3780
  • desigo
    #1338
    Rally Sweden 2010 - 1. Day


  • bosco05 #1337
    1. szakaszon már buktak Érdiék 3 percet, mert belevágódtak a hófalba, azóta folyamatosan 35-40 körül autóznak, néha kicsúsznak, néha megpördülnek, néha beérnek egy-egy lassabb autóst, nem unatkoznak :)
  • bardocz
    #1336
    Köszi!
  • maffioso
    #1335
    itt
    amugy evo kilenccel
  • bardocz
    #1334
    Érdi Tibor 38. Hol tudom megnézni, hogy a nevezők milyen autóval indulnak?
  • desigo
    #1333
    Kimi Raikkonen playing with snow Sweden FULL moment

  • Black Ghost
    #1332
    Jól kezdődik!!! :DDD

    Loeb beesett, Raikkönen ütközött a pályabejáráson

    Kalandosan kezdõdik a Svéd Rally a Citroen két világbajnok pilótájának, Sebastien Loeb leesett az útról, Kimi Raikkönen pedig összeütközött egy utcai autóval.



    Loeb egy EVO IX-es Mitsubishivel járta a pályákat de a Varmullsasen-i pálya utcai tempóban is kifogott rajta, úgy leestek az útról hogy a versenyzõtársaknak és a nézõknek 20 percébe telt mire visszatették a Mitsubishit az útra.

    "Nem történt semmi különös." - mondta a Citroen sajtóreferense Marie-Pierre Rossi. "Megesik az ilyen, csak nevettünk rajta. Rosszabb lett volna, ha vasárnap történik meg."

    Kalandból kijutott az F1-es világbajnok Kimi Raikkönennek is, õ a pályabejárás során egy civil autóval ütközött össze. Szerencsére a versenyzõknek nem esett baja és autó is megúszta néhány karcolással így a pályabejárást is be tudták fejezni.
  • bosco05 #1331
    hozzáértőkkel kell csinálni :)
  • SimaSuna #1330
    Sebastian Loen Rallye Simulator - Dö Nyú Gép Expiröment xD
    Iz dö beszt reli szimuilésön gém...
    mekkora lol :)
  • bosco05 #1329
    Az a baj, hogy eddig rbr közelébe se ért semmi sem. Volt olyan emberke aki közölte rF topikban, hogy rbr egy szar és Dirt2 a legjobb rallys szimulátor :) . Pont ezért nem csinálnak már szimulátort, mert elég ha az emberekkel elhitetik, hogy az, mint nfs shift :) De azért reménykedjünk... SCI-nek és Warthognak kéne nekiülni Loeb bácsival egy újabb játéknak.
  • kemszi2
    #1328
    már nagyon ideje lenne egy normális friss rallys játéknak .kicsit elhanyagolták mostanában őket.a dirt nok komment:D
    remélem a klasszikusokat/legendákat sem felejtik ki belőle.
  • pajti
    #1327
    úgylegyen :) ha lesz alatta normális fizika
  • SimaSuna #1326
    WRC 2010 - Új játék ami leverheti az RBR-t?
  • SimaSuna #1325
    bezzeg a Finn Rallye :)

    flash]http://www.youtube.com/v/eZ1VREjwgAY[/flash]

    vagy a Svédek :)

  • bosco05 #1324
    Fel ne kúrd az agyad :) . Lehet, hogy abban igazad volt a múltkori beszélgetés alapján, hogy azért van annyi "fika", mert párad sztárolják az amcsi rallysokat (most ez nem csak a videó beszúrogatás), csakhogy tényleg kurva gyengék és Ulvar is az igazat írta :) . Senki nem mondja, hogy ne rendezzenek, ne vegyék fel, ne örüljenek a színes autóknak, nyilván vidiket is lehet beszúrni, mert azért fórum, de attól még az az igazság, hogy az amcsi rally gyenge :P
  • Ulvar
    #1323
    Tessék.

  • gordon 24
    #1322
    Jajistenem.
  • Ulvar
    #1321
    Mondom nem Amerika sportja...nem azt mondtam hogy jobb vagyok vazze...abszolúte kezelni nem tudnék így se, de Európához képest az Amerikai rally lószar. Kész.

    NFL, NBA, NHL, IndyCar, NASCAR és még sorolhatnám miben jó, de ebben nem.

    És ki mondta hogy ne rendezzenek, csak nézem őket és...áhh nem...nincs jó rally pilóta.
  • desigo
    #1320
    Mi az,hogy nem amerika sportja?
    Ha van rá pénzük és érdekli őket akkor miért ne rendezhetnének versenyt?
    Vagy a úgy érzed,hogy akár te is jobban vezetnél tőlük?
  • pajti
    #1319
    volt ilyen kérdés? tisztában vagyok a dolgokkal.. mivel ez új videó azért szúrtam be.. ennyi
  • Ulvar
    #1318
    Bocs haver, de még mindig azt mondom hogy nem Amerika sportja a rally, még ha nagyon kemény is volt a terep.

