903
  • KeKKSZike
    #583
    Sajnos nálam is ez van! :( Élvezhetetlen, nem lehet multiba játszani! Nagyon remélem, hogy kijavítják ezt, mert ez így szörnyűűű!!
  • precision
    #582
    Nem, hogy rohadnának meg!
  • precision
    #581
    Nagggyon el van kurva a multi rész, gigabites nettel is lagzik :( :(
  • Joke
    #580
    Kicsit off: Nem közvetít a sport1 NBA-s meccseket? mert nem láttam a műsorban. Elég nagy baj, ha így van

    On
  • V Carter
    #579
    Ha Dynasty módban játszol és a szezon végén valamelyik játékosod visszavonul ha akarod visszavonultadhatod a mezét,tehát abban a csapatban nem lesz több pl. 15-ös mez.Kb ezt jelenti,de ha tévednék javítsatok ki.
  • Hentes Bill #578
    hú bazzeg, most kipróbáltam a gémet, nekem nagyon teccik, remélem holnap (azaz ma) lesz majd kivel multiznom
  • Shotogan
    #577
    a 2 dunk modifier gombot hogy kell használni?
  • McGrady
    #576
    hello, hallom ezt a mezvisszavonultató izét....vki megmagyarázza hogy az mit jelent?:)
  • joe69
    #575
    ket analog stick-kel rendelkezzen, csak az a fontos
  • Ramore
    #574
    Logitech Rumblepad 2 Vibration Feedback Gamepad
  • vin
    #573
    Hali!
    Azt áruljátok el ki milyen tipusú gamepaddal játszik, és ki mit ajánl!(ha lehe ár és hogy kapható e még)
    Logitech Dual Action-t néztem 6000Ft van rajta 2 db analog stick gondolom et fontos?!?
  • V Carter
    #572
    köszi, és bocs hogy értettlen voltam
  • KeKKSZike
    #571
    Ezt már írtam neked... Amikor Dynasty módba nyomod, és egy játékosod VISSZAVONUL (retired), akkor PDA-n kapsz egy üzenetet, hogy... akarod-e a mezét visszavonultatni?! És akkor ott ki kell választani, hogy YES - NO! És ha YES-t nyomsz, akkor visszavonultattad a mezét! Remélem, hogy érthető! ;)
  • V Carter
    #570
    Valaki segítsen légyszi!Hogyan kell a mezeket visszavonultatni?Előre is köszi
  • McGrady
    #569
    :D
  • VinylToy #568
  • McGrady
    #567
    vinyl én 13 vok, de én nem ugatom le azokat akik segítségre szorulnak
  • VinylToy #566
    Bodesz te beszélsz a "hogyan lehet TM-et írni topikoddal?!"

    Fejezed be.
  • VinylToy #565
    Nagyon szánalmas amit csináltok, hány évesek vagytok?
  • McGrady
    #564
    bye rezső
  • rezsofiz
    #563
    Ok. És bocsika az offért.
  • rezsofiz
    #562
    Ok. Én nem folytatom a témát. Nem érdekel. Szerencsére volt 2 értelmes fórumozó, akik segítettek, és ez a lényeg. Köszi nekik mégegyszer!
  • McGrady
    #561
    rezső, ne húzzad fel magad ilyen lamereken, akik -azzal nagyoskodnak h a szájukat járatják
  • rezsofiz
    #560
    Még mindig várom a választ hogy mit basztam el az NBA LIVe 2005-ben 100000-szer.
  • Ramore
    #559
    Ne húzd fel magad, majd szépen bocsánatot kér tőled és el van intézve az ügy.
  • rezsofiz
    #558
    Persze ilyeneket én is tudok mondani! De én alá tudom támasztani amit mondok, és kérdezek, de te amióta megjöttem csak ezt csinálod...
    Olvasd el kezdetben az én hsz-eimet, meg a tieidet...
  • bodesz
    #557
    úúúúúúr isten te szőke f@sz.
    te naon láma vagy
  • rezsofiz
    #556
    És érdekes a csávó értette amit kérdeztem.. Te meg itt értetlenketsz te láma
  • rezsofiz
    #555
    De tényleg most neked ezzel a mondattal mi bajod? De mondjad már!
  • rezsofiz
    #554
    Nem vagyok kezdő, de ez az idióta mindenbe beleköt...
    Ráadásul még válaszolni se bír rendesen-és ő mondja hogy nem tudok olvasni... Sajnálom az ilyen embereket de tényleg
  • rezsofiz
    #553
    NE BESZÉLJÉL feélre!!! HÜLYEGYEREK!! Azt se tudod miről van szó! Inkább válaszolj a kérdésre! Ne tetesd magad hülyének! Válaszoljál. Bár ahogy elnézem te tényleg hülye vagy mert pl eddig egyetlen kérdésemre se adtál értelmes választ.. Szerencsétlenkém.
  • McGrady
    #552
    bodesz úgylátom nemigazán tudod kiírtani az msblastert.
    futtatásba írjad be amikor bejön a ki***ott ablkakja a blasternek h shutdown -s
  • rezsofiz
    #551
    Ezen Te mit nem értesz?
    :DD
    De most tényleg:D
    Emeld már ki:D
    Vagy ilyen hülye lennél?
  • McGrady
    #550
    bodesz ne röhögjed ki a kezdőket, vmikor neked is segítséget kellett kérni nem????????????????????
  • bodesz
    #549
    ilyet írt:
    Nov 16 - 30 idötartamig fog tartani a duplázódás, vagy ezen időszak
    alatt emelik meg mindenkinek?

    gondolom a net gyorsulásra gondolt vagy vmi ilyesmire de pfff
  • bodesz
    #548
    pl:nem tudsz írni,olvasni,látni se látsz.
    amúgy meg ahogy elnézem mindenhova ilyen láma kérdéseket teszel fel
  • precision
    #547
    Nincsmit!
  • rezsofiz
    #546
    Na most mondjad miután megoldódott hogy mi az a dolog amit min 100000000000000-szer elbasztam... Halljuk! A nagy Bodesz! Várjuk az okostojás válaszodat!
  • rezsofiz
    #545
    Szerinted itt kíváncsi valaki a véleményedre?
  • bodesz
    #544
    igen ő luzer