425
tapasztalatok, vélemények...
  • ribot
    #345
    Abba a 20 kilóba azért rengeteg minden belefér ám! Egy normál bőröndbe szerintem bele sem lehet pakolni 20 kilónyi ruhát!
  • maszaniszlo
    #344
    Esélyetek sincs megnyerni......én is be reggeltem :P De szeritem nem mi leszünk a szerencsések :(

    Viszont egész jól lement az ára a repjegyeknek pár évvel ezelőtthöz képest....azért az teszik
  • klemento
    #343
    azt is leírják, hogy mennyi cuccot vihetsz fel. Általában max 20 kiló. De ha olyan mázlista vagy, hogy nyersz egy jegyet, csak nem fognak azon szórakozni, hogy mennyit poggyászt vihetsz fel a gépre. :)
  • maszaniszlo
    #342
    Bukósisakot vittem hoztam amerikába és simán engedték. azzal nem lesz gond még akkor sem ha nem fér bele teljesen a tartójába, biztosan felengednek vele ;)
  • klemento
    #341
    valahol olvastam, hogy 23 kilóig engedik. Ebbe sok minden belefér.
  • kutakita
    #340
    igen? Ja, itt írták, csak azért írtam. Akkor nem értem.
    Mindegy. De ezekkel a repjegy árakkal még úgy is megéri, ha a cuccokat feladom postán. :)
  • kakkala
    #339
    légitársaságtól is függ a kézipoggyász méretének és súlyának korlátozása...
  • kutakita
    #338
    115 cm (pl: 23cm x 41cm x 51cm), súlya: 3-5 kg.
    Ha ezen a méreten belül van, biztos engedik.
  • Thaison
    #337
    szerintem minden gond nélkül felengedik a gépre...
  • Tsabe
    #336
    Sziasztok!
    Én poggyásszal kapcsolatban érdeklődnék. Manchesterből utazok haza, és szeretnék vinni egy bukósisakot. De csak a kézi poggyászomba fér be. Lehetséges hogy nem lehet felvinni a gépre?
  • Kancsalka
    #335
    a repjegy nekem is kell! Pont most tervezek egy utazást.
  • Panchoo
    #334
    Én nem vagyok telhetetlen. Én tökéletesen beérném azzal a repülőjeggyel. Sőt lehet még azt is mondom, hogy nem szeretnék nyerni az 5ös lottón. Túl nagy nyűg lenne.
  • Wattin
    #333
    Na azzal az 5össel megelégednék egy életre :)
  • rorock
    #332
    Érdekes én nem hallottam róla pedig elég sokat nézegettem neten a jegy árakat. Nah mind1,igazából lényegtelen. Most már itt van ez,ezt fogom használni.:) Igen elég ha egyszer nyersz...az 5 lottón:P:)
  • Rubenvagyok
    #331
    Ha jól tudom akkor volt már ilyen, csak az nem volt valami összeszedett, nem is terjedt el.
    Amúgy meg elég ha egyszer nyersz az életben és az bőven elég.
  • Wattin
    #330
    Én még soha! :D:D Franc, nem jó tendencia....
  • rorock
    #329
    Mondjuk nekem is sikerült már egyszer nyerni,de az más volt....tombola:D Ebben ki is merült ez a téma hogy hol nyertem,mondjuk ezért reménykedem hogy talán most.:) Amúgy amit már mások is írtak hogy ez egy nagyon jó dolog hogy össze lehet hasonlítani a különböző légitársaságok árait ez nagyon hiányzott nekem eddig a net-ről.
  • Rubenvagyok
    #328
    Miért ne menne? Simán nyerhetsz, nekem már sikerült nyerni nyeremény játékkal igaz nem egy lottó 5-ös szintű volt de örültem neki. Csak bizakodni kell!
  • rorock
    #327
    Mekkora ajándék lenne:) Asszony kiugrana a bőréből ha odaállítanék neki egy repülőjeggyel:) Amúgy ingyen van nem,megéri próbálkozni?!
  • Wattin
    #326
    Én azt néztem az a baj sorsolás február 16-án lesz. Gondolkoztam, hogy Valentin napra milyen stílusos kis ajándék lenne, ha megnyerem. De ez nem fog menni. :(
  • trabiubi
    #325
    Köszönöm szépen! Beregisztráltam, hátha nyerek :) Ennyit végül is megért. Remélem nyerek!
  • fishsticks
    #324
    Itt tudsz utánanézni. Én nem tudom, hogy hova lehet utazni ezekkel a jegyekkel, de mivel az oldalon nem találtam róla infót, arra következtetek, hogy bárhova. Azért nézz körül te is az oldalon, hátha te találsz is valamit. Sok sikert!
