3780
  • Met
    #818
    A ma reggeli összefoglalóban (tehát ami szombaton történt) Loeb az utolsó szakaszt úgy fejezte be, hogy szép lassan begurult a célba, a betolósdi az előző nap volt.

    Értem, hogy miért fordították meg a rajtsorrendet de az első 4-5 autó után már nem tisztul jelentősen a pálya (szerintem) tehát az első 8 már ugyan olyan pályán mehetne és nem kellene taktikázni, ez így elcseszi az egész versenyt, nem a leggyorsabb győz hanem a legjobb időt lassító.

    Valahogy azt se látom, hogy a hátsók a második napon előre rakétáznának mert tisztább pályán mennek...

    Hogy megértsd :) Mintha Nascar-ban olyan időt menne valaki, hogy a középmezőnybe kerüljön, mert a várható nagy crasht kihasználva, pár roncsot kikerülve első legyen.
  • gordon 24
    #817
    Egyébként Loeb nem lassitott most.
    Az utolsó szakasz elött eljátszották hogy nem indul a citroen. Elena megtolta kb ugy mint egy biciklit:D És egyből elindult.
    Kérdezték Loebtől: tatika?? Nem rossz volt a kocsi:D Na jahh

    Jari Matti lassitott le. Sőt amikor kérdezte a riporter hogy direkt? a Válasz:
    Igen. Szeretnénk hátulról indulni.


    Jahh és a kérdésedre a válasz:
    Azért forditották meg hogy ne forditva menjenek.
    Mert aki az első napon mondjuk 8-9 dik lesz. Az a 2 dik napon elsőnek rajtol. Ő takarit.. Igy semmi esélye befogni a 6-7 stb-t..

    Ezért forditották vissza..

    Én azt nem értem miért nem inditják el a mezönyt előttük. Akkor lemegy 50 autó nincs mit takarítani..
  • N o N a m e
    #816
    szerintem jól csinálta... vele is kib*sztak a múltkor, most ő is, ez igy ferr, akkor ha nem büntették a fordosokat, akkor most Loeböt se büntessék.
  • Met
    #815
    ez a francia hablatyolás....
    :D
  • bertino
    #814
    Loeb onboard

    nem egyszerű.
  • Met
    #813
    Igen, most Loeb lassított, hogy visszacsússzon a 3. helyre, (szép lassan begurult a célba az utolsó szakaszon). Így ma valami 19 mp hátránnyal kezdte a napot de azt röhögve ledolgozza.
    Nem tudom, hogy milyen céllal törölték el a fordított rajtsorrendet de ha azért, hogy izgalmasabb legyen a futam akkor nem sikerült.
  • N o N a m e
    #812
    én csak az összefoglalót szoktam megnézni, olyan lassitgatás amilyent csináltak aszem 3 futammal ezelőtt Fordosok, hogy a cél előtt vártak 5 percet, hogy Loeb másnap takaritson előttük?
  • gordon 24
    #811
    Nézem! De rohadtul zavar engem is ami ott folyik..

    Kizárnám az összeset. Komolyan Jari matit tegnap tutti..

    Loeb+ 1 perc bünti..

    Nem tudom régen miért nem volt ez gond.. Talán fair emberek voltak a sportban??

    Nem tudom de ez nagyon gáz.

    Nem csodálkoznék ha ujra szabályt modósitanának az év végén..
  • Met
    #810
    WB-t nem nézi senki? Én nézem most de fel is bosszantott ezzel a lassítgatással
  • Zsolti9014
    #809
    így van, azért megy ki az ember hogy élőben lássa, a profi fotós meg a tv az meg arra van, hogy meg legyen örökítve.

    [mondjuk az én telcsim amúgy is sima alap vga kamerás, Samsung x660, tehát az meg főleg nem erre való, de igazából nem is számít]
  • gordon 24
    #808
    Hát jahh. Az az igazság hogy ezek a fényképezős mobilok elég gagyik.. Hiába irja rá hogy x megapixel meg ilyen szin meg olyan izé.. Akkor is nagyon rossz ha gépre rakod. Ráadásul a hangos dolgokat sem birja.

    Szóval kamera kéne meg fényképezőt magunkkal vinni:D De akkor meg hogy látod amiért oda mentél??

