3780
  • gordon 24
    #778
    Jaja!!:D És egyből 3-dik a nap végén Solberg! Kiváncsi vagyok ma mit müvelt!
  • pajti
    #777

  • Nyers
    #776
    Persze, kezdetben beszálna talán egy-két új gyártó, de idővel, ahogy a verseny nő a fejlesztési költségek is emelkeni fognak, és ugyan ott járunk, mint most. És valahol természetes, hogy amelyik csapatnak nem megy az előbb utóbb kiszáll a játékból.
    Inkább a promóciót kéne nyomni, mint az állat, befektett költségekhez képest nulla a sorozat reklámértéke.
  • Met
    #775
    Ettől még ugyan olyan drága marad egy wrc csapat fenntartása és ami szerintem a lényeges ha S2000-re váltanának akkor beszállna a Fiat és a Peugeot is.
    Mondjuk nem tudom, össze olvadna az IRC a WRC-vel?
  • Nyers
    #774
    Subaru to run two teams next season
    Beszélnek egy privát Red Bullos Citroen C4-ekkel felálló csapatról is. Lehet pont rosszkor akar váltani az FIA a Super2000+-os autókra.
  • Nuno88
    #773
    tetszik, bár nehéz lesz megszokni a régi Subaruk után...
  • Istencsászár
    #772
    Gyönyörűséges! méltó utódja a régi Imprezának.
  • kemszi2
    #771
    ezt még szokni kell de nagyon...
  • N o N a m e
    #770
    Új Subaru Impreza HD képek:






  • Met
    #769
    Több perces hátrányt nem hiszem, hogy le tudnának dolgozni a hátsók pl. Szardinián a 8. több mint 6 percel volt lemaradva
  • gordon 24
    #768
    Hát ja! Mondjuk az igaz, hogy igy van esély az elsőket befogni. Ha forditott sorrendbe mennek akkor a 8-dik mindig lassabb lesz mint az első nincs esély küzdelemre.
    szerintem az lenne a legjobb ha felengednék elöször a végét. Persze megfelelő idő különbségekkel ne érjék be őket. Igy tiszta lenne a pálya!
  • Met
    #767
    Azt nem nagyon értem, hogy miért törölték el azt a szabályt, hogy a harmadik nap fordított sorrendben rajtolnak. Most megint lemaradnak, hogy ne legyenek elöl, tiszta baromság.
  • gordon 24
    #766
    Hát ez nem a legszeb verda!
    De abban egyet értek hogy kell valamit tenni ez eddigi Impreza nem ütőképes, sőt!:
    Mondjuk Solberg Peches is.. Akár hányszor 3-dik vagy ilyesmi egy szakasz alatt minden összejön..

    Most hétvégén felnyilt a géptető, aztán defekt 1 szakaszon:D Rögtön 1 perc minusz..
  • Met
    #765
    Én is kíváncsi vagyok rá csak ne hívnák Imprezának :(
    Szerintem ebben az évben még nem nagyon lesz értékelhető eredménye.
  • SimaSuna #764
    azért én erre kíváncsi vagyok...
    az igazi Subaru jobban tetszett!
  • Met
    #763
    Link
  • Met
    #762
    Pont ez benne az érdekes, jobb mint Solberg és mégis őt akarják kirakni.
  • N o N a m e
    #761
    Szerintem nem.. az utóbbi időben jobb volt mint Solberg. Solberg elmehetne már 1 év szabadságra.. pihenje ki magát, majd frissen jöjjön vissza mert nagyon peches az utóbbi időben.
  • Met
    #760
    Igaz az a pletyka, hogy Atkinson-nak "billeg az ülése" a Subarunál?
  • gordon 24
    #759
    Ámen:D Teljesen igy van!
  • Met
    #758
    Egy bajom van ezzel a kocsival, az, hogy ez nem Impreza...
    Ha megkérdezel egy csomó embert, hogy néz ki egy Impreza akkor a nagy részük azt fogja mondani, hogy arany felni, kék szín és a lépcsős seggén egy baszott nagy szárny. Ez a csapott seggű szar minden csak nem Impreza (szerintem)
    Amúgy jól néz ki :)
  • Istencsászár
    #757
    Egyik nap láttam Pesten parkolóba egy ilyet, WRX STI, ez a gép nagyon durva és gyönyörű akárcsak a régi... nemtudok különbséget tenni, élőbe kell látni.
  • N o N a m e
    #756
    Hát a mai (2008-as) Impreza jobb is ha nem lenne...
    Erről beszélek

