321
.
  • kl24h
    #321
    Itt a listában találsz olyant, hogy Norton Remowal Tool!
  • dronkZero
    #320
    Már tárgytalan. :)
  • dronkZero
    #319
    Ööö, hogyan lehet ezt a szutykot egyszer és mindenkorra eltakarítani a gépemről? Uninstall után eltűnt a Programs and Features listából, a tálcán sincs kinn az ikonja, ellenben a taskmanagerben látom, hogy ott rohad továbbra is a szolgáltatások közt. Kilőni meg nem engedi magát. Ilyenkor mi van?
    Most irtsam ki kézzel a registryből, vagy mi?

    Vagy ez egy olyan program, ami úgy harcol a vírusok ellen, hogy erős konkurrenciát teremt nekik?

    Már azzal az idegeimre ment, hogy minden egyes napon megkérdezte, hogy akarom-e updatelni, de ez, hogy eltávolíthatatlan, azért minden határon túlmegy. Komolyan, ez _rosszabb_ mint egy vírus. Akkor inkább legyen vírusos a gépem, mint hogy én ezt a digitális hulladékot még egyszer használjam...
  • pirobi
    #318
    Köszi a választ. Akkor 74 nap mulva jön a Nod
  • Narxis
    #317
    Sajnos nincs csak trial reseter ami újraindítja a próbaverziót, de az okozhat pár kellemetlenséget a programban.
  • pirobi
    #316
    Sziasztok. A Norton hoz is lehet keríteni kulcsokat mint a Nod hoz??
    Van erre vmi megoldás?? Keresztlányom karácsonyra számítógépet kapott és Norton van rajta, nem tudom melyik verzió.
    Mert még 74 nap és le fog járni. Ha nincs kulcs akkor marad a Nod amit én is használok sok sok éve minden gond nélkül
  • Narxis
    #315
    Na milyen a Norton?
  • bmate0007
    #314
    nod32 fixxel. ha kell vmi, akkor priviben.
    cső.
  • Tiborcs
    #313
    Csá
    Én másoltan jutottam hozzá a norton 2003hoz feltepítettem ment is egy évig de most valami frissítés kéne neki.de nem találok hozzá serialt.Kérlek valaki segítsen, mert benyaltam egy vírust és le kellene szedni.

    KÖSZI
  • kalapos
    #312
    A Live Update miatt lesz ilyen a NIS,Csak a legszükségesebb telepítést tettem fel a live update böl(vírus def.,behatolás megelzés friss , anti spam ,reklám frissítéseket és nincs gon.Maradt még frissítésre valamilyen security software frissítés és ennek update illetve valami más amit idáig nem szokott frissíteni és azokat nem tettem fel.Szóval a frissítés hibája.Nmeg alaposan mit szeretne feltenni és amit általába nem szokott frissíteni(lásd feljebb) azokat ne telepítsd.
  • Apocalipto
    #311
    Ismerősömnek is termékkulcsot kér. Vmi globális hiba ez vagy mi?
  • Apocalipto
    #310
  • Pappy3D
    #309
    Felraktam a NIS 2008-at is, deh az is ugyan úgy deaktiválódik...
  • kalapos
    #308
    Én nagyon kipucoltam a gépet és utána feltettm de kb. 8 óra mulva újra kiírta hogy nincs aktíválva.Újra aktíváltam de nekem is -1 napot írt ki.Valaki segítene nekünk?
  • kalapos
    #307
    Nekem is ez a gondom de Norton internet security 2006 al.Van megoldás?
  • Pappy3D
    #306
    Szervusztok!
    Én egy NIS 2006-ot használok, és pár napya magától kikapcsolya az aktiválást, és úyra kell aktiválnom. A gond az hogy hiába aktiválom úyra, mindig -1 napot ír ki hátralévő használható időnek és ugyan úgy deaktív marad. Érdekelne, hogy másnál is előfordult már-e ilyen hiba és ha igen, mit lehetne vele kezdeni, hogy működyön.
    Köszi!
  • New Holland
    #305
    NAV
  • New Holland
    #304
    A NAS 2007-et hogy lehet kikapcsolni.Így nem tudok játszani.Nincs aktiválva még csak 2 napja van a nod hejett.
  • units
    #303
    beépül az IE-be. ott ki tudod kapcsolni az adott oldalon a popup tiltás fjúcsört.
  • kkn
    #302
    Szervusztok.
    Angol nyelvű Nortonom (NIS 2005)van, úgy meg nem tudok. Így nem tudom, melyik menüben tudnám konfigurálni, hogy pl. az IWIW-en ne blokkolja a fényképek megnyitását. Ha letiltom a Nortont, akkor meg tudom őket nyitni. Vagy pl. a Videán az Indexképeket is csak ilyenkor látni.
  • Aftershock
    #301
    szevasztok
    Nem tud valaki egy seriál számot a Nortom internet secutity 2007-hez előre is hösz
  • KnightRider
    #300

