172092
  • eugabesz
    #165489
    neked nem szólt...
  • schrank
    #165488
    ha egy szervernek nyaliznia kell a játékosokért az már a vég ...
  • eugabesz
    #165487
    Gyertek néha hozzánk is játszani,nincs lezárva a szerver.
  • Bala10
    #165486
    egykutya
  • OrionHungary
    #165485
  • OrionHungary
    #165484
    van de nem ez a nick
  • schrank
    #165483
    nálunk max. nógrád-díjasok vannak
  • Moslékos dézsa
    #165482
    Van köztük Nobel bíjas is
  • schrank
    #165481
    pedig én azt hittem a négerek nem olyan hülyék mint a cigányok ...
  • havercsotány
    #165480
    egy tökéletesen kivitelezett rablás :)
  • Moslékos dézsa
    #165479
  • nandorb
    #165478
    10:40 OrioN the S: dugnek mindenkit

    OOO van alreged?
  • Running
    #165477
    Itt a lehetőség h kérdéseket tegyetek fel a fejlesztőknek!!!
  • atomboy
    #165476
    Hogy megtorjem a csendet:

    Három férfit elítélnek nemi erőszakért. Az ítélet a férfiasságuk elvesztése és utalnia kell a foglalkozásukra. Az ítélet-végrehajtó kérdezi az első elítéltet.
    - Maga mivel foglalkozik?
    - Én favágó vagyok.
    - Akkor magának jó lesz a fejsze. - Megtörténik az "operáció".
    - És maga mivel foglalkozik?
    - Gépész vagyok.
    - Akkor magának jó lesz a láncfűrész. - Ez is elveszti a férfiasságát.
    A harmadik elítélt elkezd rettenetesen röhögni.
    - Hát maga mit röhög?
    - Nekem nyalhatják míg elkopik. Fagylaltos vagyok.
  • OrionHungary
    #165475
    videót nézze
  • Herold
    #165474
    Há mer azt kislángon kell hevíteni.
  • eugabesz
    #165473
    Megváltottuk a viágot.(majdnem)
  • Bala10
    #165472
    miről fecserésztetek ennyit?
  • n003
    #165471
    tenaggyonhujje :DD vajh miér ment tönkre?
  • havercsotány
    #165470
    beszart a kávéfőzőm, basznád teherbe ,reggel viszem a kávéfőző szerelőhöz, aki úgy néz ki mint luiszdöfinesz
  • jappy
    #165469
    nekem is magas. menjünk kardozni.:-)
  • Running
    #165468
    Nem csak magyar áru nincs már lassan, magyar rendőrség sincs már tulajdonképpen évek óta, csak egy báb valami...aki ismerős arra, tudja miért mondom.
  • endrodiz
    #165467
    hát ez az. 1-nek könnyű...
  • nandorb
    #165466
    hm... nemcsak nalatok van ez igy... felenk is sok mindent eladtak es most a nagy gazdak olcso penzert vasarlik fel a buzat meg a tobbi gabonat...Tudsz ezen valtoztatni? es ha igen hogyan? magad? 1-nek a szajat konnyu befogni de tobb millionak mar nem...
  • havercsotány
    #165465
    de durvák vagytok, ez már meghaladja az értelmi szintemet ,én ebből most kimaradnék
  • endrodiz
    #165464
    Mindent eladtak, ami hasznot hozott valaha is. Magyarország eladó kilóra!
  • Beers
    #165463
    Az árufuvarozást (ami egyedüli hasznot hozott) már eladták!
  • Zerénd
    #165462
    Meg ez, vissza a topik eredti témájához.
  • Zerénd
    #165461
    Más!!!! Bocsi az ofért: Hehe :DDDD
  • Zerénd
    #165460
    De a máv nem csak személyeket szállít.
  • joebacsi
    #165459
    Személyszállításról írtam.
  • Fujiryu
    #165458
    Magyarként igazán megtanulhatnád leírni, hogy haGYja :)
  • Fujiryu
    #165457
    Diákként is olcsóbb és 2-3x olyan gyors és nem koszos ha kocsival mész...

