903
  • Shotogan
    #463
    És neked eredeti van vagy crackes?Ha crackes hány megás a cracked?
  • Bandy11
    #462
    Na bocsi hogy egy segfej voltam de légyszi segítsetek és ne azt mondjátok hogy nézzek vissza mer azt se tom itt melyik a válasz.Tehát már kitépta hajam mer nem tom hogy kell a zsákolö versenybe alley-oop-pt csinálno légyszi gamepad-om van aki tud valamit az kónyórgóm má mindent meg tok nyerni kivéve ezt a dunking versenyt kérek mindenkit hogy segítsen.(előre is kószi)De légyszi tényleg ne írjátok azt hogy nézzek vissza mer 450 üzenetből nem tom kiszűrni a választ !
  • KeKKSZike
    #461
    OKs, köszi!
  • precision
    #460
    Nekem simán elindult...
  • precision
    #459
    Húúú sikerült már 1x nekem, de nem emlékszem már melyik kombinációval. Az tuti h vmelyik dunk modifier-es zsákolás. Dunk schoolban gyakorolj, próbálgasd ki a kombinációkat.
  • Shotogan
    #458
    Mindenkinek simán elindult???Csak nekem nem?
  • KeKKSZike
    #457
    Azt megtudnád nekem még mondani, hogy azt hogyan kell csinálni, hogy amikor bezsákolja, utána még a gyűrűn lóg?! :D
  • Bandy11
    #456
    Bocsi csak egyszer akartam elküldebi!
  • Bandy11
    #455
    Na bocsi hogy egy segfej voltam de légyszi segítsetek és ne azt mondjátok hogy nézzek vissza mer azt se tom itt melyik a válasz.Tehát már kitépta hajam mer nem tom hogy kell a zsákolö versenybe alley-oop-pt csinálno légyszi gamepad-om van aki tud valamit az kónyórgóm má mindent meg tok nyerni kivéve ezt a dunking versenyt kérek mindenkit hogy segítsen.(előre is kószi)De légyszi tényleg ne írjátok azt hogy nézzek vissza mer 450 üzenetből nem tom kiszűrni a választ !
  • Bandy11
    #454
    Na bocsi hogy egy segfej voltam de légyszi segítsetek és ne azt mondjátok hogy nézzek vissza mer azt se tom itt melyik a válasz.Tehát már kitépta hajam mer nem tom hogy kell a zsákolö versenybe alley-oop-pt csinálno légyszi gamepad-om van aki tud valamit az kónyórgóm má mindent meg tok nyerni kivéve ezt a dunking versenyt kérek mindenkit hogy segítsen.(előre is kószi)De légyszi tényleg ne írjátok azt hogy nézzek vissza mer 450 üzenetből nem tom kiszűrni a választ !
  • precision
    #453
    Asszem ha nyomvatartod a vmelyik dunk modifier gombot akkor más és más féle zsákolásokat csinál.
  • KeKKSZike
    #452
    Sziasztok!

    Dunk modifier gomb mire jó?! A síma zsákolás már megy, csak flikk-flakozni nem tudok még! :( Például cigánykerék, meg ilyenek! Szóval mit tud és hogyan kell használni ezt a dunk modifier gombot?! :O
  • Shotogan
    #451
    Hello!
    Letöltöttem a játékot,fel is telepítettem.A crack ami a CD-n volt,írásvédett.Ezt nem tudtam feltenni,ezért leszedtem netről egy másikat.Ez viszont nem műxik.Kiírja,hogy a Windows nem tudta elérni a megadott eszközt.Valaki segítsen,mert egész délelőtt ezt próbálom megoldani és már kezdek ideges lenni.
  • VinylToy #450
    Nekem sikerült már egy hátrafelé is :D
  • bodesz
    #449
    na sztetek akkor jordant megnyerni lehet vagy kihagyták?
  • bodesz
    #448
    lol
  • McGrady
    #447
    lécci monnyátok meg ,hogy RELOADED verzióval mért nem tok direct internet gamezni??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • Iori
    #446
    milyen chanel? eredetibe van neked a játék vagy mi
  • mosley
    #445
    Szeretnék multizni.S.o.s: valaki megmondaná a channelt! Kösz
  • mosley
    #444
    sry,mi a multin a channel?
  • KG21
    #443
    csak az alap pattintásokat lehet billentyűzettel előhozni, meg egy könyököst, ami már spiciálisabbnak számít, azt úgy, hogy hosszan tartod lenyomva ez egyik feldobás gombot.
  • balint08
    #442
    Én ezt már megcsináltam és nem is ezt kérdeztem.....
    Azt akarom tudni, hogy ha mondjuk feldobásnak pl.:W+1 akkor annak mi lesz az eredmánye...Meg ha tudtok még variációt akkor azt mint a #268-as hozzászólásban , csak én a magamnak passzolások módjait szeretném tudni!!!!
  • McGrady
    #441
    Tesssék ezt nemrég írták:
    a dokumentumok/NBA LIve 2005/configs- ban van egy csomó kfg kiterjesztésű fájl, ezek közül az egyik a saját billentyűkiosztásod mentése. (Ez nálam KG.kfg, attól függ ki milyen nevet adott meg.)

