172092
  • schrank
    #168087
    nnna akkor melyik az arcade játék ?!
  • glkFox
    #168086
    Most szereztem be egy, SaitekCyborgEvo joyt, és egyszerűen nem bírom beállítani a irányítását játékba.
    Felraktam még H.A.W.X is ott magától felismerte hogy mit merre hogyan ...
  • nandorb
    #168085
    a nema,5x vagott ki abbol 3x azert mert kivolt kapcsolva a punkbuster a szisztemben 2x meg 100-as pinge...
  • Boxer HUN
    #168084
    ...vagy ha sírni akarsz, akkor a CANDYS INFANTRY...
  • schrank
    #168083
    veterán ...
  • mNzJean
    #168082
    beirod --HUNS és a járműves szerveren vagyunk mi álltalában.

    Vagy magyar szerver : IRAM .
  • Mr.Grent
    #168081
    Szevasztok! Egy veteránnak dobjatok már jó szerver címeket. 2 éve nem toltam bf2-t benéznék megint.
  • Beers
    #168080
    száj
  • Herold
    #168079
    Alakul...
  • havercsotány
    #168078
    ó sztem mindegy milyen pálya csak legyenek rajta sokan
  • eugabesz
    #168077
    De vessük csak össze akkor a mi pályalistánkkal...

  • eugabesz
    #168076
    Én meg sosem álltam a fejlődés útjába.Olyanra állítjátok amilyenre akarjátok.Szabályok maradnak.
  • Livius
    #168075
    Herold statisztikájából megcsináltam a számításokat és a listát.
    Elég látványos az eredmény szerintem. A 20-nál több üres serverrel rendelkező pályák értékét 2-vel beszoroztam, az értékük feljebb emelése érdekében. Jele a táblázatban x2. Jól látszik hogy 0,5 alatt vannak az igen népszerűtlen pályák.
  • Fujiryu
    #168074
    Akkor kérd meg, hogy vegyék le az autóadmint és mint a többi magyar szerveren használjatok konzolparancsokat, vagy egyszerűen kjickeljertek a chatből ha valaki kéri.Az autoadmin úgyse jó semmire, mert a tkzós buzikat így is az adminnak kell kirugnia, mire az autoadmin teszi meg eltelik egy év ahogyan a többi dolognál is gyorsabb és biztosabb ha az admin csinálja.Amíg két zászló között autóztok 10 perceket, igazán be lehet írni a chatbe, hogy !k xyz TKV...
  • endrodiz
    #168073
    én meg a másika. + én mindent támogatok, amitől jobb lehet a játékunk...
  • Livius
    #168072
    Akkor az arany középút a 32-es pálya, legtöbb pályán legfeljebb egy jeepel meg egy APC-vel lesz kevesebb oldalanként, meg két zászlóval.
  • IRAM kaboca
    #168071
    Én szeretem a pörgős játékot és egyike vagyok azoknak akik a pálya méret csökkentést támogatták.Ne egy statból indulj ki.
    De mivel sokan vagyunk ezért az arany közép utat kell választanunk,hogy senki ne érezze magát rosszul.
  • Fujiryu
    #168070
    Nem te nem tudod miről beszélek és végképp nem érted...

