SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

burkusdió
#1228
én miskóci nem vagyok,de azé jó reggelt mindenkinek!

The Garrett
#1227
vmi 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1226
írjatok már vmi miskolciak !

PResident Evil
#1225
pontosan...

#1224
de a gumisok nem csak a gumiszobában alkothatnak?

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1223
akarom mondani vasárnap van ezért nincs itt !

PResident Evil
#1222
GUMIban mindig van moderátor !

PResident Evil
#1221
vasárnap van, szombaton csak délelõtt vannak !

#1220
és mind a 7 alszik???

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1219
7en asszem, + 5 CSAK a gumiban !

#1218
össz. mennyi vanik?

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1217
nem....

#1216
most az egész SG-n egyetlen egy moderátor van????

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1215
hmmm Robbb nem erre (#1202)gondolt...

LSL
#1214
Mááás??? Nem tudom te hogy vagy vele, de nekem elég volt 1X visszahallanom, hogy mekkora hülye voltam elõzõ este.
Mikor annyira kész lettem, hogy még arra sem emlékeztem, hogy hánytam. És ez a legjobb téma?

http://lsl925.deviantart.com/gallery/ AMD A10-5800K, Gigabyte GA-F2A85X-UP4, GEIL Value Plus CL9 2*4096/1600 DDR3, Asus HD7770, 2,5TB HDD

burkusdió
#1213
na itt is mindenkinek jó röggelt!

PResident Evil
#1212
nahugye, mindjárt más...

magus
#1211
en lehet

#1210
Bazzki most látom.
Hát ezt nem láttam😞Mostmár értem mitõl rágtál be
PResident Evil
#1209
nem csak akkor :>

#1208
valami rosszat csinált ottlétetekkor? :-DDDD

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1207
ték keccci... megint nem garretté a ték 😄

PResident Evil
#1206
kirúgták 😄DD

PResident Evil
#1205
ezzel nincs bajom csak nézz végig a Fiúk, lányok topicban és a Gumiban... csupán ez esett szarul...

#1204
és mi lett a pultoscsajjal? :-DDDD

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

The Garrett
#1203
lol 😄
ezazwegesz.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#1202
NOSZTALGIA:

Match, az eset utáni napon... fórumba:

"nah geci...valaki majd írja le részletesen hoyg mi történt!
Prezi: megdugtátok a pultoscsajt? 😊))

...Felkelek, nem látok a bal szememre....fasza mondom...dikk tiszta vér a fél fejem....na mondom dejó 😊
Meg összehánytam a szobámat....ráadásul fateromék mindezt tolerálták.
Borcsa már beszámolt hogy mik történtek, de pl kopaszokról nem volt szó 😊
Úgyhogy aki tudja az meséljen 😊
Ja és GARRET! Nems zólok hozzád 1 hétig (as borcsa se: ))
Na megyek vissza takarítani..fateromék mindjárt jönnek hogy fertõtlenítség a szétbaszott fejemet 😊
Lezs róla kép 😊"

#1201
Prezi,most komolyan!
Tényleg ennyire megbántottunk ezzel a dologgal?Szerintem egy ilyen oldal tökéletes az ismerkedésre.Ha ez nem is látszik elsõre ez volt vele a cél.Én is csak véletlen dobtam be magam,de úgytûnik jófej emberek vannak,akik késõbb megismerhetik egymást.Ez talán baj?
Ha valakit megsértettünk ezzel,akkor bocsánat(a többiek nevében is)Én sem írogattam eddig ennyit egy topba sem,de itt vannak olyan emberek,akikkel van esély megismerkedni(egy városban lakunk)és esetleg egy is az érdeklõdési körünk(zenélés,zsíroskenyérzabálás,hardercsere)Majd kialakul ez a top meglátod,csak kell egy kis idõ.
PResident Evil
#1200
hát arról nemkészült, azt csak a mi beszámolóinkból képzelheted el, mert élõben láttuk 😊

#1199
télleg, valahol ezek fenn vannak? pölö Match véres feje.. :-D

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1198
meg hát nekünk is kéne vmit alkotni... laposodik a galériánk 😄DD

#1197
oksi :-)

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1196
alap 😄 és csinálj sok képet... és küldd át 😄DD megnézzük 😄DD

#1195
berúgassam õket? :-DD

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1194
te meg vigyed õket minden szarba bele, csináljatok is vmit 😄

PResident Evil
#1193
beszélek a többiekkel õk mit akarnak... végülis nekem már olyan mindegy...

#1192
egen?

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1191
de akkor én meg...

PResident Evil
#1190
nemtom... lehet hogy belefáradok... és leszarom !

PResident Evil
#1189
dolgozni kell a SuperGamez Hírportált üzemeltetõ cégnél 😄

ez egy ugyanolyan munka mint másik netes, cask nem cseten operátor hanem fórumon... napi 8 óra...

#1188
sztem próbálj hatni a többi connection topicra, h õk is változtassák meg a nevüket. hozz fel példának minket

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

#1187
hülye kérdés: hogy lehet vkibõl moderátor?

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1186
persze, hogy nincs, csak a megoldásra akarlak rávilgáítani...

1. Topicnév váltás... ami thx praksinak megvalósulni látszik !
2. Értelmes csevegés a közös élményekrõl, beszámóló
3. Baráti kapcsolat a Conectionok között !

#1185
ez nem vita, szimplán beszélgetés...

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

#1184
jó kérdés........ igazából nem is foglalkoztam vele........ eleinte csak a Gitározás topic érdekelt, csak azért regisztráltam magam, más topiccal nem nagyon foglalkoztam....

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

#1183
Van ennek a vitának valami értelme?
Szerintem nincsen.
PResident Evil
#1182
hmm... biztos gondoltad hogy van földid... miért nem kerested õket ?

#1181
mert csak ezen a héten találkoztam a földijeimmel, addig soha. pontosabban csak Yetikével, de õt kihagyhatjuk :-D

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1180
egy kérdés: miért csak most kezdtétek el ? miért nem akkor amikor mi ?

PResident Evil
#1179
sztem tök frankón megegyezhettünk volna, és semmi nem lenne... nekem kibaszottul bántja a személyemet a dolog... de mostmár mindegy...