172092
  • n003
    #165849
    én csak arról tudok nyilatkozni amit ki is próbáltam .. amit a játékosok 95% istenít az - s z e r i n t e m - szar .. ennyi és ki is jelentettem hogy az esetleges 5v5 war az jó lehet de azt nem próbáltam ..
    """" tanúljál meg végre olvasni és értelmezni hogy mit írok """" wazze :)
    és DE TE TEHETSZ ARRÓL HOGY ÉN NEM TUDTAM KIPRÓBÁLNI AZ 5V5 WART :DD te teljesen hujje vagy???
  • Fujiryu
    #165848
    Arról én nem tehetek, hogy nem tudod kipróbálni azt ami igazándiból jó abban a játékban.Csak nem kéne úgy nyilatkozni róla, hogy szar, pusztán azért mert nem tudsz 4 embert találni aki játszana veled és ezért csak a publicon tudsz játszani vele.Nem a játék szar azért mert nincs lehetőség kipróbálni...

    A pályák meg nem kicsik.20 emberrel még teljesen élvezhető a legtöbb.Persze nem olyan szerverre kell felmenni ahol 120-an játszanak, de az már megint nem az én bajom, hogy nem veszitek a fáradtságot arra, hogy értelmes szervert találjatok ahol jó a játék.MW2-höz meg annyit, hogy aki szarnak akarja látni a játékot annak látja.Valószínű hogy van olyan, hogy nem lehet játszani a pingtől a szervereken, de le lehet menni és felmenni egy másikra ahol jó a ping.Ugyan az mint a csíter a bf2-ben.Senki nem kényszerít arra, hogy ott játszál ahol nem jó játszani.Menjél máshova, de könyörgöm ne sírjatok már olyan dolgokon amiket egy egyszerű disconnecttel orvosolni lehet.Mert az a szörnyű hogy ezek a legnagyobb problémáitok egy játékban és azért mert ezeken sírtok, nem tudjátok élvezni...

  • Yan
    #165847
    Mivel nem látom schrank üzenetét nem tudom mi volt az előzmény,
    de ez a "rossz segget nyalsz" duma azért erős. A többieknek is inkább ez volt a gondjuk.
    kiét kéne?
  • n003
    #165846
    neked meg mibajod? :O kezd szőrösödni a pöcsöd???
  • n003
    #165845
    left4dead2-n énis gondolkozom :) steamen most előrendelésben 34,2eur azaz 9,5k huf .. csdgalaxisnál 10,8+szállítás

    Fuji: a cod4 public-nak semmi értelme nem volt .. kevés szerver volt igazából élezhető mert a zsebkendőnyi területen vivott harchoz nem kell sok taktika meg fegyelem :( 5v5ben talán már igen de a full publikokon ehh
  • jappy
    #165844
  • Fujiryu
    #165843
    Pedig Codhoz sokkal több taktika és csapatjáték kell mint a BF2-höz.Meg ugye a fegyelem és sokkal de sokkal több játékos intelligencia.Van hogy izgalmasabb mint a bf.

    Egyébként meg az MW2 addig szar lesz a codosok szerint is, amíg nincs hozzá warm.De semmi köze a cod4hez amit meg felesleges szidni, mert jó játék.

    L4D2 az tényleg jó lesz, demot énis végignyomtam 2x.Elsőben nem tudtam, hogy kell gyógyítani.Menő volt 5 hpval és kispisztollyal lőni a 300 zombit a végén :)
  • koschwarz
    #165842
    eddig nem szóltam bele, de én személy szerint képtelen vagyok/lennék élvezni a cod-sorozat multiját (igaz az mw2-jét még nem próbáltam) a bf2 után. kis pályák, nincsenek járművek, viszont van "egyszerűség" minden szinten (ismétlem, a bf2 után).

    viszont a single-t mindegyik résznél élveztem, és amikor lement az áruk, meg is vettem őket.

    viszont kipróbáltam a left 4 dead 2 demóját (az elsővel egyáltalán nem játszottam), és azt kell mondjam, régen kurjongattam ekkorákat örömömben . igaz, a demopályát kb. 5 játék után meguntam, de egyébként nagyon élvezetes és számomra újszerű volt.

