Suzuki

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1627
Köszönet a gyors válaszért "Fifi" és "Zsolti9014" nak. Az emlitett
cikket megtaláltam és tanulmányozni fogom. Üdvözlettel béci28.
Zsolti9014
#1626
EZ AZ a cikk amelyrõl Fifi beszélt az imént.

Hajrá Magyarország!

marsu
#1625
Swifthez milyen márkájún gumit ajánlotok? Ti milyet használtok??
fifi
#1624
a totalcaron volt olyan 2-3 hónapja egy cikk a távol keleti utólagosan beszerelhetõ tempomatokról...
azt érdemes lenne átolvasni, mert megoldható a dolog...

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

#1623
Valaki ha tud segítsen!
Vásároltam 2003. decemberben egy 2003 évi gyártású Suzuki Ignis 1,5 GS típusú automata sebesség váltós személy gépkocsit.
A kocsi használatával meg vagyok elégedve. Problémám , hogy 81éves reumás lábaim miatt hosszabb, fõleg sztráda használatakor hiányolom a "Tempómat (sebességszabályozó automatika)" hiányát.
Érdeklõdõm, hogy a tempómat a Suzuki Ignis 1,5 GS A/T kocsiba utólag beépíthetõ? Ha igen, akkor szíveskedjenek jelezni, hogy:
-mi a tempómat neve, tipúsa?
-mi a várható ára az autómattikának?
-a beszerelésre kit ajálnak
Debrecen. 2009.27.18. Köszönettel:
Halasi Béla
Email:[email protected]


Pepsi Twist
#1622
jó de azok má szétvannak hajtva 😄

Cadillac Escalade Owner Pepsi Twist nem alszik, Pepsi Twist vár.

Tufa
#1621
de használt, kevés km-es rengeteg van

Pepsi Twist
#1620
aha de ignist már nem lehet kapni 😄

Cadillac Escalade Owner Pepsi Twist nem alszik, Pepsi Twist vár.

Tufa
#1619
inkább told be a kereskedésbe, hozz ki egy ignis sportot és azt turbósítsd. Annak értelme is lenne (meg kb a turbó árából megvan szerintem a diferencia a sima és a sport közt..)

fifi
#1618
valszeg azért nem vállalják, mert az M13a kódú motor nem igazán turbóhoz van kitalálva...

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

Pepsi Twist
#1617
hali, nem tudtok szegeden vagy csongrád megyében vagy igazából tökmindeggy hol ahol vállalnak Suzuki Ignis (2007) Turbosítást? 😄 az az igazság hogy én is megcsinálnám de én ahhoz a szarhoz nem nyúlok, van most benne 105 lóerõ 1 kis chip tuning féleséggel de az qrva kevés szóval turbózni kéne, vagy esetleg tudtok ajánlani valami ismerõst? nekem is van ismerõsöm rengeteg (mondom én is megcsinálnám) de 1xrûen nem vállalják mert félnek hogy utána szétesik az egész autó így nem vállalnak rá garanciát LOL

elõre is köszi

Cadillac Escalade Owner Pepsi Twist nem alszik, Pepsi Twist vár.

marsu
#1616
Hy milyen gumit ajánlotok?? 165/70/13 2db kellene elõre.
Dark Archon
#1615
Üdv!

Régi (2001-es) Swift-bõl a hátsó ülést hogyan lehet kioperálni? Audiokábelt szeretnék elvezetni alatta. Gondolom hobbiból az eredeti helyén újravezetékezni esélytelen a fél autó szétszedése nélkül. Elõre is köszi!

#1614
Köszönöm mindenkinek a segítséget...Megnézem akkor,amit írtatok...Remélem megoldódik a problémám😊 5éve van nálam a suzuki,de még fékbetét,ablaktörlõlapát és egyébb átlagosan elhasználodó dolgokon kívûl semmit nem kellett benne cserélni...ja 1x egy kipufogó véget😊
Amúgy tök jó kis autó...
fifi
#1613
jó...
Sport-al...

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

Tufa
#1612
én a sportal megtudtam oldani már párszor, pedig átlagos használattal eljárok 8.5-9el 😊

blackcalibra
#1611
Jajaja. Erõs a gyanú, hogy lambda szonda probléma, mondjuk ha az, a mellé szokott más tünet is párosulni, mint a többletfogyasztás. A lambda szondát autószerelõ ki tudja mérni, és megmondja hogy mi a helyzet vele. De te is rá tudsz tesztelni otthon. Megnézed, megkeresed a szonda csatlakozóját, és széthúzod egy pillanatra! járó motornál. Ha jelentõsen megváltozik a motor alapjárata, akkor van remény hogy vagy csak félig kuka a lambda.
fifi
#1610
tökmind1 semmilyen vezetési stílustól nem fog egy egészséges 1.3 buzuki motor 16-18 at enni...