    megnyitod ezt a fájlt notepaddel, és bemásolod ezeket a sorokat

    bind K_R R_UP
    bind K_R R_DOWN
    bind K_R RYAXISCHANGE
    bind K_F R_LEFT
    bind K_F R_RIGHT
    bind K_F RXAXISCHANGE


    ebben az esetben R és F gombokon van a jobb analog stick két tengelye.
    Ha mondjuk a W és E gombokra akarod tenni, a 3 K_F és K_R részt írd át K_W és K_E -re.
  • McGrady
    #440
    őőőőőőőőőő nekem elég szarul megy de a multi mért nem megy? a verzió a szar????????????
  • balint08
    #439
    beírna valaki hogy milyen feldobási variációk vannak???
    Na meg persze azt is, hogy hogyan kell azt megcsinálni....
  • McGrady
    #438
    A reloaded verzióval lehet multizni??????????????????????????????????????
  • bodesz
    #437
    pl:1,2,3,4 es gombokkal
  • donpedro
    #436
    Már én is kezdek kibukni tőle, elsőre még nem tűnt rossznak, de az utóbbi meccseim nevetségesek voltak. Kb. 5%-ban van kezemben az irányítás, a többi a CPU-n múlik. Ez így inkább egy interaktív sportközvetítés, nem egy játék. (Bár a rengeteg bosszantó hiba miatt, még sportközvetítésnek sem igazán jó...)
  • GyaxyBoy
    #435
    Köszi! Írtam oda is!
    Hát pedig vagyok, csak most volt 2 hét szünet, mert szolgáltatót váltottam!!!
  • Grusi
    #434
    Ahogy látom, nem csak nekem nem tetszik a játék... :( 2004 ezerszer jobb volt...
  • KG21
    #433
    én a 4 quickplay gombot használtam eddig, de ebben a szarban nem menti el a playbook-ot, így mindig ugyanazok a védekezés támadás variációk maradnak meg. Ez egy újabb bosszantó hibája a játéknak :(
  • Grusi
    #432
    Srácok, hogy a fenébe lehet playcalling gombbal elzárást stb. kérni, mint a 2004-es epizódban? Itt valahogy mindig időt kérek véletlenül :) Help! :)
  • agtomi
    #431
    Mivel lehet feldobni a palánkra, vagy maga elé leütni a labdát?
  • bodesz
    #430
    gyerekek hogy a f.... ba lehet rendesen elkapni az aley oopokat vagy miket.írjatok mind 2őre hogy mikor kell megynomni a gombot hogy elkapja.pls
  • bodesz
    #429
    jééé gyaxyboy téged is ritkán látni. itt kérj ftp címeket és onnan csak letudod kapni azt az 1 filet
  • GyaxyBoy
    #428
    sziasztok!

    Meg van az 1es CD, de ahonnan szedtem ott CRCs volt a 27 es fájl!
    rld-nb5a.r27 ő az! Reloados
    Ha vkinek van és lenne szíve megadni, az írjon a [email protected] címre és megbeszéljük az átvételt! MSN vagy szeletelve!
    Köszönöm
  • McGrady
    #427
    vki elmondja mértnem tudok rendesen csatlakozni direct game-hez és más mértnem tud hozzám?
  • KeKKSZike
    #426
    Igen, van! Privibe elküldtem a címet!
  • McGrady
    #425
    van msn-ed kekksz?
  • KeKKSZike
    #424
    Mond az IPt és megyek!