3780
  • maffioso
    #1698
    alap
  • bardocz
    #1697
    Régebben néztem egy másik ilyen Porsche kupás videót, és semmi extrát nem tudtak csinálni. Itthon a Ladával látványosabban, meg jobban autóznak:D
  • maffioso
    #1696
    igazából ha tehetséged van akk elkened bármelyiket egy jó n vagy s2000-res autóval, mert ahogy nézem nem egy klasszis egyikse
  • bardocz
    #1695
    Ez számomra ilyen gazdag hülyegyerek sportnak tűnik. Ha valaki picit több, mint az átlag, simán veri az üzletembereket, akiknek van fölös 40 millája kocsira, meg még azt fentartani.
  • n003
    #1694
    lol 3:35-nél hogy megtiszteli .. nálunk 4-5 teherautógumit kellene berakni hogy ne basszák szét a patkát
  • n003
    #1693
    ajánlom akkor ezt :) narancsos színű kb 5:00tól
  • Black Ghost
    #1692
    Nekem annyira idegenként hat egy 350Z mint raliautó, mondjuk így vagyok a BMW-l is. Nem ide valók.
  • Airbus A380
    #1691
    Jövőre milyen autó lesz a C4 WRC helyett?
  • Benel
    #1690
    Rallymedia megint - mit érezhettek aszfaltos gumikkal ezen a szar pályán? :D
  • Airbus A380
    #1689
    Az a fránya oszlop
  • bertino
    #1688
  • bosco05 #1687
    A dizájncentert a fábryba biztos vinnéd :D
  • SimonCar
    #1686
    én tuninmgólnám az autót. van egy vascsövem 70 es azt rádobnánk nagon kira lenne. tennénk rá trabant felnit hogy tujják kivel van dókuk. asztán valami sportkormányt hogy jó legyen az úttartása! meg egy szép váltó gómbót hogy gyorsan válcson. ezután megynernénk mindent! én vállalom a műszakki részét.
  • SimonCar
    #1685
    köszi :)
  • bosco05 #1684
    imádom ezt a fórumot
  • Palinko
    #1683
    jah odáig totálisan reális volt az elképzelés
  • bosco05 #1682
    :D :D :D
  • SimonCar
    #1681
    itt pár sg-s összedobhatna pénzt elég lenne mindenkinek 20 ezreket belepakolni és venni valami forgalomból kivont kocsit és akinek van tranzitja és aki közelbe lakik az elszállíthatná. Így lenne egy sg csapat és felvááltva vezetnénk. Csak kéne egy megbízható ember akinél tárolva lenne. Na itt el is vérzett a dolog
  • n003
    #1680
    veszprémi pályákon .. asszem sóly, királyszentistván és talán a reptér
  • Ulvar
    #1679
    Valahogy tanulni kell...és ez egy ilyen sport...kis hiba is végzetes lehet de legalább megy...próbálkozik, bár már nem sokáig mer kopogtat a renaultnál, (vagy RBRnél) F1ben.
  • Airbus A380
    #1678
    Kaj Lindström megvédte Kimi Räikkönent

    Nem zavarja a Citroen-t hogy halomra töri az autókat ?
  • Airbus A380
    #1677
    Látom nem vetted a poént.... mindegy lehet csak nekem volt mókás.


    Amúgy én megőrülnék ha vezetés közbe v-ki karattyolna mellettem,.
  • karajjj
    #1676
    ezzel mi a baj? ez a diktálás
  • Airbus A380
    #1675
    Matek óra: öt-négy- simaball -jobkettő
  • Ulvar
    #1674
    Hol szokott lenni...szerinted...
  • SimonCar
    #1673
    hol lesz a mikulás rally?? te nyiregyi vagy ott lesz?
  • Ulvar
    #1672
    Vegyél bakker mint haveromék...Mikulás rallyra spórolnak pénzt saját kasszából tedd ezt te is...de előbb mondjuk mutass valami ilyet...



    Legalább ők tudnak valamivel érvelni...ha támogatót keres.
  • bertino
    #1671
    fail.
  • SimonCar
    #1670
    sziasztok!
    szponzort keresek rallyzáshoz! valami ladát vagy béemvét vennék csak küdljetek pénzt aszt lesz magyaroroszágnayk új teheccsége!
    privátba kérhetitek az elérhtőségem.
    kösszi mindenkinek4
  • Airbus A380
    #1669
    Nem mai darab :) (úgy tudom)
  • Airbus A380
    #1668
    köszi.


    Egyébként rally összefoglalót hol találni ? Mind OB,WRC ÉS IRC. köszi.

    (tudom IRC a tv-be is van de ált. lemaradok. )
  • bosco05 #1667
    úristen ez szám? :D Én azt hittem valami szintiből kiszedett midi sample :D OMG :D
  • eksy
    #1666
    Van egy a mezőny előtt, ami ellenőrzi a pályát és figyelmezteti a nézőket hogy indul a futam. Egy pedig a mezőny végén megy végig a szakaszon, ez már közli az időket. Ha jól emlékszem.
    + volt az Ördögh M. aki versenyben ugyan, de biztonsági autó tempóban "futotta" a szakaszokat, záró autóként.:)
    A 0-ás már verseny tempóban megy, meg a 00-ás is és a tripla 0-ás is. (sőt:)
  • Airbus A380
    #1665
    köszi
  • eksy
    #1664
    Kraftwerk - The Model

    http://www.youtube.com/watch?v=QgS252XT_Ts
  • Airbus A380
    #1663
    Guglizni szoktam :P

    De ez a beírás eszembe se jutott.... találtam kismillió rallyval foglalkozó oldalt...

    mindegy köszi.
  • SimaSuna #1662
    Google?

    beírtam hogy Rallye szabályok, és az MNASZ oldalát dobta ki először :)
  • Airbus A380
    #1661
    Valami magyar honlapot ahol bővebben van írva a rally-ról nem tudtok? (szabályok stb )
  • Airbus A380
    #1660
    Meg én olyat hallottam hogy a WRC autó marha költséges.
  • bosco05 #1659
    Át akarnak állni a sima szívókra, de hogy miért azt csak FIA-nél tudják.