ba "... és akkor az erdőből kijött két rakéta"

    amúgy 1.5-nél is használható lett az AA úgy hogy valszeg a skilled nagyrésze a semmibe veszett
  • Metalmilitiakid
    #163755
    +1(remélem érted)
  • McKenny
    #163754
    ne számíts sok jóra,ide járók 80%a 4év alatt nem "jött bele".
    sok a errefele
  • Metalmilitiakid
    #163753
    - eleinte furcsa lesz hogy 3 heccsát 1 halál

    Eleinte furcsa lesz hogy sok fegyverrel lehet 1 hit HS el ölni , CS ben kevesebbel lehet talán :D
    -furcsa lesz hogy nem kell vásárolni
    -nem kell megvárni a kör végét hogy szüless
    -viszont a kanyarugrás skill (ha van) a claymore ok ellen egész hasznos
  • schrank
    #163752
    a cs szkill roszabb a bf-ben mint ha nem lenne semmi
    - először is szédülni fogsz a nag nyitott tértő
    - a heliben rosszul leszel
    - állandóan anyázni fogsz, hogy miért nyírt ki egy tank pedig te sniper voltál
    - nem fogod tudni hány pont kell ahhoz hogy zoom-olhass
    - az uav képernyőre azt fogod hinni hogy egy titkos csít ami csak neked sikerült aktiválni úgy hogy még pb sem veszi észre
    - nem érted hogy az usmc-ben miért négerek az AT-sok
    - eleinte furcsa lesz hogy 3 heccsát 1 halál
  • gviski
    #163751
    Na ez jó hír, most kezdem el nyomni a BF2-t és jó lenne magyarokkal játszani, remélem a CS Source skill jó lesz ide valamire :D na majd bele jövök :D
  • LordMatteo
    #163750
    Nem lehet, hanem biztos.

    Ha a mindEnhAtó is úgy akarja, a héten átállunk.
  • gviski
    #163749
    hi all!

    Az lehet hogy a magyar szerverek (EA HUN) nincsenek még frissítve 1.5-re?
  • SigS
    #163748
  • LordMatteo
    #163747
    Becenévnek elmegy :D De fonetikusan "dóm" vagyunk :)
  • SigS
    #163746
    Bazzeg én eddig Dömé-nek mondtam, bocsi
  • eugabesz
    #163745
    Nem baj...értem én majd elmúlik,Te még fiatal vagy,kinövöd.
  • LordMatteo
    #163744
    A Pc Dome egy számtech oldal és online újság, ennek a fórumán jött össze pár játékos a Bf2 megjelenése után, ők alapították a [Dome] Communityt...:-) Arra utaltam csak, hogy szeretett Dome-nk szerverei nem ilyen instabilak, hogy topicoc tűnnek el meg fel. :D
  • eugabesz
    #163743
    IRAM a kircsi....
  • eugabesz
    #163742
    Má ne haragudj,de mi a fasznak az a hülye xfire..ott a parancsiknja oszt indítsd azzal.Mit jáccod a nagyot,hogy egyból a szerverre??
  • eugabesz
    #163741
    Köszi!!Csak van egy aprócska probléma.Ez az userek egy részén segít,konkrétan nekem se jött be.
    Aztán teljesen magamtól rájöttem a javításra,a hiba kiküszöbölésére és aki veszi a fáradságot és ír nekem PM-et annak el is mondom,de a közösbe juszt se írom be,mert már egyszer leírtam és meg is kaptam egyesektől(Peakman) hogy milyen köcsög vagyok,hogy nem akarom minden egyes kérdezőnek leírni,akár 100-adszor is.
    A gogli mindenkinek haverja,én is onnan raktam össze az infókat amik aztán segítettek.
  • LordMatteo
    #163740
    Pc Dome forevahh :D
  • havercsotány
    #163739
    bugos az egész sg mostanában ide szoktak eltünni a toikok
  • LordMatteo
    #163738
    Nekem mükszik.
  • havercsotány
    #163737
    Veszett jó csajok topikból ?
  • Bala10
    #163736
    ezt azért nagybetűvel. :D

    "32bit alatt nekem megy ezzel a módszerrel rendesen, felelősséget nem vállalok érte ha szétsüti a géped ;)"
  • vilmos1988
    #163735
    Nemtom...lehet én csinálok vmit szarul, regeltem, beírom a jelszót az Xfire-be el is indul a játék de csak az offline profilt írja ki.
    A call of duty-nál egyből csatakozott a szerverhez és indult a játék,de ennél nem akar összejönni.
  • HTS s3rg1nh00
    #163734
    kérdés,hova a faszba tűnt a másik topic?
  • LordMatteo
    #163733
    Ha Bf2-ben értendő a dolog, akkor 2 emberben bízok meg, az egyik én vagyok. ;-)

    Engem is ugyanúgy lefraggel, meg - idézem - "szarok a pofádba ulow", de az ilyen hsz-i fölött el tudok tekinteni, ahogy mindenki ilyen stílusú megnyilvánulásival teszem ezt.
  • Manoboy
    #163732
    Win7 punkbuster javítása köszönet peaknek érte!

    Win7 pb probléma javítása
  • havercsotány
    #163731
    az első sor a haveromnak ment:)
  • havercsotány
    #163730
    ilyennek is kel lennie, vagy legyünk olyan mint te? Az lenne már csak a rajság
    Matteo te se reagálj mindenféle csótány írogatására :) szűrjed, vannak értelmes emberek is itt pl fuji...több nem jut eszembe
  • HTS s3rg1nh00
    #163729
    bazmeg,1 óra alatt sikerült megtalálnom a router tápkábelét
    a konfig már csak 10 perc volt
    azóta 1 megabájt helyett 2-vel megy fel az adat másodpercenként,pedig az utorrent szerint nincs nyitva a port,bithu szerint aktív vagyok...szóval most akkor wtf?