172092
  • Bogdogege
    #171529
    Rányomsz a Client Files-ra és onnan meg a Map Packs-ot is szed le , de jobban jársz a Project Reality-el.
  • SUNNY84HUN
    #171528
    szevasztok , ezt az aix módot hogy kell telepíteni melyiket kell leszedni vagy milyen sorrendben .. erről lenne szó : aix mód köszi előre is
  • tutituti
    #171527
    a bf2 fenn van.win reinstallkor red alert 2 + bf2 megy fel először:)
  • bakvarnyu
    #171526
    Hibátlan,én le se szedtem a gépről már vagy 5 éve
  • tutituti
    #171525
    forgotten hope 2-n gondolkozok.
    Csak még nem vettem rá magam hogy felrakjam.
  • ddt500
    #171524
    Köszi!
  • HTS s3rg1nh00
    #171523
    vezérlőpult-win tűzfal-program átengedése,keresd a pnkbstrA és B exéket egymás alatt,ha mindkettő engedélyezett akkor meg frissítsd a punkbustert
  • ddt500
    #171522
    Fél év után előszedtem a játékot és van egy kis gondom. Átálltam 64 bites Win 7-re. Megy szépen de nem tudok belépni a szerverekre mert nem kommunikál a punkbusterem. Maga a punkbuster.exe megy a feladatkezelőben. Szerintem a tűzfal nem engedi át és nem is kérdez semmit pedig máskor szokott. Magát a védelmet nem akarom kikapcsolni. Hogy tudom beállítani, hogy engedje kifelé dumálni a pb-t? Sima win 7 védelemről van szó én nem telepítettem semmit. Keresgéltem de nekem nagyon átláthatatlan a dolog.
  • bakvarnyu
    #171521
    Jól néz ki, hangulatos meg minden, de kérdés a játékélmény milyen lesz?
    Szeretem az Arma-t meg az Ofp-t is, de túl sokat nem bírok játszani velük. Ha multiról van szó valahogy a végén mindig visszatáncolok ezekhez: Forgotten hope 2, valamelyik régi BF, vagy Red orchestra.
  • Bogdogege
    #171520
  • Bogdogege
    #171519

  • denevérember
    #171518
    Én pont a minap vettem meg a deluxe editiont mert szükségem volt még a special force-ra a fegyverek miatt. 1990 Ft ! És ebbe minden benne van ami valaha is megjelent a BF2-höz! Ne bénázzon szerintem senki a tört verzióval,ennyit megér! :)
  • Moslékos dézsa
    #171517
    Max 2000ft vedd meg
  • Beers
    #171516
    meg
  • mezarius
    #171515
    Szasztok!
    Ennek meg lehet csinálni a multiját ha nem eredeti? Szóval törtön?
    A választ köszi előre is.
  • Tarajos Sül
    #171514
    Van egy "bumbula.com" nevezetű szeró, az is szerintem marhajó, sok magyar van ott, de engem valamiért lebannoltak.. és semmit nem csináltam max, azért, mert egy hülye engem lövöldözött, én meg gyakoroltam rajta a headshoot-ot.. :D
    Kár, hogy nincs egy normális magyar szeró, ami nem agyontunningolt, hanem egy alap, amihez a játékra nem kell feltenni patch-ot stb.. Kitudja még mit.
  • Tarajos Sül
    #171513
    *bekempeltük
  • Tarajos Sül
    #171512
    Masthurr nagyon kicsi... Bár az tök jó volt, mikor squadban "összebeszéltünk", tele volt a black hawk, fele-fel arányban orvossal, és szerelővel.. :D
    és úgy mentünk felhúzni a zászlókat.. :D
    Eltaláltak minket, de nem haltunk meg, akkor szereltünk, meg gyógyítottunk..
    Nem ezen kéne felnőni tudom, meg nem is ezen, csak néha játszom vele, de akkor marhajó.. :)
    A karkand is már uncsi volt nekem, ott ahol "felnőttem", de amikor bekemeltük magunkat, oda rögtön a vasúti átjáró híd utáni MEC zászlóhoz, és tankkal, meg sniperrel lövöldöztünk, az marhajóvolt.. :D
  • denevérember
    #171511
    Nos amúgy leszedtem ezt a programot amit Damien ajánlott,és Gunnery sergeant vagyok jelenleg, rank progress:12% ... :) ez nem túl bíztató nem? bár kisebb nagyobb kihagyásokkal játszottam. Mi a legjobb a gyors ranglépésre?
  • denevérember
    #171510
    Én általába ezeken a szervereken vagyok : Super@infantry karkand,super@mashtuur city, bár a mashtuuron sajnos csak este vannak... nem értem miért,állati jó map. Szóval nekem a SUPER@ szerók általába bejönnek tényleg jó! Meg néha a =TAF=. Az szintén infantry
  • tutituti
    #171509
    ÉS amikor úgy érzed penge vagy.Akkor menj fel a russian scorpions szerverre.Ott csak orosz fullfull skilles nolife emberek vannak.
    Ha 1:1 arányod van k/d ban és mondjuk kapsz mondjuk bronz csillagot(persze nem azért játszunk mert statbuzik vagyunk,de mégis innem mérhető le legjobban hogy fejlődünk) akkor vagy jó.Én ott lettem büszke magamra:D

