Suzuki

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Japep
#1527
Hát már pontosan nem is emlékszem, azt tudom, hogy krómozott alu ISOTTA.

CHELSEA FOOTBALL CLUB

pajti
#1526
Uhh... jó sokan válaszoltak😊
Egyebként melyiket választottad?

Japep
#1525
Hello!
Milyen ablaktörlõt érdemes venni? Rozsdamentes acél vagy alumínium?
Innen!

CHELSEA FOOTBALL CLUB

#1524
Sziasztok!

A figyelmetekbe ajánlom ezt az oldalt, érdekes : http://suzuki.pvr.hu
pszihopata
#1523
[/img]

a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül

#1522
sziasztok !
Elindult a régi suzuki swift klub akit érdekel szivesen látjuk az oldalon, vagy mint leendõ klubtag ! www.regiswift.hu
üdv.

Japep
#1521
Hello!
Az lenne a kérdésem, hogy az új Swift hátulján a feliratok (SUZUKI S SWIFT) csak ragasztva vannak, vagy csak ilyen bepattintós...mert le akarom szedni õket, de nem merem, nehogy lyukak maradjanak a helyükön.
Sokat ilyen leszedettet látok, azoknál nincs semmi nyoma...de nem merem megpróbálni, mert nem vagyok benne biztos.

Elõre is kössz!

CHELSEA FOOTBALL CLUB

Istencsászár
#1520
Néztem az SX4et a Rally Vbn, gyönyörû!, remélem ütõs versenyzõvel erõs autó lesz.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#1519
nyugi, véglegestõl messze van még 😊

|HALA MADRID!! |-------------------------| http://www.hackthat.net/df/ddos/48897/index.hack

tep
#1518
uhhh<#eljen>

\"SLICE of LIFE\"

Zsolti9014
#1517
nekem nagyon tetszik. de oldalról túl hosszúnak tûnik.

Hajrá Magyarország!

marsu
#1516
#1515
Köszi a tippet,megnézem.
pszihopata
#1514
Könnyen lehet hogy áll a görgõ,mert v.miért szorul.A szíj csúszik rajta,melegíti mint állat,egyszercsak elindul,akkor elhallgat.

Borítás le,aztán nézni kell forog-e a feszítõgörgõ.
Nem tesz jót a szíjnak az biztos!

a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül

#1513
De az az érdekessége hogy elinditom a motort hagyom alapjáraton kb 2-3 percig és megszünik ez a hang.
pszihopata
#1512
Szar hangja van,én egy métert nem mennék vele.Ezzel nem szabad játszani,újra szét kell szedni.Ha összever,az nagy gáz!

a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül

#1511
Sajnos az ékszíj nem lehet mert ma reggel leszedtem hogy kiszûrjem hogy nem a vizpumpa vagy a generátor sipol,és ékszíj nélkülm is sipol.
A szerelõm azt mondta lehet hogy az a baj amikor leszedte a régi vezérmûszijat,állitólag nagyon meg volt feszítve(100%-os an),na most ö ugy 80% os ra feszitette meg de azt mondta ez a normális.
Meg még azt mondta hogy nagyon nemhezen ment be a feszítõ görgö,és lehet hogy azért sípol mert ameddig nem melegszik be a vezérmûszij nem tapad és csúszik rajta a görgõ.
(na most ebbõl mi igaz én nem értek hozzá elvileg pénteken szétszedi és megfeszíti a vezérmûszijat ugy ahogy a gyári volt)
Abból nem lehet gond ha teljesen megfeszíti???

Itt egy link fölvettem milyen a hangjahátha segít.
pszihopata
#1510
Mivel a vez.szíj bordás,nem hinném hogy az sípol!
Valszeg a generátort hajtó szíjat nem húzták meg rendesen,feszíteni kell rajta!

a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül

#1509
Sziasztok!

Hátha tud nekem segíteni vki.Van egy 2002-es swift-em most cserélték rajta a vezérmûszijat és a görgõt,és olyan gondom van hogy amikor inditom a motort visit kb 2-3 percig amig bemelegszik a motor utána megszünik ez a hang.
Ez a hiba csak az elsõ inditásnál van pl ha 3 óra mulva inditom nem sipol csak ha teljesen lehül a motor.
A segítségeteket elõre is köszönöm.
Istencsászár
#1508

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Magnumrolcsi
#1507
Nem sürûn látni ilyen színbe...

pajti
#1506
köszi😊

ffxi
#1505
#1504
Nekem is ez a gondom, h. szorul. de én még nem foglalkotam vele. Ua.: 1.0-98"
#1503
4X114.3 ET38 a gyári.
Zsolti9014
#1502
meg még a szélvédõk szélén, ahol az a gumi szigetelés vagy mi van, ott szokta megkezdeni a rozsda, de ez is karbantartás kérdése, nálunk a 97-es évjáratúnál tavaly jelentkezett (9 évesen tehát).

Hajrá Magyarország!

fifi
#1501
a felsõ gondolom sedan, az 16 szelepes, bár kilométerban több vanbvenne, de elmennek megfelelõ karbantartással lazán vagy 350-400-at.
én azt nézném körbe tüzetesebben...
kopott ülés-pedálok-kormány sokat elárul, váltokar kotyogása, futómûzajok/szedd full alá a kormányt, és adj gázt/ha valamelyik irányba is kattog, féltengelycsuklók kukába mehetnek... kipuff szeret lerohadni róla, nézz alá...

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

RelakS
#1500
Használt Swift-nél mire kell figyelni, ha venni akarok egyet?

