3780
  • bosco05 #1418
    Nem hiszem, hogy ő mást várt volna saját magától. Szerintem tudja ő is, hogy ez már nem a sok láma között vagyok valaki szint...
  • kemszi2
    #1417
    ezért is gondoltam hogy jót tesz neki végre egy kis pofára esés,le kell törni a szarvát
  • bosco05 #1416
    Én nem vártam mást, megvan az esélye Blocknak, hogy felzárkózik és jó rallyversenyző lesz, de az még idő. Egyelőre ennyit tud. Amíg nem csukta meg addig is tökutolsó helyen ment, de legközelebb több tapasztalattal előrébb végezhet.
  • kemszi2
    #1415
    ilyen az ha élesbe megy:)nem vagyok amúgy kárörvendő
  • Ulvar
    #1414
    2. napot elkezdte....de csak a 10. szakaszig jutott...jó az.

    VIDEO A KIESÉSÉRŐL. Egyenlőre csak így van fent.
  • bosco05 #1413
    Sokkal rosszabb autókkal verik a száját, de majd belejön. Ez a +4:33.2 ez egy rallyra is sok, nemhogy egy napra, amúgy wrc-k közül tök utolsó egy top autóval. Rally végéig még lehet Prokopék is elkapják a száját az S2000-el, szóval nem nagyon értem miről beszélsz, de megígérem neked, hogy nem firtatom tovább vezetői tudását, de nehogy már a kategória utolsó hely azt jelentse, hogy bizonyított. A 6. szakaszon kb 1 perc maradt bennt neki egy műszaki hiba miatt, ha azt leszámolom, megelőzi lámagyökér Wilsont. Azért nem gondolom, hogy ez a teljesítmény a te igazad igazolná, de tényleg fejezzük be :)
  • gordon 24
    #1412
    Figyi a lényeg az, hogy 10 dik helyen befejezte az első napot.

    A konklúzió ebből az, hogy van helye itt. Lehet ma ropira töri a Focust, és az is biztos, hgy nem egy Top idő. De első rallya a wrc-be ahhoz képest pont szerző helyen zárta az első napot.

    És egyébként pont most megy a Motorstv-n az egyik szakaszon voltak problémái meg kellett állnia valami benzin valami miatt.
  • spiczi91
    #1411
    Nyugtával dícsérd a napot, bár az a 4,5 perc még odabasz.
  • gordon 24
    #1410
    Nahh szóval!:D Ez az első nap az oké, de szerintem ezt a témát nyugodtan le is zárhatjuk!(függetlenül attól mi történik ez után)


    Szóval szeretném, ha Block szapulása befejeződne!
  • ShaiHulud
    #1409
    http://www.origo.hu/auto/wrc/20100305-petter-solberg-vezet-a-mexikoralin.html

    ejj raiko mar ki is esett.:\
  • bosco05 #1408
    N-es és S2000-es kocsi között nincs olyan übernagy különbség és aki tud vezetni az mindegyikkel jó :) . Block az utóbbi időben fejlődött rengeteget a videók alapján, de ez még mindig kevés lesz szerintem a wrc élmezőnyhöz képest, de szépen lassan odaérhet az elejébe.
  • gordon 24
    #1407
    Mindig is tudott ennyit, csak idáig egyszer sem ült wrc-ben! A Fiesta egy s2000es a Subaruk meg N-esek.

    Wrc kissé gyorsabb, és nem gyengén tud a pali.. De ne kezdjünk vitatkozni:D
  • bosco05 #1406
    ez a csávó az elmúlt fél évben annyit fejlődött mint előtte egész pályafutása alatt soha, most már komolyan kíváncsi vagyok a hétvégi versenyre :D
  • bosco05 #1405
    holnap már futam, úgyhogy sok ideje nem lenne pingálni...
  • SimaSuna #1404
    annak ellenére hogy teszt, szépen ki van pingálva az autó...más reklámok nélkül futja az autótesztet :)
  • pajti
    #1403
  • Black Ghost
    #1402
    Ken Block már a Focust próbálgatja.

