3780
  • maffioso
    #1818
    nagy igazság:(
  • Akey
    #1817
    Régi szép idők. 6 aktív világbajnok (meg akik azóta lettek azok), 7 konstruktőr két tucat gyári autója, havas monte, homokviharos Safari rally, esti szakaszok, super-rally sehol. Csak 8 éve, de azóta tönkre ment a WRC. Hirvonen akkor még lassú volt és törte az autókat. Ja, bocs. Most is. :D
  • gordon 24
    #1816
    Így van!

    Egyébként a Ford ütőkepés lenne most is. Simán tudná verni a Citroent.

    Csak Hirvonnen és Latvala még kevés.

    Solberg néha villant, de igazából az a gáz, hogy nem tudsz most egy akkora nagy sztárt, egy olyan pilótát mondani, aki le tudná küzdeni.

    Loeb most verhetetlen, és ha ezt nézzük, akkor utólag tök8 hogy milyen autók és versenyzők voltak, mert jelenleg akárhogy is de ő a legjobb.

    Nagy bánatomra, mert unszimpatikus, és szerintem is egy nagypofájú hülye..

    Hirvonnen kellene a Forddal, vagy Solberg a Citroennel bajnoknak.. De sajnos csak pislognak mint hal a szatyorba jelenleg..

    Remélem jövőre, az új autók hoznak egy kis csatát, mert jelenleg a Loeb Citroen páros verhetetlen.. És nem is tűnik úgy hogy bárkinek lenne esélye ezt szétrobbantani.
  • Met
    #1815
    Úgy értettem, hogy technikailag nincs ellenfele. Régebben, abban az időszakban amit lentebb írtam nem volt ennyire kiszámítható a vb, egy dolgot lehetett 90%-ra tudni, hogy ha a 206-os aszfalton megy akkor Panizzi indul és nyerni fog :)
  • SimaSuna #1814
    egyik kedvenc videóm :)
    Octavia, 206,
    Grönholm, Solberg :)

  • kemszi2
    #1813
    elvenni ezt már nem tudja tőle senki,arról meg abszolút nem ő tehet hogy nincs komolyabb konkurencia és nem is a citroen.nyilván a minden idők legjobb versenyzője igen nagy túlzás és ezt így szerintem senkire sem lehet kijelenteni :) egyértelmű,hogy nem lehet összehasonlítani Toivonennel,Kankkunennel teljesen mások a körülmények hiába ugyanarról a sportról beszélünk ez megint csak nem az ő hibája.ami a dolga volt elvégezte nem feltétlenül von le ez az érdemeiből,mert azért végig kellett azt az autót tolni a pályán és az se megy mindenkinek :D
    Az meg hogy emberileg milyen megint más kérdés
  • bardocz
    #1812
    Loebnek szerintem pont tökmindegy milyen ellenfelek vannak.
    Azt meg nem értem, hogy miért lenne nagypofájú pöcs.
  • Met
    #1811
    Azért azt is nézzétek, hogy nincs konkurencia, így könnyű nyerni zsinórban.
    Régen jó volt a rally, amikor még volt Peugeot 206, Impreza, Ford még a Mitsubishi is ütőképes volt, akkor nem lehetett tudni ki nyer.
  • SimaSuna #1810
    Loeb egy nagypofájú pöch.
    ha már legjobb...Solber, Hirvonen...de ha csak Makkinen..vagy McRae,
    vagy Michéle Mouton..vagy Walter Röhrl...
    ki az a Loeb? :)
  • Ulvar
    #1809
    Talán mert nem egy kategóriában győztek...Mansell indult CART szériában és első évében meg is nyerte. Nyert Oválon, Roadon, Streeten. Ugyan ez vonatkozik Andrettire.
  • Palinko
    #1808
    meg miért kell más korok, más kategóriák pilótáit összehasonlítani mikor nem lehet....
  • Airbus A380
    #1807
    Én meg azt nem értem Senna miért az, oké letett sokat de csak 3 világbajnoki címe van. Azért ezzel sembe az a rengeteg VB cím zsinorban, a rengeteg nyert rally,,,,, és nem vagyok Loeb fan... Dale Earnhardt is simán lehetne minden idők legjobbja.
  • Ulvar
    #1806
    Ezt a gyökér oldalt...hát azért Senna, Mansell, az öreg Andretti, mind veri a minden idők legjobb autó versenyzője címért. Attól hogy hétszer zsinórba megnyerte a rally VBt attól még valaki nem lesz minden idők legjobb autóversenyzője...szerintem.
  • bardocz
    #1805
    Ha nem is minden idők, de jelenleg szerintem is a legjobb.
  • SimaSuna #1804
    azt azért nem mondanám :)
    attól nekem még unszimpi a srác.
  • Airbus A380
    #1803
    Loeb minden idők legjobb autó versenyzője.
  • Airbus A380
    #1802
    Citroen ds 3 teszt (video)
  • Airbus A380
    #1801
    köszi
  • desigo
    #1800
  • desigo
    #1799
    6.13.3. Prológ és szuperspeciál szakasz (SZS)

