3780
  • bosco05 #1378
    Még egy pár csemege 2009-ből





    És végezetül a legnagyobb gyöngyszemek

    No.: 1.


    Kívülről sokkal viccesebb :D , vagy 3x fékez a kanyar előtt :)

    No.: 2.


    Bocs Gordon, de nem hagyhattam ki :)
  • bosco05 #1377
  • bosco05 #1376
  • bosco05 #1375
  • Smici1985
    #1374
    Nem sokat törödnek vele. Én Tésen lakom a várpalotai lőtér felett van a hegyben. A védett növényeket csak úgy írtják. Árvalányhajat nem lehet szedni, mert büntettnek. De amikor a katonák lőnek az egész lőtért leégetik semmi nem marad.
  • bosco05 #1373
    Legutóbbi veszprém rallyn is sírt a zöldektől elkezdve a halál f*száig mindenki, hogy így szennyez meg úgy szennyez, meg a kocsik letapossák a füvet meg a virágokat... Mikor elkezdődött a rally kicsit körbejártuk a terepet, túráztunk egyet, hát az egyik szakasz közepén nem egy tank áll? :D Az egész mező tele volt friss robbanásnyomokkal, katonai teherautók nyomaival, de a kitaposott földes úton közlekedő csúnya rallyautó az oka mindennek...
  • Ulvar
    #1372
    Földrajz szakos hallgató vagyok...Ezek csak propaganda szövegek butábbnál butább emberek még nagyobb butítására és vakítására.

    Nem egy Dakar rallytól és nem is egy OB vagy VB miatt fog az ózon réteg elvékonyodni. Hanem a Kínaiaktól Indiaiaktól az Amerikaiaktól és sorolhatnám...

    Kína egyik fő mezőgazdasági terméke a rizs...ha nincs rizs éhen döglenek. A rizs viszont metán gázt szabadít fel, ami erősebben pusztítja az ózont mint a szén dioxid ... nem is kicsit...

    India...Szent állatuk a tehén...a Tehén szarik, a szar metán gázt szabadít fel...Most lehet röhögtök ezen, de ez tény.

    Szinte mindegyik ország aláírta a Kyotoi egyezményt kivéve ki? Hát a 2 legszennyezőbb. Amerika és Kína :). Ki gondolta volna hogy emellett még India is...nézd már csak nem a Föld fele konkrétan? Csak úgy megemlítem...Kína lakossága 60 év alatt a Duplájára nőtt...most 1,4 milliárd környékén tartanak...a lakosság 1000 fő / km2 és ez nem városra értendő vagy településre, hanem területre...

    Magyarország 5%os ígéretet tett hogy ennyivel csökkenti a légszenyezettséget. Ehhez képest 10%al csökkent a gyárak bezárásával stb...és mit tett a zsidó kormány? Az 5% ot eladta egy másik országnak :). Van ilyen kereskedelem! Gyerekek! ... A másik ország fizetett ezért az 5 %ért...és erről ti nem tudtok, és ez se a ti zsebetekbe fog menni, pedig a gyárak bezárása (ergo munkahely vesztés) és a jó nép segítő készségén múlt. :).

    Jó reggelt...
  • gordon 24
    #1371
    Ezért utálom a zöldeket!..

    Az egész amit leír úgy ahogy van egy baromság:D Ugyanis Honvédelmi területeken 95%-ban ott zajlott a central europa rally. Ezek a területek, ugyan tájvédelmi körzetek, csak amikor nem a Hummer megy rajta akkor egy tank:D Mi a difi?

    Plusz. Az egész világ igen próbálja az egyéni közlekedést visszaszorítani és ez így van jól. De "szórakoztatásra" szükség van.

    Éljünk úgy ahogy a zöldek akarják? Akkor kb semmi nem lenne és semmit nem lehetne csinálni.

    Az útvonala pedig direkt úgy volt kijelölve, hogy igazán ne csináljon károkat. Minden nyom egyébként is használt föld utakon ment. (kint voltam láttam)

    Ez megint csak puffogás, úgy ráadásul, hogy az egészből nem látott semmit, fingja nincs mi volt, csak a saját gondolatait utána járás olvasás nélkül leírta.

