8009
Avagy az nVidia NV4X
main_6800_header.jpg
  • czky
    #7649
    20-22k. Függ a tuningtól, illetve a garanciától. PCI-E-s változat is ennyi kb.
  • mrbaba
    #7648
    Helllosztok!! Az lenne a kérdésem, h kb mennyit ér az Inno3D 6600Gt 128 Mb Agp-s kari(1éves) és mennyibe kerülne ennek a PCIE -es változata? A választ előre is thx!!

    ÜdV.:Baba
  • p377y4
    #7647
    ELŐRE SZÓLOK LÉGYSZI PRIVIBE ÍRJATOK MERT NEM SZERETNÉK KERESGETNI! THX. Csá mindenkinek. Lenne most egy kis problémám hiszen VGA kártyát szeretnék venni a gépembe csak az a baj hogy nem toom hogy most mit érdemes venni és mi jó most ár/teljesítmény kategóriában. Konkrétan a lényegre térve 25 ezer ft-ből szeretnék venni AGP-s karit. A jelenlegi gépem::::: Intel 2,6, 1gb ddr400 ram ( 2*512 ), ABIT IS7-e2, Sapphire 9600 128mb. Előre is köszönöm a válaszotokat.
  • rolibvb
    #7646
    sziasztok!
    lenne 1 kérdésem!
    van 1 6600gt-m,ha játszani akarok megfagy tőle a gép,de bármi mást csinálok tökéletesen megy.Bevittem a boltba azt mondják,h tökéletesen működik!Átvittem több emberhez nekik is kifagyott a gépük!Mi lehet az oka,h csaj játék közben fayg ki a gép?
    ha vki tud segíteni kérem a:[email protected] küldje a választ!
    Előre is köszönöm!Éljenek a gépesek,netre fel!:)
    Üdv Roli
  • me and a monkey
    #7645
    Apropó, ez pl. miben más, hogy ennyivel drágább?
    Link
  • me and a monkey
    #7644
    O.K. Köszönöm a választ, segítettél.
  • izb
    #7643
    max 15.000ft de ez a max...
  • me and a monkey
    #7642
    Egy kis segítség kellene.
    Kicsit tanácstalan vagyok, hogy mennyit érhet egy Asus N6600 GT videókártya?
    1 éves és AGP.
  • Fery21
    #7641
    A codekes dolgot nem probáltam.Ki mit tud ajánlani,mert én azokat használom amiket régen a réi kártyánál beváltak?Tipp???
  • TommoT
    #7640
    codec nem lehet összegubancolódott? bár ma már ez ritka...koppkopp
  • TommoT
    #7639
    na hali újra én vagyok
    ennek a 6800gs-nek elég furcsa a tv kimenete
    a régebbi nvidiáknak mindig s-video volt
    na nembaj
    szóval adtak vga-hoz ugye kábelt, ami átalakítja s-videora meg rca-ra, és szereztem egy jack to rca átalakítót és egy rca+s-video to scart átalakítót
    na most, gondolom vga-ból nem fog hang jönni (csak akkor nemtom a kábel másik végén az s-video és video rca-n kívül miért van 2 audio rca), de ugye van a jack-to-rca is...
    mind1 a tv-vel összetudom kötni, csak arra vagyok kíváncsi, hogy kell-e ehhez valami program, hogy össze tudjam kötni a tv-vel, vagy csak bedugom és örül :)? ha összekötöm vele, monitoron már nem lesz kép ugye?
    előre is köszi a segítséget!
  • Fery21
    #7638
    És mi lehet a hiba?Mert nekem meg a Haveromnak ua az a windowsunk van.Ötlet van?Mit lehet tenni?
  • ati2002
    #7637
    A hiba az oprendszeredben keresendő , nem a vga tehet róla.
  • Fery21
    #7636
    Minden dvd-ket sem játsza le,meg az avi és mpg is .De csökkentett módban megy.Dehát az nem állapot.
  • hykao #7635
    Milyen videók fagynak le?
  • Fery21
    #7634
    Hy!
    van 1 geforce 6600 gt 128mb-os kártyám.Lefagynak a videok,de a kártya egyik ismerősőmnél pl müködik!!!
    Valakinek vmi ötlete van?
  • NeoMaN
    #7633
    Az egyik legjobb a 6-os szériában. Nyugodtan vehetsz használt VGA-t, én már többször megtettem, és nem volt gondom.
  • TommoT
    #7632
    sztetek használtan vagy újan érdemesebb videókártyát venni? mennyire kockázatos a használt?
    6800GS 256MB PCI-E(msi) vga a 6os szériában szarnak vagy jónak számít?
  • ati2002
    #7631
    Mindegyik driverrel kellene működnie, tutira a kártya hibás. Vidd vissza ahonnan vetted, és nézzétek meg ott, ha nem jó visszakérheted a pénzedet.
    Így látatlanba Inno típusú, ha tényleg az, akkor már vedd is ki a gépből.
  • nud
    #7630
    hy!
    van 1 geforce 6600 gt 128mb-os kártyám.
    az alábbi driverekkel próbáltam frissíteni,de nem müxik 1-ik sem:
    91.33
    91.47
    93.71
    (fagynak programok,videót nem lehet lejátszani)
    84.25-őt haszálok,ez müxik.
    dark messiah-val játszottam,és pár fegyvernél,amik világytottak elmosódott a kép.
    v.kinek 5-lete?
  • VTomi75
    #7629
    Jó lesz bele.
  • Blero2
    #7628
    Hali!

