Suzuki

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#971
bocs, ezek kicsit szélsõséges spoilerek voltak... de ha szétnézel a duenen (www.dun.hu => hirdetõtábla), esetleg feladsz egy hirdetést, szerintem egy hét alatt találsz magadnak valót.

MrStokes
#970
Koszi a tippeket. Egy dologot azonban elfelejtettem megemliteni: nekem olyan kellene, amivel tovabbra is lehetne a kocsit kozuti forgalomban hasznalni. Ezeket a tunning-uzletekben kaphatokat mar en is neztem, de tudtommal ezekkel mar nem lehet kozuton hasznalni a jarganyt.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#969
Lehet, hogy nem ilyenre gondolsz...

Dichter
#968
UNIX? Kelemen? Esetleg Zengõ tuning? Szerintem valamelyiküknél muszály lennie.

MrStokes
#967
Szasztok!

Nincs valakinek otlete, h hol tudnek Swift Sedan-ra hatso spoiler-t szerezni?

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

[Walaki]D`Lair
#966

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

#965
Olvasd el a moderálási elveket szerintem, én elviselem, de más nem biztos, hogy értékeli a magyar ékesszólást.

kissl
#964
és akkor mi van kényesszáju te meg nem tudsz azzal vagánykoggyál he a k****a a******d<#mf3><#boxer><#mf1><#ejnye1><#gunyos1>

Nincs meg a SA? -Vedd meg!!

#963
Tanult kollégám csak azt szerette volna kifejezni a maga pórias módján:
"Nézzétek, emberek, tudok képet beszúrni!"

[Walaki]D`Lair
#962
Ez most nem jött át...

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi&#8482; HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

kissl
#961
fúúúúúúúúúúúúúúúúúúújjjjjjjjjjjjjjjjjjjj:ssssssssssszzzzzzzzzzaaaaaaaaaar

Nincs meg a SA? -Vedd meg!!

#960
azt nemtom de mi most vettünk a mi wagonrünkre felnit 60 ezer pénzért

War. War never changes.

#959
nem tudjátok kb mennyibe kerül elõre hátra bumper + spoiler a wagonR+-ra?
és msot nem az érdekel hogy mennyire hülyén néz ki 😄D

#958
Városi autó. Annak a régi Swift is tökéletes volt.

#957
Pár napja kipróbáltuk az új swiftet egy szalonban. Elég jó benyomást keltett. Stabil kasztni, jó futómû, jó fék, vann benn hely... csak a régi? 1.3-as motor viszi gyengébben a nehezebb vázat. De lehet hogy be kell járatni. A csomagtartó viszont kib**zott kicsi.

[Walaki]D`Lair
#956
jaja nekem is tetsz...

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi&#8482; HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

Kit--Kat
#955
sokan oltják az Ignis reklámját, de kifejezetten jó lett azokkal a farolós részekkel meg, hogy berakták a Rally Ignist

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

[Walaki]D`Lair
#954
Na már én is be akartam tenni, csak lusta voltam...😄DDd


Go Swift, Go....nekem tetszik....😊

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi&#8482; HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

0ppika
#953
Az új Swift töréstesztje ...

http://epica.nl

Mike at home
#952
ennek szvsz Esztergomhoz semmi koze

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

BaLeeX
#951
Tetszik nekem is. Én durva motorokat rakhattak bele (1.3 - 92LE) bár nekem az 1.5 VVT szimpatikusabb csak nincs 3 millám rá. 😊)

Asrock E3G3, i5 2500k, 16GB DDR3, Sapphire R9 280X Vapor-X, ASUS Xonar D1, Win7 64bit

[Walaki]D`Lair
#950
kurvaszép lett na...mondjuk ki...😊))

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi&#8482; HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

#949
Nem is tûnik rossznak az új Suzuki. Az ár/érték arányban megint nagyot alkottak Esztergomban.
Nekem úgy rémlett, hogy kicsit szögletesebb, nem annyira lekerekített, mint amilyen lett végül.

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

#948
ez lenne az? <#confused>

illetve biztosan nem az, de a vonalvezetése erõsen hasonlít rá...

I.C.ram
#947
Akkor jön be, de én Esztergomban láttam, ideiglenes rendszámmal. gondolom tesztautó lehetett. Full extrás volt: automata, asszem bõrülés, gyári cds rádió, króm betétek, stb.
Dichter
#946
Én sem. Ennyi erõvel lehetne szídni az Opel Astrákat is, mert azokból is annyi van, mint a szemét.

#945
Valószínüleg azért, mert népautó, és sok embernek szúrja a szemét a sok ugyanolyan autó.

