3780
  • n003
    #1858
    Turán a tegnapi 11. helyről ma 2 szakasz után már a 7.
    block meg villagra valamit jól elszúrtak mert a ss8-n 20. és 21. időt mentek
  • n003
    #1857
    csodálkoztam volna továbbmegy :O :)

    Turán Frici 10. helyen áll 3 szakasz után :)
  • Airbus A380
    #1856
    Raikonnen borulása.
  • Airbus A380
    #1855
    Azt nem láttam csak gyanús volt hogy nem úszta meg.
  • Ulvar
    #1854
    nem. Pár méterrel később megállt. Kiszakadt a futómű.



    6-7-8 Mpnél bal oldalt repül a kerék...
  • Airbus A380
    #1853
    kibírta a kocsi?
  • Benel
    #1852
    big jump maybe :D

  • Airbus A380
    #1851
    Így tanulhat mert teljesítmény kényszer van.
  • kemszi2
    #1850
    nyilván ebben is van ráció,de akkor sem vagyok benne biztos hogy ez a megfelelő út :D
    na mind1 nekem igazából nem fáj ha ő összetöri az autót,csak gondoltam megjegyzem :D hogy így egyből bedobni a mély vízbe talán nem a legjobb
  • maffioso
    #1849
    nem hiszem, hogy éhen halt volna ha mondjuk r2-essel kezdi:DDDD
  • Met
    #1848
    Grönholm istápolta, azt látták :)
  • Akey
    #1847
    Az univerzum legnagyobb rejtélye. Mit láttak Hirvonenben a gyáriak?
  • spiczi91
    #1846
    Hirvonen se VB esélyesként kezdte, törte az autókat rendesen, mégse írták le és most egy gyári csapat vezető pilótája. Pedig neki lényegesen nagyobb rallys előélete volt mint Raikonnennek.
  • n003
    #1845
    ja és azzal vitatkoznék hogy más kategóriában kellett volna kezdenie .. szerintem arra még pénzt sem tudna összeszedni mert egy normális sponzor csak a legmagasabb szinten szeretné őt látni mert az ad értéket a pénzéért :)
  • n003
    #1844
    nem védeni akarom (végülis az lesz belőle :D) de ilyen körülményekkel még nem találkozott .. murva futómű és gumi aszfalton szerintem neki teljesen új volt(márha jó láttam hogy ott aszfalton ment!?)
  • kemszi2
    #1843
    az eddig rendben van,de Raikkonen elég sűrűn borít.én azért is írtam,már ha ezt a rally dolgot komolyan gondolná érdemesebb lenne kisebb szinten gyakorolnia
  • gordon 24
    #1842
    Simán:

    Nem csak ő csinált ilyet:

  • Ulvar
    #1841
    Persze nem vágnak jó pofát, akkor tegyél be egy robotot vagy menjen magától a verda... Itt nem csak balra kell tekerni meg óvatosan fékezni minden körben ugyan úgy. Itt ha kell a nézők nehezítik a dolgokat...idén is volt rá példa főleg IRCben.
  • eksy
    #1840
    A balos nem adta ki:)
  • Airbus A380
    #1839
    Gondolom a csapatnál külön örültek.
  • Ulvar
    #1838
    Úgy ahogy a vérbeli profi rally versenyzők az első szakaszon, vagy az utolsón. Miért? Mert emberek.
  • Airbus A380
    #1837
    Baszki a próbán hogy lehet összetörni?
  • Airbus A380
    #1836
    Nekem jó ebbe a percbe próbáltam, valamid lefogja.
  • n003
    #1835
    nem adta ki :(
  • kemszi2
    #1834
    cööö no komment :)
    minek erőltetik ezt .vagy ha annyira rallizni akar járja végig a "ranglétrát"
  • Airbus A380
    #1833
    Raikkönen a rajt előtt borult, nem indulhat
  • Airbus A380
    #1832
    A mini akcióban :)))
  • n003
    #1831
    reméljük a legjobbakat :)
  • kemszi2
    #1830
    szurkolunk nekik
  • Airbus A380
    #1829
    Itt a MAGYAR WRC
  • gordon 24
    #1828
    Teljesen megértem!

    Nem is erről beszélek.. Csak nagyon sajnálom, és örülnék neki ha viszont látnám..

    De biztos, hogy el tudja ő dönteni, hogy mit tud és mit nem tud megtenni ezek után.
  • Airbus A380
    #1827
    Nem tudhatod mit élt át kívűlről meg nagyon könnyű okosnak lenni. Ha nem akar többet rallyizni biztos komoly oka van. (ha az ember barátja és navigátora mellette hal meg az bizony elég komoly ok emberileg teljesen megérthető.)
  • maffioso
    #1826
    Értem amit mondasz, de szerencsére nem tudom mit élt át lelkileg és könnyen lehet, hogy megviselte annyira hogy ne akarjon többet versenyezni.
  • gordon 24
    #1825
    Hát igen, pedig nagyon jó pilóta.. Kár, hogy így alakult..

    Igaz, én nem értem meg 100% ig őt..

    Amikor egy autó versenyző beül egy akármilyen verseny autóba, tudja mire vállalkozik.. Tudja, hogy benne van az is hogy belehalhat.

    Szóval értem, hogy ő rontott, és azt is tudom, hogy Michael a barátja volt. De benne van, és ezért felesleges feladni az egészet.
    Eltelt jó pár év, vissza ülhetne az autóba..
  • Akey
    #1824
    Azóta próbálták visszacsalogatni, de a tesztpilótai állásnál többet nem hajlandó vállalni. Azon kívül túraautózott egy keveset a dánoknál.
  • maffioso
    #1823
    Balesete közben meghalt a navigátora, lentebb említett Michael.
  • Black Ghost
    #1822
    Amúgy nála mi volt a gebasz?
  • Akey
    #1821
    Attól még hiányzik. Mint ahogy szegény Michael Park is.
  • spiczi91
    #1820
    Martin eltűnésének nyomós oka van...
  • Akey
    #1819
    A másik, hogy olyan bizonyított pilótákat hagytak elkallódni, mint Duval, Martin, Galli, Atko, Gardemaister, PG Andersson, Daniel Carlsson, de nekem Stohl és az autótörő Urmo Aava is hiányzik. Az egyetlen reményem Ogierben van, de ő is francia. :( Solberg alá toljanak egy rendes szekeret. Látni szeretném még egyszer, hogy tisztességesen megküzdhessen Loebbel.