    Segítségre volna szükségem.
    Egy GF6600 256MB AGP karit akarok beletenni egy Asrock K7NF2-RAID lapba.
    De a lap csak 1,5V-os AGP-s kártyákat szeret csak. 3V-s valszeg kisüti.
    Jó lesz bele ez a kártya, vagy inkább ne vegyem meg?
    Honnan tudom h melyik kari milyen, mert ezt sehol nem irják le.

    Lécci seítsen aki tud!

    Kösz
  • VTomi75
    #7627
    RussT: a mem.freki emeléséhez nem kell lecserélni a BIOS-t, csak kiolvasni, az editorral (NiBiTor) beállítani az 1 GHz-et és visszaflesselni. Már persze ha bírják a RAMjaid. Én azért cseréltem le, mert az Inno3D gyári BIOS-ával PCI Express-esnek "látszik" a rendszer fele a kártya, ez az XP-t nem zavarta, a Linux viszont megfeküdt. A modding óta az XGL/Compiz is tökéletesen megy.
  • Zsolt01
    #7626
    " itt azt írják hogy:

    "- a leggyorsabb : ( Z-Tweaked 82.12 )
    - a legstabilabb : ( ForceWare 78.01 ) " "

    2006-06-19 11:58:23 !!!
  • RussT
    #7625
    itt azt írják hogy:

    "- a leggyorsabb : ( Z-Tweaked 82.12 )
    - a legstabilabb : ( ForceWare 78.01 ) "

    Bár én még csak most tervezek Nvidiát venni, méghozzá valamilyen 6600GT, és hogyha #7614-es ben említett BIOS csere trükkel bármelyik gyártó kártyáját lehet 1000MHz-es mem. frekvencián járatni akkor pl. egy régebbi VIVO-s gainward vagy egy MSI (szintén vivo-s) érné meg legjobban, nem?
  • ati2002
    #7624
    Az NVIDIA kiadta ForceWare drivercsomagjának Microsoft által hitelesített legújabb kiadását, mely 93.71-es verziószámot kapott.

    Az új driver a GeForce 7950 GX2, 7900 GT, 7600 GS, 6800 GT 256MB, 6600 128MB, 7300 GT típusú NVIDIA-kártyák tulajdonosai számára okoz főként változásokat. A csomagot innen lehet közvetlenül letölteni.



    Van tényleg változás pl a 91.47-eshez képest?
  • scorpeeon
    #7623
    De fog, max nem a Quake 4-el, hanem a Quake 2-vel :)
  • NeoMaN
    #7622
    gúgle!!!!!!!!!
    Amúgy Geforce 6100. Játszani nem fogsz vele.
  • tontonST
    #7621
    Hello!
    Uj vagyok ezen a fórumon.Kérdesem az lenne, ahogy az asus M2N-MX s940-es alaplapban milyen integrált vga lehet?
  • NeoMaN
    #7620
    persze....
    :FFFFFFFFF
  • zolo
    #7619
    Nem írtam, szintén geforce 6100-ról van szó.
  • zolo
    #7618
    Hehe , nem kell ám annyira leírni az integrált cuccosokat.
    Nekem a Fifa 07-et viszi maxon 1024x768-ban, meg a karbon is szépen fut vele. :PPP
    CSak megfelelő processzor is kell hozzá.Nekem egy Athlon 3200+ hajtja + 768 mega ram.
  • VTomi75
    #7617
    Felejtsétek már el az integrált vezérlőket játékhoz. Hihetetlen, hogy még mindig akad, aki bepróbálkozik velük. Vegyél 5000 Ft-ért egy használt Ati Radeon 8500-ast, ég és föld lesz.
  • NeoMaN
    #7616
    Normális. Sajnos a 6100 integrált talán egy Gef4 szintjén van. Vagy alatta. :P
  • zorro69
    #7615
    Kedves Fijjug !
    A problémám a következő.Asrock k8nf4g-sata2.-es alaplapom van egy amd sempron 2800+.-os procival és 512 mb ram lötyög benne.Az alaplapi geforce 6100.-as videokártyát használom és mondjuk egy prince of persia szintű játék annyira akad rajta,hogy a játék opcióknál elakadok mert az egér 30 másodperces késéssel reagál.
    Normális, hogy ennyire nem fut?Mindenféle drivert felpakoltam de az alaplapi driverekről annyit tudok, hogy "a" betüvel kezdődik a neve.Lehet ez a probléma?
  • VTomi75
    #7614
    Az Asus lehet, hogy jobb, mint az Inno, de pl. 6600GT szintjén lassabb. Tegyetek rá Club3D BIOS-t, mint én, meg egy Zalman VF700-ast, ami amúgy is kötelező, és lesz egy normális, 1 GHz-es memóriasebességgel működő kártyátok hangtalan hűtéssel a széria Asus áráért.
  • rvn
    #7613
    meik driverrel a leggyorsabb egy 6600Gt?
  • Rage47
    #7612
    oh dejó...
    köszi:)
  • czky
    #7611
    Mer nem szereti a gef6-os szériát ez a driver.
    Volt nálam rövid ideig egy 6600gt és azzal ugyanez a jelenség volt tapsztalható.
    Másik drivert tegyél fel!
  • Rage47
    #7610
    hi!
    tegnap frissitettem nvidia drivert(91.47 international), azóta a videók(pl avi, wmv stb) alap fényereje lejjeb csúszott, tehát mindegyik sötétebb, hacsak nem lépek be a drivernél a videó megjelenítéshez, ugyanis ilyenkor egyből visszaáll a fényerő, akkor is ha hozzá sem nyúlok a fényerő-beállitáshoz:S
    vmi tipp h miért csinálhatja?