172092
  • eugabesz
    #168048
    Jah...hogy ti nem tudjátok,hogy a Battlefield nevű játékról beszélgetünk,amiben alapból van jármű,sőt vab aki használja is

    Ahha..most már étem...vagy mégsem
  • schrank
    #168047
    ŰUAZ is legyen benne mert annyit fogyaszt mint egy repülő ...
  • mNzJean
    #168046
    Ferihegy 2 is legyen benn mert ott is sok az autó meg repülő ....
  • schrank
    #168045
    sarki kötelező mert ott sok autó van meg 2 heli ...
  • n003
    #168044
    "Inkább kergetem körbe - körbe az ellenet mint kis szaron szopikaáljak!THX"
    :O :O :O sőt :O
    most akkor mégiscsak igazuk van Fujiéknak és egyeseknek nálatok tényleg az kell hogy 200pont legyen a kör végén a neve mellett és akkor boldog? :O neemáááár :(( nekem a bf azt jelenti hogy az egyik csapat legyőzi a másikat nem zászlóhuzogatásról meg: szörcs még mindig szörcs meg még mindig szörcs end (fa)szomtájmz disztrój :((
  • Herold
    #168043
  • atomboy
    #168042
    Koszi!
  • eugabesz
    #168041
    Ahha...Azt összeszedted.Most következik a hsz-ek szerinti beállítás,+ vedd figyelembe a klántársaid óhaját-sóhaját"(Sziasztok! Szeretném, ha 64 es re vissza állítanánk a pályákat! Így nem jó! Inkább kergetem körbe - körbe az ellenet mint kis szaron szopikaáljak!THX)".Egyszerű nem?
  • nandorb
    #168040
    lol... nyelvtan akarsz itt tanitani ne magyarazza mar...
    nekem volt kozepben meg altalanosban a legjobb helyesirasom,de megse hasznalom itt,anyira mert mi ertelme van... olyan aki MO-n el es nemtudja az anyanyelvi nyelvet helyesen irni annak gaz,de nekem nem...
  • Herold
    #168039
    Véleményem:

    Daqing 32
    Kubra 32
    és még 2-3 új map
    Songua elfelejt.

    Mashturt, Jalalabadot és Karkandot egymás utánra kéne tenni, ne legyen köztük repülős map. Daqingot, Wake-et és Kubrát szintén. Nem ártana egy Road Rage, esetleg Smoke vagy Blue perl.

    Persze úgyis azt csinálsz amit akarsz.
  • Herold
    #168038
    Magyarországot nagy M-el írják.
  • Herold
    #168037
    Songua mi a fasznak kell? Ne szórakozz már, azon senki nem játszik!
    Mi a halálnak csináltam a statisztikát szerinted? Magamnak?
  • Herold
    #168036
    Road Rage?
  • Yan
    #168035
    Ennek szellemében kell újradefiniálni a globális preferenciák szerinti kapcsolatokat.
    :)))
  • Yan
    #168034
    ff - greasemonkey - script
    átszabod más fórumra :)
  • Fujiryu
    #168033
    Hallod kicsávó figyejjé! Kézzeld el tegnap találkoztam Lakatos Renatoval amikor jöttem hazafelé és mondta, hogy szegény meg van szorulva, mert hengerfejes lett a lada 1500-asa és kéne bele hengerfejet venni, arra gyűjt a haverjaival hajnalban. Azt mondtam nekik, hogy nincs pénzem mer efogyott, de ajánlottam nekik egy csávót, biztos ismered, akinek vastüdeje van és nem kedvel engem, hogy annak a vastüdejét vigyék el a méhbe.Mondtam, hogy simán kaphatnak egy 1.8as injektoros bontott golf dízelmotort érte.