    Eugabesz a statja szerint körönként 16 pontot szerez és ez 17 percbe telik.Összesen 999 zászlót húzott be és 815 zászlóhúzásnál asszisztált ami azt jelenti, hogy összesen 1814szer húzott zászlót(ha most nem vesszük azt ahány sikertelen zászlóhúzása volt).Összesen van 3342 killje amiből 729-et repülőzés közben szerzett és 299 alkalommal védte meg a zászlót, tehát maximálisan 2314 killje leget amit zászlóhúzás közben szerzett. 2314 kill jut 1814 zászlóhúzásra, ami 1.2 ember zászlóhúzásonként. Elképesztően kicsi szám, szóval én nem csodálkozom rajta, hogy féltek a változástól, mert amit ti most játékként csináltok a saját szervereteken az mindennek nevezhető csak nem izgalmasnak...A jelenlegi szerverbeállításaitok mellett egy normális játékos szályában megalszik a tej...Adhatnátok egy esélyt és kipróbálhatnátok a kicsivel pörgősebb játékot is ahol van is ellenfél akire lőni lehet.Előbb utóbb belejönnétek, de ez amit csináltok, hogy úgy állítjátok be a szervert, hogy szinte ne kelljen lőnötök az eléggé nevetséges amikor egy fps játékról beszélünk...
  • IRAM kaboca
    #168069
    Bár én eddig azt hittem,hogy a paddolás az,amikor mindenki gyűjtögeti magának az érmeket úgy,hogy előre megbeszélte a haverokkal,hogy mit kell gyűjtenie és a többiek hagyják,hogy az adott fegyverrel annyiszor öljön,amennyi szükséges az éremhez,vagy ribbonhoz,vagy bármi giccshez.
    Ha tévedtem bocs de én eddig ezt hittem.
  • Livius
    #168068
    Ha kétpercenként zászlót húzol, és egy pálya 1 óráig tart, akkor tényleg összejön a sok pont, ami statpadnak minősűlhetne.
  • IRAM kaboca
    #168067
    Egyről beszélünk.
    De van aki szerint statpaddolunk a nagy 64-es mapokon.
    Mert ott sok pontot lehet gyűjteni.
  • Livius
    #168066
    Szerintem sokan nem tudják értelmezni ezt a statisztikát itt. Mondjuk jól látszik a mappok népszerősége, ami 5-6 alatti azok tényleg a legalja mappok, ami meg 10 feletti, azok meg tényleg azok amik népeszerűek is nagyon. Egyébként nagyon egyszerő lenne a dolog arra, hogy létrejöjjön a maplist. Minden mapra ki kell számolni a teli/üres arányát, ami kisebb lesz mint 1, és aztán húzni egy határt ami felett a pályák népszerűnek mondtahtóak, alatta meg legaljának, és kész.
  • Fujiryu
    #168065
    Igen ha le tudod őket lőni akkor valóban több pontot lehet gyűjteni és izgalmasabb is a játék, ezért kérik az emberek, hogy legyenek kisebbek a mapok, mert mi nem csak zászlóhúzásból szeretnénk pontot gyűjteni.Sokkal nagyobb szórakozás amikor az ember 4-5 embert lelőve húz be egy zászlót, mint az amikor odamegy behúzza, megy a következőhöz behúzza, indul a következőhöz-lebombázzák.Respawnol, megy a zászlóhoz behúzza, megy a következőhöz behúzza, észreveszi, hogy amit elsőnek behúzott visszahúzták, odamegy és behúzza, de közben egyetlen ellenféllel sem találkozik csak azzal aki lebombázta. Ennyi amit a ti szervereteken lehet csinálni.Rohangálni körbe körbe és 2 percenkéntz behúzni egy zászlót amelyiket senki nem védi...Egy kisebb pályán az ember le tud lőni 5-6 embert mielőtt lebombáznák és úgy már jóval kevésbé frusztráló a dolog, mint úgy, hogy csak zászlókat húzogat a semmi közepén...
  • IRAM kaboca
    #168064
    Azt pedi senki nem várhatja el tőlünk,hogy beállitunk ugy egy szervert,ahogy másoknak tetszik,mi pedig inkább idegen szervereken játszunk,mert a sajátunk nem ugy van belőve ahogy mi akarjuk.
    Ettől függetlenül,mint a példa is mutatja halgatunk bizonyos tanácsokra változtattunk.
  • IRAM kaboca
    #168063
    Igen szeretjük.Főleg én.
  • Herold
    #168062
    Lehet, hogy a Great Wall egyeseknek tetszik (én speciel utálom), de látszik a "népszerűsége", és mivel nektek bejön, nyilván maradni fog.
  • Herold
    #168061
    Ismétlés a tudás anyja.