    A MÁVval az a legnagyobb baj, hogy fejletlen szolgáltatást nyújt.A vonatok koszosak a menetrend szar a menetidő még szarabb.Elég vicc, hogy az ember nem tud 2 óra alatt megtenni 100km-t.150km 3 és fél óra alatt nevettséges, amikor a busszal ugyanez a táv 2 óra 15 perc és még olcsóbb is 100 fttal.A MÁVnak ezeket a vonalait amiket most bezár, be kellett volna zárni már évek óta, mert a kisforgalmú vonatszakaszok viszik el a sok pénzt.Egy vonatot 13 emberhez odaküldeni sokkal többe kerül mint egy lerobbant ikarust a volánnak és azzal még jobban is járnak.Itt a baj azzal van, hogy olyan emberek szervezik az egészet akik nem értenek hozzá, vagy egyszerűen nem akarnak érteni hozzá, mert ami szar és veszteséges évek óta azt könnyebb privatizálni.
  • Zerénd
    #165456
    Bocsi, nem a bauxit hanem a timföld. :D
  • Zerénd
    #165455
    Ja. Bauxit is piros zsigákkal hadja el az országot mi?
  • Zerénd
    #165454
    Erre is van ellenpélda. Ezen a környéken a krumpli és a hagyma, magyarán ami föld alatt terem, nem olyan szép mint az alföldön. Tapolcai arc, lement az alföldre, megkereste a termelőt, megkötötték az üzletet, arc küldte az ifákat, és mindenki jól járt. Termelő pénzt kapott, az arc jó minőségű árut. Az arc ugyan úgy 50-60 lé per kilóért adta a kruplit mint az itteni termelő. Mégis volt benne biznisz. Mi lesz jövőre? Az arc már tudja hová kell mennie.
  • joebacsi
    #165453
    csak az olcsó üzemanyagnak köszönhetően autóval majdnem olcsóbb járni jelenleg, ezért a nyugdíjasokon és a diákokon kívül szinte senki nem használja. Ha majd 500 forint felé megy a benzin, akkor megint gazdaságos lesz a csihuhu. Persze ha addig nem hordják szét...
  • Zerénd
    #165452
    2011 után majd itt fogják termelni kilfeldi áron a Magyar föld gyümölcsét. Magyar parasztot ellehetetlenítik, nem tud termelni, tönkremegy, elveszik vagy saját maga eladja a földjét, és megy majd az idegenhez dolgozni minimálbérél a korábbi földjére. Ha felveszi! Na ennek az előszele megy már most. Nem kap lét, nem tud annyit termeli hogy megérje, amit termel szinte termelői áron tudja csak eladni, de a kilfeldi a szart még így is olcsóbban tudja behozni. Rengetek parlagon fekvő föld van magántulajdonban, amit nem azért nem művelnek mert nem értenek hozzá vagy lusták a Magyar parasztok, hanem azért, mert jobban jár havi fizetésben mérve, ha kilométerekre eljár valami összeszerelő céghez szalag mellé dolgozni, mint reggeltől estig a földeken lenne. Na ezek a földek több mint egy év múlva idegené lesz. Szvsz már most megvan, ki hol fog földet vásárolni. Csak még párat kell aludniuk.
  • joebacsi
    #165451
    Élelmiszerrel az a szívás, hogy nyugat európában mindenhol túltermelés van, hála a műtrágyának és a vegyszereknek. Ugye az utóbbiak olajra épülnek, ha az elkezd szűnni, akkor a felfújt termelés szépen visszacsökken az ötödére. Ekkor lesz értéke az itteni adottságoknak, addig nem túl versenyképes. Addig kell valahogy kibekkelni.

    Másrészt magyar áru is lehet átbaszás. Ismerősömék vegyesboltját segítettem beletolni ebbe a szociális bolt rendszerbe, ami fel is volt kapva mostanában. Ennek az a lényege, hogy a kistermelőket összekapcsolja a kiskereskedőkkel. Szép és jó, de így pár hónap gyakorlati tapasztalatából mondva egy geci nagy humbuk az egész. Számlát basznak adni, termelőknek ugyanúgy kicsi az árrés, de a kiagyaló már jaguárral jár.
  • Zerénd
    #165450
    Nem talált, van még két lehetőséged.