Az AAA Autónál kettõt néztem ki
Egyik: 2002, 1,3-mas moci (66kW), 4ajtós, 104ezer km, 1190ezer pénz
A másik: 2001, 1,3-mas moci (50kW), 5ajtós, 60ezer km, 1050ezer pénz

A felsõ ugye nagyobb, erõsebb fiatalabb, viszont bele van taposva több mint 100ezer km.
Mindkettõ klímás, plus a 4ajtósban van légzsák, meg elektromos ablak, tükör.
A szervót nem említi, de gondolom, ekkor már széria volt a Swiftekben is ^^ (egyébként is Trabin edzõdtem isten tudja már hány évet, szal 😄)

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

fifi
#1499
miért is?
ha más nem, olvass már el pár "népítéletet"...

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

pajti
#1498
Feszül az ablak. Szét kellene szedni, lehet kilazult egy csavar és befeszül a szerkezet.

bigfoot
#1497
nem azért mert én azt vennék de sztem jobban jár egy daciaval mint egy suzikival

pajti
#1496
Tudja vki milyen a felni körosztója a régebbi(1998) Swifteknek? 4x...?

0ppika
#1495
akkor menj a dacia topikba, lol ...

http://epica.nl

bigfoot
#1494
én meg a suzukit...

ffxi
#1493
Igaz, ellégé jók a Dacia-k. Mint látom, mintha picit nagyobb mint az Ignis.

Fákjúal!

Zsolti9014
#1492
ha jól tudom, van egy kis motor ami mûködteti az ablakemelõt. azzal lehet a probléma, de ez csak egy nagyon halvány tipp.

egyszer egy (õsrégi) BMW 320-ason volt ehhez hasonló probléma, de az azért, mert az autó pénzszállító volt és golyóálló üvege nehéz volt az ablakemelõhöz. oda a szerelõ rakott egy kézi tekerõt rásegítõnek. 😄
de ne ijedj meg, téged ez a veszély nem fenyeget.

Hajrá Magyarország!

#1491
Helló! Swift 1.0 '98-as mi lehet a gond: elektromos ablakemelõ elöl, nehezen mûködik, középtájon lelassul, és csak fel-lekapcsolgatással mûködik fel és le is!

Asus P5KPL,Intel E5200,2x1Gb RAM,Nvidia 8800GT,Maxtor 40 IDE +250 SATA2,Pioneer 111D

0ppika
#1490
az a "kötelezõ szerviz" sem kötelezõ ...

http://epica.nl

#1489
meg van mind2 az elõnye hátránya,új autónál vannak kötelezõ szervízek ahol eléggé lehúzák az embert

Ha veszel 6 éves autót, azt is viheted kötelezõre... Te döntésed, mint ahogy újnál is, csak ajánlott

|HALA MADRID!! |-------------------------| http://www.hackthat.net/df/ddos/48897/index.hack

0ppika
#1488
teljesítmény adó ja, de az aztán semmit nem szoroz, hogy éves szinten 15 vagy 25e ...

én meg nem ajánlanám a daciát ...

http://epica.nl

bigfoot
#1487
súlyadó már nincs,hanem kilowatt adó van!!
új kocsinál 350* kw
szal míg egy régebbinél 12év nél idõsebb 200*kw

meg van mind2 az elõnye hátránya,új autónál vannak kötelezõ szervízek ahol eléggé lehúzák az embert,használt autó nak van rizikója de nagyon jó gépeket is kilehet fogni csak utánna kell járni, de ha részletre akarsz és ilyne A-B ba típusú kocsit akarsz akkor az új autó a legjobb megoldás sztem

de a dacia kat is sasold meg ha újat akarsz úgy néztem múltkor olcsóbb minta suzuki

fifi
#1486
3 éves korig kapsz 120hó futamidõt a Merkantilnál pl. tuti. az meg az MS zrt. fõ bankja...

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

0ppika
#1485
mert olcsóbb, 10 évre meg kezdõrészlet nélkül nagy butaság kocsi venni szerintem :S

http://epica.nl

ffxi
#1484
Érdeklõdtem a Suzuki-nál és asszondják 2mila240ezer havi törlesztése 22ezer forint 10évre. Nos ha használt kocsit veszek, tuti nem kapnék 10éves futamidõt.

Fákjúal!

ffxi
#1483
ÖÖÖh.. de mért is érdemesebb használtat venni? Azért kérdem, mert nem tudom 😞

Fákjúal!

0ppika
#1482
használtat is lehet részletre venni, a törlesztés meg az autó árától és a futamidõtõl függ ...

http://epica.nl

ffxi
#1481
Nincs pénzem 😞
Mondják ha használtat vennék, a havitörlesztés uannyi lenne mintha újat vennék. De a szabályok miatt mért nem érdemes újat venni? Reg. adó meg ilyenek? Már nem lehet visszaigényelni meg ilyenek? Magasabb súlyadó meg ilyenek?

Fákjúal!

#1480
használt autó nem jó?

|HALA MADRID!! |-------------------------| http://www.hackthat.net/df/ddos/48897/index.hack

ffxi
#1479
Sziasztok!
Sürgõsen kocsira lenne szükségem. Legolcsóbb Ignis információim szerint 2mila240ezer, ha vki tud ennél olcsóbban vhol kérem szóljon. Vagy ehhez hasonló kaliberû kocsi is lehet másik márkából nem gond ha olcsóbb. Részletre venném, szal úgy érdemes ha kezdõösszeget minnél több legyen?

Fákjúal!

#1478
Én swiftem most picit beteg, jobb elsõ féltengelygömbcsuklót kell cserélni