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

fifi
#1609
99%, hogy beszart a lambdaszondád, vagy lerohadtak róla a vezetékek, és így szabályozatlanul ömlik a benzin a motorba...
nézesd meg mielõbb, mert ha valóban ez, hamar ki fog hullani a katalizátorod is...

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

Tufa
#1608
Amikor alacsony fordulaton hajtod, azt padlóval teszed 2000ig?

A kettõ kéne amúgy vegyítened. Lassan, nem padlón pörgetve(negyed gáz) 2500-3000ig és utánna válts. Az hogy alacsonyan váltasz nem feltétlenül jelenti az azonnali alacsony fogyit 😊

Ha ezek sem jönnek be akkor adagoló probléma lesz valószínûleg.

#1607
Hali mindenkinek!

Nekem egy 1998-as 1.3-as 5 ajtós swiftem van. Az elmúlt 2 hónapban nagyon sokat fogyaszt. Próbáltam kisebb fordulaton a váltásokat / 2000 nél feljebb kapcsolni így kb 1500 on marad a kapcsolás után / De nem vált be... Kipróbáltam úgy hogy jobban gyorsabban váltok / aránylag 3000 nél kapcsolva de azt gyorsan elérve / Ez sem vált be. Igaz hogy kis távokra használom egy ideje az autót,de ekkora fogyasztást az életben nem tapasztaltam még. Most jön a legjobb rész...Bárhogy is megyek vele itt a városban 16-18 LITERT ESZIK 100km-en !!!!!!! Valakinek esetleg ötlete,hogy mi lehet ami miatt ekkora fogyasztása lett? Nézzegettem több fórumot is hogy sokat eszik a swift,mert hidegek voltak meg hogy kis távokra használta..de még az illetõnek is csak 9Liter volt! Ha valaki tud segíteni nekem vagy van ötlete az írjon nekem.
fifi
#1606
én 14-es felnire vettem 185/65-ös Barum Bravurist
11K volt asszem szereléssel / kerék
a te méretedben ha van sztem 10K alatt van.
jó gumi, nekem eddig tetszik

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

#1605
Sziasztok most készülök majd 98as 3ajtós swiftre nyári gumit vásárolni. 165/65 r13ban ti milyen gumit ajánlotok, újonnan amiket néztem ált 8-9k db-ja, esetleg vmi tipp ahol van jó állapotú használt?

fenegyerek1
#1604
Hello! Nekem egy ignisem van.Reggeli indulásnál kb.3-4 másodpercig elöl, baloldalt kopogást hallok.Független attól hogy ez kanyarban van egyenesen megyek vele.Kérlek sgitsetek mi lehet a megoldás?

#1603
Sziasztok !

Idén 10 éve van Suzukink (több váltás is volt). Egyik jobb, mint a másik!

A ranglétra:
1999-2001 Swift sedan (zöld)
2001-2003 Swift sedan (fehér)
2003-2008 Ignis (szürke)
2009- SX4 (tengerkék)

Az SX4 úgy ahogy van szuper. Van benne anyag, kifinomult (nem egy Merci, de sokkal jobb, mint az Ignis). A motor annyira nem húz, mint az Ignisbe, de hát sokkal nagyobb a kocsi. A beltér is kifinomultabb, jobb minõségû. Jó érzés beleülni !
marsu
#1602
Sziasztok!

Segítsetek!! Reggelente amikor elindulnék, hiába nyomom a gázt, csak rángat a motor, ha esetleg sikerül is elindulni, akkor folyamatos gázadásnál is rángat, mintha darabos lenne a benzin.
93-as swiftem van. Mi lehet a baj??
#1601
Sziasztok!
'99-es 1.3 Swift Van-hoz szeretnek toronymerevitoket, valszeg gyartani. Aki tud, adjon vmi tippet, hogy is kezdjem. Kosz
Zsolti9014
#1600
ITT is van egy oldal, van fóruma is.

Hajrá Magyarország!

#1599
Köszi szépen ez igazán sokat segített!!!!!!!
Zsolti9014
#1598
EGY összehasonlító teszt a régi és új között.

Suzuki Swift MK1, tehát az elsõ, kocka Swiftet, 1983-1988-ig gyártották, a GTi 1.3-as 4 hengeres 16 szelepes 74 kW-os (101 LE!) volt. Ezzel a motorral ha minden igaz 1986-tól forgalmazták az autót.

A második szériás Suzuki Swiftek 1989-1991 közt készültek, 1989-tõl a GTi szintén 1.3-as 4 hengeres, 16 szelepes, 74 kW-os volt. Azonban már elöl-hátul tárcsafékesek voltak.
Ebbõl a szériából valóak a Cultus-GTi elnevezésû autók, melyek már 84 kW-osak (113 LE) voltak, és készültek 4kerék-meghajtással is. Az USA-ban a második szériás GTi-ket GT jelzéssel forgalmazták a Volkswagennel történt megegyezés miatt.

