903
  • rezsofiz
    #543
    Nah megnéztem, szóval korábban a zsákolás és az alley-opp ugyanazon a betűn volt, de én átírtam, és ezután se volt jó. Most hogy szóltál, játk közben lenyomtam egyszer azt a gombot amihez az Alleyopp volt hozzárendelve, és mostmár megy rendesen a zsákolás!
    Köszi szépen!
  • precision
    #542
    Muszáj beszólni mi? Lúzer
  • precision
    #541
    Nem az alley-oop -ot nyomod véletlen?
  • rezsofiz
    #540
    Jah, a DUNK gombot nyomom mindig meccs közben.. De ilyenkor mindig átpasszolja egy társnak és az zsákolja be.
  • rezsofiz
    #539
    Gondolkodtam már és nem jöttem rá! TALÁN ezért kértem segítséget,nem??
    .......
  • bodesz
    #538
    bazzeg ha kicsit gondolkoznál/olvasnál rájönnél mit is baszol el min 100000szer
  • rezsofiz
    #537
    Ha nincs benned annyi emberségesség hogy segíts 3 nyomott szóval akkor inkább meg se szólalj, mivel az ilyen jellegű hsz-ek nemhogy engem, de senkit sem érdekelnek.
  • bodesz
    #536
    öcsém ezt a sok lámahadvezért
  • rezsofiz
    #535
    Jah, elmentettem, sőt még a játékon kívűl is átírtam.
    Hogyan kell betölteni? Mert én csak ott a nyilakkal tudok rá átváltani, de betölteni hogyan kell?
  • McGrady
    #534
    vagy ha igen akkor mindig be kell tölteni a mentést
  • McGrady
    #533
    azis lehet h nem mentetted el mondjuk
  • McGrady
    #532
    meccs közbe az S-sel lehet ha arra hagytad ha nem akkor állítsd be vmeik gombra. dunk/lay up -ot keress
  • rezsofiz
    #531
    Beállítottam a zsákolást A betűre. Viszont amikor játék közben megnyomom, akkor lepasszolja a csapattársnak és az zsákolja be. De amikor ott egyeedül tréningezek akkor meg rendesen zsákol. Hogy lehet meccs közben zsákolni akkor rendesen?
  • báttyó02
    #530
    Én is igy vagyok vele,hogy még nem tudok vele játszani,bár ez az első nba-m.
    De nekem is tetszik a játék,szerintem ezt mindenképp érdemes letölteni
  • V Carter
    #529
    Valaki segítsen légyszi!Hogyan kell a mezeket visszavonultatni?Előre is köszi
  • grebber
    #528
    Bármit választhatok nekem mindig az alap lesz :(
  • VinylToy #527
    Ki kell választani ha elmented másnéven... nem a keyboard-ot kell betölteni hanem valami mást!
  • grebber
    #526
    ÁÁ tiszta idegbeteg vagyok nem értem ha áttálítom a billentyűzetet mért marad ugyanaz mint az alap.
    Mert nem áll nekem kézre az alap.Nem kapok ki csak 85-32-re meg ilyenekre :(
  • KeKKSZike
    #525
    Én tudjátok, hogy mit nem értek?! Hogy a Multi nagyon lagos, akadozik! :O Pedig ADSL-em van... Szóval élvezhetetlen!
  • McGrady
    #524
    próbálkozz ügyelj arra hogy ne hibázz akkor menni fog, és ne idegesedj fel ahogy én szoktam me az rossz
  • V Carter
    #523
    Majd belejösz
  • grebber
    #522
    Wazeg,nekem még nagyon sokat kell gyakorolnom hogy tudjak ezzel játszani.A zsákolás kurvajó simán megy a trainingen de meccsen a faszért nem csinálja :( Amugy nagyon tetszik a game csak eléggé béna f.sz vagyok még hozzá.
  • V Carter
    #521
    Valaki segítsen légyszi!Előre is köszi
  • V Carter
    #520
    Lehet, hogy én vagyok a hülye de nem találom hol lehet visszavonultatnia mezeket!
  • V Carter
    #519
    http://wandoo.try.hu/
  • Shotogan
    #518
    Ti honnan töltöttétek le a játékot?
  • V Carter
    #517
    Köszi
  • KeKKSZike
    #516
    Dynasty mod... Megkérdezi és ott ki lehet választani, hogy YES! :P
  • V Carter
    #515
    Ébresztő Ratyi banda!Hogy lehet a játékos mezét visszavonultatni?
  • bodesz
    #514
    hé hé hé.nyugi már.ha valakinek jókedve van az máris baj?
  • precision
    #513
  • bodesz
    #512
    azzal is
  • báttyó02
    #511
    Me nincs más
  • báttyó02
    #510
    Bill. el játszható a gém ????
  • VinylToy #509
    Neeeemm....játszhatsz Super Mario-val is :D
  • Bandy11
    #508
    Kósz vinly szöval elégedjek meg ezzel a 4 fajta feldobással rendben
  • G.Freeman
    #507
    kösz bodesz, toled nem is vartam tobbet csak hogy a szemelyi szam helyere beirod hogy lol...es akkor meg azt remelejuk hogy komolyan fognak venni bennünket... hogy lehet vki ennyire hülye
  • narazzino
    #506
    nem kell már találtam
  • narazzino
    #505
    valaki megdobna egy CD key-jel?
  • air23
    #504
    tegnap en is jatszottam haverral. ugyanaz a szolgaltato, mindkettonknek 1mb feletti vonal. kabel.. szaggatott mint a ...