172092
  • 5m0k3sh0w
    #171569
    simán megáll a kép, meg beakad a hang. nincs semmi csíkozódás meg rózsaszín cucc. ja és azt elfelejtettem hogy néha pár másodperc után visszajön a játék. nem szerver laggolás.
  • Metalmilitiakid
    #171568
    Megáll a kép és a hang, vagy a kép elcsíkozódik ilyen rózsaszínesen a hang meg beakad ? Mert ha ez az eset van, akkor általában a lapba épített hangkártyán nem szeret valamit ha az van benne.
  • 5m0k3sh0w
    #171567
    sziasztok. mitől lehet az hogy 10-30 perc után mindig lefagy a játék? kép lefagy, a hang is. csak a reset segít. a géppel nincs baj mert fut rajta a bf3 is. windows 7-et használok. rendszergazdaként, és xp sp2 kompatibilisre is állítottam de az se segít rajta.
  • Metalmilitiakid
    #171566
    Az rpk hoz nem kell skill, leguggolsz, mégjobb ha felhasalsz ott a korlátra és 3 as sorozatokban minden sorozatból minimum egy talál azon a távon, ahogy jönnek közelebb egyre több talál be. De ha csak 2 találatot kap valaki akkor már nem akar közelebb jönni, ezzel teljes mértékben teljesült a suppressing fire szerep ami a support dolga.
  • qtab986
    #171565
    Nemtom milyen géped van

    Low-end. Idén vettem, 70 000 se volt.

    de ha én rpk val a lépcsőnél a legvégén megállok, még talán a hegyoldalon kalamoló embereket is megtudom tépázni

    Jó a skilled. Én maximum közepes voltam a legjobb formámban.
  • Metalmilitiakid
    #171564
    Nemtom milyen géped van, de ha én rpk val a lépcsőnél a legvégén megállok, még talán a hegyoldalon kalamoló embereket is megtudom tépázni, meg ha nem is ölöm meg, de tuti nem lesz kedve tovább jönni.
  • qtab986
    #171563
    Ott egy kb bármi megállítja a teljes squad ot, de leginkább egy rpk s support ami még akár ammo-val is szolgálhat a csapatának

    Nem így hiszem, mert nincs az RPK-n scope, tehát a látótávolságban nincs előny. Nagyon ügyesnek kell lenni, az ellenfélnek meg nagyon ügytelennek, hogy leszedjek 3-4-et és ép bőrrel megússzam. Ha meg L96A1-el jön valamelyik USMC-os, akkor nekem halál. Előbb játszottam és elszedtem valakitől az L96A1-et. Majdnem mindenkit megöltem vele, akire rácéloztam. Érzésre üti az M24-et és ez nincs jól, mert ugyanaz a kaliber.

    Viszont ha te tényleg több mint 1500 órát játszottál akkor hogy a fenébe nem ismered a fegyvereket a játékban, ezt megint nem értem.


    Majdnem öt éve nem játszottam. Se ezzel, se mással.
  • Metalmilitiakid
    #171562
    Ott egy kb bármi megállítja a teljes squad ot, de leginkább egy rpk s support ami még akár ammo-val is szolgálhat a csapatának, nem kell ezért csipáva lenni. Viszont ha te tényleg több mint 1500 órát játszottál akkor hogy a fenébe nem ismered a fegyvereket a játékban, ezt megint nem értem.
  • qtab986
    #171561
    Ez elég hihetetlen.
  • qtab986
    #171560
    szerintem akkor ezt itt be is fejezhetjük,mert aki ennyi időt tölt el egy teljesen felesleges kaszttal a pályán,azzal igazából nincs miről beszélni...