    "Életem egyik legjobb versenyautóban töltött napja volt a Focus WRC tesztje. Elképesztõ gép!" - mesélte Ken. „Csak annyit kívánnék még, hogy egy napnál többet mehessek vele mielõtt a hétvégén beugrok a világ legjobb raliversenyzõinek ringjébe. De az idei az év a fejlõdésé, kell még egy kicsit tanulnom, hogy felvehessem velük a versenyt."

    A tesztre természetesen egy kisebb operatõr hadsereg kísérte el az Egyesült Államokbeli pilótát, íme munkájuk gyümölcse.



    Egész meggyőző, bár jó lenne belsőből is végig nézni.
  • Black Ghost
    #1401
    Mexikó Rali 2010. március 5-7, Mexikó

    Talaj: murva

    Gyorsaságik száma: 22

    Gyorsaságik hossza: 354,6 km

    Teljes táv: 884,58 km

    1. nap gyorsaságik hossza: 137,24 km

    2. nap gyorsaságik hossza: 158,82 km

    3. nap gyorsaságik hossza: 58,54 km

    Időterv:

    március 5, péntek

    07:00 Rajt

    07:28 GY1 Alfaro 1 (23,37 km)

    09:01 GY2 Ortega 1 (23,83 km)

    09:49 GY3 El Cubilete 1 (18,87 km)

    10:57 GY4 Coca-Cola Street stage (1,50 km)

    11:19 Szerviz

    12:17 GY5 Alfaro 2 (23,37 km)

    13:50 GY6 Ortega 2 (23,83 km)

    14:38 GY7 El Cubilete 2 (18,87 km)

    15:53 GY8 Super Special 1 (2,21 km)

    15:58 GY9 Super Special 2 (2,21 km)

    16:28 Szerviz

    március 6, szombat

    07:00 Rajt

    07:54 GY10 Ibarrilla 1 (29,90 km)

    09:17 GY11 Duarte 1 (23,27 km)

    10:08 GY12 Derramadero 1 (23,28 km)

    11:21 GY13 Coca Cola Street Stage (1,50 km)

    11:43 Szerviz

    12:52 GY14 Ibarrilla 2 (29,90 km)

    14:15 GY15 Duarte 1 (23,27 km)

    15:06 GY16 Derramadero 2 (23,28 km)

    16:21 GY17 Super Special 3 (2,21 km)

    16:26 GY18 Super Special 3 (2,21 km)

    16:56 Szerviz

    március 7, vasárnap

    07:45 Rajt

    08:43 GY19 Guanajuatito (29,13 km)

    09:34 GY20 Sauz Seco (7,05 km)

    10:12 GY21 Comanjilla (17,94 km)

    11:27 GY22 Super Special 5 (2,21 km)
  • Black Ghost
    #1400
    Skoda Fabia EVO
  • bosco05 #1399
    Nincs WRC, viszont van élő IRC.
  • bardocz
    #1398
    Nem adják sajnos.
  • Minstrel
    #1397
    Eurosport-on idéntől nincs WRC? Mert most hétvégi műsorban is csak IRC Brazil futama van írva
  • rallyman2
    #1396
    Hajdó László képei - http://www.rallyhir.hu/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=82:hajdolaszloswedrallykepek&Itemid=3
  • bosco05 #1395
    Ken Block elég szépen lejön itt, fejlődik a csávó.