    Még nem. Megpróbálom :D
  • KO
    #299
    off
    nav / nod32 helyezés egyenlő a tesztekben.
    utóbbi gépkímélő.
    egy free tűzfallal (pl. Comodo) ugyanazt tudja, mint Norton Internet Security.
    on
  • units
    #298
    Csökkentett módban próbáltad?
  • KnightRider
    #297

    Hali!

    A NAV 2007ben, amikor full system scant csinálok, mindig elakad egy bizonyos ponton és onnantól kezdve nem megy tovább, megeszi a RAMot, végül lefagy. Tudja valaki, mi ez a probléma?

    Előre is köszi!
  • HoReSz1975
    #296
    Hi @ all

    Valakinek van activation kódja ehhez Norton Internet Security 2007... A Produktion key jó, csak az activation kulcs rossz...

    HELP valaki...

    Azért írok ide, mert a mester Úr nem engedett ilyen topicot nyitni....
  • KnightRider
    #295

    Sziasztok!

    Van valami mód arra, hogy a NAV 2006-om ne óbégasson Windows frissítésért és főleg ne tegye szóvá, ha a frissítéseket kikapcsolom?
  • mod
    #294
    A registryből töröld ki az összes norton, vagy symantec bejegyzést! Registry cleaner programot meg ne használj, mert egytől egyig spyware az összes!
  • Csabesz6
    #293
    big thx
  • Tomicsek
    #292
    Ezt próbáld meg.
  • Csabesz6
    #291
    sziasztok
    hogy a //********* ba tudom letörölni ezta hadnemondjam mien norton antivirust?2004es sehogyse sikerül. se regcleanerrel se sehogy elöre is thx [ideges]
  • petipetya
    #290
    Mást nem tudok, csak xp újratelepítést és úgy.
  • hano2
    #289
    Köszönöm.Kb. ezt a választ vártam :( Egyébként nincs pénzem az eredetire,ill.nem szeretnék tökölni(pl.#286)
  • units
    #288
    -->2006
  • hano2
    #287
    Sziasztok!Kérdésem:Norton Antivírus 2003-at használok-október végén lejár az 1 év,hogyan frissithetném újabb 1 évre?Köszi
  • petipetya
    #286
    Tudja valaki hogyan kell regisztralni a Norton Internet Security 2006-ot?

    Van hozza egy kod, azt beirtam. Utana nem hagytam a netre csatlakozni.

    Aztan egy exe fajlt elinditottam, ami a hatterben csinalt valamit, de a progi azota el sem indul...
  • hahota
    #285
    #261??
    a kulcsok jok hozza ugy ertem mert nekem is vlt fenn NIS es elfogadta a kulcsot amit beirtam de csak par oraig huzta??
  • Tomicsek
    #284
    Itt? és itt?
  • thomasthomas
    #283
    hy!
    az lenne a problemam hogy amikor friisíteni akarom( Run live update val (only ennél van a gond)) a virus definitons t akkor ez a hiba lép elő:

    tűzfalam van,(ZA free)1 fájl szokott kimenni a lucomserver és ezekután asszem 3_0 ....de nem hinném hogy a tűzfal fogná meg mert ha a többit nem fogja meg miért pont ezt?eléggé idegesítő hogy mindig le kell azt a 12mb-t tölteni elindítani és letörölni....

    elpre is kösz a segítséget
  • izb
    #282
    és ha ezek után se megy,akkor atomot a mocsoknak.......
    ha ezek után sem javulna meg, akkor használj nod-ot vagy avastot.