14991

[ Garage | FAQ ]
  • dmx
    #14831
    Már elmondtam párszor de látom senki nem olvas vissza. Ha nem látjátok egymás szerverét akkor: van az need for speed underground2 mappában egy server.cfg fájl, ezt nyissátok meg wordpad-dal és a legutolsó sort töröljétek ki. Pl nekem ez(ADDR=%%bind("159.153.253.82")) valami ilyesmi lesz nektek is csak töröljétek ki az egész sort és mentsétek el , felmentek hamachira és már lehet is tolni egymás ellen...!!!
  • rokka
    #14830
    Az volt a baj amikor haverommal megpróbáltunk hamachin játszani , amikor ő csinált szervert a játékon belül én nem láttam a szervert ,amikor én csináltam akkor ő látta,de nem tudott csatlakozni :(
  • rokka
    #14829
    Szia
    Én a hamachi nevű programmal próbálkozok!
  • krisz940122
    #14828
    ja amúgy itt egy kis segítség annak aki multizni akar az underground 2-vel .egy "plan" nevű program kell hozzá a többi benne van a videóban.az is benne van a videó leírásában hogy honnan tudod megszerezni ezt a programot.
  • krisz940122
    #14827
    xp van fent de akkor visszaolvasom amiket írtál.thx
  • krisz940122
    #14826
    azok vagy csítelnek vagy vannak tuningbeállítások ott ahol a fékpad ( dyno) is van és ott be lehet állítani a kocsi kisebb részleteit.állítsd úgy be a kocsiban az áttételeket hogy ne a gyorsulása legyen jó hanem a végsebessége.és persze minden tuningból a legjobb kell.
  • gamemaster33
    #14825
    Cs all. Nekem 1 kérdésem lenne hogy a neten vannak videók és ott elérik a 400 km/h sebességet meg még felette is és én ugyanazzal a kocsival full tuningon nem tudom 330 km/h felé emelni a sebességemet ez hogy lehet és hogy tudom megoldani?
    Előre is köszi.
  • petrovics79
    #14824
    szia
    MIlyen op. rendszer van fenn?Mert nálam a windows 7 allat nem tudtam összehozni.Csak xp op. allat jött létre a lan kapcsolat.Nézd meg a korábbi hozzszolásomat ott van az oldal és a progi hogy lehet össze hozzni a lan-t.
  • krisz940122
    #14823
    hmmm??
  • krisz940122
    #14822
    császtok.multiplayerben játszani hogy lehet? mert még nem jöttem rá. lenne aki egy kicsit részletesen leírná nekem?előre is köszi
  • norbi2fraktal
    #14821
    a fő menű betöltése előtt amikor kell egy enter-t nyomni,simán csak pütyögtesd be
  • wasabi scany
    #14820
    Sziasztok!hogy kell cheatokat használni? hova kell beírni őket? pls segítsetek!!!
  • Ryosan
    #14819
    Hello segitenétek nekem hogyan tudnék online jáccani a gamevel hova regeljek stb mit kell feltennem léci segitsetek pls!!!
  • miller666
    #14818
    köszönöm
  • N o N a m e
    #14817
    Velem is ez volt (#14689), aztán egy windows reinstall megoldotta a problémát.
  • miller666
    #14816
    Lenne egy olyan gondom, hogy a játék menüjében nem működik a billentyűzet, csak az egérrel tudom választani az opciókat. A versenyben jó, tudom irányítani, csak az a baj, hogy szponzort kéne választani, de egérrel nem lehet. Mi lehet a gond?

    Kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • raptid
    #14815
    Sziasztok.Vki meg tudná csinálni nekem a halálosabb irambanból a skyline festését?
  • petrovics79
    #14814
    Sziasztok

    A plan nevü progit itt töltheted le:http://plan.volia.org
    Orosz oldal,angol a progi.
  • Bandi 18
    #14813
    SUV versenyeket kell menni.
  • raptid
    #14812
    Ha valaki tud egy oolyan oldalt ahonnan tudok letölteni cracket lécci írja be.Köszi.
  • raptid
    #14811
    Hello
    Lenne nekem egy olyan problémám h mielött az utolsó városrészt kiadná kell sima lehagyós versenyeket is csinálni, de ha megcsinálom mindet akkor a térképen nincsennek narancs csíkokkal autók jelölve,nem tudok tovább menni.A crack rossz?vagy mit kellene tenni?
    Lécci vki.
  • pxxl
    #14810
    500x elmondták már hogy az a játék hibája, bug, ha úgy tetszik.
  • Lorant999
    #14809
    amikor fótózod a kocsit
  • bency
    #14808
    Azt szeretnem kerdezni hogy miutan kituningoltam egy autot hogy lehet forgatni meg kinyitni az ajtokat meg ilyenek!?????
  • Bandi 18
    #14807
    Játék hibája.
  • Lorant999
    #14806
    na köszi a helpet most má igy megy de azt nem lehet megoldani h pl megnyomom az m betűt ( a térképet ) , és egy picit megakad minimumon maxon
  • Lorant999
    #14805
    fönn az 1.2 is má crack elhetem ?
  • Lorant999
    #14804
    http://nfshungary.hu/letoltes/NFS_Underground_2_11_US_patch

    eza patch jó
  • Lorant999
    #14803
    nah fölraktam a a game-t újra nem crackeltem , de kiírja h patch error old file not found most mit csináljak?
  • Lorant999
    #14802
    azt h érted h a megfelelő verziós crack ?
    ( Régi celeron-os gépemem ment)
  • Lorant999
    #14801
    Ja és még 1 az 1.1 es meg az 1.2 es patch et is föl kell rakni?
  • Lorant999
    #14800
    aha kösz
    remélem jó lesz
    :d
    csak mer mentek verseny után amikor rákérdez, tölt a városba és kidob
    még 1 szer kösz
  • norbi2fraktal
    #14799
    a megoldása, hogy telepítd újra játékot, majd NE CRACK-eld, előbb PATCH és a megfelelő verzió-s CRACK...
  • Lorant999
    #14798
    Ez a patch nem megy
    underground 1 nél se ment 1 ik patch se
  • Lorant999
    #14797
    Én a patchet ? :
    http://www.pcdome.hu/jatek/2155/need_for_speed_underground_2_pc
  • norbi2fraktal
    #14796
    Hamachi, amugy van ilyen topic ha kell help
  • underground2
    #14795
    vagy linket hogy honnan lehet letölteni
  • underground2
    #14794
    A program pontos nevét letudnád írni kérlek
  • petrovics79
    #14793
    Sziasztok

    sikerült nfsu2 lanba servert szerkezteni és szobát létrehozni.
    Van egy Plan nevü progi ami segiti a lan játékot online-re rakja.
    Én probáltam és müködik tökéletesen,egy probléma van vele hogy csak xp op.
    rendszert támogat,de ezt is kiküszöböltem 2 redszert raktam fel igy megy az xp és a windows 7 is.A játék persze csak XP megy lanba "nekem"!!!!!!!!!
  • underground2
    #14792
    Mi a programnak a neve amivel probálkoztál?