Sose értettem azokat az embereket, akik szerint azért, mert egy dolog népszerû, annak szükségképp szarnak is kell lennie.

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

Dichter
#944
<#ijedt> Azthittem csak februárban jön be. Remélem én is összefutok eggyel. Egyébként sztem tiszta Corolla.

I.C.ram
#943
Én már láttam elõben, forgalomban az új Swiftet. Nem rossz.
Dichter
#942
Igen, sajnos nagy az elõítélet a Suzukikkal szemben. Valószínüleg azért, mert népautó, és sok embernek szúrja a szemét a sok ugyanolyan autó.

Kit--Kat
#941
énnembántom, szerintem ez az új Swift jó lesz, csak a sok buzi már elõre lehurrogja

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Dichter
#940
Na azér' ám. Suzukit nembáncsuk

Kit--Kat
#939
LÁL én pont ezért mondtam

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Dichter
#938
Te nagyon érthetsz ám az autókhoz...

Aki aztmondja egy Suzukira, hogy ócska szar, az sztem semmit nem ért hozzá, vagy nagyon nagyon jól ért hozzá. Te az elõbbi vagy.

Kit--Kat
#937
erre mondjaák, hogy ócska szar szuzuki

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Dichter
#936
Concept S. Kell egy ilyen nekem.

[Walaki]D`Lair
#935

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi&#8482; HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

[Walaki]D`Lair
#934

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi&#8482; HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

[Walaki]D`Lair
#933

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi&#8482; HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

Mike
#932
mondjuk az Ignis a Wagon után nyomasztó, túl kicsi a szélvédõ, afejtér

egy biztos egyébként: jól gondolja meg aaki Wagont vesz, mert aztán a normál, alacsony építésü autó már nem lesz neki tágas, a tetõ szinte bebelóg a fejedbe, tiszta klausztrofóbia, aztán vehet a Wagon után vmi kisáruszállítót, vagy egyterüt, mert másban már nem érzi jól magát

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#931
A Suzuki Swift kb. 200-300 kg-al kisebb, mint a többi kategóriatárs. Minden egyes 100 kg kb. fél liter többletfogyasztást okoz. Eszerint ha lenne benne anyag, akkor másfél literrel enne többet. Ez egészen addig nem hiányzik, míg nem karambolozol.
Marcell
#930
Cliobol szerintem is csak 1.2 vagy 1.4 van. (meg 1.5-os dizel, 1.6-os, 2.0-s... 😊

Esetleg valahol kulfoldon a clio I-bol gyartottak limitalt 1.3-mat?

#929
Muti meg nekem az 1.3-as Cliót. De szerintem még a gyárban is érdekelné õket, merthogy õk ilyet nem gyártanak. 😊
Mike at home
#928
Trabanthoz kepest a Wagon egy csodapalota

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Mike at home
#927
jaja, csak a hatso tengely pattog ezerrel.
nem akarom a Suzukit szidni, de mostani 2x annyiba kerulo auto erezhetoen autobb mint a Wagon volt. bar meg is van az ara

[allstars&#8482;] [TFT] [monitorvitéz] megeszem a vérzés tejet, kivazallak téged lóka komám! [A64 3200+, 2gb, 7600GT]

Dichter
#926
Sztem is ez az egyik idegesítõ pontja. A másik, amivel nem vagyok kibékülve, az a futómû keménysége. Iszonyatosan megérzi a 3. kerület kátyúit. Demszky meg...

#925
Mivel lakóhelyileg érintve vagyok az M5-ös hiányában, így az elmúlt években elég sok balesetrõl olvastam, ami az 5-ös úton történt, fõleg elõzés közben frontális balesetekrõl.

Hidd el, ilyen esetben az, hogy milyen kocsiban ülsz (fõleg ha kamion jön veled szemben), maximum annyit számít, hogy az agyvelõdet még a kocsiból szedik össze, vagy kocsin kívülrõl.

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

#924
Lényeges pont!
Alacsony. Illetve az autó nem, de az ülsépozíció... picit horror, amilyen mélyen ülök. benne.

#923
Nyáron egy kétéves Suzuku Swift GLX 1.3 (16 szelepes, 4 hengeres mocival) Szeged-Gyõr-Szeged távot (pesti csalinkázással a forgalomban) autópályán 4 személlyel + csomaggal egy tank (=40 liter) benzinnel tette meg úgy, hogy az autópályán stabil 150-160-nal ment.

Úgyhogy szerintem jó.

Két nagy hátránya van:
- nincs benne szervõ
- alacsony (az Ignis meg a Wagon R+ valami állat, amilyen magasak)

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

#922
...ha nem FnF vagyunk mániások... :-)