    A másikmeg, hogy ezt a problémájukat úgy megoldottam, hogy kérték ha ismerek a hugának a Jennifernek valami erős karizmatikus sukárgyereket nem ismerek-e, mert az expasija egy állat(elmondásuk szerint a börtönben nyolcvanas karúakat baszott seggbe), szóval ajánlottam nekik OH-t, mert ő annak ellenére, hogy cingár megvan a karja 80 centi(igaz azt nem mondtam nekik, hogy hosszába) szóval örültek, hogy segítettem nekik és nem kisértek tovább öt percnél.SZóval ha a Lakatos Renátó és Márkó keres titeket én küldtem őket, fogadjátok őket szeretettel
  • schrank
    #168032
    mostanában melyik szervereken lehet lealázni benneteket ?
  • Fujiryu
    #168031
    Már csak a szabályokat kéne modernizálni, meg nektek megtanulni adminolni és a legjobb szerver lenne magyarországon.(azonban azt még mindig nem értem minek kell erőltetni a 64-es mapokat, wake kellene az egyetlen 64es legyen a rotatioban). Operation Blue Pearlt is betehetnétek 16-osban azon is lehet játszani jól és a dragon valley és Fushee pass 32 is hányzik a listáról.HUNSon ott van mind a kettő és általában tele van a szerver, mert az emberek szeretik, hiszen kevés szerver teszi be a maplistbe.
  • Bogdogege
    #168030
  • nandorb
    #168029
    nekem RTM alap halozat kartyaval jol mukodott,amit kinal hogy rakjon fel az ember az szar... most veszem ma 1640GB-t elpaszolom a gepem a szervizbe holnap,kicsereltettem a dvd irot... es mehet a reinstall:)
  • eugabesz
    #168028
    Minden megoldva.PB,ping,alt-tab stb.Csak jáccani kell.Hiba a winfosban volt,vagyis inkább bennem,mert túl gyorsan akartam új win-t feltenni.Az enyém még amolyan "öszvér" volt.Félig Angol,félig Magyar és tuti RC.
    Most már jelentem jó!!
  • eugabesz
    #168027
    De mér nem teszi be?Megint kihagytam valamit

  • nandorb
    #168026
    nincs history,a szerver atekintoben ha jol ismerem...meg oldottad a ping-ed? mivel vhol. irtad reinstallalod a win7-etest?
  • eugabesz
    #168025
  • eugabesz
    #168024
    Piszkáltam kicsit a mapplist-ot.Hátha valakit érdekel.

  • eugabesz
    #168023
    De azért arra még volt "erőd",hogy piszkáld az IRAM-osokat.Megint minden indok,bizonyíték,utána nézés nélkül.
  • nandorb
    #168022
    hat bazd meg azt nemnagyon figyeltem mivel akkor ahogy emlitettem a szomszedban voltam...
  • OrionHungary
    #168021
    tetszett a tegnap esti lövölde az iram szerveren...
  • nandorb
    #168020
    pars-on bannolva vagyok ha jol tudom,permanent meg reggebrol mikor commander voltam a hulye pars-sosok siman beleszaladtak az arty-ba... es lett excessiv teamkilling,nemtom mert hulyek az emberek bele szaladni az arty-ba plane a sajatba.
  • atomboy
    #168019
    Linket. Koszi. Remelem, editalhato mas oldalakra is.
  • JagFater
    #168018
    Sürgõsen szükséges allokálni a kultúraidegen akció-rádiuszt.
  • jappy
    #168017
    pars, sns, imkreuzfeuer, abc ohne.....
  • JagFater
    #168016
    Pár hete volt egy reinstall melóba, akkor ugrott a script. Akkor dumáltunk és írtam is, hogy ha továbbra is fasz lesz, visszateszem rá a scriptet, mert arra nem vagyok kíváncsi...
    Hát ennyi.
    Egyébként ez így, ha lehet, még sunyigecibb, ha belegondolsz.
    Abban a tudatban írja, hogy én nem látom, csak mindenki más. Tipikus szőnyeg alatt kúszó kis pondró...
    Egy pöttyet sem hat meg, ezért sem anyázok...
  • Herold
    #168015
    A kettővel ezelőtti pályán, Daqingon mindkét oldalon volt IRAM-os, ha jól emlékszem.
    Valaki írta, hogy Fushe Passról menekülnek az emberek, hát nem így lett, még többen voltunk mint Daqingon.
  • nandorb
    #168014
  • nandorb
    #168013

    csalodtam az IRAM szerverben,az elobb emilitettetek hogy nem 1oldalon jatszatok hanem kii kulon oldalra kerul nemde?
  • nandorb
    #168012
    eh csalodtam bennetek gondoltam mire vissza erek a top 10-es listaban 1.helyen lesz a totyik:(
  • Herold
    #168011
    Épp ezért nem értelmetlenség.
  • Bala10
    #168010
  • Bala10
    #168009