    ha választanom kellene a L4D2 és a MW2 között, tuti, hogy az előbbit venném meg, mint ahogy lehet hogy meg is veszem
  • JagFater
    #165841
    Tisztelettel megkérlek, - ha a humorérzéked egy kis hájgoskodás után megszűnt létezni - hogy fáradj át a kocka topikba.
  • HTS s3rg1nh00
    #165840
    #mind3ra:most vagy nem figyeltek,vagy elmentek otthonról,de nem értem mi a gond azzal ha csak kipróbálja...meg egyáltalán azt sem értem,mi a gond azzal ha valaki más játékkal is játszik,nem csak a bfet tolja éjjel-nappal...azért mert nálatok az a menő hogy "fúj cod",attól nem kell lehurrogni a másikat,mert másképp gondol valamit,dehát ez ma magyarország(igen,kisbetűvel basszátokmeg)
  • koschwarz
    #165839
    hihetetlen mit szoptam ezzel a bf2 újratelepítéssel. számtalanszor tettem fel és szedtem le már, de most...
    patching failed: végül csökkentett módban sikerült feltenni az 1.41-est, kb. 2 óra alatt meg is volt. de hogy csökkentett módban tudjam elindítani a gépet, ahhoz elő kellett bányásznom a régi, megsárgult billentyűzetet, mert az usb-s egyszerűen nem működött. aztán meg "your cd-key is not valid" üzenet, mikor szerverre mennék fel. ezt is nemrég leírtam, hogy sikerült áthidalni. ezt a baszást...
  • JagFater
    #165838
    Má mér lenne rossz?
    Srekk segge is csak egy segg...
  • n003
    #165837
    konkrétan jah
    én már le is töröltem a gépről .. torrent azé maradt már 3as a vissza arányom :D
  • Herold
    #165836
    Attól még igaza lehet.
  • HTS s3rg1nh00
    #165835
    rossz segget nyalsz
  • Ben007
    #165834
    osztom a véleményedet
  • SigS
    #165833
    Bazzeg, majd kell a log :DD
  • Bala10
    #165832
    piros pecsenye, piros pecsenye :D
  • SigS
    #165831
    Halad ez...lassan pirospecsenye
  • Bala10
    #165830
    persze, lesz brassói:D
  • schrank
    #165829
  • SigS
    #165828
    extrával hogy haladtok lesz valami?
  • Bala10
    #165827
    :D
  • SigS
    #165826
  • Metalmilitiakid
    #165825
    hát én most játszom , az a brazilos pálya az egy kicsit a kurva annyát , hát recruit on mentem ( a 2. szint ha nem ez lenne a neve) de kb 5 mp n ként voltam piros és 15 perc alatt kb 300 embert öltem le egy 500x500 méteres négyzetben, az kicsit érdekes volt , a motoros szánnal az ugratás király volt , meg elég pörgős , most épp ott járok hogy a ruszkik ejtőernyővel menőztek és most vmi komoly kis APC t kísérek, annyira nem rossz játék csak ami érdekes hogy ilyen low gépen is 25-120 ig ugrál az fps nem igazán értem miért , de lehet jó lesz a vége
  • SigS
    #165824
  • schrank
    #165823
    mit hittél ? csőespéeffet eladni a 21. században ez a nagy biznisz ...
  • SigS
    #165822
    Én kb. 5 óra alatt lejátszottam, azt deleteltem.
    Nemrossz, de nekem elég egyhagú volt
  • schrank
    #165821
    50MB ? csak nem mobilneted van ? mert lancsika a topiklátogatókból már igencsak megszedte magát
  • koschwarz
    #165820
    kösz, ez segített, bár már egyszer próbáltam és érdekes módon akkor nem volt jó. aztán az volt a megoldás, hogy az 1.5-ös patch betesz egy EA logós cd key beírásos file-t is a Temp-be. ebbe beírtam a cd kulcsot, majd ezután futtattam azt a cdkeycheck-es file-t, és úgy jó lett. halleluja!
  • n003
    #165819
    áttolom neked .. naponta 50megát .. jóó lesz? :DD
  • schrank
    #165818
    átküldöd nekem is mns-en ? lécci-lécci ...
  • Bala10
    #165817
    decsak mert nem tudsz onlány játszani :D holnap én is kipróbálom
  • havercsotány
    #165816
    hát a singlit végig tolom oszt delet
  • Bala10
    #165815
    tök igaz!!!!

    level hanyas vagy már?
  • schrank
    #165814
    nincs ennél undorítóbb ami elhagyhatja a száját egy bf-esnek
  • havercsotány
    #165813
    minyá kiprósza
  • havercsotány
    #165812
    [IMG][/IMG]
  • HTS s3rg1nh00
    #165811
    faq invalid cd key
  • schrank
    #165810
    fog ez menni csak idő kérdése ...