425
tapasztalatok, vélemények...
  • PResident Evil
    #185
    tescoban ? :O
  • Bandee1987
    #184
    azok jók, amiket a tescoban lehet kapni wizzair jegyeket. 19900.- és oda-vissza út benne van, valamint az adók és a reptéri illeték is! Európa 9 városába lehet igy jegyet váltani.
  • ChevyG #183
    prézli törölgeti a hozzászolásokat
  • PResident Evil
    #182
    huuh... linkeket nézz meg...

    skyeurope, wizzair... ezekre keress rá googleben !
  • SASboy
    #181
    prezi csak azért , mert én nem találtam, de lehet láma vok. Aki talált fapados jératot Bulgáriába pls írja meg.
  • PResident Evil
    #180
  • shaba23 #179
    jah és mindent a neten intéztünk (jegy, szállás, biztosítás)
  • shaba23 #178
    márciusban voltunk Milanoban és megúsztuk röpcsivel+*** szálodával együtt 2en 4nap 3éjszakát 60kból (+az apró)
    repcsi jó volt, de repülhetett volna vagy 10k méterrel alacsonyabban és akkor nem lett volna tériszonyom:) kávé jó volt:) sztyuárdeszek meg szépek:) skyeurope
  • PResident Evil
    #177
    biztosan
  • SASboy
    #176
    Nemtudja valaki, hogy Bulgáriába mennek-e fapados járatok??Fontos lenne...
  • PResident Evil
    #175
    hmmm télleg :)
  • Dzsini
    #174
    minél hamarabb foglalsz, annál olcsóbb.
  • PResident Evil
    #173
    sztem megoldjuk, faternak van kártya, de megadni nemfogom :)

    és indulás előtt 2 héttel kell foglalni ?
  • The Garrett
    #172
    izé mi telefonról foglaltunk jegyet. sz.tem ha szüleidnek megmondod hogy ide és ide utalják át te meg max megadod nekik...
  • PResident Evil
    #171
    thx thx... én már vágom, én is a wizzt néztem meg a skyeurope-t és 30k ból megvan oda-vissza... gecccsak azabaj hogy bankkártyával lehet rendelni...
  • Dzsini
    #170
    jelenleg a wizz a legolcsóbb - csak lutonból be kell találni a városközpontba, azt irányonként kb 6-10 fonttal kell számolni. (heathrow olcsóbb, skyeurope meg stansted-re visz, onnan is kb ugyanennyi)
  • The Garrett
    #169
    Wizz air meg 10k oda 12k vissza

    CSak azért írogatom er most akarjük küldeni tesomat londonba. prezinek is joljohet az info.
  • The Garrett
    #168
    a malev -fapaddal pedig 23+illeték. u.e az időpontban (oda vissza jegyek tehát x2.)
  • The Garrett
    #167
    1 kis off: londom- sky europe 17900.- + illeték juliusban.
  • Nyiri
    #166
    Hja, de nem kell olyan tarsasaggal repni ahol ezek a szarok vannak. A Malev szerencsere csak Boeing-t hasznal :)

    (ok van meg CRJ es Fokker de azok kicsik es nem is rosszak.)
  • Prank
    #165
    mer' az is teszkógazdaságos:)
  • FREAK
    #164
    pedig készülj fel, mert 2 éve többet adnak el mint a B. :)
  • Jano
    #163
    Erbü :D
  • Guest
    #162
    Airbus suxx. :)
  • PResident Evil
    #161
    nekem bejön :D
  • Nyiri
    #160
    #147 :)
  • Nyiri
    #159
    Azert raktam be, mert a korabi #174 -s uzenetnel a linkvedelem nem jeleniti meg.
  • PResident Evil
    #158
    hányszor teszed még be ? :D
  • PResident Evil
    #157
    lol késő van már, meg hát van is a fejbe :D:D:D
  • Nyiri
    #156
    Nemrossz nemrossz. Igaz ami igaz, tobb gep ert le egyben mint ami nem. Hallottam olyan torteneteket (nehanyat airbus pilotaktol altal leirtak), hogy a hajam egnek allt.
  • Nyiri
    #155
    Bassza meg, a masodik kep is fos. Rohadt link vedelem
  • I.C.ram
    #154
    Airbus azért annyira nem rossz, arról nem is beszélve, hogy a legtöbb cégnek már csak Boeingjei és Airbusai vannak.
  • Nyiri
    #153
    En leginkabb azt nem ertem, hogyha repulojegyet veszek, akkor nem valaszthatom ki a gep tipusat vagy legalabb a markajat. Az tuti, hogy Airbussal soha nem mennek. Nem egy jo konstrukcio.
  • Nyiri
    #152
    Nem azert leszolni azert mert magyar es hibazott. De legalabb mindenki tulelte. Es legalabb azok vezetik a gepet. A lufthansa-nal elofordul, hogy 10 leszallasnal 9x a szamitogep teszi le, mert ez szabaly. Nem kellene ennyire megbizni a gepekben.

    Ha mar a prim elvitelrol beszeluk, akkor nyugodtan odaadnam az Air France-nek Condorde baleset miatt.
  • I.C.ram
    #151
    ARGHHHHH ÉPP EZT MONDOM! :D
  • PResident Evil
    #150
    khm... az a maléves tax, már írtam...
  • Nyiri
    #149
    Az elso kep szar :)
    Itt van:
  • I.C.ram
    #148
    LOL te meg olvasd el a 144-et. :)

    Ha meg 130-ért akarsz fapadossal menni, akkor csak gratulálni tudok a fapadoshoz.
  • Nyiri
    #147
    Miert is ? Probalj letenni egy 70-80 tonnas gepet 20 csomos szelnyirasban. Sokszor ugy kell letenni a gepet, hogy eleg nagy fokos szoget zar be a gep hossztengelye es a palya kozepvonala annyira fuj a szel. Majd mikor leert akkor korigalnak. A lenyeg, hogy letette. Szelcsendben nem nagy szam.

    Itt egy jo pelda:

    Ez is:


    Ezt a repteret be is zartak mar. Pont az ilyenek miatt. Nem mindig a pilota a ludas.
  • PResident Evil
    #146
    lol... talán nézd meg a topic címet !