    Ne! Csak most kezdek belejönni. De komolyra fordítva. Több, mint 1500 órát játszottam BF2-vel. Ez azt jelenti, hogy a játékidő 15%-ában voltam sniper. Szerintem az nem sok. És nem felesleges kaszt. Például ha a MEC oldalon játszik valaki Karkand-on, akkor a lépcsőnél a vasút mellett SVD-vel lehet a legjobban megállítani egy amerikai squad-ot. A sín és a fal között szoktak elosonni a folyóhoz.
    Ez válasz [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1082200464&no=171559]#171559[/URL]-re is. Sokan nem szeretnek ott lenni és várni, mert ritka az akció, de ha ott elmennek, átmennek a másik szigetre, elfoglalják Factory-t(?) és felrobbantják a Scan-t és az UAV-t. Több vész el egy egyszerű zászlónál. Ezt tudja megakadályozni, két sniper, aki ott vár, vagy egy sniper, ha nagyon ügyes.
  • Metalmilitiakid
    #171559
    Az eryx természetesen 1 hit, de ha nem hátba lőnek velem nincs az az isten, hogy eltaláljon szemből 20 méteren kívülről, mert nevetséges kikerülni. Az meg, hogy te 200 órát csipáztál, az téged minősít és sajnos nem a jó irányba ezt remélem tudod. Az az assault mellett az egyetlen olyan kaszt aminek semmilyen haszna nincs a csapat számára. Én pedig több mint 230 órát Antitankoztam, szóval hidd el tudom mire jó az eryx meg a sraw.
  • Gyuszopapa
    #171558
    Nekem volt olyan hogy 1 pályán 3-szor szedtem ki a heliből a pilótát.
    Valamit nem jól csinálsz.
  • HTS s3rg1nh00
    #171557
    "Több, mint 200 órát játszottam, mint sniper"
    szerintem akkor ezt itt be is fejezhetjük,mert aki ennyi időt tölt el egy teljesen felesleges kaszttal a pályán,azzal igazából nincs miről beszélni...
    bf3-at meg ne is vedd meg,kalap szar.
  • qtab986
    #171556
    Tessék szépen megvenni a BF3-at

    Ha nincs demo, akkor nem is veszem meg. Ennyire az EA-ban se bízok, hogy látatlanban megvegyem. Van mod, ami jobban sikerült, mint a BF2. A BF3-hoz meg úgy tudom, mod-ot se lehet csinálni. Felejtős.
  • qtab986
    #171555
    Most képzeld el azt, hogy mindenki csak M95 el szaladgálna az egész játékban

    Most képzeld el, hogy Eryx-el se szaladgál mindenki. Ismétlem, az Eryx overkill a játékban, akit azzal lőnek le, az nem éleszthető fel.

    Az M95 megkapta a pluszt bőven azzal, hogy páncéltörő így át lehet vele lőni a repülőket és a heliket.

    Több, mint 200 órát játszottam, mint sniper (nem tudom, mennyit M95-el), de csak egyszer tudtam kilőni egy pilótát röptében.

    A földön inkább Eryx-el robbantom fel a helikoptert/repülőt. IMHO az a célszerűbb.
  • Metalmilitiakid
    #171554
    Barátom nagyon el vagy tévedve. Ha oldalazás közben egy M16 al vagy egy izmosabb pisztollyal hasba lőlek akkor is megfekszel, a fejedről ne is beszéljünk, ez egy játék, sajnos van benne balance ez van. Az M95 megkapta a pluszt bőven azzal, hogy páncéltörő így át lehet vele lőni a repülőket és a heliket. Most képzeld el azt, hogy mindenki csak M95 el szaladgálna az egész játékban, mivel ha valóságban combon lőnek vele akkor letépi tőből a lábadat és meghalsz, mekkora jó lenne nem ?
  • Gyuszopapa
    #171553
    Tessék szépen megvenni a BF3-at és majd ha egy pár körön keresztül csak sníperfegyvertől(mert ugyebár csípőből lehet vele ott a fejeseket nyomni)halsz akkor majd örülsz hogy itt ilyenek a fegyverek.
  • qtab986
    #171552
    szépen nézne ki,ha a kő-papír-ollóban is lenne egy ultimate ami legyőzi mind3at,nem?

    De ha Eryx-el lelőnek egy gyalogost, akkor ott sincs sebesülés, rögtön meghal. A medic se éleszti fel. Overkill. Az M95-el ugyanott vagyok, mint az M24-el, hasba lövöm, elszalad, csak ahogy [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1082200464&no=171549]#171549[/URL] írja, az M95-nek elcseszett az optikája. Visszalépés az M24-hez képest.

