3780
  • bardocz
    #1938
    Használt 2008-as Subaru Impreza WRC 295.000font.
  • Airbus A380
    #1937
    buta kérdés tudom de mennyibe kerül 1 rally autó ha úgy veszed meg és nem gyári pilóta vagy ? (pl a fiesta is megy az IRC-be azt gondolom a tulajdonos megvásárolta. ) illetve mennyí külömbség van 1 gyári és 1 nem gyári autó között ? (mondjuk a gyári csapat fiestája és 1 IRC-s között amit úgy vettek)


    bocsi ha hülye kérdés de érdekel. köszi.
  • Airbus A380
    #1936
    Garantált jókedv - Skoda Fabia S2000 Evo 2
  • Norbi1990
    #1935
    Hát ezt elváltotta csúnyán.
  • pajti
    #1934
  • pajti
    #1933
    4:12 -> shopping car, 4WD
  • pajti
    #1932

  • desigo
    #1931
    akkor is respect neki mert megy és tolja határon...
  • Akey
    #1930
    Block csak egy bohóc. Bármelyik WRC pilóta utána tudná csinálni a trükköket, mint ahogy Atkinson tette, amúgy spanok. Raikonnennek van vénája a rallyhoz, de ahogy az utolsó F1-es éveiben is láthattuk, már nem idomul olyan könnyen az új dolgokhoz, mint 10 évvel ezelőtt. Ellenpéldaként meg ott van Stéphane Sarrazin, aki akár Montét is nyerhetett volna, ha nem rajta próbálja ki a Subaru a vágott slicket jeges szakaszon. :/ De így is összehozott egy 4. helyet élete harmadik WRC futamán.
  • bosco05 #1929
    Én Blockról várnék egy hasonlót, ugyanis Kimi legalább nyert szakaszt és szerzett pontokat, pedig lényegesen kevesebbet ült rally autóba wrc előtt.
  • Airbus A380
    #1928
    Tehát csak játék alapján tudom összehasonlítani.,
  • Airbus A380
    #1927
    Azért azoknak is igaza van akik szerint még tanulnia kell. Azért a rally és az F1 teljesen más hiába nem 320-al megy a rally autó sokkal nehezebb szerintem a rally. Persze én ezt úgy mondom hogy játszottam F1-essel is és Rallys játékkal is.
  • pajti
    #1926
    minek erőlteti...
  • bertino
    #1925
    well done Raikkönen.
  • Airbus A380
    #1924
    Tizenkét Raikkönen-bukás 2010-ben
  • kemszi2
    #1923
    szerintem a legjobb félúton van.a gyári sport ülésben :D mint pl a 207 RC-ben.mikor beleültem,ki se akartam szállni belőle.
  • Airbus A380
    #1922
    Ezt mindenki tudja,.
  • gordon 24
    #1921
    Igen de nem erről van szó..:D Azért megnéznélek egy kagyló ülésben mondjuk 5-6 óra utazás után:D

    Azért mondom, hogy kényelmes, de azért egy jó autó jó ülésénél nem:D
  • bardocz
    #1920
    Nem ültem még utcai autóban, ami kényelmesebb lett volna. Vagy nem jó az ülés alakja, vagy csúszkálok benne(bőrüléses XC90), viszont a kagylóülés...beleülök, tart minden irányból, nem csúszkálok, awesome! Minden autóba olyat kéne rakni. Futómű persze kemény, dehát no, mégiscsak gyorsan akarnak menni!:D
  • gordon 24
    #1919
    Azért ezt inkább úgy mondjuk, hogy kényelmes egy versenyautóhoz képest:D

    De egy utcai luxus autóhoz képest kényelmetlen.

    Kényelmes mert jók az ülések, de nem tudsz normálisan mozogni benne, kemény a futóműve stb stb.. De valóban az..

    De azért egy utcai autó kényelmével nem ér fel.. De minek is kellene?:D Ez nem a kényelemről szól...
  • bosco05 #1918
    egyáltalán nem az, sőt mindig abban ülnék ha tudnék :D
  • n003
    #1917
    a kényelmetlenség ugyebár embere válogatja mert nem vagyunk egyformák
    ha megnézed előfordul hogy nem ugyanaz az ülés van a vezető oldalán mint a navigátornak .. persze most nem azokról beszélünk akik 300-500e/verseny költségvetésből mennek .. náluk azért elsődlegesebb a biztonság akár a 'kényelem' rovására
  • bardocz
    #1916
    Hogy lenne már kényelmetlen, amióta ültem egy EVO kagylóülésében, azóta annál kényelmesebbet elképzelni nem tudok.
  • Airbus A380
    #1915
    Vagy ZS.G kiteszi a lábát... Frici meg a pedállal. Itt a topikba ült már v-ki rally autóba? Kényelmetlen ?
  • Airbus A380
    #1914
    Jövőre teljesítményben lesz különbség a wrc és irc kocsik között vagy lesz esély nyerni wrc futamon is az irc-s autóval,? (idén nem tudom van e de szerintem a wrc autó erősebb)
  • Ulvar
    #1913
    Dehogynem, mint a tanuló autókban :D
  • Airbus A380
    #1912
    Tanultak belőle.Máskor hamarabb fékeznek. Pontosabban Turán fékez :) (2-en ugye nem fékezhetnek :D )
  • n003
    #1911
    jah csak ők ebben a kanyarban 'túl'gyorsan mentek :)
  • Airbus A380
    #1910
    itt a kommentekben többen is írják hogy ütésre időszakosan elmehet az emlékezet. meg a z okot is... mi történhetett..
  • Airbus A380
    #1909
    "csak" egyik sem elhanyagolható.....
  • bosco05 #1908
    nincs nagy bajuk, már rég kint vannak a kórházból, akkor se volt, egy csonttöréssel és agyrászkódással megúszták.
  • bertino
    #1907
    uristen bazze, ez az egyik leheto legrosszabb bukas.

    csak nem lesz nagy bajuk.
  • kemszi2
    #1906
    ez jó:
    "és szerintük is csak az tudja így összetörni az autót, aki igazán gyorsan megy!"
  • Airbus A380
    #1905
    Interjú Turánékkal.
  • Airbus A380
    #1904
    Videón Turán Frigyes brutális bukása
  • kemszi2
    #1903
    gondolom telenyomták gyógyszerrel stb
    arra lennék még kíváncsi mi a csapatnak a véleménye,mik a kilátásaik,ha egyáltalán vannak
  • maffioso
    #1902
    nem akkor tényleg kicsit tompa volt még szegény, de az a korházban volt ahol 2-3 órát töltöttek nem az egész napot
  • Airbus A380
    #1901
    Nem vagyok szakember de úgy tudom tényleg van ilyen időszaki párórás kimaradás ütés esetén.

    No meg neked is igazad lehet.
  • n003
    #1900
    vagy azt számolgatta már hogy mennyi lesz az önrész..
  • Airbus A380
    #1899
    A vdeon amikor ül akkor télleg látszik hogy valami nem stimmel.