    Szerintem:D

  • bosco05 #1370
    Csak úgy... N11 4ever :)



    És csak mert N14 is van a földön :)

  • Tetsuo
    #1369
    A Rallyrol, ami eddig kimaradt..
  • desigo
    #1368
  • gordon 24
    #1367
    Jahh:DDDD
  • Ulvar
    #1366
  • bosco05 #1365
    Wilson kicsúszott Solberg ekkor már majdnem utolérte és a hófelverés miatt csak későn vette észre a kicsúszott fordost, így a jobb hátuljával belecsapódott, mindketten továbbmentek. Pm-be ment egy link.
  • bardocz
    #1364
    Mi volt? Erről a rallyról szinte semmi mozgóképet nem láttam, csak az időeredményeket néztem:D
  • Ulvar
    #1363
    Solbert, Wilson eset nem volt gyenge :D:D:D
  • gordon 24
    #1362
    Igen olyasmi lehetett. Nagyon szépen végig csinálták ezt a Rallyt.

    Egy egy ilyen lecsúszok elsüllyedek szitu volt különben elég tiszta volt az ügy.

    Igaz Raikonnen elég sokszor ásott:D
  • bosco05 #1361
    Szerintem hófalba csaphatta a seggét, borulás elviekben nem volt.
  • bardocz
    #1360
    Ilyen Atkinsonnal is volt pár éve
    -hiányzik a hátsó szárnyad
    -jé tényleg, akkor ezért csúszkált picit jobban a segge.

    Ogier hogy hagyta el? Borult, vagy mi?
  • bosco05 #1359
    Na remélem ez már jó lesz...

  • bosco05 #1358
    Ogier mekkora volt már :D . Mondja neki a riporter, idézem:
    - "The rear spoiler is missing from the car"
    erre Ogier - "What is missing??"
    - "The rear wing"
    - "I don't know why"


  • bosco05 #1357
    Földalattin is megérkezett ma a 3. nap :)
  • gordon 24
    #1356
    Megtudod!

    Mindennapi dolgot feltesznek Piranhara.

    Nem rakom ki a címet keress rá remélem megtalálja ha nem szólj adok linket priviben.
  • Smici1985
    #1355
    IRC-t tavaly is közvetítettek élőben Monte Carlo-ból, San Remo meg az Ypres Rally-t is.
    Akkor most nem tudom megnézni sehol se a WRC-t. Ez nagyon nagy baj.
  • Smicy2
    #1354
    +neten
  • bosco05 #1353
    csak az utolsó verseny ment élőben
  • bardocz
    #1352
    Azt tudom, de az már ment tavaly is, nem?
  • bosco05 #1351
    IRC-vel állnak szerződéses viszonyban, azt viszont élőben adják majd.
  • bardocz
    #1350
    Sajna olyanunk nincsen, csak sport1-2, euro1-2, sportklub és espn america.
  • gordon 24
    #1349
    Motorstv. ÉS hozzá teszem kb 100% jobban csinálják. Nem a pofázás van, hanem mutatják hogy mennek.

    Ma kb 4 szakaszt mutattak meg belsőből:D

    Grönholm, Hirvonnen, Loeb szemszögéből.
  • bardocz
    #1348
    És akkor sehol sem lehet majd nézni? :\
  • Smicy2
    #1347
    nem is fogja már nyomni..
    kb 1 hónapja "szakított" a WRC-vel
  • desigo
    #1346
    Rally Sweden 2010 day 2

  • desigo
    #1345
    Kimi

  • bardocz
    #1344
    Ki nem szarja le, amikor mások meg rallyznak. Folyton az ilyen faszságokat nyomatják motorsport helyett, élen a focival.
  • maffioso
    #1343
    az közel nem ilyen fontos mitn a rally szerintem
  • bosco05 #1342
    Téli olimpia van.
  • gordon 24
    #1341
    Eurosport nem nyomja ezt se már_? Mi a tökömnek van ez az adó?
  • Ulvar
    #1340
    Fly emirates sponzort bezzeg nem látom
  • desigo
    #1339
    Hirvonen