3780
  • bosco05 #1978
    ó istenem :D Ez hogy jön ki? :

    "mikor ránézek egy kocsira, hogy milyen csúnya, mert nagy a...(felfüggesztése)" ? :D

    Amúgy nem tudom honnan jött nekem a fesztáv :D most keltem, elég nagy hülyeség.
  • Manó313
    #1977
    Megvan!!!FELFÜGGESZTÉS :)
  • Manó313
    #1976
    Vele tanakodtunk..nem mondta azt, amire én kíváncsi vagyok..tudom mit akarok mondani, itt van a nyelvemen, de nemtudom:D
    Ő küldött hozzád ide :)
  • bosco05 #1975
    Ja hát ha arra megy, hogy mi milyen csúnya akkor fogalmam sincs :) Kérdezd meg Zolit hátha tudja :)
  • Manó313
    #1974
    jaj nemaz..vmi mást szoktak mondani..
    én is tudom..mindig mondom mikor ránézek egy kocsira, hogy milyen csúnya, mert nagy a... és nemtudom most mi:S
  • bosco05 #1973
    fesztáv ha minden igaz
  • bardocz
    #1972
    Én sárférőhelynek hívnám, ha már biciklin is az a neve:D
  • Manó313
    #1971
    lenne egy kérdésem :)

    van ez a kocsi

    és a kerék fölötti rést hogy szokták hívni?
    nagy a...?
  • bertino
    #1970
    oszt ugy mentunk oda, hogy itt majd biztos lesz ekson ezerrel, vegulis egy volt, de az legalabb meg is lett orokitve.
  • SimaSuna #1969
    Miskolc Rallys oszlopdöntésnél Bertino barátunk is ott van meg öcsém is :)
    0:07nél Bertino kék felsőben a hátát mutatja...
    öcsém meg 0:09nél kék felső baseball sapka :D
    aki a szöveget tolja meg Dom haverunk :)
  • Ulvar
    #1968
    vaaaaaaztttaaaaaaakuuuuuvvvvvvvaaaaaaaa = ez a lassított hang bejön XDDDD

    "Bikuci" meg nagyon bika volt xDDDDDD
  • bosco05 #1967
    Egy kis RTE csemege :)







    Aztán egy kis OB :P



    És akkor a közelgő Mikulás Rallyhoz egy kis kedvcsináló, bár az igazat megvallva az utóbbi években inkább csak piálni és beszélgetni lehetett, nézni nagyon nem volt mit.





  • Airbus A380
    #1966
    A katalán bukás háttere
  • Airbus A380
    #1965
    Na megnéztem életem első élő rally közvetítését is :) picit fura a többi autósporthoz képest de tetszett. :)
  • Airbus A380
    #1964
    A skoda még kb hány évig fog a Fabia-val nyomulni? (már persze ha maradnak gyáriként)
  • Black Ghost
    #1963
    Hú ez odabasz, nagyon jó vidi!!
  • Airbus A380
    #1962
    Rally RACC Catalunya 2010 (Turán Frigyes-Zsíros Gábor)
  • Airbus A380
    #1961
    Mire elég egy szezon a WRC-ben?
  • spiczi91
    #1960
    Turán mekkora éljenzés kapott már az elsőnél :D:D:D
  • Airbus A380
    #1959
  • pajti
    #1958
  • Airbus A380
    #1957
    Elösször nem tetszettek ezek a kis játék kocsik de most azt mondom szebbek lesznek mint a mostaniak. Szerintem.
  • bosco05 #1956
    Jaja
  • Airbus A380
    #1955
    De királyul néz ki :)
  • bosco05 #1954
    M-Sportra gondolsz szerintem.
  • Airbus A380
    #1953
    Nem tudom ki fejleszti a fordokat de az ő weboldalukon is láttam eladó autókat.
  • bardocz
    #1952
    Prodrive oldalan vannak elado bubuk.
  • maffioso
    #1951
    Szerintem nem csak a gyári csapat tud kikalapálni egy autót, igazából az tehetség függő. Meg szerintem vn ilyenre biztosítás is.
  • matthias92
    #1950
    azt hol?
  • Airbus A380
    #1949
    És mi van ha 1 privát autó borul? Akkor ott törik 1 csomó minden.... Az a kocsi végét jelenti? Mert az világos hogy pl a ford összerakja Turánék palacsintáját is... de az ugye a Ford.
  • bosco05 #1948
    Fú hol is kezdjem. A pilóták 90%-a bérli az autót, ami attól függően van felszerelve, hogy ki készíti fel a versenyekre. Egyértelmű, hogy a gyári csapatok (Citroen, Ford) könnyedén férnek alkatrészekhez és gyakran cserélnek, míg egy privát kis csapat általában csak akkor cserél, ha az adott alkatrész már használhatatlan. Sokszor előfordul, hogy a kis csapatok évekkel öregebb alkatrészekkel dolgoznak, hiszen a gyáriak mindig az aktuálisan legjobbat teszik a gépekbe. Az, hogy mivel hol lehet indulni mindig az adott verseny szabályzatában van leírva részletesen. Pl hiába van egy rallyautó WRC szabályoknak megfelelően építve IRC-n attól még nem mehet. Mindig az adott bajnokság előírásait kell megnézni, amit a honlapokon mindig meg lehet találni. Ott részletesen le vannak írva a kategóriák akár az RTE-ről akár egy WRC-ről van szó.
  • Airbus A380
    #1947
    alkalmi vétel.
  • Airbus A380
    #1946
    Én se ezért kérdeztem.
  • spiczi91
    #1945
    Szerintem, ha bele tudod alkotni, akkor mehetsz. Bár nem tudom, nem vagyok szakértő. :D
  • pajti
    #1944
    Eurosporton átszámolva 160 milkát mondtak egy WRC autóra. De például csak 4 lengéscsillapító egy új autó ára.. több mint 4 miller.
  • Airbus A380
    #1943
    arra gondoltam hogy 1 mostani wrc-s autóba lehet e kisebb motort tenni ami ugye jövőre lesz a wrc-be is. bocsi tom hülyéket kérdezek..

    Norbi gondolom a bérlés se olcsó. A nem gyári autókhoz gondolom alkatrész sincs csak ha veszed gondolom ez se kis lóvé.
  • bardocz
    #1942
    Lehet vele indulni, WRC szabályok szerint van építve.
  • Norbi1990
    #1941
    De, lehet. Amúgy inkább bérlik a kocsikat, ha jól tudom.
  • Airbus A380
    #1940
    egyébként kösz
  • Airbus A380
    #1939
    De azzal pl már nem lehet a wrc-n indulni nem ? (kocsi fanboy se vagyok... )