SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1178
pocsánat....

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1177
hmm, de azért megkérdezhetted volna... !

#1176
de hidd el, h nem akartam, h "ez" legyen belõle....

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

#1175
sry......

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1174
nemtudom 😄 de ezt a frankó ötletemet sajnos a sarokba kell basznom, mert állatok koppingatnak...

#1173
télleg? mi lesz?

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1172
nemérdekel mit nyitogacc emrt mi is nevet váltunk szal...

#1171
na, az új cím: Kecske? Mé?(Tm)


amennyiben röhögni fogsz, teleárasztjuk az SG-t SG: Ladánybene, Kehidakustány, Zalaegerszeg, Bugacpusztaháza, Móricgát, Lillafüred, Üszögpuszta, Gyömrõ és Apajpuszta Connection topicokkal :-DDDDDD

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1170
bazzz... mondom !

#1169
bizti?

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1168
nem...

#1167
de nem röhögsz ki? <úgyis ki fog....> :-D

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1166
nah ha már ennyit szopok vele akkor csak tdujam már !!!

#1165
titooooooook! :-DDDDD

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1164
és mi lesz a cím ? (spoiler)

#1163
csak fel kéne ébrednie a moderátor bátyusnak.....

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1162
yeah

#1161
El vagyon intézve!

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

#1160
a faszt! :-D

ápolom a jó Kecskemét-Miskolc kapcsolatot (Connection-t) :-DDD

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

burkusdió
#1159
árulóóóóó
egyezkedik az ellenséggel! 😄DDD

#1158
nemá! legyen mán benned önérzet és tartás! te vagy az értelmi szerzõ! menj be minden ilye SG ... Conn-be, és spemmeld szét! :-D kivéve a miénket.. :-DDDDD

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1157
gyó... mondjuk célszerû lett volna nekünk változtatni :>

#1156
no, lassan már megvanik a zúj címö! csak meg kell szavaztatni!

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1155
én THX!

#1154
tenx

dolgozunk az ügyön!

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1153
#1152
no, Prezi, hun találok egy ilyen moderátor féle embört? hen???

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

burkusdió
#1151
hazucctok!

PResident Evil
#1150
jah

ÁjjLe BoBBi
#1149
mondom.

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

ÁjjLe BoBBi
#1148
nehezen.

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

burkusdió
#1147
mi vogymuk felül... 😄DDD

PResident Evil
#1146
csak hogy felül legyünk 😄

ÁjjLe BoBBi
#1145
wehehehehe 😉

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#1144
alap 😄

#1143
Eléggé szeszszagú ez a top
The Garrett
#1142
Apropo kostolgatás:
Hegyaljára ki jön végülis?
Beülhetnénk majd közösen megKÓSTOLNI egy 10 liter bort 😉

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#1141
Kóstolgat
#1140
Prezi még nem kajolt😊
#1139
namerhogy????

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

#1138
okos enged, khm.... valaki meg majd szenved... :-DDDD

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

#1137
Ez+AZ
Pffffffffff
PResident Evil
#1136
hmmm... visszavonom a #1132. hozzászólásomat...

#1135
Te mit csinálsz itt ember?
Tárgyalsz ez "ellenség" fejével?
#1134
nem medo, mode, sry

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

#1133
hülye kérdés (tõlem nem meglepõ):
Honnan tudom valakirõl, hogy moderátor? és hogy lehet vkibõl medorátor?

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1132
VÉGRE EGY ÉRTELMES EMBER !!!! :-DDDDDDDDD

szólj egy moderátornak és kész 😄

#1131
hogy lehet átírni a címet? (csak hogy Prezi lelke megnyugodjon :-D)

Neca eos omnes. Deus suos agnoscet.

PResident Evil
#1130
írjátok már át a topic címet... ennyit akarok, ne legyetek egy a sok közül... thx !

#1129
Match!Te nyugisan átjöhetnél néha a Kmét topba,úgyis legtöbbször gityózás a téma(amióta én és praksi megszáltuk a területet):-)