  • rallyman2
    #1394
    http://www.rallyhir.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=205:rabocsi-tiborral-beszelgetem&catid=8:riportok&Itemid=6 - hát mondott érdekes dolgokat a nyírség rallyról!
  • maffioso
    #1393
    olyan sx4es hátulja van
  • Smici1985
    #1392


    Az új Citroen DS3 WRC.
  • Black Ghost
    #1391
    Ha már a Finnekhez akarjátok küldeni Ken-t, akkor előtte meg kell tanulnia esni is, mert ott így szokták ezt csinálni. :D

  • bosco05 #1390
    Előfordulhat. Önmagában nagyon király, csak tegyél mellé egy jó N-es belsőt és máris csiga, no de Mexikóban meglátjuk mindannyian
  • upet
    #1389
    Nincs semmi gond, én két videót láttam tőle a témában. Az első a lentebbi Fiestás, ami első látásra nekem tempósnak tűnt, ti pedig azt is leszóltátok (lehet, azt is meg kellene néznem még egyszer ?!
  • bosco05 #1388
    Az a baj, hogy amit én láttam tőle az ugyanilyen volt az N14-el is N4-ben. Remélem nem vetted személyes támadásnak amit írtam, nem annak szántam, csak hülyén fogalmazok és a hangsúlyt fórumon meg nem tudom átvinni :) /bár a válaszod alapján nem sértődtél meg hála égnek :) /
  • upet
    #1387
    Köszönöm, itt valóban amatőr volt . Én sem vagyok Block fan, csak váltásnak hallottam , nem fékezésnek, igazad volt.
  • SimaSuna #1386
    a Rallye története!

    ez nem gyenge :D

  • SimaSuna #1385
    jaja Latvala, Hirvonen :)

    osztom véleményed Boszkó :)
  • bosco05 #1384
    Nem arról van szó, meg nem is érdekel, hogy hogyan vezet, de mikor a tényekkel szembeszállnak, akkor a hajam kihullik. Ken Block szimpatikus fikura, megvan benne az amerikai tökösség, igazi showman, de gyenge rallys. Aki ezt képes belátni az megteszi, aki nem nem, de látod van olyan, aki azt sem veszi észre, hogy kanyar előtt x alkalommal fékez, ami nem baj, mert nyilván ennyire futotta egy régi mk fordal, de könyörgöm a tényekkel ne vitatkozzunk már, ott van kívülről belülről Szóval ismétlem, nincs bennem semmiféle gyűlölet Ken Block iránt, bármikor kimennék a showjára ha pohártördelésről van szó, vagy kézizésről vagy ugrat netán, de rallyban gyenge. Várjuk mexikót, ott eldől minden, lehet nektek lesz igazatok, de szerintem ez a Ken Block imádat, ami mostanában oly divatos lett csak azt mutatja meg, hogy jó reklámmal mindent el lehet adni. Az új Colin McRae játék is tömve van Ken Blockal de CMR mintha WRC-zett volna, hol van a Loeb sztárolás meg Latvala meg Sordo meg Hirvonen, vagy akár Solberg, stb.. stb..? Engem csak az zavar, hogy sokaknak elég ha valami színes és nem látják tőle a lényeget. A WRC mezőny porba fogja taposni Ken Blockot, erre pénzbe mernék fogadni. De idővel és sok kitartással és munkával a bohóckodásból még kinőheti magát profi rallypilótává, de ahhoz nem lesz elég a DC felirat, tudás is kell (és nem showmankedés). Remélem Gordon nem veszed magadra, de még mindíg ez a véleményem :)
  • SimaSuna #1383


    Érdemes ennél a srácnál szétnézni...ez rallye FAN a javából :)
  • SimaSuna #1382
    Block-ot elküldeném 1 hónapra a Finnekhez vagy a svédekhez..ott megtanulna vezetni :)
  • bosco05 #1381
    Tessék, de én inkább nem számolnám, hányszor ugrik le a gázról, meg hányszor lépked a fékre... Ha ebből kihozol valami pozitívat kenblock fan leszek komolyan...

  • maffioso
    #1380
    Tessék
  • upet
    #1379
    HI!
    A belső felvétlt is linkelnéd, érdekelne a 3xfékezés:), de komolyan.