    Mindig azokon röhögök amikor kint vagyok ilyen helyen aki az egészet videózza:D A versenyből nem lát semmit csak egy kis ablakon keresztűl.. Utánna meg otthon megnézheti tv-n:D

    Na mind1. Egy a lényeg hogy ki kell menni mert bazira nagy élmény:D
  • Zsolti9014
    #807
    jaja. max. az előkészületek különbözőek.
    én 18 évesen voltam először ralin, ezen.
    de tegnap még nem is tudtam hogy megyek. gép nem volt feltöltve, de úgyis bírta volna, telefont is úgy kaptam elő. jópár autónál úgy tűnt hogy sikerült a kép, mikor a gépre raktam, a fél autó lemaradt. videókon a hang a gépen rosszabb mint a telefonon.
  • gordon 24
    #806
    :D akárcsak magamat hallanám:D

    Amikor volt a central europa rally. Előző nap feltöltöttük az elemeket, mindent előkészitettünk (program füzet, távcső, fényképező stb) na és mindet otthon hagytuk:D

    Mobillal meg egy kalap szar:D Szóval igy utólag kár érte.
  • Zsolti9014
    #805


    Ez lett a legjobban sikerült képem.
  • Zsolti9014
    #804
    az a baj hogy fényképező itthon hagytam, mobillal meg nem olyanok lettek a képek, videók, amilyeneket szerettem volna.
    ezzel legjobban a lelassult gépeket lehetett megörökíteni.
  • SimaSuna #803
    jaja....

    Ladákat én is szeretem..főleg a bevállalósakat :)
    Suzukik nagyon mennek :)
    a Clionak meg a Golf IV-nek űber hangja van :)
  • Zsolti9014
    #802
    én a Domaháza-Hangonyon voltam kint, nincs messze a lakhelyemtől.
    Jó volt, legjobban a Historic tetszett, meg a Grande Punto, Suzukik, Renault-k, Ladák, ... Viszont a Mitsubishikkel -bár szeretem őket - a hócipőm is tele volt, annyian voltak. :D
  • SimaSuna #801
    holnap kint leszek a királd ózd szakaszon rádiósként :)
  • Zsolti9014
    #800
    fél kettőig voltam.
  • SimaSuna #799
    Ózd Rallye-n van kint valaki? :D
  • SimaSuna #798
  • nhk33jg
    #797
    http://trabinevelde.hu/latog.php?id=1093410
  • SimaSuna #796
    nagy taps neki!
  • Nyers
    #795
    Marcus Grönholm megnyerte első rallycross versenyét
  • Met
    #794
    ez is fos, mint valami nagy seggű Daewoo
  • pajti
    #793
    A sedan-t Usa piacra szánták én úgy tudom. Ezek tavalyi képek.
  • Istencsászár
    #792
    Ezek után senki se szidja az Sx4 sedant:DDD amugy az új impreza csapott háton a legszebb... láttam utcán parkolni egyet, wrx sti-t, megnéztem mindenhonnan, egyszerűen az ugy szép...

  • gordon 24
    #791
    De az a durva hogy ugyan az a meghajtás. Tehát boxer motor összkerk.. Szóval maradt a hang is.. A forma persze más kérdés.
  • SimaSuna #790
    ehhh....a SUBARU elvesztette a komolyságát...nálam legalábbis...
    széles hosszú autó aminek bivaly hangja volt..most ijen kis KIA formáju kis mütyür lett xD :D
  • gordon 24
    #789
    Skacok! Minket átcsesztek a japánok!!

    Figyi ugye arról volt szó, hogy azért kell az uj imprezza merthogy szeretnék megcélozni a családokat és hogy bla bla.. Erre bemutatták az 5 ajtós imprezát, hogy ez az uj..

    Aztán közbe mi történt?? Kihozták a Sedant is:D Ami szinte kukk ugyan olyan mint a régi persze uj lámpákkal stb:D

    Tehát akkor mi is volt ez a szinjáték?? Kellett egy jó Rally autó, mi?:D
    Wazz mekkora játékosok..

    A kép:





  • gordon 24
    #788
    Huhh. Megnyugodttam:D
  • Met
    #787

    nem, csak nem akarom lelőni a "poént" (nincs poén és nem is első)
  • gordon 24
    #786
    Ha igy irod gondolom kiesett:D Amilyen mostanában az ő szerencséje tutti fix:D
  • Met
    #785
    ez a rally alaposan próbára teszi a felfüggesztést meg a kerekeket :)

    megnéztem a wrc.com-on a mai nap eredményeit de nem mondom meg hagy izguljatok :D
  • gordon 24
    #784
    Én is nekem ő a kedvenc pilótam.. Sajna nem igazán megy neki az utobbi időben...
  • pajti
    #783

    Sokaknak nem tetszik, de én azért drukkolok az új Imprezának, meg persze Solbergnek.

    Jó lenne ha valami már történne, mert évről évre laposabb a wrc:(
  • gordon 24
    #782
    Jahh szokni kell igaz..

    Hát figyi.. Az van tulajdonképpen hogy két Fordos, Hirvonen és Latvala szenvedett.. Jól bekeztek de nap végére 3-4dikből sikerült egy 6-7-dik helyet összehozniuk..
    Loeb vezet Sordo a második Solberg 3-dik (39 seccel ha jól emlékszem)
    Atkinson csak 8..

    Szóval a tegnapi nap vége ez volt. Persze gondolom már egész más a helyzet.. Remélem sikerül befejezniük vele..
  • pajti
    #781
  • pajti
    #780
    én meg lemaradtam az adásról... Éppen kérdezni akartam hogy ment az új Subu.
    Hááát, még szokni kell az új kinezetét..
  • pajti
    #779