172092
  • qtab986
    #171689
    A BTR-t előröl és oldalról találták el. Sík terepen talajról lőtték rám a rakétát minden esetben. Ilyen rakéta kellene nekem is.
  • Darun
    #171688
    Nem tudom hogy ezek mennyire bugok. A repcsis az biztos, bár én még ilyet soha nem láttam, pedig játszottam már párszor. A BTR-re meg csak annyit, nem mindegy hogy hol találnak el. A homlokpáncél kibír egy rakétát, de ha felülről vagy hátulról kapnak el, akkor szevasz. Ez érvényes a tankokra is, azokat is simán ki lehet szedni egy rakétával, csak jó helyen kell eltalálni.
  • qtab986
    #171687
    Ebben még mindig olyan bugok vannak, hogy csak na. Nem érdemes helikopterbe vagy repülőbe ülnöm, mert 50% az esélye, hogy ha valakit megölök ugyanakkor felrobbanok a gépben. Viszont tegnap 1 Eryxel lőtték ki a BTR-em. Nem egyszer és biztos nem többen lőttek rám. Jobb, ha gyalogos maradok és a járműveket csak közlekedésre használom.
  • Beers
    #171686
    off
    Július 29-én kb 18 órától Desert Combat Retro party, akit érdekel jöjjön!
    on
  • tutituti
    #171685
    arra gondoltam :)
  • Beers
    #171684
    x86
  • tutituti
    #171683
    Telepítéskor rendszergazda módban kell indítani a setup/install.exe-t
    Ha x64 rendszered van akkor pedig a kompatibilitást kell win7 x82-re kapcsolni.Asszem ez orvosolja a problémát.
    De én a bf2.exe-t is kompatibilitás x82re raknám,hátha.
  • Atesz91
    #171682
    Hello!

    Ma vettem meg a BF2 Deluxe Edition-t viszont indításkor azt írja ki, hogy a BF2.exe nem win32 alkalmazás, tudtok erre megoldást?
    (patcheltem nem javította meg)
  • HTS s3rg1nh00
    #171681
    kiloptad a karaktereket a billentyűimből
  • jappy
    #171680
    osztán te még élsz?:-)
  • Zerénd
    #171679
  • jappy
    #171678
    sehun senki?
  • jappy
    #171677
    legénybucsuba vótam de ma mehet a fire ha néktek is jó valamikor? ready de mikor? szolj itten én napközbe ide pislogok oszt gó
  • SigS
    #171676
    ÁRPÁD TS-re !!
  • Bogdogege
    #171675
    hun ts go
  • SigS
    #171674
    Ready!
  • Metalmilitiakid
    #171673
    Na szereztem VIP et TS en lehet jönni reg et kérni.
  • Metalmilitiakid
    #171672
    És jöttök is lőni vagy csak mondjátok ? :D
  • Bogdogege
    #171671
    Felraktam , beélesítettem a battletracker.com-ot mindenkit látok ám
  • jappy
    #171670
    ne kamuzz
  • SigS
    #171669
    Megvan
  • Promi #171668
    Persze persze már mióta keresed a lemezt.
  • qtab986
    #171667
    És a sportszerűségbe nem fér bele, hogy a tüzérség támadjon egy olyan bázist, ami elfoglalható?
    De ez a Safe Base szabály ki se derült, mikor a map betöltődött, ehhez meg kell nézni a neten a szervert futtatók oldalát, ami orosz, tehát a világ játékosainak nagy részének reménytelen.

    Különben meg szerintem ez már nem sportszerűség kérdése, az egyenlő esély a lényeg, hogy amikor az új körben nemzetiséget cserélnek a csapatok, akkor mindenkinek ugyanazok az eszközeik legyenek a harchoz, mint amik a másiknak voltak az első körben. Így nem is értem, mi értelme van tiltani bárminek az ágyúzását?
  • Metalmilitiakid
    #171666
    Igen én annyira sportszerű voltam, hogy még a klántársak se szerettek a saját szerveren. Volt olyan hogy Boxi-t kickeltem ki, néha árpit :D Nem bírtak magukkal :D
  • SigS
    #171665
    Na hétvégén felrakom...szétzúzok pár arcot (arcomat)
  • Beers
    #171664
    A háborúban..., de ez egy játék, amit anno 5-8 évvel ezelőtt még sportszerűen játszottunk!
    Most meg.....
  • Metalmilitiakid
    #171663
    én permbannolnék legszívesebben mindenkit aki felidegesít, csak az a baj, hogy akkor legtöbbször a saját csapatom fogyna :D
  • SigS
    #171662
    A háború meg nem játék...én is kibasztalak volna
  • bakvarnyu
    #171661
    ha-ha
    jó, végülis a japánok is egyből azzal kezdték, hogy szarrá bombázták az ellenfél hajóbázisát
  • qtab986
    #171660
    Ez egy háborús játék. A háborúban nincsenek ilyen szabályok.
  • Beers
    #171659
    Szerintem volt némi igaza...!
  • qtab986
    #171658
    Pedig már arra is gondoltam, hogy megint feltelepítem és patch-ről patch-re megnézem, hátha valamelyik verzióhoz van normális szerver.
  • bakvarnyu
    #171657
    Nézz be 1.0 , patch mentes szerverekre,teljes az anarchia
  • qtab986
    #171656
    Az Electronic Arts-nak üzemeltetnie kéne legalább egy szervert. Most csupa olyan szerver van, amin ostoba szabályok vannak és ostoba adminok. Régen nem dobáltak ki, mostanában gyakran. Az előbb azért, mert Wake Island-en a tüzérséget a reptérre küldtem. Az admin szerint az "Safe Base". Ilyenről nem is halottam. Az az érdekes, hogy az előző körben ugyanott többször is elkapott a USMC tüzérsége.
  • HTS s3rg1nh00
    #171655
    töltsd le és rakd fel a kulccsal
  • SigS
    #171654
    keresem a dvd-t
  • 5m0k3sh0w
    #171653
    ha nem unjátok meg 2 nap alatt akkor én is mennék, gondolom nembaj ha nem 7th-s vagyok
  • Metalmilitiakid
    #171652
    sima bf2 és az utp.hu s HUNTS
  • Bogdogege
    #171651
    melyik az a régi TS?

    project reality-t felrakjátok?
  • Metalmilitiakid
    #171650
    Valaki a 7th ból tolja még a bf2 őt vagy van e hozzá kedve, mert mi most kezdtünk neki újra sergivel. Ha igen várjuk szeretettel a régi TS en.