  • trabiubi
    #323
    Ingyen jegyek? Mit kell tenni érte? :) Így már az sem zavarna, hogy nem tudok normálisan keresni. Vagy egyáltalán hova lehet utazni ezekkel a jegyekkel, meg van szabva?
  • fishsticks
    #322
    Nem tudom ilyen van e, de 2x2 ingyen jegy van, ha érdekel, ezt most láttam a bud honlapján, egy esélyt adtam nekik, veszteni valóm nincs
  • Csbeni
    #321
    Az nagyon hasznos tud lenni. Nekem még olyan kellene, hogy beírod, hogy hova akarsz menni, és kidobja, hogy mikor a legolcsóbb. Akár fél évre előre is.
  • trabiubi
    #320
    Igazából nekem az a gondom, hogy mindig be kell írni a dátumot is. Egy Ír légitársaságnál láttam egyszer egy olyat, hogy ki lehetett listázni, hogy mondjuk egy BUD-DUB vonalon melyik nap mennyibe kerül a jegy. Valami hasonló kéne ide is, ha nincs még (én nem találtam) :)
  • fishsticks
    #319
    Én is erre gondoltam. Ott van bal oldalt egy menüpont: Légitársaságok ajánlatai
    itt is egész jó áron dob ki utazásokat. Érdemes rákukkantani időnként, ha van valami ulticélod.
  • Csbeni
    #318
    Én magyar oldalt nem ismerek másikat, külföldiek vannak, de ott meg nem forintban vannak az árak megadva, ami engem például zavar.
  • trabiubi
    #317
    És vannak még ilyen gyűjtőhelyek? Lentebb volt a Budapest Airport oldala, ahol ugye ilyen gyűjtő van, de mást én sem ismerek. Mondjuk ennek is örülök, mert így legalább tudunk normálisan keresni :)
  • fishsticks
    #316
    Sok helyen szoktak akciós jegyek lenni, érdemes minél több helyen rákeresni. Olyan siteokon ahol, össze van gyűjtve az összes légitársaság ajánlata.
  • trabiubi
    #315
    Egyébként ez igaz, hogy a légitársaságoktól venni a legolcsóbb? Én úgy tudom, hogy néha viszonteladóktól olcsóbb a repjegy. Ha a légitársaságtól lenne mindig a legolcsóbb, akkor nem lenne viszonteladó, mert mindenki a légitársaságtól venné. Nem teljesen értem, hogy hogy van ez :/
  • madmaxelek
    #314
    Ennyiből lehet repcsivel meglépné itthonról?
    Már ősszel megfogadtam, hogy idén nyáron vagy tavasszal el tiplizek valamerre, és ezek jegyárak elég kedvezőek....vajon lesz iylen akció akkor is amikor nekem kell? XD Szállás csak is valami város széli hotelbe nulla pénzért konzerválnak :D
  • mamutvadasz
    #313
    a szállással nem kell foglalkozni :) mindenhol vannak kiadó szobák :)
  • röfinaator
    #312
    Hát de itt csak az utazás van, szállás meg ilyenek nuku... nem jó
  • Accera
    #311
    Hmm,ez elég jónak tűnik. Nem ismertem ilyen oldalt ahol így össze vannak hasonlítva a különböző légitársaságok ajánlatai. Hasznos.
  • mamutvadasz
    #310
    Én az utazási irodák oldalait el szoktam kerülni, szerintem sokkal drágábbak :) A légitársaságok honlapját nézegetem, mindig találok valami akciót!
    Budapest Airport
    Most ezeket találtam, amik nagyon olcsónak tűnnek :)
  • röfinaator
    #309
    én nem szoktam nézegetni... barátnőm intézi :)
    meg lusta is vagyok, időm sincs órákat eltölteni ezzel, meg azt sem tudom hogyan kezdenék hozzá
  • Accera
    #308
    Igen az nem a legszebb környék. Budapesten a buszos körutazást választanám én is. Egy gond van velük hogy nem a legolcsóbbak,de tudom az tényleg körbe visz a szép helyeken. Annyit akartam még kérdezni az előbb hogy ti hol szoktátok megnézni az utazásokat vagy a repülőjáratokat?
  • röfinaator
    #307
    Fúúúj KÖKI... ne ez legyen az első dolog amit meglátnak, csak kiábrándítják az embereket...
    Én inkább egy jó kis buszos körutazásra voksolok... az út során sok mindent láthatsz ( persze csak ah nem alszod végig és nem csak a sztrádákat rójátok...:P)
  • Accera
    #306
    Ebben is van valami de amúgy meg ezért találták ki az útikönyveket:P:)Az más kérdés hogy kinek van ehhez kedve,de már ez is poén mert így tényleg megismered a várost:)