Suzuki

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1126
'96-ban még nem gyártottak mp3 lejáccósat. 😊 Amúgy falura, parasztnak, meg amennyit én használom, bõven jó ez.
[Walaki]D`Lair
#1125
Nem rossz amúgy a Liana, de az a rádió az ölég gány...

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

#1124
It's worth it much better, than the SX4 below...
[Walaki]D`Lair
#1123
It's a reasonably priced car...

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

#1122
Nos, ennél jobb kocsira nem hiszem, hogy valaha is szükségem lesz:











Nyári képek 2004-bõl, 1.6-os Liana Sedan GLX.
#1121
na egy próba
#1120
4,1 milla körül, ennyiért nem éri meg. Külsõleg OK, de a belseje gagyi (olyantól hallottam, aki ült benne).
0ppika
#1119
Nem rossz, bár elsõre nem fogott meg ...
Csak ezzel is az lesz a baj szerintem, mint a dízel swifttel, trágyák a fiat motorok ...

http://epica.nl

Dichter
#1118
Én is láttam már egyet. Fel sem ismertem. Nagyon tutin néz ki.

daf xf
#1117
😄 ok

AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp

sferrari
#1116
nem tudom majd beszélek Mr. Suzukival 😄

http://f1ferrari.hu

daf xf
#1115
És azt lehet tudni hogy mijen árú lesz ez a kis dágaság😊?

AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp

0ppika
#1114
Pont ma láttam egy SX 4-est, pedig csak márciusra várható ...

http://epica.nl

#1113
jó a link...

sferrari
#1112
Találtam a swiftrõl egy jó kép sorozatot biztos láttok már de aki kiváncsi hogy nézz ki kivül belül az nézegesse:
Képek a swiftrõl

http://f1ferrari.hu

Szabó Péter
#1111
Az IGNIS az én autóm! Király ! Egy a baj ! Kemény a futómû nagyon, és pattog!
Leszarom, mert ezekre az utakra még így is gyenge és alacsony!

daf xf
#1110
😄 Lehet aztmondanák jóvan fiam holnap megyünk és elintézzük!😊

AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp

sferrari
#1109
én is 😄
Szerintetetek ha õsszel beállítok apuék swiftjével és azt mondom cseréljétek ki valami sportosabbra! mit szólnának?

http://f1ferrari.hu

daf xf
#1108
Sziasztok!
Én ilyetakarok de nagyon!!

AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp

[Walaki]D`Lair
#1107
Nekem nagyon tetszik...egy 150-160Le-s változat kéne belõle és vinnék a mini helyett mint a cukrot 😊

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

sferrari
#1106
Az origon olvastam:
ezt irták:
Késõbb, valamikor õsszel érkezik a várva várt Swift Sport.

http://f1ferrari.hu

[Walaki]D`Lair
#1105
csak õsszel???? úgy volt hogy márciusban 😞(

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

sferrari
#1104
2006 õszén jön a swift sport








Már korábban sejteni lehetett, hogy a kisautó 1,6 literes, változó szelepvezérlésû, 16 szelepes motort kap, amelynek teljesítménye 125 lóerõ, nyomatéka pedig 148 newtonméter.

http://f1ferrari.hu

sferrari
#1103
lehet

http://f1ferrari.hu

Marki
#1102
Mondjuk a japánok az egyszerûség hívei, lehet, ide nem ezt a designt hoznák. A WagonR+ is "opelesített".

KoЯn

sferrari
#1101
hát olyan izé 😊
nekem se tetszik !

http://f1ferrari.hu

Marki
#1100
Meg az ajtók sem..

KoЯn

Marki
#1099
A cikk alján lévõ fórumban volt még két kép, na, ez alapján marhára nem tetszik. Bár az itteni modell nyilván más lenne, mint a japán.


KoЯn

sferrari
#1098
hát nem. olyan mérges 😊

http://f1ferrari.hu

Magnumrolcsi
#1097
az a fényszoró nem vmi szép

sferrari
#1096
Itt egy kép a swiftünkrõl semmi extra csak szép környezetben van lefotózva(Ausztria):
[/url][/img]

http://f1ferrari.hu

sferrari
#1095
egsész jó legalábbis szebb mint a mostani wagon r +

http://f1ferrari.hu

Marki
#1094
Meg is van!

Visszatér a Suzuki Wagon R+

Hátöööööööö... :X

KoЯn

Marki
#1093
Hja, a lámpák pl. a Swiften jobbak voltak. De úgy hallottam, ez középkategóriás autó lesz. Ja, az új WagonR-rõl tudtok vmit? Én láttam egy képet, de remélem, hogy nem olyan lesz.. Mindjárt megkeresem..

KoЯn

sferrari
#1092
ez inkább tetszik de a swift szerintem jobban néz ki

http://f1ferrari.hu

sferrari
#1091
ez nem tetszik

http://f1ferrari.hu

Marki
#1090
Ilyen viszont már van, bár még nem lehet kapni...

KoЯn

Dichter
#1089
Kicsit amerikai style. Bár gondolom egyelõre tervezõasztalon van csak jelen a dolog.

Magnumrolcsi
#1088
Suzuki P.X. <#fejvakaras><#hehe>



oldal

Paál
#1087
Télleg nem rossz a szerkezet <#wilting>

Marki
#1086
Hát ja, elég WagonR-es ez a sárga szín. A fekete, szürke, és az a bordós szín remekül áll neki.
Szerintem már bármely szaküzletben lehet kapni ilyen szárnyakat.

KoЯn

sferrari
#1085
ha nem sárga lenne jó lenne 😊
a mi swiftünknek se ártan a egy ilyen

http://f1ferrari.hu

Marki
#1084
Swift tuning!



Kövezzetek meg, amióta WagonR+ -om van, megkezdevtem a Suzukit (addig nagyon nem csíptem..)

KoЯn

Magnumrolcsi
#1083
Roncstelep.De szerintem olcsó mindenhol hozzá az alkatrész.(gondolja mert, hogy Suzuki)

marsu
#1082
Összezúztam az autómat, merre keressek olcsó alkatrészt?? Kép
[Walaki]D`Lair
#1081
eriggy vissza a kamionokhoz!

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi&#8482; HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

Magnumrolcsi
#1080
Elhiszem, hogy nagyon büntet !!

sferrari
#1079
most biztos nem annyi az ára full extrássan fõleg nem

http://f1ferrari.hu

#1078
A mostani Peugeot 206-osak full extrásan 2milló alatt vannak, voltak legalábbis januárban, ugyanis anyám akkor kapta meg, minden van benne az ég világon..Most viszont nemtom hogy menniyben forognak.
[Walaki]D`Lair
#1077
nekem kellene...😊

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi&#8482; HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu