3780
  • bardocz
    #1498
    Hehe, 2 perce néztem meg :D Remélem lesz még jópár ilyen videója.
  • pajti
    #1497

    Az egyik kedvencem :D
  • bertino
    #1496
    előáshatná valaki a teljes onboard group b-s felvételeket is az első perctől az utolsóig, mert én eddig csak részleteket láttam, az pedig kevés.
  • Ulvar
    #1495
    Ohhhh SHIT! Oh Fuck.... :((((((

    Pedig szépen mentek...ejjj... :S.
  • pajti
    #1494

    BUMP
  • bardocz
    #1493
    Hát remélem sok, mert tényleg nagyon jókat tölt fel.
  • Norbi1990
    #1492
    Jah, elég jó felvételei vannak.
    Nem tudom honnét van neki ennyi archív felvétele, és hogy még hánymillió videoja van amit még nem töltött fel XD
  • bardocz
    #1491
    Látom neked is subscribolva van:D
  • Norbi1990
    #1490
  • PacsutaTibi
    #1489
    84 év elején kapta meg a homologizációt, és nem csak aszfalton mentek. 85be Ingvar Carllson 3. Achim Warmbold 6. lett az Acropolis ralin. Valahol azt olvastam hogy nem is nagyon ált melléjük a gyár, inkább az A-s 323-t támogatták.
  • bardocz
    #1488
    De amúgy én még nem láttam egy másik autót sem, ami ennyire tökéletesen repül, és érkezik 4kerékre.
  • bardocz
    #1487
    Ha valami, akkor ez ette a gumikat. Mindenhol füstölve kanyarodik :D
  • Norbi1990
    #1486
    Ez jó kérdés :D
    gondolom csak aszfaltos versenyeken indultak ezzel.
  • kemszi2
    #1485
    hát ez se volt egy siker történet:D
    de jó tudni hogy ilyen is volt a b-ben:D melyik évben ment ez amúgy?
  • Norbi1990
    #1484
  • bosco05 #1483
  • akyyy
    #1482
    eger rally
    szar képek, nem volt jó sztem most. második gyorsba már csak a kocsinknál maradtunk harmadirka meg el is jöttünk:D
  • pajti
    #1481



  • kemszi2
    #1480
    így van
  • pajti
    #1479
  • bosco05 #1478
    Amúgy senki sem ócsárolta se Blockot se Pastranat, csak te veszed úgy fel, de ezt elmondtam msn-en. Soha nem írtuk, hogy az a buzi szar geci kenblock és pastrana... Az a baj, már ha nem bántalak meg, hogy te azt gondolod, hogy Block a rally tudásától lett híres, pedig ez óriási tévedés. Ő egy showman aki most kóstólgatja a rally világát, eddig kevés sikerrel. Amerikában N4-es bajnok volt (Dave Mirra volt a 2. ha jól emlékszem, aki egyébként szintén nem a rallyról híres, hiszen többszörös világbajnok BMX-es), ami világviszonylatban kb egyenlő a nullával, mivel Amerikában a rally harmat gyenge. Pastrana abszolút bajnok (ha jól tudom többszörös), viszont nemzetközi szinten ő sem tett le még semmit az asztalra. Ha az információk amik kiszivárogtak a Monstertől nem kamuk, akkor jövőre ő is ott áll majd a WRC rajtdobogóján (megjegyzem, szerintem sokkal jobban teljesít majd mint Block, hiszen tapasztaltabb versenyző, főleg WRC kategóriában) és ő már inkább oda való jelenlegi tudása alapján is. Block folyamatosan fejlődni fog, most, hogy a versenyzés ízét is megtapasztalhatja hónapról hónapra, ráadásul egy jól felkészített erős WRC autóval. Előbb utóbb ő is megállja a helyét majd a rally élvonalában, de első versenyén ettől messze volt (bár az autó biztosan szokatlan volt számára, hisz alig vezette a WRC-t). Nagyjából ennyi amit tudni kell erről a két srácról. Azt meg felesleges nézni, hogy ilyen humbuk nézőcsalogató eseményen ki kit vert meg, mert az megint csak show és nem rallyverseny.
  • bosco05 #1477
    Most ettől épp te nem vagy, csak aki linkelte, de nem baj, mert mindenkinek más tetszik. Én speciel a rallyt mint sportot szeretem :) , Block pedig olyan "átlagosan" jó versenyző, Pastrana jobb nála, ő már-már profi.
  • gordon 24
    #1476
    Nem vagyok elájulva tőle. Ha megmutatod hol írtam ilyet akkor elfogadom.

    Engem az zavar kurvára, és már ezt Boscoval megdumáltam msn-en is, Hogy ebben a topikban ha ez a két amerikai Rally versenyző bármit csinál egyből herótozás megy. Béna, szar, bárki meg tudja csinálni.

    Ezért "védem úgymond őket" idegesít ez a stílus. Jó versenyzők, ráadásul mind2-en kurva régóta benne vannak. Nem értem miért kell ezt csinálni.

    Nekem is megvan a véleményem nagyon sok Rally pilótáról. Láttál ócsárolni bárkit is?? Na ugye. Ezt szeretném én is látni.
  • bertino
    #1475
    thx.
  • TaviG
    #1474
    az Egere rallyn készült képeim itt megtekinthetőek.
  • bertino
    #1473
    attól még nem kell hasra esni tőle, mert nem fél megjátszani autóval egy ugratást, amit ma már bárki kiszámol méterre pontosan.

    semmi különösebb egetverőség nincs ebben az ugratásban, szokványos hype oszt annyi. hírverés egy személyre/névre alapozva.
    motocross bajnok, egy dolog. attól még nem isten bakker.

    nem kell elefántot csinálni a bolhából, aki meg egy ilyentől el van ájulva... annak érdekes értékrendje lehet az emberekkel kapcsolatban.
  • bardocz
    #1472
    Eddig csak joux-ról láttam videót, ezt nem is tudtam :OO
  • bosco05 #1471
    Az összes RBR-es pálya létezik.
  • bardocz
    #1470
    Basszus, nem gondoltam volna, hogy ez létezik. Erre mindig satufékkel megyek rá, különben elszállok, és meghalok:)
  • bosco05 #1469
    Még egy :)
  • bosco05 #1468
    RBR-eseknek ismerős lehet :) /Mineshaft/

    http://www.youtube.com/watch?v=C4wTovveSwg&NR=1
  • bardocz
    #1467

    Na, az ugrás az ez, és ezt nem csinálja utána minden második félőrült.
  • bosco05 #1466
    Pastrana tökös csávó és nem is megy olyan rosszul, lehetne ő is wrc-ben, kíváncsi lennék hova lenne elég (szerintem olyan 5.-6. hely meg lenne neki). WRC-ben is ugratnak eleget, de ugye az más műfaj, mert nincs kiszámolva, hogy hova érkezz, mennyivel menny rá stb stb... Ez amit itt látunk Pastranatól egy kaszkadőr show, semmi köze a rallyhoz.

    Amúgy hasonló ugrása volt már Blocknak is:
    http://www.youtube.com/watch?v=qDi0MZJZ-w0&feature=related

    És légyszi emberek ne keverjük a SHOWműsort a rallySPORT-al jó?
  • maffioso
    #1465
    semmi, csak régóta így írtad, és rossz volt nézni
  • gordon 24
    #1464
    Valóban.. Bocsi.
  • gordon 24
    #1463
    Ha sikerül:D De ha rövid akkor csobb van:D
  • maffioso
    #1462
    ne pestranazz már kérlek rohadtul zavaró
  • bardocz
    #1461
    Ahogy DH-zol, szerintem te is meg merted volna ezt ugrani... Ott jobban összetöröd magad egy esésnél, mint itt.
  • gordon 24
    #1460
    Jó, ebben igazad van.. Csak a rally versenyzők 99% nem merte volna ezt megugrani. Nem egy nagy pukk mert valóban csak gáz fék a dolog, de nem egy bagatell dolog. Szerintem..

  • bardocz
    #1459
    Pastranával semmi bajom, én elismerem a tudását, és szintén tehetségesnek tartom, de ettől függetlenül ezt az ugrást egy bullshit szarnak tartom. Akármelyik rallyversenyző utánacsinálta volna, csak hát az ő nevükkel nem lehetett volna eladni ezt a dolgot így, mint Pastranáéval. Szerintem rajta kívül max Ken Block csinálhatta volna ezt meg.
    Mégis mi a nagy szám abban, hogy megbeszélt sebességgel elugrik valaki, és nem tudja megbaszni a fizikát? Semmi.