    Ha a statodat meg ilyeneket akarod megnézni arra meg ott van a külön progi
    battlefield stat viewer

    De mi sokat jártunk a moof szervereire,candys infantry,EA france ouf,22TH SAS,super infatry 64 karkand.

    Ezeken elég normális arcok vannak,és az admin is végzi a dolgát legtöbbször a mai napig.
  • Tarajos Sül
    #171508
    Tomi24<HUN> néven.
  • Tarajos Sül
    #171507
    Novavets.com Airserver.
    De régebben volt a citynov.ru
    Azon annyit játszottam, hogy felhízlaltam a rangomat 6.-7. rangig.. és ott tanultam meg mindent.
  • tutituti
    #171506
    de kétezerér' úgyis megéri a complete pack.Amúgy még játszanak vele.
    És legalább a kollekció is bővül ha esetleg a többi része is megvan:)
  • Metalmilitiakid
    #171505
    alapjátékkal, meg 1.5 óta benne van az armored fury, meg az euro force vagymi
  • denevérember
    #171504
    Érdemes megvenni még a Bf2 comleted editiont? amibe minden kieg benne van. Én úgy vettem észre hogy a legtöbben az alapjátékkal játszanak,de javítsatok ki ha tévedek! :) érdeklődők csak!
  • tutituti
    #171503
    Én főként filmezésre használom.
    (nem volt pénz tévére.)
    Meg olvasásra,illetve telefont nem akartam venni de android érdekelt.
    Én meg vagyok elégedve vele!
    Tehát szerintem igen,jó.
  • bakvarnyu
    #171502
    Jó az az Xtab?
  • tutituti
    #171501
    sajna mióta nekem is jobb gépem lett azóta csinálja.
    Valami driver hiba lesz.Sajna mi már megszoktuk.Nem volt kedvem visszarakni egy régebbi drivert.
  • denevérember
    #171500
    Meg lenne 1 másik kérdésem! Valami probléma van néha a grafikával,feketén "villog" néha a pályának bizonyos részei... pedig nem 1 mai játék már,és a gépem bőven viszi.. mégis mintha valami videó kártya probléma lenne vagy én nem is tudom.. nem tud valaki valami megoldást rá? esetleg hasonló probléma nem merült fel valakinél? Előre is köszi ha valaki tudja!

    D.
  • denevérember
    #171499
    melyik szerón szoktál lenni?
  • Tarajos Sül
    #171498
    *Nem talaltam gametrackeren magyar szerot, ahova be tudtam volna lepni.., es el is indult volna a game..
  • Tarajos Sül
    #171497
    En igen.. :) Nem talaltam gametrackere mayar szerot, ahova be tudtam volna lepni.., es el is ondult volna a game.. :D, de ahol szokam lenni ott is vannak magyarok :)
  • denevérember
    #171496
    Valaki játsza még rendszeresen a játékot? mert akkor várnék jelentkezőket így estére 1-1 órára... :)
  • Bogdogege
    #171495
    Ok
  • Metalmilitiakid
    #171494
    hát most már egy kicsit jobb, hogy az IRAM osokkal van valami ts kapcsolat is tudok összedolgozni, de így is minden nap találok még 1-2 új bugot :D
  • Bogdogege
    #171493
    Zsír mi

    Na mennyire tetszik a bf3-m?
  • Metalmilitiakid
    #171492
    ja illetve most nézem, hogy ps3 talpak like a boss :D
  • Metalmilitiakid
    #171491
    igen ezt néztem én is, hogy miért van rajta az xbox kapcsoló
  • Bogdogege
    #171490
    Az új joyom semmi extra , csak én a ps3/pc-t rendeltem ez meg a xbox/pc