    Map neve teli (min. 4 fő) / üres
    ---------------------------------------------------------------
    Dalian Plant 19/59
    Daqing Oilfields 8/16
    Dragon Valley 38/49
    Fushe Pass 3/14
    Great Wall 6/25
    Gulf of Oman 12/33
    Highway Tampa 4/13
    Kubra Dam 8/28
    Mashtuur City 6/21
    Midnight Sun 9/16
    Operation Blue Pearl 15/50
    Operation Clean Sweep 5/11
    Operation Harvest 16/15
    Operation Road Rage 12/21
    Operation Smoke Screen 9/13
    Road to Jalalabad 13/26
    Sharqi Peninsula 8/22
    Songhua Stalemate 0/5
    Strike at Karkand 96/240
    Taraba Quarry 1/3
    Wake Island 39/92
    Zatar Wetlands 0/8
  • IRAM kaboca
    #168061
    Neked is meg kellene értened pár dolgot.
    Pl nem vagyunk mazoisták,hogy olyan beállitások mellett játszunk,amit nem szeretünk.
    Az nekünk bőven elég,ha minden nap 20.00-tól 24.00-ig vannak a szerveren,mert mi akkor játszunk.
    Liviust kérdezném,hogy ha nagyok a pályák,kevés az ellenség,ezért keresgetni kell egymást,akkor szerinte miért a pontgyűjtésről szól a játékunk?Egy kis pályán ahol minden sarkon ember van,ott sokkal több pontot lehet gyűjteni.

  • Metts
    #168060
    Tulajdonképpen ez meg sem fordult a fejünkben :D
    Ki is próbáljuk.
  • eugabesz
    #168059
    Jah...bakker.Csak rávágtam.Bocsi.Az már szerepel...hirtelen a Blue Pearl jutott eszembe...mert azt is kérték.
  • Yan
    #168058
    miért kínlódtok azzal?
    vannak 1.41-es tört szerverek
  • eugabesz
    #168057
    Igen,javasolták már nálunk is...lehet be is teszem.
  • Metalmilitiakid
    #168056
    igen látszik nem olvastad a topikot ezelőtt 2000x írtuk el hogy ez nem warez topik de még bízhatsz valaki jószívűségében
  • Fujiryu
    #168055
    El kéne jusson végre az agyadig, hogy amíg az összes szerverbeállításotok azért, van, hogy nektek adminoknak legyen elég jármű minden körben és ha nem jut akkor se találkozzatok ellenséggel a pályán vagy az aki használja az záros határidőn belül meghaljon mert ellehetetlenítitek a játékát, addig senki nem fog a szerveretekre járni...Az a szép a multiplayer játékokban, hogy az admin megcsinálhatja olyanra a szerverét amilyenre szereti és ami neki a legjobb, de ha nem képes ahhoz alkalmazkodni ami a játékosok többségének teszik akkor egy üres szerveren fogják egymást kergetni...
  • Metts
    #168054
    Hy!

    Bocs, hogyha olyat kérdezek amit már sokan kérdeztek(gondolom) előttem, de nincs időm átolvasni a topicot...

    Az a gondom hogy van egy haverom, és egymással akarunk lenni a botok ellen. Mind2őnknek ugyan az a verzió száma (1.41). A játék nem eredeti.
    Próbáltunk szenvedni hamachival de nem tudtuk megoldani...

    Nem maradt más ötletem így hát hozzátok fordulok
    Köszi!
  • Manoboy
    #168053
    Szerintem great wall jó kis pálya. :)
    Szívatós néha, de jó pálya.
  • eugabesz
    #168052
    1...és honnan vegyük az összes többi játékost??
  • Livius
    #168051
    Hát inkább fordítva, akkor indult be a serveretek, csak azokat sem a végén 64-esn kellett volna járatni, én pl csak azért mentem fel a serveretekre ment rajta a booster pack.
  • eugabesz
    #168050
    " És mondjuk player csalógatók lehetnének a booster packok "

    Aha...voltak.El is tűnt a jó nép róla.Mint már említettem,nem most kezdtük.
    És tévedés ne essék,mert tudom rögtön ráharaptok,nem dicsekvésképpen írtam le ezek előtt sem,vagy ,hogy én olyan nagy "csaszi"-nak tartom magam.
    Elfogytak szép csendben az emberek róla.Egyedül a Smooke,amin meg is maradnak az emberek,sőt jönnek is rá,mint a huggyos körtére.
  • Livius
    #168049
    Azon a songhua stalemate-en elkéne gonodolkozni, arra senki nem fog fel menni. Az összes pálya legfeljebb 32 es lehetne, és akkor pörögne ajáték is jobban kevés playerrel, mint egy 64-esen. És mondjuk player csalógatók lehetnének a booster packok, ha beraknátok azokat 32-esben.