  • pajti
    #1317
  • bosco05 #1316
  • desigo
    #1315
    az idiótája
  • SimaSuna #1314
  • Black Ghost
    #1313
    Az új Citroen DS3 WRC, igaz a motor egyenlőre még a C4-é.

  • pajti
    #1312

  • bosco05 #1311
    láttuk, de sokat nem jelent, a versenytempó ugyanez :D , nah egy hónap múlva megtudjuk. Ha Ken "Showman" Block bizonyít a vb-n én leszek az első aki bocsánatot kér és beismeri tévedését :)
  • pajti
    #1310
    De azt ugye láttátok a videó elején hogy: "shakedown"
  • upet
    #1309
    Talán nézd meg újra azt a videót.
  • bosco05 #1308
    De miért kapsz idegrohamot? Amit írunk nem vér komoly és nem nézegetjük egész nap a kenblock (kisbetűvel mint nemecsek :P) videókat. Amúgy meg nézd meg mit csinál Asi egy N4-es kocsival. Nagyon gyenge Ken Block és ezt youtube videó alapján is megmondja aki látott már rallyversenyt, de legyen igazad és legyen partiba a vb mezőnnyel. Ha már itt tartunk Atkinson sem ütőképes a mai VB-sekhez képest véleményem szerint, bár azt a csávót kifejezetten csípem, mert tökös arc volt, mikor az csapat döntéseivel (akkori Subaru) szembement és neki lett igaza :)
  • SimaSuna #1307
    hát figy, nem idegesítelek...de block olyan mint győzike...csak Shómen :)
    inkább Mischele Moutun jönne vissza :)
  • gordon 24
    #1306
    :D Idegrohamot kapok néha:D
  • Met
    #1305
    látom megy a szájkarate :)
  • Ulvar
    #1304
    Majd kiderül, de én szerintem lassú, de az Amerikaiaknak pont jó lenne...egy stílusos pörgős divatot teremtő, ez pont jó csávó Amerikának, csinálja a showt, de akkor se hiszem hogy versenyben megállja a helyét, de 1 hónap így van és kiderül.
  • gordon 24
    #1303
    Szerintem meg kurvára nem szar Block.. És nem azért nem szar, mert amerikai és Monster hanem azért mert gyors.. Nézd meg azt a videot amikor Atkinsonnal mennek egyzser ő egyszer Atkinson.. Nem gyorsabb Atkinson, és azért azt ne állitsuk, hogy ő szar lenne. Néha porrá verte Solberget.

    De ez is hülyeség mert egy videoból sosem fog kiderülni.

    1 hónap és kiderül.
  • Ulvar
    #1302
    Te meg nagyon elfogult vagy. Amikor Schumaher 2005ben szar volt azt mondtam hogy szar! Mert ő is tehet róla hogy 2004ben kurva hamar megnyerte a VBt utána meg basztak fejleszteni az autót, Grönholm a kedvencem de bénázott az utolsó évében. Makinen is kedvencem aztán láttuk utolsó éveiben a teljesítményét.
  • gordon 24
    #1301
    És most komolyan egy Youtobe videot fogsz elemezgetni??. Ne basszál már fel kérlek..

    Az egy s2000ezres autó.. Ne wrc-hez hasonlitsd a stílust..

    Ami a videóin van mind N-es a crawford által épített autó.. Hol van bármelyik is egy WRc erejéhez stilusához.

    Nem kell egy hónap és benne fog ülni egy Focus wrc be. Ki fog derülni mit tud, De az hogy egy karosszékből Miskolcról megmondod, hogy hány secet veszít itt meg ott, meg ilyen idióta megközelítések az akárhogyis elég nevetséges.

    Bocs hogy így fogalmazok nem szoktam, de se te se én se Bosco se senki nem tudja, hogy mit fog tudni a Vb-n. Lehet igazatok lesz és lehet hogy kurva nagyot koppantok.
    Ezért hülyeség látatlanba előre állást foglalni. Ráadásul kifejezetten idegesítő..
  • SimaSuna #1300
    nézd meg basszus..egyenesben fékez..

    #1291
    ebbe a videóban 0:35-nél..mi a francnak teszi keresztbe?
    nemhiszem h egynesben ilyen lomha az a Fiesta
  • gordon 24
    #1299
    Majd kiderül Mexicoban.. Egyébként engem kurvára idegesít amit csináltok Bosco..

    Fingod nincs, mit tud, de folyamatosan szapulod. Ehhez szívből tudok gratulálni!