    L96A1-nél ha futás közben lőnek le vele vagy oldalazok, akkor is meghalok. És az csak 7.62 mm NATO kaliberű. Sehol sincs az .50 BMG-hez képest. Nagyon elcseszték a sebzés erősségét. Tulajdonképpen egy felesleges fegyver az M95.
  • HTS s3rg1nh00
    #171551
    szépen nézne ki,ha a kő-papír-ollóban is lenne egy ultimate ami legyőzi mind3at,nem?
  • qtab986
    #171550
    Akkor ezt nagyon elcseszték az EA-nál, mert IMHO az .50 BMG kaliber overkill.
  • Metalmilitiakid
    #171549
    Mert az pontos :D Az M95 viszont a sniperek között a legpontatlanabb és a szálkeresztje is vastagabb így nehezebb vele pontosan célozni. M95 csak akkor kell, ha igen menő vagy és a repcsi/heli ből akarod kilőni az embert :D Amúgy meg utolsó esésem szerint a legkisebb esése és a legnagyobb pontossága az M24 nek van, csak az gyengébb mint az L96.
  • qtab986
    #171548
    Az L96A1 milyen fegyver? Azzal mindig elsőre lelőnek. Én ilyet az M95-el nem tudok, pedig az romboló puska.
  • qtab986
    #171547
    Megvan. Rendszergazdaként kell futtatni a Battlefield 2-t és akkor nincs baj a CD-key-el. Nem szoktam a rendszergazda fiókom használni, mert nem akarok vírust meg férget összeszedni a böngészővel.
  • mikli07
    #171546
    Sziasztok! Eddig Xp nyomtam de most a vistán próblkozok DE nem tudom elindítani a játékot. Ugyan az a hiba mint ezen a videon http://www.youtube.com/watch?v=12zL3eZISVI Felraktam a 1.41 és 1.5 patchet de semmi változás. Kikapcsoltam az UAC, Service Pack 2 indítom rendszergazdaként de SEMMI!!! Vicc hogy xp nem kellett semmi se csinálni vele az ujabb rendszerrel meg nem megy!
    Aki tudja a hiba okát kérem írjon.
    Előre is Köszöntem :D
  • Bogdogege
    #171545
  • qtab986
    #171544
    THX! EA oldalán csak 1.41 patch volt. De most se tudok csatlakozni szerverhez. Néha azt írja "Your connect to the server has lost" vagy valami ilyesmi, vagy az előbbit, "Your CD-key is not valid".
  • Bogdogege
    #171543
    The 1.5 patch for Battlefield 2
  • qtab986
    #171542
    Eredeti a játék, 1.41 patch felrakva. Amikor szerverre akarok kapcsolódni akkor azt írja "Your CD-key is not valid". Mi a probléma?
  • robi3
    #171541
    Sziasztok! régen én is bf2-ztem most újra szeretnék de az alap 1.1-et nem tudom 1.4-é peccselni mi lehet a gond?
  • Bogdogege
    #171540
  • Bogdogege
    #171539
  • Beers
    #171538
  • Bogdogege
    #171537
    Akkor hajrá ,szed le a vietnám modot is.
  • Hawk06
    #171536
    Hát alapdolgokat megértek,de majd kiderül :D
  • Bogdogege
    #171535
    *o
  • Bogdogege
    #171534
    Tudsz inglesül mert ha nem lépsz be squadba kib.sznak , ha belépsz és nem azt csináld amit a squad leader mond kib.sznak.
  • Bogdogege
    #171533
  • Bogdogege
    #171532
    Ha kéri akkor talán,meg a mappack-ot.
  • Hawk06
    #171531
    Sziasztok,
    Nem tudja véletleünl valaki,hogy a Project Reality v0,973 telepítéséhez mi kell?
    BF2;BF 2 1.41 patch;meg talán BF2 v1.5 patch? Telepítésnél kéri az 1.5ös páccsot,viszont azt olvastam,hogy nem kell hozzá.
    És ezeken kivül kell még valami?
    A hivatalos oldalon sehol nem találok egy leírást a telepítéséhez,meg igényeihez.
  • Beers
    #171530
    Aix könnyebben tanulható ;)!