3780
  • gordon 24
    #1458
    Aki nem fél.

    Itt van a mondatban az első dolog.


    A Másik pedig, hogy Pestrana legyőzte már Mcraet is. És nem csak a borulós versenyen.

    Azon kívül többszörös Motocross bajnok. Szóval nem egy béna fasz szerintem.
    Szóval ne menjünk ebbe megint bele szerintem felesleges.
  • bardocz
    #1457
    Hűha, kiszámolták mennyivel kell elrepülnie, és fel tudott gyorsítani annyira, majd érkezésnél nyomott egy féket. Ez ám a tudás. Bárki utána csinálja, aki nem fél.
  • jucika30
    #1456
    Ez a Pastrana egy állat, mekkorát repült már a kocsijával.. Azt hittem, hogy a végén ott marad a gyerek és nem kell fel! Láttátok már mit művelt?
    Kötelező darab!
    nagyon nagy
  • Ombika
    #1455
    Ma estetol mar beindul a varosba a mocorgas! :)
  • pajti
    #1454

  • Ombika
    #1453
    Hat ez a frenkiboy hatalmasan jol tolja, barcsak egerben is ilyet lathatnank! :)
  • balika16
    #1452
    Nemsoká eger rally!:D
  • gordon 24
    #1451
    Huhh wazz:D A Video is nagyot üt meg persze Moya is:D

  • gordon 24
    #1450
    Reeszráásszlossz :DDDDD
  • pajti
    #1449

  • Met
    #1448
    Luís Moya mondta nagyon állatul, blablablablakirráá, blablabla poro
    :)
  • gordon 24
    #1447
    :DDD Hát izéé. Érdekes..:D
  • bertino
    #1446
    :DDDDDDDDDDDDDDDddddd
  • Ulvar
    #1445
    DÁBÜL KÓSSÁÁN! xDDD digó álá angol :D.
  • Smicy2
    #1444


    még időben kész lett... :D
  • bertino
    #1443
    navigátor beszéd sítlusát/hanglejtéseit elnézve én Block helyében párszor biztos szarrá röhögtem volna magam az uton.

  • Smicy2
    #1442
    http://www.rallye.sk/eger/file/reglist1642.pdf

    a megmentők? :D
  • bosco05 #1441
    Az IRC-ről nagyon jó az Eurosport HD-s összefoglaló, ajánlom figyelmetekbe :)
  • kemszi2
    #1440
    héé lali dobj egy sört nekem is:D
  • Ulvar
    #1439
    Ez jóó

  • maffioso
    #1438
    :P kurvajo volt

  • Nyers
    #1437
    Nagy volt Petter, óriási gratula neki!
    Ogier meg a jövő bajnoka, van utánpótlás a Citroen-nél.

    A Ford jobb, ha minél gyorsabban elfelejti Mexico-t!
    Block mindenképp pozitív csalódás, jól ment.
  • bosco05 #1436
    Ja, zárjuk le. Lesz még ő ennél jobb is.
  • gordon 24
    #1435
    A jól azt jelenti, hogy nem ment szarul.

    Tehát nem esett kelt, mint Raikonnen Svéd országban. Szépen íveken autózott védte az autót. Nézd meg a belsős felvételeit szépen íveken fordul, jól csinálja, azt is írtam hogy nem egy topp idő.

    Azt nem értem hogy miért kell ebbe belekötni?

    Egy a lényeg, hogy a lejárató kampányt fejezzétek be. Mindenkinek van annyi agya, hogy eltudja dönteni mit lát.
  • bosco05 #1434
    Akkor nálad a jól ment mit jelent? Hogy előre ment, nem pedig hátra, vagy mi? Senki nem írt rosszindulatúan Blockról, annyit írtunk, hogy lassú. Szerintem te saját magaddal és tények sorozatával vitatkozol. De mind1, mert látom nem fogod fel amit irok (írunk). Szerinted jól ment, csak lassú volt. Na ez az a két dolog ami a rallyban nem fér meg egymás mellett.
  • bosco05 #1433
    Block vs. Raikonnen

    1. szakasz
    Block +1.5 mp Raikonnen

    3. szakasz
    Raikonnen + kb 15 mp Block

    4. szakasz
    Raikonnen + kb 2.8 mp Block

    5. szakasz
    Raikonnen + kb 1.4 mp Block

    Ezeken a szakaszokon jöttek tisztán. Ebből Block egyszer verte meg Raikonnent, viszont Raikonnen sokkal több szakaszt rontott és ezért ehhez a fordulóhoz se volt sok köze, de amikor mindketten beértek, többnyire adott Blocknak, csak egyáltalán nem stabil. Ez pedig megint nem a magánvéleményem, hanem tények sorozata.
  • gordon 24
    #1432
    Igen mert ez nem kritika, hanem fikázás oltás és nevetségesé tétel, ezt pedig utálom.
  • gordon 24
    #1431
    Örülök hogy ilyen szépen leírtad..

    Már csak egy kérésem van keresd meg léci azt, hogy hol írtam le azt hogy gyors volt!


    Ha megvan szólj! Köszi.
  • bosco05 #1430
    rajtad kívül senki nem hőbörög, csak valamiért szarul veszed fel a Block kritikákat...
  • bosco05 #1429
    Te elolvasod amit írok? Senki nem utálja Blockot. Leírom még egyszer nagy betűkkel. SENKI NEM UTÁLJA BLOCKOT. Végig a WRC mezőny hátulján kullogott, de szerinted gyors volt. Hát ha az S2000-eseket vesszük alapul, akkor tényleg gyors volt, de a kategóriájában nagyon sokat kapott. Lesz ez még jobb is, de most utolsó volt, a leggyengébb, az aki a legtöbbet kapott, aki legkésőbb ért be, aki mögött nem volt már senki és ez majdnem minden szakaszon így volt. Ezt nem lehet megmagyarázni. Persze jól ment mert előre ment és fel is váltott, meg le is váltott, de lassú volt ebben a mezőnyben. Nyilván ez nem marad így és fejlődni fog, de most lassú volt. Ezt valamiért te nem vagy képes felfogni, bár nem tudom miért.