    Nem tudtok meggyőzni, akármennyire is próbáltok, én Loeb fan vagyok. Jól van, elismerem hogy Colin egy jó versenyző volt, megérdemelten világbajnok lett, de már vége a karrierjének, mi is fejezzük be vitánkat és összpontositsunk a hétvégén kezdődő Szardínia rallyra :D
  • Met
    #755
    Én 2 rekordot tudok róla:
    1. minden idők legfiatalabb vb cím győztese
    2. ezidáig Ő volt az egyetlen aki abban az évben meg tudta nyerni a vb-t amelyikben bekerült a sorozatba

    Itt meg lehet nézni, hogy hány táblázatban szerepel ott a neve annak ellenére, hogy jó pár éve nem volt aktív.
    És még egy dolog, ha 93-ban nem nyeri meg a Legacy-val az Új Zéland rally-t akkor ma nincs Impreza (ezt a pletykát hallottam)
  • gordon 24
    #754
    Nem mondtam hogy nem!
  • SimaSuna #753
    nekem akkor is Grönholm a kedvenc!!!!! :DDD
  • Istencsászár
    #752
    Loeb nagy pilóta ezt kár vitatni, ott van a nagyok közt, eleget bizonyított már.
  • kemszi2
    #751
    ja tényleg.most már így beugrott
  • gordon 24
    #750
    Sainz! Nem hogy vonult volna!! Most nyerte meg a Central Europa Rallyt!
    Ő a Dakar seriesbe nyomja!
    Mekkinenről nem tudok.
  • kemszi2
    #749
    Tényleg Sainz és Makkinen teljesen visszavonultak az autósportból?
  • gordon 24
    #748
    Colin Mcrae-ről beszélsz??

    Arról az emberről aki végig ment dakaron, nyert X-gamest, Nyert Rally vb-t és többször 2-dik 3-dik helyen végzett?

    Az hogy ez a fiatal gyerek aki ugyan nagyon jól megy de fele annyi ideje van a Rally világában mint Mcrae vagy Makkinen vagy Sainz voltmindent megnyer nem jelenti azt hogy ezek a nevek gyengébbek mint ő..

    Ha reállisan nézzük a Dolgokat. 5 éve nincs ütőképes autó egyetlen csapat kezében sem. A Citroen viszont tarol! És ez nem csak Loeb érdeme mert egy Viszonylag nevetlen Daniel Sordo, vagy Francioas Duval is nyert Citroennel futamot.

    Ne érts félre nem le kicsinyleni akarom őt! De azért gondolkozz, miellött beirsz olyanokat "hogy egy MCRae nem nagy szám"
  • SimaSuna #747
    jaja :D
  • Ombika
    #746


    Kicsit szerettem azt az elmebeteg elborulasait,mintha magamat lattam volna!!(Sisak autohoz vag stb..)
  • N o N a m e
    #745
    többet nem irom le :P

    #744: jók voltak az akkori Subaru Impreza 22B-k. A mostaniakról már nem lehet ezt elmondani.
  • SimaSuna #744
    talán ő volt az 1etlen aki akárhogy törte zúzta az autót be is ért a célba..
    nekem 1ik példaképem ő volt :( a másik Grönholm maradt :)
  • Ombika
    #743
    Mert nem kovetted vegig palyafutasat 1 kulon szemelyiseg volt a rally vilagaban !!

    Istenitsd Loeb-ot ,de le ne ird meg1szer ,mert mar tudjuk!!!
  • N o N a m e
    #742
    Nem értem miért dicsőiti őt mindenki.. Én a Colin McRae Rally 2.0 játék miatt hallottam először róla. 1x volt csak vb 1995-ben, minden futamot megtörte az autót és még ő a nagy sztárpilóta.. Én is sajnálom hogy ilyen szerencsétlen balesetben halt meg, de nem volt nagy szám.
  • Ombika
    #741
    Mindig a kedvenceimmel tortenik vmi,minden sportban....
  • SimaSuna #740
    ez 1értelmü!!!!!

  • Ombika
    #739
    Colin Mcrae volt az igazi,volt latnivalo is.....