Suzuki
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
CHELSEA FOOTBALL CLUB
A figyelmetekbe ajánlom ezt az oldalt, érdekes : http://suzuki.pvr.hu
Elindult a régi suzuki swift klub akit érdekel szivesen látjuk az oldalon, vagy mint leendõ klubtag ! www.regiswift.hu
üdv.
Az lenne a kérdésem, hogy az új Swift hátulján a feliratok (SUZUKI S SWIFT) csak ragasztva vannak, vagy csak ilyen bepattintós...mert le akarom szedni õket, de nem merem, nehogy lyukak maradjanak a helyükön.
Sokat ilyen leszedettet látok, azoknál nincs semmi nyoma...de nem merem megpróbálni, mert nem vagyok benne biztos.
Elõre is kössz!
CHELSEA FOOTBALL CLUB
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
|HALA MADRID!! |-------------------------| http://www.hackthat.net/df/ddos/48897/index.hack
Borítás le,aztán nézni kell forog-e a feszítõgörgõ.
Nem tesz jót a szíjnak az biztos!
a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül
a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül
A szerelõm azt mondta lehet hogy az a baj amikor leszedte a régi vezérmûszijat,állitólag nagyon meg volt feszítve(100%-os an),na most ö ugy 80% os ra feszitette meg de azt mondta ez a normális.
Meg még azt mondta hogy nagyon nemhezen ment be a feszítõ görgö,és lehet hogy azért sípol mert ameddig nem melegszik be a vezérmûszij nem tapad és csúszik rajta a görgõ.
(na most ebbõl mi igaz én nem értek hozzá elvileg pénteken szétszedi és megfeszíti a vezérmûszijat ugy ahogy a gyári volt)
Abból nem lehet gond ha teljesen megfeszíti???
Itt egy link fölvettem milyen a hangjahátha segít.
Valszeg a generátort hajtó szíjat nem húzták meg rendesen,feszíteni kell rajta!
a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül
Hátha tud nekem segíteni vki.Van egy 2002-es swift-em most cserélték rajta a vezérmûszijat és a görgõt,és olyan gondom van hogy amikor inditom a motort visit kb 2-3 percig amig bemelegszik a motor utána megszünik ez a hang.
Ez a hiba csak az elsõ inditásnál van pl ha 3 óra mulva inditom nem sipol csak ha teljesen lehül a motor.
A segítségeteket elõre is köszönöm.
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
Fákjúal!
Hajrá Magyarország!
én azt nézném körbe tüzetesebben...
kopott ülés-pedálok-kormány sokat elárul, váltokar kotyogása, futómûzajok/szedd full alá a kormányt, és adj gázt/ha valamelyik irányba is kattog, féltengelycsuklók kukába mehetnek... kipuff szeret lerohadni róla, nézz alá...
Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...
Az AAA Autónál kettõt néztem ki
Egyik: 2002, 1,3-mas moci (66kW), 4ajtós, 104ezer km, 1190ezer pénz
A másik: 2001, 1,3-mas moci (50kW), 5ajtós, 60ezer km, 1050ezer pénz
A felsõ ugye nagyobb, erõsebb fiatalabb, viszont bele van taposva több mint 100ezer km.
Mindkettõ klímás, plus a 4ajtósban van légzsák, meg elektromos ablak, tükör.
A szervót nem említi, de gondolom, ekkor már széria volt a Swiftekben is ^^ (egyébként is Trabin edzõdtem isten tudja már hány évet, szal 😄)
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
ha más nem, olvass már el pár "népítéletet"...
Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...
egyszer egy (õsrégi) BMW 320-ason volt ehhez hasonló probléma, de az azért, mert az autó pénzszállító volt és golyóálló üvege nehéz volt az ablakemelõhöz. oda a szerelõ rakott egy kézi tekerõt rásegítõnek. 😄
de ne ijedj meg, téged ez a veszély nem fenyeget.
Hajrá Magyarország!
Asus P5KPL,Intel E5200,2x1Gb RAM,Nvidia 8800GT,Maxtor 40 IDE +250 SATA2,Pioneer 111D
Ha veszel 6 éves autót, azt is viheted kötelezõre... Te döntésed, mint ahogy újnál is, csak ajánlott
|HALA MADRID!! |-------------------------| http://www.hackthat.net/df/ddos/48897/index.hack
én meg nem ajánlanám a daciát ...
http://epica.nl
új kocsinál 350* kw
szal míg egy régebbinél 12év nél idõsebb 200*kw
meg van mind2 az elõnye hátránya,új autónál vannak kötelezõ szervízek ahol eléggé lehúzák az embert,használt autó nak van rizikója de nagyon jó gépeket is kilehet fogni csak utánna kell járni, de ha részletre akarsz és ilyne A-B ba típusú kocsit akarsz akkor az új autó a legjobb megoldás sztem
de a dacia kat is sasold meg ha újat akarsz úgy néztem múltkor olcsóbb minta suzuki
Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...
http://epica.nl
Fákjúal!
http://epica.nl
Mondják ha használtat vennék, a havitörlesztés uannyi lenne mintha újat vennék. De a szabályok miatt mért nem érdemes újat venni? Reg. adó meg ilyenek? Már nem lehet visszaigényelni meg ilyenek? Magasabb súlyadó meg ilyenek?
Fákjúal!
|HALA MADRID!! |-------------------------| http://www.hackthat.net/df/ddos/48897/index.hack
Sürgõsen kocsira lenne szükségem. Legolcsóbb Ignis információim szerint 2mila240ezer, ha vki tud ennél olcsóbban vhol kérem szóljon. Vagy ehhez hasonló kaliberû kocsi is lehet másik márkából nem gond ha olcsóbb. Részletre venném, szal úgy érdemes ha kezdõösszeget minnél több legyen?
Fákjúal!