    Szóval egyszerűsítve, hátha így felfogod:
    1. Nem utáljuk Blockot.
    2. Utolsó helyen volt amíg versenyben volt, közel 5 perc hátránnyal, (a műszaki hiba előtt is percekre volt a közepes WRC pilótáktól)
    3. Első pontot olvasd el mégegyszer.
    4. Próbáld feldolgozni, hogy attól, hogy szerinted gyors volt, attól még lassú volt és emészd meg azt is, hogy nem tudod ráfogni ezt arra, hogy azért írjuk, mert utáljuk (ami még mindig nem igaz), mert nem mi mértük az időket a szakaszok közt.
  • kemszi2
    #1428
    nekem nincs bajom a személyével,csak ami eddig körül vette,ahogy már írtam is.én kifejezettem örültem neki hogy végre wrc-ben van.itt derül ki igazán mennyire jó versenyző,nem pedig a show-ból
  • gordon 24
    #1427
    De ez elött 2 hónappal meg azt hallgattam hogy mekorát mentek kint a magyarok és hogy milyen baszott jók voltak::DDD

    Akkor te nem láttad a +jelet? Ne idegesítsetek már fel.

    Első wrc-s szereplése. Lehet hasonlítani Raikonnenhez neki is az.. (azt ne mond, hogy most ül előszór Rally gépben mert nem így van)

    Az ciki amit Raikonnen csinál, pedig én f1 ben Schumi óta öt favorizáltam.. Szimpatikus bírom, de az pl ciki. Block egész jól ment amíg el nem baszta. Megtörtént pont.

    Majd kiderül mi lesz,de helye van itt. És ahelyett hogy örülnénk annak, hogy van még egy pilóta nem hőbörögni kéne itt egész nap..
  • gordon 24
    #1426
    Szerinted. Szerintem meg az első WRC-s versenyén igenis jól ment.

    Eddig nem ült wrc-ben és ahhoz képest igenis szépen ment. Nekem van Motorstv-m kb 4-5 perc belső kamerákat mutatnak mindenkitől, nincs nagy difi hidd el.. De úgyse fogsz tovább látni a gyűlöletnél, úgyhogy felesleges itt veszekedni ezen. Én asszem be is fejeztem, ha nektek ez jó, hogy lehet valakit szapulni hajrá..
  • bosco05 #1425
    Te látod az idő előtt a + jelet? Mögötte a számok nem szimpátia pontok ám :) . Senki nem utálja Blockot, sőt emberileg még szimpatikus is, de ha egyszer lassú, akkor lassú na. De mind1 nem vitatkozom ilyen hülyeségeken. Utolsó volt amíg ment, majd kiesett. Lesz ez még jobb is.
  • spiczi91
    #1424
    Nem videó, hanem szakaszeredmények alapján lett kijelentve hogy Block lassú volt. Ez tény, senki nem mondta hogy nem is lesz jobb.
  • bosco05 #1423
    Egyáltalán nem nagy képű, de nagyon is rosszul ment. Raikonnenhez nem érdemes hasonlítgatni, mert ő F1 pilóta volt, Block viszont nagyon régóta rallyzik, ráadásul jópár szakaszon Kimi verte Blockot és a végeredmény Retire mindkettőjüknél. Fejlődni fog Block, de most még iszonyat pocsék időket produkált és szarul ment, a kocsija viszont nagyon jól felkészített járgány, amiben sokkal több van... Én nem kívánom neki, hogy ne jöjjön bele, sőt, de a tényeket nem tudod megváltoztatni azzal, hogy homlokegyenest mást írsz, mint ami az időkből látszik (a belső kameráról nem is beszélve). Blocknak is szokatlan a WRC a sok N4-ezés után, úgyhogy biztos, hogy lesz ez jobb is.
  • gordon 24
    #1422
    tudom és igazából pont ezért idegesít amit csináltok ebben a forumban. Nem tudtok róla semmit, csak nem szimpi a felhajts aztán folyamatosan megy az oltás.

    Nem vagyok a védő ügyvédje, de amig nem ismerem nem mondok róla semmit. És ráadásul egyre jobban úgy néz ki, hogy nekem lesz igazam.. De mind1 csak nem szeretem ezt, hogy Budapestről egy fotelból megmondjuk hogy a video alapján lassú-e valaki vagy nem az..
  • kemszi2
    #1421
    BLock-t egy riportban sem láttam,csak maga az a dolog ami körülötte van,hogy elvolt olvadva mindenki tőle,ezért vagyok negatív vele szemben
  • kemszi2
    #1420
    raikonnen még nem szokta meg hogy itt nincs bukótér:D
  • gordon 24
    #1419
    Én pont ezért bírom most is beszéltek vele, ott volt fél mexico ujságírok nagy csinadratta és abszolut nem nagyképü tök normálisnak tűnik, nincs benne ez az én vagyok a fasza amerikai gyerek majd megmutatom nektek.

    És enm ment rosszul. Majd 1 percet hagyott bent egy szakaszon kb 3 perc hátrány egy nap alatt. Emlékezetek tavaly pl Solbergre hasonló időket kapott a gagyibb géppel.

    Nem azt mondom, hogy huhh de jól tolja és ő lesz a jövő bajnoka, de azt se lehet állítani, hogy lassú lenne, vagy béna.

    Aki szenved a két újonc sztár közül az nem ő hanem Raikonnen:D