Aztán 1992-2003 között a harmadik generációs Swiftek következtek, 1992-tõl szintén a 74 kW-os GTi-ket gyártották.

Új Swiftbõl pedig ugyebár a Sport változat 1.6-os, 125 LE-s.





ITT pedig böngészhetsz a régi Swiftek limitált kiadásai között is, bár ezeknek a nagy részénél a SPORT jelzés csak a megjelenésre vonatkozik.

Hajrá Magyarország!

#1597
Üdv néktek!
Épp autóvásárlás küszöbén állok és a segítségetekre lenne szükségem.
Egy történelem lecke érdekelne mégpedig a Suzuki Swift Sport/GTI szériáról.
De nem az újról mert azzal van tele a net......
A régebbiek érdekelnének,hogy milyen limitált számban és milyen évjáratban gördültek le a szalagról....
Köszi elõre is.....sokat segítetek majd vele!!!!
pajti
#1596
Milyen régi? Kocka swift?
'94-tõl 10 centisek vannak de nem az ajtóban.

#1595
Tudja valaki,hogy a régi swift-nél az elsõ ajtóba mekkora hangszóró van?
RoR zsozso
#1594
Én egyszer se mondtam h. az enyém lett volna bármelyik Suzuki is XD
De attól tudtam volna még segíteni új Swift-be mer megkérdem apámtól oszt leírom :-) (apám cserélte már)

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

ChevyG
#1593
fúúúbaz, megnézhettem volna elötte a korodat az adatlapodon<#nyes>
RoR zsozso
#1592
Nemtom h. hol vannak árkádok 😄

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

ChevyG
#1591
2001es sedán, bajai vagyok, nem hiszem h megérné arkádnál intézni😊
RoR zsozso
#1590
Ja azt nem írtam be a mienk 3ajtós (az új Swift) 😊

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Zsolti9014
#1589
Nekünk volt egy 97-es sedan, az 3 évig volt nálunk (2004-2007)
Semmi baja nem volt, de egy-egy rozsdafolt, karcolások, ill. a szélvédõn kavicsfelverõdések elõfordultak.
Mielõtt megvettük törve volt, a motorháztetõ egy árnyalattal más volt az alapszíntõl (fehér).
Aztán 2007 - új Swift 1.3 5 ajtós GLX +AC multikormányos CD-vel, szintén fehér.
Szerettük azt is, szeretjük ezt is.

Hajrá Magyarország!

RoR zsozso
#1588
Milyen ótód van?? Az új Swiftbe tudok segíteni mer abba apám cserélt de nem hiszem h. azod van mert abba nem raknak kazettásat...De egy kis pénzért (nem drága) az ÁRKÁDok tetején szokott lenni rádió beszerelõ.

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

ChevyG
#1587
Sziasztok!

kazettás magnomat cd-sre szeretném cserélni, azt se tdom hogy áljak neki:S
HELP!
tep
#1586
Inkább a Grand Vitarának menjen le az ára 😊
(nagyon tetszik az 5-ajtós....csak az ára 😞

\"SLICE of LIFE\"

RoR zsozso
#1585
Szaporodik a szpless,már majnem naponta látok <#vigyor3>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Istencsászár
#1584
Mert a Swift 2005-ös, a Szpless meg elég új.. majd lemegy az ára idõvel.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

RoR zsozso
#1583
A SWIFT is kisautó mégsem drága <#fejvakaras>
Akkor a Splash mitõl jobb??A Kinézet?? Én nem értem mostanába Suzukiékat...<#wow3>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Istencsászár
#1582
Az árak már csak ilyenek drágák, mi Toyota Aygo-t vettünk, ami megjelenésekor 3 milla volt, drága az biztos... de ez mindig igyvan, kisautót ólcsón nem tudsz venni... majd késõbb pár év mulva.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

RoR zsozso
#1581
Ez jön be rohadtul <#nyes> :

SWIFT 1.6 SPORT 4 170 000

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#1580
SPLASH 1.2 GS 3 296 000
SWIFT 1.5 GS 3 ajtós (MP3, AAC) 3 590 000

Ha kérsz egy metálfényt a Splashre akkor pont a Swifté jön ki... <#schmoll2>

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

RoR zsozso
#1579
Sztem is pofás de ha egy 1.2-est veszel annyiba kerül h. abból full extrás 1.5-ös Swift kijön <#fejvakaras> (Márpedig apám szereti nyomni neki a szplesst meg nyomhatja aztán<#vigyor>)

\"Evribádi Evrinésön átmászunk a kerítésön\" \"Elsőbbsége csak annak van akinek megadják...\"

Istencsászár
#1578
Jó kis kocsi az a Swift. A Szpless meg kisautó, nem alternatíva egy cserére szvsz... fiatalos városi búgócsiga😊, arra tökéletes, és pofás is szerintem.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES