3780
  • bertino
    #1658
    tán szabályváltozás vagy biztonsági okai lehetnek a dolognak.
  • bosco05 #1657
    De tudjuk, gagyi midi sample :D
  • Airbus A380
    #1656
    Meglepve olvasom hogy jövőre a WRC-ből is eltűnnek a WRC autók. De akkor mi lesz helyettük? És mi a baj a WRC-kel? Úgy tudom már a magyar bajnokságban sincsenek.
  • Airbus A380
    #1655
    köszi.
  • karajjj
    #1654
    0-ás rajtszámú van, ami végigmegy a pályán futam előtt
  • Airbus A380
    #1653
    Nem tudjátok a szám címét?

    Ami az intrón van.
  • Airbus A380
    #1652
    link A rally-ba van biztonsági autó?
  • Minstrel
    #1651
    itt nincs ilyen, örülhetnek ha nem mennek át a másikon :)
  • Airbus A380
    #1650
    Az egymáson segítés a versenyzők között mennyire megszokott a rally-ba?


    PL megállnak és segítenek szeelni vagy bevontatják a célba a másikat stb....

    Csak mert a Dakaron azért látni ilyet innen jutott eszembe a kérdés.
  • Zsolti9014
    #1649
    igen-igen, versenykiírásban szabályozzák szerintem a bünti mértékét, típusát.. megvan a limit, de az általában elég tág, persze ha valaki bukik, könnyedén túllépheti.
  • Norbi1990
    #1648
    Végén össze is mentek :P
    Nem tudom hogy csinálták hogy mindig utolérték egymást a kocsik.
  • Benel
    #1647
    RallyMedia új videója - újabb HD rallyvideó, a hangok most is brutálok
  • Airbus A380
    #1646
    köszi.
  • maffioso
    #1645
    nem, meg van szabva, hogy a versenyzőnek mennyi idő alatt kell teljesíteni a szakaszt, ha nem sikerül szankcionálják
  • Airbus A380
    #1644
    Mármint a közönség nem ér le időben ? (bocsi tényleg láma vagyok (még) ehhez :) )
  • maffioso
    #1643
    igen de ha nem érnek le időben a pályáról akk van szopás, nemtudom h bünti csak vagy kizárás
  • Airbus A380
    #1642
    köszi
  • Zsolti9014
    #1641
    én is úgy tudom, hogy ha a versenyzők, vagy borulás esetén a nézők vissza tudják rakni a kocsit, és nincs személyi sérülés akkor mehet tovább.
  • Airbus A380
    #1640
    Igen néha mikor rally-t láttam akkor én i láttam ahogy az útra teszik. Azért gondolom,hogy addig lehet menni amég a kocsi önerőből mozog.
  • Palinko
    #1639
    én úgy tudom hogy lehet, sokszor van olyan jelenet hogy nézőkkel valahogy kicibálják a gépet és csapatják tovább :D
    mondjuk ha van nézői sérülés valszeg már vége a versenynek, de ezt nem tudom.
  • Airbus A380
    #1638
    Eszembe jutott még 1 kérdés. Baleset, árokba borulás stb esetén lehet folytatni a versenyt? (gondolom addig lehet amég az autó önerőből a célba jut nem ? )

    köszi.
  • Airbus A380
    #1637
    :))
  • bosco05 #1636
    Bármilyen kategóriára építhetsz te autót, vannak házilag barkácsolt "WRC"-k is, de ugye azok olyanok amilyenek.
  • bosco05 #1635
    Nem teljesen, mert a pilóták nem pártoltak át az élmezőnyből, csak a gyártók. Pl.: Skoda, Peugeot és a Subaru is inkább az N4-es autó fejlesztését tartja szem előtt, melyet a brit ProDrive-al végeztetnek.
  • Airbus A380
    #1634
    Olyasmi mint anno az Indycar? Azt a sorozatot nem ismerem de úgy tudom sokáig ketté szakadt.
  • karajjj
    #1633
    annyit még hozzátennék ehhez, hogy a WRC-ből kiszálló gyári csapatok átpártoltak az IRC-hez, lényegében kettészakadt a mezőny pár éve
  • Airbus A380
    #1632
    Az IRC-be meg a WRC-be gondolom adott márkájú autók vannak, de az egyéb kisebb kategóriákba bármien autót át lehet építeni Rally autóvá ?
  • bosco05 #1631
    Igen, a WRC a legerősebb kategória. Régen volt az úgynevezett Group B, azok izmosabb gépek voltak, de biztonsági szempontból katasztrófális volt a helyzet, ezért betiltották. Azóta szinte folyamatosan csökken az autók teljesítménye és a biztonság kerül előtérbe.
  • bosco05 #1630
    Persze. IRC és WRC két teljesen független sorozat. Hirvonen nyerte pl IRC-ben idén a Monte Carlo rallyt az új Ford Fiesta S2000-el, de közben a WRC állandó versenyzője :) Ott indulsz ahova nevezel.
  • Airbus A380
    #1629
    És még 1 eszembe jutott a kategóriák között lehet ugrálni ? Tehát hogy XY elindul itt is ott is? Mondjuk IRC-be is meg a WRC-be is.
  • Airbus A380
    #1628
    köszi. Erről bővebben lehet valahol olvasni?

    A csúcs a WRC ugye? Tehát úgymond a legjobb autók ott vannak,vagy ez a rally-ba nem annyira számít?
  • bosco05 #1627
    Az összes autónak közúti forgalomban teljes mértékben használhatónak és szabályszerűnek kell lenni, szóval az utolsó kérdésedre válaszolva, igen, van forgalmi engedélyük és rendszámuk is. Rengeteg kategória van és ez bajnokságonként változik. IRC-ben az S2000 a legjobb, WRC-ben a WRC :), itthon pedig a WRC-k kitiltása óta az N4-esek dominálnak a szakaszok jellege miatt.
  • Airbus A380
    #1626
    Hali. Én most ismerkedem a Rally-val ha nem gond feltennék pár alap kérdést.

    Milyen kategóriák vannak és ezekben a kategóriában szereplő autók között mi a különbség? (nem csak a magyar bajnokságot kérdem hanem IRC. WRC-t stb) Az autó gyártók a világ sorozatokra maguk gyárilag gyártják az autókat ? (gondolom pl a magyar bajnokságokon a csapatok maguk alakítják át). Ezeknek a kocsiknak tényleg van forgalmi engedélyük, lehet velük utcán büntetlenül autózni ? Egyenlőre ennyí köszi válaszokat.
  • bosco05 #1625
    Vajon Turán megveri Blockot év végén? :D Egyelőre az egy szem versenyével ő áll jobban :)
  • pajti
    #1624
  • SimaSuna #1623
    Traktorosok :C
  • akyyy
    #1622
    Ragályon egykét kocsi becsusszant árokba, mivel este volt, nem igazán látni, meg messze is volt. enniy a nagyobb esemény.
    meg imolán néhány lada kente neki:D komolyabb "látványosság" nem volt, inkább nézői rendbontás, viszont az sok :S
  • karajjj
    #1621
    galéria
  • SimaSuna #1620
    Kakusziék jól mentek a Fiesta-val :)
  • maffioso
    #1619
    akarjuk