    A rendező tervezhet a versenyen, legfeljebb naponta egy helyszínen, egy
    olyan szuperspeciál szakaszt vagy prológot, melyre nagyszámú
    nézőközönséget vár, és melynek lebonyolítása során a nézőknek
    lehetőségük van egyidejűleg több versenyautó versenyzését is
    megtekinteni (pl. szinkron pálya). Szuperspeciál vagy prológ szakasz csak
    az RSB előzetes engedélye alapján tervezhető. Az engedély megszerzése
    érdekében a rendezőnek, a szakasz részletes pályarajzát a nézői helyek
    feltüntetésével, a tervezett lebonyolítási szabályokat, valamint a normál
    biztonsági tervtől elkülönített, a szakaszra vonatkozó egyedi biztonsági
    tervet - 60 nappal a rendezvény előtt meg kell küldeni az RSB vezetőjének
    és az RSB Biztonsági referensének.
    Az ilyen szakaszokon a lebonyolítás szabályai eltérhetnek a normál
    gyorsasági szakaszétól. A lebonyolítás szabályait a versenykiírásban kell
    részletesen leírni, és az itinerben a pontos pályarajzot közölni.
    A körgyorsasági is tekinthető bizonyos esetekben szuperspeciál
    szakasznak.
    A szuperspeciál és/vagy prológ része lehet a versenynek, amennyiben az a
    verseny valamely szakaszába illeszkedik, és ekkor gyorsasági szakaszként
    kell értékelni.
  • Airbus A380
    #1798
    Mi az a prológ?
  • desigo
    #1797
    Mecsek-rali - Kakuszi Zsolt nyerte a prológot
  • kemszi2
    #1796
    nagyon sok sikert nekik
  • bardocz
    #1795

    Sok sikert nekik! Jó lenne, ha rendszeresen tudnának indulni a futamokon.
  • bosco05 #1794
    Turán Frici gyári Ford-al indul a Spanyol VB futamon!
  • Airbus A380
    #1793
    A WRC-nél is erősebb Fiesta
  • Airbus A380
    #1792
    lemaradt az angol rész.


    "Changes

    * S2000 cars will become World Rally Cars, they will be powered by a 1600cc turbo engine instead of the current 2000cc turbo unit.[1] The new technical regulations for the future World Rally Car will become effective from 2011.[2] The WRC Car will be based on the current Super 2000 cars, fitted with a supplementary kit, which includes turbo and rear-wing additions.[2] The kit must be able to be fitted or removed within a defined time limit, to be determined.[2]
    * The sporting regulations will be amended to allow any tyre manufacturer to supply tyres. Regulations will be implemented to control costs. The amended regulations will be presented to the WMSC for a fax vote before 20 July 2010. The FIA Junior World Rally Championship will continue with a single tyre supplier.[3]"

    wikipédiA
  • Airbus A380
    #1791
    Bocsi de nem értek angolul a fordító gép meg olyan amilyen...

    ez mit jelent? jövőre gyakorlatilag 1 S2000-es kocsi is egyenlő ellenfél lesz 1 WRC autónak, ? Vagy azért lesz különbség 1 S2000 gyári autó (pl skoda fabia s2000 és egy a wrc-ben lévő gyári kocsi között (pl citroen ds3?)
  • Airbus A380
    #1790
    Nekem tetszik. Az új Cityó. Meg a fiesta is. Szerintem nem lesz ez rossz. Nálunk lenn a parkolóba van egy c4-es citroen meg egy gs3 1 ford focus és egy fiesta is. Nekem mindkettőből jobban tetszik a kisebb (mindkét márka) Bár a c4-es igaziba is álomszép,
  • desigo
    #1789





  • kemszi2
    #1788
    hopp ez a komment előbb lett volna,csak elbsztam :D ezért nem jó több ablakban "dolgozni"
    úúúú köszi ezt a filmet még nem is ismertem.de azonnal le is töltöm.ezer kösz még 1x
  • kemszi2
    #1787
    ez a videó is ott volt régebben mármint a video.racing-en,csak már törölték.de legalább a youtube-n fent van ,kár ,hogy darabolva
  • bertino
    #1786
    sirály.

    nincs valami fullhd kép ezekről ? :D
  • pajti
    #1785
    Lancia Integrale - The Full Story
  • desigo
    #1784
  • Airbus A380
    #1783
    Gyártók inváziója a rali-vb-n?
  • Airbus A380
    #1782
    IRC video-k (összefoglaló ilyesmi) hol vannak? mer a WRC honlapján ott vannak a videók de az IRC-n nem láttam :( )
  • Airbus A380
    #1781
    WRC: Új autók, új szezon, új kihívás (Képek, videó)
  • bosco05 #1780
    nem hát, abból van a pénzük :)
  • bardocz
    #1779
    De ezzel a prodrive csak nem állítja le az N-es kocsik építését.